|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere plenice uporabljate
15.6.2010 9:32:44   
nadka30
Živjo

Mene pa zanima katere plenice uporabljate pri svojih malčkih, pozitivna mnenja, slabe stvari v glavnem čim več informaciji, kajti tudi mene čez par mesecev čaka iskanje pravih pleničk.Vem da je veliko odvisno od otroka in da mi ne bo preostalo drugega kot da preizkušam več različnih plenic ampak kljub temu s katerimi ste bile oz ste še vedno najbolj zadovoljne in zakaj?

hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 9:40:09   
zmajaz
Po preizkušanju vsega in svašta smo na koncu ostali pri Babylove - mehke, relativno tanke, odlično vpojne, poceni (sploh če kupiš večje pakiranje) -v glavnem razmerje kakovost:cena 1A! user posted image  Še najbolj od vseh so me pa razočarale Pampers - drage, prepuščale so, pa še gel grozno smrdi že pri sveži plenici, pri polulani pa še toliko bolj. Pa so nekej 1x dražje od DM-ovih Babylove, kvalitetne pa čisto nič bolj. Edino so mi pa pri teh DM-ovih malo čudne čisto ta majčkene (1 in 2) - nekak kratke in široke se mi zdijo. Od 3 naprej so pa več kot odlične.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.6.2010 9:59:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:03:23   
blemma
Za podnevi hoferjeve, za ponoči pa DMove Babylove, se mi zdijo vpojnejše.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:12:22   
Najaa
Veliko je odvisno od otroka ja. Če ima občutljivo kožo kakor moji dve, sprobaš vse možno. Na koncu smo pristali na hoferjevih.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:20:33   
kristinaj
pampers...

pri taveliki sem probala pampers, huggies in lumpijeve... huggies so bile najslabše, prepuščale, lumpijeve v redu, le predebele in trde zato sem ostala na pamperskah ki so mehkejše in nimam nobenih problemov z njimi..


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:26:35   
kajajaka
kar Pampers uporabljamo - tanke, vpojne, relativno poceni (če spremljaš akcije!)
Nekateri pravijo, da imajo premočan vonj, kar je sicer res, ampak so pa neprimerljivo tanjše in mehkejše do plenic ala Hofer, Lidl, Muller...

Glede cene pa tako: V Baby centru so katastrofalno drage (box 132 plenic okoli 30€)
V petek pa sem jih kupila v Leclercu (velikost 4, 132 plenic, 18€) Mislim, da tako poceni niso nobene druge, če računaš ceno na plenico (Muller npr. 44 plenic 6,4€, Lidl celo 8€ tudi za 44 plenic).
Za začetek si ne nakupuj prevelike zaloge, ker imajo nekateri dojenčki občutljivo kožo in jim ne odgovarjajo vsake plenice.
Če imaš še kakšno kolegico, ki ima dojenčka, naj ti da par plenic, pa boš sprobala... in našla svojo "idealno" plenico.
Lepo nosečnost in hiter porod ti želim! Pa zdravo bebico seveda.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:31:33   
meta22
ob rojstvu najmanjše pamperske, sedaj pa hoferjevo trojko.  pamperske smrdijo, še posebej te delane za naš trg. hoferjeve so tanke, mehke in ne prepuščajo, no vsaj pri nas.user posted image  pa še cena je super: nekje malo nad 7 E za 44 plenic.user posted image  kot pa so že ostale ugotavljale, boš sama morala ugotoviti kaj bo prišlo v poštev pri vas. lepo nosečnost še naprej!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:41:55   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka
ampak so pa neprimerljivo tanjše in mehkejše do plenic ala Hofer, Lidl, Muller...


Ne vem, kdaj si nazadnje probala Hoferjeve ali Lidlove, ampak od teh, ki so zdaj na trgu niso Pamperske čisto nič tanjše ne od Hoferjevih, ne od Lidlovih, od DM-ovih pa morda za odtenek.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:53:46   
smokyhawk
mojmu fantiču na srečo vse ugaja in do zdj ni imel nobenih problemov.....user posted image user posted image

sem kupila pamperske in bilo vse user posted image
sem kupila mullerjeve(3-6kg) in so mi prepuščale grooozno,ampak sem pol sprobala še enkrat in kupila pakungo kasneje za 5-9kg,ker sem mislila da so mogoče bolj vpojne in so res...in so se izkazaleuser posted image

bom pa sedaj še danes kupila hoferjeve in drugič še lidlove pa pol še dm-ove...pol pa nevem če so še ktereuser posted image user posted image
vsekakor pa bom sprobala vse...
sedaj imamo pamperske in res tist gel smrdi....ampak nimam problemov.....kot pravim danes sprobam hoferjeve.....user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:53:47   
Alex01
Pamper iz Muellerjauser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:57:55   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk
bom pa sedaj še danes kupila hoferjeve in drugič še lidlove pa pol še dm-ove...pol pa nevem če so še ktereuser posted image user posted image
vsekakor pa bom sprobala vse...
sedaj imamo pamperske in res tist gel smrdi....ampak nimam problemov.....kot pravim danes sprobam hoferjeve.....user posted image user posted image

Hoferjeve so drugače super, samo našemu so potem začele ponoči tu in tam prepuščati, ker malo več lula, pri punci pa takih težav ni bilo, čeprav je bila plenica zjutraj včasih ornk polna. Zarad fanta sem pa potem prešaltala nazaj na Babylove. 

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 10:59:32   
alejna
Pampers,smo zeeelo zadovoljniuser posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 11:04:18   
vesna_b
mi uporabljamo hoferjeve in tuševe, in oboje zdržijo celo noč...
(no, pa pamperske občasno)

po muellerjevih je imela rdečo ritko, dm-ove ji tud nekak niso pasale, tako da...

moraš pa sprobat, pa vidiš, katere odgovarjajo

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 11:04:25   
karmen83
Jaz sem skoraj diplomirala iz plenic, pa je bilo na koncu tako:
- na začetku sem pri hčerkici uporabljala babylove plenice, tudi pampers so bile ok (ampak predrage)
- pampers baby dry sem komaj čakala, da porabimo, ker je v njih kakec vedno imela razmazan do polovice hrbta, pa še smrdele so (res pa niso bile iz mullerja, ker smo jih dobili za darilo), simply dry so za podnevi bile ok, active fit pa tudi niso slabe (oz. zdaj po novem premium care), le da je treba spremljat akcije
- od trojkice naprej smo za podnevi uporabljali hoferjeve, ponoči pa ostali pri babylove (ostalo vse premočilo, tudi pampers), ok so bile tudi vijolične fixies (ampak dražje od dm-ovih, tako da smo ostali kar pri teh)
- lidlove so pretrde in je mala po njih takoj dobila rdečo rit
- huggies smo sprobali (velikost 4), ampak so bile zanič - premočilo je skozi plenico, pa tiste pikice od gela je imela po celi ritki), zdaj pa ne vem, ali sem imela takrat "srečo", da sem naletela na tako serijo (kupila 3 pakete naenkrat, pa potem komaj čakala, da jih porabimo) ali so vse take
- lionstar smo preizkusili te, ki sem jih dobila preko RR, pa so se tudi delale tiste pikice od gela
- mullerjeve so ji lani vse premočile, zdaj pa so edine, ki ji zdržijo res celo noč (babylove 5+ smo prerasli, za 6 pa je še premala)
- pred nekaj meseci sem preizkusila še lumpijeve, pa smo jih kar obdržali za podnevi, ker se mi zdijo še boljše od hoferjevih (tudi cenovno, še posebej veliko pakiranje), za ponoči pa kot že rečeno mullerjeve, pa en paket imam še pampers premium care, ki so v uporabi po potrebi, nikakor pa ne za ponoči, ker naša pupa (zgleda) zvečer preveč pije in ne zdržijo...

Glede cen nisem več na tekočem, sploh pa ne za novorojenčke, večje pa dvomim, da ti kaj koristi - po mojih izkušnjah se najbolj splača: lumpi (veliko pakiranje), hofer, lidl je cenovno nekje tam kot hofer (ampak so trše), babylove (super se mi zdi dvojni trakec med nogicami, ki ga pri drugih plenicah ni) , pampers pa so najdražje (in po mojih izkušnjah niti ne najboljše). Lidlovih, lionstarovih in huggies pa se več ne pritaknem...
Upam, da sem kaj pomagala, je pa tako, da enemu otroku odgovarja eno, drugemu pa čisto nekaj drugega, tako da najboljše sprobat, kaj dojenčku najbolj odgovarja in malo eksperimentirat:)
lp:)

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 11:06:00   
babyloverka
uh smo ravno tako daleč da smo preizkušali plenice ki so nam bile podarjene.

naj povem:
najmanjše pleničke smo imeli od mullerja-zadovoljni.
potem smo imeli dvojko od dm-a babylove- zelo zadovoljni, brez problemov in vonja.
sedaj smo preizkusili pampers active baby in premium care- ni variante da jih kupim, smrdijo, prepuščajo...
gremo nazaj na babylove user posted image  so udobne, prenesejo veliko in še drage niso user posted image

sicer ti bom pa rekla takole: najboljše je da čimmanj kompliciraš, tu mislim predvsem na to da ni nujno da so najdražje pleničke tudi najboljše. boš pa videla po otroku kaj mu odgovarja.
moj mali je imel danes ponoči pampers pa res da nima rdeče riti ampak ko sem ga zjutraj odvila in videla da je šla plenica po plasteh narazen mi je kar slabo ratalo user posted image  mu ne dam več nobene gor, sem jih že nazaj zapakirala in veselo kupujem babylove user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 11:41:05   
dreamhorse
Jaz pa karkoli sem sprobala sem se vedno vrnila na pampers.. jo ima ponoči, ko zelo zelo dosti lula, pa še nikoli ni premočila. Bom za čez dan poskusila babylove, ko jih tak hvalite, pa bomo videli.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 12:24:19   
mini86
js sm do 6 meseca imela pamperske (bela ali pa vijolična pakunga), potem pa ko smo pa prešaltali na GH pa je gospodič začel kakat 8x na dan in mi je šlo rečmo v enem dnevu cca. 10 plenic pa smo kupili DM babylove in sem izredno zadovoljna..
mehke, rečmo dost tanke, ne puščajo..skratka zelo zadovoljna..tako da porabim cca. 1 paket plenic na teden in bi bile pamperske res malo prevelik zalogaj..

mullerjeve-debele, ko se je polulal je mel trdo tm skor kt kamen
leclercove-še ko smo bili na pamperki 1 jih ni bilo v leklerku in sm rekla ajde probimo..KATASTROFA..
lumpi-dosti jih hvalijo, sem probala od kolegice eno plenico-načeloma ok samo me že od začetka odvrne plastičen material od zunaj
lionstar-katastrofa


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 12:48:50   
Alex01
Jaz tudi razmišljam, da bi poizkusili DM-jeve babylove. Naš fant zelo veliko pije in potem tudi zelo veliko lula, vendar pa mi pamperska še ni premočila. Kaka pa že nekaj časa na WC-ju.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 13:01:21   
kaminek
hm,..., mislm, da ni nobene, k ne bi probala več sort pleničk...:

*dm-ove babylove: superca, zelo vpojne, mehke, niso plastične
*mullerjeve beauty baby: še kar, samo so mi dm-ove boljše, se mi zdi da so manj vpojne
*pampers: porabim še zadnjo pakungo in jih ne kupim več, ker od dm-a zdržijo tud ponoči, ko veliko lula. pa tak žakelj se naredi, ko velik nalula in je tist gel čist napihnjen-mi ni všeč.
*lionstar: ni šans, pikice gela so ble na ritki
*lumpi: ok, ni bilo nobene reakcije, kot tudi pri ostalih plenicah. mehke, tanke, vpojne. edino me moti, ker so navzven take plastične.
*hofer, lidl, leclerc: nism še probala in najbrž ne bom. mi je dost preizkušanj.

ostala bom pri Dm-ovihuser posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 13:11:08   
Anonimen
Enkico smo uporabljali Pamperske, ker so bile bile najmanjše od vseh ... potem smo sprobali DMove, Müllerjeve, Hoferjeve in so bile vse ok ... samo zdejle poleti sem pa spet preklopila nazaj na Pamperske, ker so sigurno tanjše in mehkejše od ostalih.

(odgovor članu kaminek)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 14:43:24   
Tinca Malinca
Mi že ves čas uporabljamo Pamperske, in sicer kupljene v Mullerju.
Probali smo tudi vse ostalo - BabyLove, Hoferjeve, Beauty Baby - pa ni nič odgovarjalo mali ritki user posted image user posted image user posted image .
Res pa imajo Pamperske močan vonj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 15:09:02   
jajula
hofer & pampers. od babylove ima vneto ritko, tiste vijolčne ki jih imajo v BC so super, so pa malo dražje.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 18:49:57   
Itkica
Mi ves čas uporabljamo pampers, s katerimi smo zelo zadovoljni. Ker so nekateri pohvalili babylove od dm in plenice od lidla, smo sprobali oboje. Po njih ni bilo težav, me je pa pri obojih motil nekakšen vonj po nafti user posted image Me zanima pa ali nobene od njihov uporabnic ne moti ta vonj ali pa sva le jaz in moj mož tako občutljiva user posted image ?

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katere plenice uporabljate
15.6.2010 18:51:52   
zmajaz
Vonj po nafti pri Babylove??? user posted image  Jaz nisem naletela še na nobene druge plenice, ki bi smrdele tako kot Pamperske.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Itkica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




nana
kora33

Ali vam je všeč ime Nana za deklico?

da (32%)

ne (43%)

je čudno (20%)

prvič slišim (6%)


Število vseh glasov: 503

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!