|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere sandale
13.6.2011 9:51:47   
biba26
kopujem sandale za punčki stari 3,5 leta,lani sta imeli približno take,samo druge barve
http://www.superge.si/Teva/hurricane-i-strawberry-pn-7292238/

letos pa ne vem katere naj kupim,ker ma ena ravno tako št.,da so ji 25 komaj prav,26 pa ful preveliki.

Tak da rabim vaše mnenje,kateri bi bili res fajni,da se ne drsijo in so prijetni za nogico.

hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere sandale
13.6.2011 10:37:45   
nananaja
Čevlje moraš vedno probat, sploh sandale, kako pašejo na nogo. Bolj kot dolžina je pomembno, da se sandal lepo prime noge, sicer ga bodo ožulili.
Moja 4 letnica ima zelo nizko nart, sva sprobali kar nekaj sandalčkov letos, kupili pa ravno tak model teva, ker jih lahko tudi spredaj lepo zategne, da ne izgleda grdo, kot je grdo izgledalo pri določenih drugih modelih, nekaterih niti nisva uspeli zapet. Ima pa tudi večjo številko, ena manjša bi ji prsti prišli povsem do sprednjega robu, pa nima težav.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere sandale
13.6.2011 12:34:54   
livia
Crocs vedno in povsod.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere sandale
13.6.2011 13:53:56   
Anuška79
Če se ne motim, ima teva tudi vmesne številke - mi vem da smo lani cincali med 24 1/2 in 25, letos pa med 2 17" in 26.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere sandale
13.6.2011 21:14:19   
biba26
Ja crocs-ike imamo tudi mi,vendar rabimo tudi ene malo bolj fiksne za nogico,da lahko tekata.

Nananaja - bojim se,da bi ji te 26  delale probleme pri hoji, spredaj ima nekje 1,5 cm prostora user posted image

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere sandale
13.6.2011 21:39:10   
nananaja
nobena enumeracija nima med dvema številkama razlike 1,5cm (sem prodajala čevlje).

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere sandale
13.6.2011 21:52:54   
biba26
sem približno napisala,so pa malo čudne te št. pri njih.
Od lani imamo 23.5 ,(ker 24 niso obstajale) in sem primerjala z 25 in je komaj opazna razlika,med 25 in 26 pa je kar velika.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere sandale
14.6.2011 8:13:15   
livia
Ne vem kaj tolk kompliciraš. Moja mlajša ima sedaj tudi 26 številko, pa ima za poleti samo crocse. Ravno včeraj sva šli na sprehod v gozd, pa je z njimi čist normalno tekla, tudi po klancu navzdol.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere sandale
14.6.2011 10:49:08   
biba26
vsak se pač odloči po svoje user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere sandale
14.6.2011 10:51:48   
Najaa
Moji dve sta tudi najraje v crocksih, pa lepo tekata v njih. Ima pa tavečja še ene tevice. Sandale je res treba probat, ker vsake ne pašejo na vsako nogo.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere sandale
14.6.2011 10:59:16   
mateyka
mi mamo oboje (crocse in teve) po 2x - tamala je taka pujsa, da moram skoz prat te sandale in preden se posušijo mora nekaj vmes obut. torej rotiramo user posted image

mamo pa tele tevice
http://www.superge.si/Teva/psyclone-i-hot-pink-8106434/

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.6.2011 11:01:28 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:14:00   
mateyka
maš sicer tudi druge firme na podobno vižo kot ta model tevic, ki ste ag že imeli

timberland:
http://www.kaboodle.com/reviews/timberland-kids-riverquest-webbing-sandal-dark-brown-coral-pink-1-m-us-little-kid

reef kids
http://www.bloodrush.co.uk/product/28/179/Reef-Kids-Grom-Convertible-Kids-Sandal.html

za timerland vem, da jih tudi v sloveniji prodajajo - so se nekaj punce pogovarjale na RR nekaj časa nazaj..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:17:39   
Anonimen
Ima kroksice pa ene gladiatorke za k oblekicam, samo tut pri nam se je izkazalo, da ene opankice za v vrtec niso dovolj, ker jih v vrtcu v peskovniku tako usvinja, da jih skoraj dnevno perem. No in sem ji ravno včeraj tele kupila: http://www.superge.si/Nike/td-sunray-protect-11su-nike-8175741/
Imajo fin mehek podplat, pa prodajalec mi je rekel, da so idealne za nogice ki se veliko potijo, ker so zračne in imajo navrhu neoprenček in se hitro sušijo. So mi pa tiste tevice z jagodkami tut ful fine, samo jaz se naše frajle ne upam dat v čevlje brez zaščite prstov ... sploh sedaj, ko je čisto navdušena nad poganjalcem in ima že superge čisto zdrgnjene zgoraj pri palčku user posted image .

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:22:28   
betty.ford
samo jaz se naše frajle ne upam dat v čevlje brez zaščite prstov ...


sem pomislila kot Otika.

kaj vaši lumpi si nič ne potolčejo prstov? sama sem kot otrok nosila japonke pa sem imela stalno palec povit.

pri nas so torej obvezni sandali, ki imajo pokrite prste ali pa crocsi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:24:23   
mateyka
sej te so tud ful fine, pa še za v vodo jih lahka maš (tako kot une roza tevice, ki jih mamo mi - neopren) user posted image

čaki sem ene z zaščito spredaj videla - evo, Keen (te se tud pri nas dobi)
http://www.squidoo.com/Keen-Kids-Sandals

drugače pa, ja - vrtec, peskovnik, mivka; tell me about it user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:25:47   
biba26
Te Nikice so meni tud ful všeč :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:33:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
čaki sem ene z zaščito spredaj videla - evo, Keen (te se tud pri nas dobi)
http://www.squidoo.com/Keen-Kids-Sandals

Ja saj jaz sem tele superge.si čist predelala potem sva šli pa s tamalo v Cityja v Tomasport, da je še pomerila čevelj ... pa sem tut tele Keen opanke gledala, samo so imeli tako nahudičevo trd podplat user posted image , da sva kar pri teh najkicah ostali, ki so res mehki in udobni.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:33:37   
Najaa
Meni so tudi Nikice všeč. user posted image

Ne vem pa kaj je tak problem crocse umit? Sej pa če se ne posušijo (kar se poleti zelo hitro), jih pa obrišeš z brisačo in voila, lahko jih takoj spet obuje.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:33:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
drugače pa, ja - vrtec, peskovnik, mivka; tell me about it user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:35:00   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Meni so tudi Nikice všeč. user posted image

Ne vem pa kaj je tak problem crocse umit? Sej pa če se ne posušijo (kar se poleti zelo hitro), jih pa obrišeš z brisačo in voila, lahko jih takoj spet obuje.

Crockse lahko ruknete tudi v stroj na 50*C, se super operejo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:37:09   
Najaa
A res, Zara, v pralnem se lahko perejo? No tega še nisem sprobala, ker jih vedno s krtačo in milom operem in takoj obrišem, če je treba.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:39:35   
mateyka
jaz moram crocse povsod fajn zdrignit s krtačko, ker drugače nič ne gre dol. stroj ravno zarad tega NE pomaga - ostanejo flekaste od vsega mogočega, rjave, zelene.. name it..
hočem rečt, moram si prav čas vzet da vse umijem in zdrgnem, zato mam raje 4 poletne šuhe (pardon 5 - smo ene še ravnokar poverbal, bonus user posted image ) in samo 1x na dan 2-3 sandale poribam (namesto 3x ene user posted image )

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:41:10   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

samo jaz se naše frajle ne upam dat v čevlje brez zaščite prstov ...


sem pomislila kot Otika.

kaj vaši lumpi si nič ne potolčejo prstov? sama sem kot otrok nosila japonke pa sem imela stalno palec povit.

pri nas so torej obvezni sandali, ki imajo pokrite prste ali pa crocsi.user posted image


Pri nas ima tudi zaprte sandale spredaj in pa crocse.

Tele najkice so pa res super, ful mehke, ampak naš fant ima zelo močno nogico in mu jih s paščkom komaj zapnem, zato ne pridejo v poštev.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:43:20   
Anonimen
Ja to je pa prodajalec rekel, da niso primerne za otroke z visokim nartom ... nažalost.

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katere sandale
14.6.2011 11:53:35   
mateyka
naša štrajka s poganjalci in vsem na kolesih (razen, če jo mama pelje na kolesu), tako da ni v situaciji, da bi rabila spredaj zaprto. se vsako pomlad (ko na novo obuje sandale) enkrat grdo kresne v prst, potem pa pazi skozi sezono user posted image sem premišljevala že o tem - po eni strani mi to sede, da ima odprte, ker ve da mora pazit in potem ni prevelika afna-kamikaza (kar drugače je). če bi bila ful potolčena, bi verjetno zamenjal sandale.. saj, takoj ko so ji malo premali, ima skoz polomljene nohte - to moram pazit in takoj vzet iz uporabe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?