|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kava med dojenjem
28.8.2008 9:27:17   
lili3
Zanima me ali tiste, ki dojite spijete kakšno kavico na dan in ali ste opazile da to vpliva na vašega malčka. Moj je star 5 tednov in sem včeraj prvič spila instant kapučino in ni cel popoldan nič spal. Bom probala še brezkofeinsko, pa bomo videli kaj bo, če ne bo pa treba še malo počakati s kavo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 9:54:09   
tabi
jst sem oba dojila pa tut kavo sem normalno pila pa ni bilo nič opazit da ne bi spalauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 9:57:53   
hokejistka
Tudi jaz dojim in pijem kavo, pa ni na user posted image nič vplivalo. Spijem pa samo eno belo kavo na dan. 

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 10:27:50   
ursalara
Tudi jaz sem proti koncu mojega dojenja spila kavo pa ni nič kazalo da bi vplivalo na mojo miško in njeno spanje!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 10:48:42   
Anonimen
Jaz sem že v porodnišnici pila kavo. Do njegovega 7.meseca sem popila 1 na dan, zdaj pa dve. user posted image  

(odgovor članu ursalara)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 10:55:27   
Vrtnica79
Sem pila kavo kot ponavadi in ni bilo sprememb na user posted image . Mogoče res probaj z brezkofeinsko in dodaj več mleka da ne bo tako močnauser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 13:45:45   
Naja30
Spila sem eno kavo na dan in je bilo vse ok.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 13:58:21   
Majuska
Jaz sem zdaj, ko dojim, prešaltala na Bianko. Ziher je ziher user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 14:07:59   
srki
Pojma nimam, če vpliva, ker je ne pijem. Ti kar rajši pij uno kavo, s cikorjo, bo bl ziher.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 14:08:13   
melanija
Moj je sedaj star 6 mes in se še vedno dojimo, pa od začetka spijem 2 do 3 kave na dan, res pa je da dam lo več mleka noter, pa nisem opazila nobenega vpliva na ta malega.

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 14:22:40   
Naja31
Jaz pijem kavo od poroda, zjutraj in popoldan sigurno, pa še kakšno vmes. Nescaffe s sojinim mlekom ali pa belo kavo. Dojenček spi ali pa ne spi, neodvisno od kave.  

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 14:45:52   
cofek
dopoldan spijem 2-3 kave, ker brez njih mi res ni za živet (mam pač prenizek pritisk in mi oči kar skup lezejo), pa res popoldne Neža malce težje zaspi, pa ko zaspi spi cca pol ure. Čeprav zna biti vzrok za nespanje tudi bratec, ki pride popoldan domov.user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 15:06:33   
CatJa
Vsako jutro spijem kavo (pravo) z mlekom, mali pa bolj ko ne prespi dneve. Star bo 4 mesece.
Popoldne so načeloma dojenčki več budni kot dop.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
28.8.2008 18:39:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 20:23:34   
Tisana
Pila kavo, pa je tamala spala non stop user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 20:46:36   
madasa
jaz sem že v nosečnosti prešaltala na brezkofeinski kapučino. Pa me ta tudi "gor drži". Vse je v glavi.Lp

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 20:54:00   
Pia77
Že v nosečnosti se mu je odtrgalo, če sem pretiravala s kofeinom (brcal kot zmešan, visoka frekvenca srca na CTG), pa tudi zdaj ne more spati, če si privoščim kaj kofeinskega. Tako da pijem projo ali pa brezkofeinski Nescaffe.
Po prenehanju dojenja pa spet hektolitri turške kave... :)

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 22:26:37   
Naina
Do 3. meseca sploh nisem pila kave, potem brezkofeinsko, šele potem sem prešla na pravo, kofeinsko kavo. Smo tudi imeli probleme z nespečnostjo, ko sem poizkusila, pa sem se odločila, da ni vredno otroka in sebe matrati.  Saj se potem navadiš na brezkofeinsko.

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 23:17:53   
karamelam
Jaz včasih pijem kofeinsko, včasih brezkofeinsko, pa ne opazim razlike pri moji  user posted image . budna je v vsakem primeru. Kavo včasih pijem tudi zvečer, pa vedno zaspi ob isti uri.
Glede na to da sem bila vedno strastna kofetkarca sem z lahkoto prešaltala na brezkofeinsko - je vseen bl zihruser posted image

(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 23:38:25   
Marogica
SPila sem nekje 3 kave na dan, sicer bolj mile, pa vseeno. Nisem opazila, da ne bi spala, kajti svoje "doze" spanja sta odspala. Vsaki dan.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karamelam)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kava med dojenjem
28.8.2008 23:50:45   
Pandica
Jaz sem tut malo polno dojila pa kavico normalno pila. Ni bilo nič sprememb. Ni veliko spala pa, če sem pila kavo al pa ne user posted image  user posted image
No, zdaj bo stara počasi že 11 mesecev, se še vedno dojima, jaz še vedno pijem kavo user posted image   spi pa še vedno ( skoraj ) nič čez dan user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kava med dojenjem
29.8.2008 21:47:38   
lili3
Sem zdaj 2 dni prakticirala brezkofeinsko kavo, pa je normalno spal. Sem pa jaz že v nosečnosti pila brezkofeinsko kavo in pa žitno kavo, tak da ne pogrešam preveč kofeina, ampak se mi je zaluštalo še kaj drugega spiti, kot pa samo vodo in čaj.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kava med dojenjem
29.8.2008 22:56:25   
Anonimen
Pred user posted image  sem pila kavo ene trikrta dnevno, med user posted image  in kasneje med dojenjem pa le po eno.

(odgovor članu lili3)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kava med dojenjem
30.8.2008 0:06:37   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: lili3

Sem zdaj 2 dni prakticirala brezkofeinsko kavo, pa je normalno spal. Sem pa jaz že v nosečnosti pila brezkofeinsko kavo in pa žitno kavo, tak da ne pogrešam preveč kofeina, ampak se mi je zaluštalo še kaj drugega spiti, kot pa samo vodo in čaj.



No, super user posted image user posted image pa boste spet spali user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kava med dojenjem
30.8.2008 0:12:35   
frutka_
Spijem po tri kave na dan in mala spi kot klada. Tudi ponoči. Stara je mesec in pol. Pijem bele kave.

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?