|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj evrokrem
19.10.2009 15:47:28   
Anonimen
Zanima me kdaj ste prvič dale svojim otrokom evrokrem namazan na kruhu ali pa margarino in marmelado pri kateri starostiuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.10.2009 15:48:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj evrokrem
19.10.2009 15:52:25   
ledenaa
Evrokrem po  2 letu,margarino pa prej.
kdaj točno ne vem,je bila pa domača in ne kupljena

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj evrokrem
19.10.2009 19:04:13   
Katy78
Jaz sem mu maslo in domačo marmelado ponudila okoli 8. meseca.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj evrokrem
19.10.2009 19:48:01   
kaya2007
jaz sem z eurokremom kar začela uvajati gosto prehrano user posted image

poskusila je definitivno šele po 1. letu, pa še zdaj skoraj nikoli ne je nutele (2x na leto v palačinkah user posted image ). če že, se mi zdi boljša ideja kakšna 100% marmelada, to bi lahko dala že prej.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj evrokrem
19.10.2009 20:37:51   
Anonimen
Ja kaya- res se mi zdi smešno da si napisala da si z evrokremom začela uvajati gosto hrano.Nevem kaj je tukaj tako smešnega kot se tebi očitno zdi če sem vprašala kdaj so začele dajati evrokremuser posted image user posted image Mislim da je zato tale forum da si imenjujemo mnenja in izkušnje.Ali se tebi ne zdi takouser posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.10.2009 14:41:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj evrokrem
22.10.2009 10:00:27   
Najaa
Pri kakem letu že. Evrokrem mislim, prej pa skoraj da ne, ker je imela (tavečja) alergijo na čokolado.
Maslo in margarino in marmelado pa prej, kaj vem okol 11m mogoče.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 10:05:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 12:19:32   
Metuljček Cekinček
Marmelado in maslo (margarine ne maramo) pri enih 10 mesecih, mogoče celo malo pozneje. Viki kremo pa je prvič probala pred kakšnim mesecem, se pravi po 1. letu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 12:38:04   
Hope2
Kmalu bo 1 leto in ni še sprobal margarine, masla, marmelade ali evrokrema na kruhu. Ima zelo rad suh kruh in ne vidim potrebe, da packam neki gor. Je pa že sprobal palačinko z domačo slivovo marmelado.

Pijči, si pozabla vklopit gumbek za humoruser posted image

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 13:05:26   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kmalu bo 1 leto in ni še sprobal margarine, masla, marmelade ali evrokrema na kruhu. Ima zelo rad suh kruh in ne vidim potrebe, da packam neki gor. Je pa že sprobal palačinko z domačo slivovo marmelado.

Pijči, si pozabla vklopit gumbek za humoruser posted image


Je pa palačinka brez vsega zagotovo boljša kot suh kruh brez vsega. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 13:12:57   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kmalu bo 1 leto in ni še sprobal margarine, masla, marmelade ali evrokrema na kruhu. Ima zelo rad suh kruh in ne vidim potrebe, da packam neki gor. Je pa že sprobal palačinko z domačo slivovo marmelado.

Pijči, si pozabla vklopit gumbek za humoruser posted image


Je pa palačinka brez vsega zagotovo boljša kot suh kruh brez vsega. user posted image


Tebi pa meni že, sam njemu je suhi kruh svetiuser posted image , ni boljše jedi, tak da ne ga žalituser posted image . saj mogoče bi tudi suho palačinko imel raje, sam sem mu uturila namazano in pozna samo namazano

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.10.2009 13:17:53 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 13:17:57   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kmalu bo 1 leto in ni še sprobal margarine, masla, marmelade ali evrokrema na kruhu. Ima zelo rad suh kruh in ne vidim potrebe, da packam neki gor. Je pa že sprobal palačinko z domačo slivovo marmelado.

Pijči, si pozabla vklopit gumbek za humoruser posted image


Je pa palačinka brez vsega zagotovo boljša kot suh kruh brez vsega. user posted image


Tebi pa meni že, sam njemu je suhi kruh svetiuser posted image , ni boljše jedi, tak da ne ga žalituser posted image


user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 13:20:09   
rija
pri 8 mesecih je jedel VSE. kar je pač imel rad. evrokrem ni v njegovem izboruuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 15:54:17   
koala
Evrokrem je poskusil pri enih 18-ih mesecih, margarine ne kupujem, maslo in marmelado pa je jedel pri 9 mesecih.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 15:58:47   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: pijči

Zanima me kdaj ste prvič dale svojim otrokom evrokrem namazan na kruhu ali pa margarino in marmelado pri kateri starostiuser posted image


evrokrem namazan na kruh mu ni glih bil všeč ko sem mu dala parkrat, je pa jedel namazanega na palačinke pred 1. letom, mislim da je bil star 10 mesecev. Margarino in marmelado pa nekje okrog 1. leta. 

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 18:15:34   
Anonimen
Katy78-sem mogoče tebi kaj takega napisalauser posted image user posted image Nevem pa kaj je tuki takega da bi po tvoje morala UKLOPITI GUMB ZA HUMORuser posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 18:18:47   
Anonimen
KATY 78-se opravičuje  mislila sem na Hope2.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 18:34:17   
Hope2
smeh ne škodi, ti ga kar vklopi,ne glede na vseuser posted image . Napisala pa sem glede na tvoj odgovor kayi in ti tvoji modri vprašaji tako hudo bijejo, da čist zameglijo smejoče smajlije in pol zgleda, kot da si hudauser posted image . pa brez zamereuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.10.2009 18:44:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 19:10:09   
Anonimen
Pa še vseeno nevem zakaj to tebe motiuser posted image saj nisem napisala tebi, mogoče pa ti vedno odgovoriš namest drugihuser posted image Ti pa kar imej ukloplen svoj gumb upam da veš kdaj ga je treba izklopitiuser posted image  pa brez zamereuser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 19:17:08   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: pijči

Mislim da je zato tale forum da si imenjujemo mnenja in izkušnje. Ali se tebi ne zdi takouser posted image user posted image



Tule si že sama odgovorila zakaj je forum, torej s elahko vmešem kdaj koli in kakor koli v debatouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
23.10.2009 19:18:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 19:23:57   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Za pokakat user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne kakaj po temiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj evrokrem
23.10.2009 19:29:27   
Anonimen
Hope2-saj nisem rekla da se nesmeš vmešati na forumih samo ne odgovarjaj na vprašanja ki so namenjena čisto drugi osebi.Zdaj pa tvoji smajli izgledajo kot da si hudauser posted image LEPO SE IMEJ IN LEP VIKENTuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?