|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj in koliko...?
5.3.2007 17:40:07   
* Saby *
Moj bo star 4 mesece! Rada bi pričela z uvajanjem GH. Mislite ,da je bolje pričeti z mlečnimi kašicami ali sadnimi oz. zelenjavnimi kašicami? Vse to mi je nekako novo in se bojim, kako bo. user posted image S koliko obroki GH pričeti na dan in koliko količinsko?user posted image

_____________________________

Majhen sem,
Srečen, sončen in nasmejan!
Zdrav sem – vedno razigran.
Ko sem bolan –
Sem s skrbjo in ljubeznijo obdan.
Ko odrastem, se šele zavem, –
da zaupam vam – odraslim ljudem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj in koliko...?
5.3.2007 17:48:17   
Lunc_a
Jaz sem mu dala sadje prvo,čeprav marsikdo pove naj se prvo začne z zelenjavo,sama ne vem zakaj,ker če je vse dobro in ukusno bo otrok jedel.Sem pa sama kašice delala doma,redkokdaj z kupljenimi .Jaz sem mu dala toliko kolikor je hotel pojesti,nikoli nisme količinsko gledala koliko poje

(odgovor članu * Saby *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj in koliko...?
5.3.2007 17:55:30   
til
Najprej sem začela s sokom od jabolk ene par žličk to sem samo probala zaradi alergije ene 2 dni potem pa sem jabolko naribala in mu dajala to potem pa počasi še malo banane zraven pa kakšen baby piškot potem pa sem začela z zelenjavo malo korenčka pa brokoli pa svetačko in krompirček kasneje pa sem zraven dodala še piščančjo bederco . Kmalu pa sem mu zraven zakuhala ali gres ali nudelce in ribano kašo. 

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj in koliko...?
5.3.2007 18:10:09   
* Saby *
Ja bomo probali! Kr zadnjič sem mu dala malo banane pa se je tak oblizovaluser posted image . Komaj že čakam, prehitro pa nočem začet, da ne bo aj narobe.

_____________________________

Majhen sem,
Srečen, sončen in nasmejan!
Zdrav sem – vedno razigran.
Ko sem bolan –
Sem s skrbjo in ljubeznijo obdan.
Ko odrastem, se šele zavem, –
da zaupam vam – odraslim ljudem!

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj in koliko...?
5.3.2007 20:34:51   
Baucka
Pazljivo z banano ker zapira in kuhan korenček tudi. Po moje je najbolje s kuhano jaboljko začet. Saj je znano,  da je sadje hitreje prebavljivo kakor zelenjava. Da ne bo črvičenja pa je boljše skuhat sadje na začetku. Pa na začetku daj največ dve žlički, da se navadi. Da nadomestič celoten mlečni obrok naj traja 2 meseca, tako je meni pediatrinja rekla. Nikamor se ne mudi, saj še prebava ni pripravljena, ZATO POČASI.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu * Saby *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj in koliko...?
7.3.2007 23:01:47   
***pika***
IZVIRNO SPOROČILO: * Saby *

Moj bo star 4 mesece! Rada bi pričela z uvajanjem GH.


Hm, a se splača hiteti. Pri nas patronažna in pediatri svetujejo uvajanja GH šele pri 6 m. A je pri vas kaj drugače?

(odgovor članu * Saby *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj in koliko...?
8.3.2007 11:42:26   
klaja
Mi smo začeli z uvajanjem GH pri 4 mesecih in sicer z jabolki, hruškami (oboje sem skuhala) in bananami. Banane morajo biti dovolj zrele, ker potem ne zapirajo in mi nismo imeli nikoli težav.

Patronažna in pediatri pa marsikaj svetujejo in včasih je bolje, če narediš po svojem občutku. Jaz sem pri moji videla, da ji mleko ni več dovolj in se je kar hitro navadila na GH. Pri 7 mesecih je imela že vseh pet obrokov gh po žlički, ker je začela odklanjat flaško.

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?