|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 10:20:05   
MetiLu
Naš mulček je star 18 mesecev in se še vedno zbuja ponoč user posted image  ne za dudo, ne za pit, ne za jest... smo vsede se in jokca, da ga prideva pobožat in zaspi nazaj ...

Ne zanimajo me razprave, kje smo pogrešili in napotke kako ga naučit spat, ker smo probali vse živo... vmes so bila obdobja, ko je že spal, pa obdobje zelo zgodnjega jutranjega vstajanja, pa obdobje, ko smo spali celo do 8.00 zjutraj user posted image

Zanima me samo pri kateri starosti otroci dejansko ratajo zaspanci in spijo tako trdno, da jih je treba zjutraj buditi user posted image  

hvala user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 10:25:21   
Najaa
Naša je začela spat, ko se je nehala dojit. Celo noč v kosu, kar je bila pred tem misija nemogoče. user posted image To je bilo pri 11m. Zdaj, ko je stara 2,5 leti in hodi že eno leto v vrtec, jo je treba pa zjutraj budit, ja. Zdaj je prava zaspanka. 

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 10:25:48   
Luni
Naši trije po drugem letu starosti.... Do takrat pa pri vsakem drugače: vsega po malem.....

_____________________________



(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 10:31:03   
MetiLu
Ja jaz sem tud računala, da se bo z dojenjem nehalo tole nočno žuriranje, pa se ni user posted image  sva se dojila 11 mesecev, pa zgleda jaz nimam čudežnega otroka, ki bi čez noč začel spat user posted image  je čist po men, jaz sem ga baje žurala do 3. leta starosti user posted image  boga mami, najbrž je zato mela samo mene user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 10:35:50   
livia
To je pa ful odvisno od otroka.
Moja prva hči spi celo noč od svojega drugega meseca, pa ne pretiravam. Se sem pa tja zgodi, pa kaj pokliče, da hoče pit ali pa če je prehlajeva, da ima nos zamašen, v glavnem pa spi. Edino eno obdobje, ko smo jo preselili v svojo sobo sem morala večkrat hodit k njej v sobo, da se je navadila, da jo vseeno čuvamo, reče ona.
Druga hči je pa začela spat, ko smo se odstavile, to je bilo pri 8 mesecih. Zdaj spi. Nas pa še čaka selitev v svojo sobo.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 10:40:33   
Lunca1
Mojadva oba spita celo noč od drugega meseca. mali se zbuja okrog 6h, tamala pa včasih potegne do 7h, tudi pol osmih. Tamal ima 18 mesecev, tavelika 4,5 let. njo je treba za vrtec budit, tamal se pa zbudi sam. Mene drugače zgodnje ure ne motijo, ker se tudi sama zbujam okrog 6h.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:22:08   
Tisana
Naša (20 mesecev) je 2 noči nazaj prespala svojo prvo celo noč user posted image user posted image user posted image (beri od 20-ih do 6-ih). Žal ji to ni prešlo v kri user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:25:43   
ksenjak
Sin spi celo noč od dneva, ko sva se nehala dojiti, to je pri njegovih 22 mesecih, hči pa spi celo noč od nekje 3,4 mesecev naprej.

lp

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:27:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Naša (20 mesecev) je 2 noči nazaj prespala svojo prvo celo noč user posted image user posted image user posted image (beri od 20-ih do 6-ih). Žal ji to ni prešlo v kri user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

moja je 2 leti, pa se ji tu pa tam vserje, da prespi nočuser posted image sam da bi ji pa to navada ratala, pa tud še nič ne kažeuser posted image

ma, bo že....

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:30:48   
zmajaz
Naša ta prva je začela spati celo noč (po 12 ur) od 10. meseca dalje, ko se je nehala dojiti. Zdaj je stara 19 mesecev, spi v svoji sobici in v teh 9 mesecih bi lahko na prste ene roke preštela, kolikokrat se je ponoči zbudila - to se je zgodilo samo, ko je bila bolna in ji je ponoči temperatura narasla na 40 in pa enih parkrat se ji je zgleda nekaj sanjalo in je začela jokati, ko sem prišla v sobo in jo za minutko stisnila k sebi se je pa takoj umirila in spala dalje. Ta drugi je pa star 3 mesece in pol in se zaenkrat ponoči seveda še 1x (zelo redko 2x) po 10 minut doji in nato spi dalje.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:30:49   
Katjusa
prvi od 3 meseca dalje. drugi od meseca in pol daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:41:45   
RAKICA2007
Od 2,5 meseca dalje user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:41:58   
miapia
od 3. meseca dalje

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:43:58   
Anonimen
Pri prvi pri 3,5 mesecih, pri drugi pa pri 3 mesecihuser posted image

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 11:44:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:45:06   
2.2.
stara je bila 1.5 meseca od 21-5 oz.6h zjutraj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:45:15   
barni
Ne morem verjet, da vecina otrok ze prakticno od rojstva dalje spijo celo noc v kosu?! A to pomeni, da tudi cisto majhnih dojenckov ponoci ne hranite in spijo 10 ur v kosu?

No nasa je ze prespala celo noc, veckrat nekako po 15 mesecu, prenehanje dojenja ni imelo nobene hude veze.

Se pa se vedno kdaj zbudi ponoci, tudi 2-3 x samo vecinoma niti ni ptorebno k njej ker se sama nazaj uspava, vcasih pa jo polozim nazaj spat in vecinoma takoj zaspi. Kmalu bo stara 2 leti. Prej ko je bila majhna pa smo se res veliko zbujali.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:48:17   
sunflower girl
Celo noc smo prespali,ko smo prenehali z dojenjem.

_____________________________

Ne teci za sreco,ce je tik za teboj.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 11:50:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MetiLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 11:53:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MetiLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 11:56:11   
*piškotek*
Naš je star 2 leti in 4 mesece pa še vedno ne spi celo noč. Pa smo imeli tudi že zelo različna obdobja - celo noč je že prespal od 1,5 meseca pa do 5 meseca, potem se je zbujal tudi vse noči na 15 minut, potem se je zbijal od 2 do 3 X na noč, potem mu občasno uspe prespat kako noč celo,... Dojenje pri nas ni igralo nobene vloge v povezavi s spanjem... Spi že od 7 meseca v svoji sobi... Tako da tudi mi še čakamo tele prespane noči... Upam da pridejo kmalu...

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 12:11:54   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Ne morem verjet, da vecina otrok ze prakticno od rojstva dalje spijo celo noc v kosu?! A to pomeni, da tudi cisto majhnih dojenckov ponoci ne hranite in spijo 10 ur v kosu?

No nasa je ze prespala celo noc, veckrat nekako po 15 mesecu, prenehanje dojenja ni imelo nobene hude veze.

Se pa se vedno kdaj zbudi ponoci, tudi 2-3 x samo vecinoma niti ni ptorebno k njej ker se sama nazaj uspava, vcasih pa jo polozim nazaj spat in vecinoma takoj zaspi. Kmalu bo stara 2 leti. Prej ko je bila majhna pa smo se res veliko zbujali.


Naša je bila kot novorojenka zelo zaspan dojenček, sem jo mogla zbujat za hranjenje.... ampak jaz tega ne štejem kot da se je prebujala, ker se ni. Sem jo kar v spanju nahranila in ona je lepo spala naprej.
Le redkokdaj je še kakšna noč (v 2-h letih) ostala malo manj prespana - večinoma takrat ko smo bili bolani in posledično žejni...

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 12:42:11   
African queen
Mi smo tudi prespali celo noc,ko sem nehala dojit.Prvi pri 26 mesecih,drugi pri 29 mesecih,tretji je star skoraj 8 mesecev in se zbuja tudi 8x na noc,se vedno se dojiva.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 13:38:32   
ajataja
tudi mi smo  spali celo noč ko smo se nehali dojit to je bilo pa žal kar hitro,je bil star en mesec.Do 7 meseca je spal od 21-ih do 5-ih potem steklenička in spanje naprej do 8-ih.Pri 7 mescih pa ni več rabil zjutraj stekleničke in tako spi zdaj od 21 -ih pa do pol devetih ali devetih zjutraj-star pa je 15 mescev.

_____________________________

Je vsako srečanje majhno rojstvo,
je vsako prijateljstvo lučka v srcu,
je vsak nasmeh zarja sreče in je nekje nekdo,
ki iz temnih oblakov prinasa sončno nebo.

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj ste res začeli spat celo noč?
17.8.2009 14:23:49   
Aja32
Pri prvemu smo prvič spali po celo noč lani, ko je dopolnil tri leta - prej se je vedno prebujal... Enkrat, dvakrat na noč - zdaj pa spi kot polhek celo noč.
Hčerka pa spi že od 3 meseca naprej...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?