|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj v vrtec??
2.1.2008 18:22:20   
*erika*
mene pa zanima kdaj ste svoje otroke dali v vrtec,koliko so bili stari in kako so se otroci odzvali na vrtec?

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 18:26:41   
Putka
Ta starejšo pri 11-ih mesecih. Prvi teden je bilo hudo, potem pa super. Je zelo družabna in komaj čaka, da gre v vrtec.

Ta mala bo šla pri 16-ih mesecih, ker s septembrom jemljejo, če bi dobila bi šla tudi ona prej.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 18:27:29   
frutka_
Naš je začel z jaslicami pri 1letu, zdaj je v vrtcu in nikoli ni bilo nobenih težav in solzic. Mali rad hodi in to mi je tudi najpomembneje.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 18:28:10   
Anonimen
Naša(moja sestra) je bila stara dve leti in pol, ko je šla prvič v vrtec, pa še to je mami kakšna dva tedna hodila z njo, da se je navadila.

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 19:07:37   
eya
Jaz sem ga s 15imi meseci dala v privat varstvo, ko bo star nekje 2 leti in pol bo šel pa v vrtec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 19:13:13   
Anonimen
Jaz še nimam nobenega v vrtcu, nameravam pa starejšo dat septembra, če bomo dobili. Trenutno sta pa stara skoraj pol leta (ga nameravamo dat septembra 2009) in skoraj dve leti.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 19:29:10   
...taša...
oba sta rojena konec oktobra, se pravi, da sta šla v vrtec praktično z 10 meseci

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 19:34:20   
PAJO
nas je sel tud ze pri 11 mesecih pa zelo rad hodi.
no zdej je bil en mesec v vrtcu.sva lih zacelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 20:37:22   
anajmad
Tavečjo pri 18.mesecih. Sem zelo zagovornik vrtca. Na našo je ful dobr vplival(mislim razvojno). O boleznih pa nebi raje,ker je komaj pri 11 letih prišla k sebi.
Tamalo sem dala v privat varstvo.Malo mi je žal,da je nisem dala v vrtec,ampak sem se bala,ker je bila lani tako bolna(2x v bolnišnici zaradi bronhiulitisa) pa še nedonošenček je. Zdej jo bom letos takoj drugi teden vpisala in bom probala,če bi jo lahko spomladi sprejeli,če ne pa septembra,ko bo stara dve leti in 8 mesecev.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 21:46:33   
ona
Prvič 11 mesecev,
drugo pri 2 letihuser posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj v vrtec??
2.1.2008 21:59:50   
anckabancka
Prvi pri 14 mesecih in je super sprejel vrtec. Brez kakršnihkoli problemov.
Drugi gre pa v ponedeljek in je ravno dopolnil eno leto. Me pa prav zanima, kako bo izgledalo...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 23:53:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj v vrtec??
3.1.2008 0:17:55   
lelaval
1. pri 3,5 letih
2. pri 2 letih
3. pri 1,5 letu

Najstarejša se je dolgo in ful jokala ob vstopu, z mlajšima pa sploh ni bilo težav - sta se ful veselila vrtca

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj v vrtec??
3.1.2008 10:04:11   
Bonnie_RR
V vrtec je šel, ko je bil star 1 leto in 2 meseca. Uvajanje je bilo super (me sploh ni opazil), potem je bil ob prihodu vedno problem, veliko je bil tud bolan. Do junija smo imeli 3x antibiotik, pa še afte, virozo... Pestro!user posted image
Julija in avgusta je bil doma, skoz zdrav. Septembra smo spet štartali z vrtcem in je to zdej čist druga zgodba. Ful rad gre tja (včeraj je skoz ponavljal, da gre k Heleni - vzgojiteljici, pa imena otrok je skoz našteval user posted image ), ko pridem ponj, vedno traja pol ure preden prideva ven, pa še (trkam!) zdrav je. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj v vrtec??
3.1.2008 11:05:40   
Pajaca
Oba s še ne 11m.... Niti dneva nisem bila z njima tam, ker mi je to bv. Začel smo z 2 urcama pa vsak dan več. Sicer so hotele, da sem tam, a sem rekla da naj se takoj navadi, da mami v vrtcu ni.

Punca je 7 dan bila cel dan tam, fant pa 3... ker je tako jokal ko je moral z vrtca, da sem jim rekla, da me briga kakšen imajo sistem uvajanja v vrtec, da bo on kar lepo cele dneve pri njih..... še zdaj ne morejo razumet, kako se je tako hitro navadil na vrtec.

Bolna praktično nista.

Rada hodita v vrtec.


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj v vrtec??
3.1.2008 11:18:13   
žetev
..meni osebno je bilo idealno, da smo imeli za našo pikico v  privat varstvu do njenega tetjega leta...sedaj pa štiri mesece lepo hodi v vrtec in se igra s svojimi vrstniki,...po besedah vzgojiteljic se otroci do drugega leta ne znajo igrati z svojimi vrstniki...user posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj v vrtec??
3.1.2008 17:47:38   
bobek05
pri 14,5m

je bila ene 2 meseca kriza, ampak predvsem zato, ker smo bili dosti bolani in je bilo treba uvajat vsakič na novo...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj v vrtec??
4.1.2008 9:59:08   
tannya
Naša je šla v vrtec s 14 meseci in v glavnem ni imela krize. Problem so bile bolezni prve pol leta, sva bili non stop doma. Zdaj pa je super in zelo rada hodi v vrtec.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj v vrtec??
4.1.2008 10:08:13   
ZARA
Stara je bila 3.4 leta.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
4.1.2008 15:55:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj v vrtec??
5.1.2008 18:51:47   
viv_
Ta prva je šla z 11,5 meseci, ta druga z 10,5 meseci. Pri prvi je trajalo kakšen mesec, da se je navadila, pri tadrugi pa dober teden. Z boleznimi nikoli nismo imeli težav. Skratka "vrtec rula" user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj v vrtec??
5.1.2008 19:53:45   
Anonimen
Pri 2 letih.
Ene 2 meseca krize, bolezni, joka, ampak potem pa, kot bi odrezal. Zelo zelo rad hodi tja user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj v vrtec??
5.1.2008 20:00:30   
Anonimen
tavelka pri 3 letih in 2h mesecih. navadla se je hitro in brez problemov. tamala bo šla pa pri 3h letih in 4 mesecih, zaenkrat je še pri babi. meni se pač zdijo dojenčki premali za v vrtec in če imaš možnost da so lahko drugje mi je to čisto ok

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 9:57:05   
Anonimen
Moji otroci pred tretjim letom ne bodo šli v vrtec, potem pa sigurno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 11:14:27   
lea23
moja bo šla v vrtec z 10 meseci, ker moram it v službo in je nimam kje pustituser posted image  
nobene babice frej, varuško je pa v lj ful težko dobit, in še te so ful drage. bova pač plačevala jasli nekaj čez 240€, pa kaj naj user posted image
imam pa možnost izkoristit da delam polovičen delavnik, torej 4 ure na dan, tako da bom to izkoristila.
me je pa ful strah, kako bo, če bo tamala skos bolana. ker si ne bom mogla pogosto vzemat bolniške, lahko vzamem le neplačan dopust. mož ima pa tut tako službo da ni šans da bi kej pomagal. tako da..




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?