|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj začnejo norice srbet?
8.4.2009 21:39:47   
živa
Hoj!

Danes pridem po malega v vrtec in mi povedo, da ima mali norice, kar je potrdila tudi P. Zaenkrat je imel pikice na trebuščku, hrbtu, eno pod brado. Nima vročine in je čisto fit. Zanima pa me, kdaj ta reč začne srbeti?! In koliko časa se navadno pojavljajo nove pike?

Zaenkrat namreč še nisem kupila ničesar, mislila sem na tisto novo peno (PoxClin ali karkoli že je), ali naj kupim še kaj - oz. mi je sploh treba, če malega ne srbi? Ga bo začelo?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
8.4.2009 22:07:20   
Petr_a
Nisem nič kupila,ker je bil že dovolj velik da je razumel da se ne sme praskat.
Smo se večkrat dnevno tuširali

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
8.4.2009 22:08:49   
živa
Moj je star 3 in se mu definitivno to ne bi dalo dopovedat, sploh ker je v fazi nasprotovanja in ignoriranja, kadar mu kaj ni povšeči.

Če začnejo srbet, kdaj se to zgodi? Ob izbruhu, kak dan pozneje?

< Sporočilo je popravil živa -- 8.4.2009 22:09:26 >

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
8.4.2009 22:22:34   
lelaval
Moje 3,5 letnica očitno niso srbele - sem jo skozi spraševala, če jo kaj srbi, pa je govorila, da ne. Tudi vročine ni imela, dočim starejša2 pa - pa tudi srbelo ju je. Je prebolela norice brez kakršnihkoli težav

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
8.4.2009 22:25:45   
Petr_a
Moj jih je imel pri 2 letih

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
14.4.2009 19:07:48   
luka jan
Mi smo jih pravkar preboleli, pa ni bilo neke panike. Sem pa res kupila peno ki jo omenjaš in ga ni nič srbelo.
Imel je ene par dni malo vročine, potem pa so se začele norice sušit in sedaj počasi odpadajo.
Sem vseskozi mislila da bo hujše to prebolevanje, pa je čist enostavno šlo skozi.
Star pa je 3,5 let.

< Sporočilo je popravil luka jan -- 14.4.2009 19:08:26 >

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
16.4.2009 19:50:10   
mala pikica
Jaz sem za PoxClin slišala same pohvale in ravno srbenje bi naj blažila...

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
26.4.2009 11:51:21   
malla13
Živa , mi smo stari 18 mesecev in že imamo vodene koze oz. norice sem šla k zd. in sem dobila fenistil kapljice proti srbenju in kupila sem tudi peno poxclin sicer jih ima od petka pa še ni bilo vročine in samo po trebuščku in po hrbtu sem jo pa začela kar mazati s peno saj lahko samo 3krat na dan namažeš in jo nič ne srbi. Če bi kupila in mazala ne bi bilo nič narobe.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
26.4.2009 12:02:49   
Marogica
Nam je pediatrinja predpisala sirup Flonidan, ki ga otrok oralno vzame zjutraj in zvečer. PRaskal se ni nič. Sirup se mi zdi še najbolj praktičen za otroka. Ga poje, in ga nič ne srbi, brez mazanja in dodatnega "dela".

O tem, da bi se z otrokom "pametno" pogovorila, naj se ne praska, je čist utopija. Še sama se  praksam, če me srbi, kako se otrok ne bi?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu malla13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj začnejo norice srbet?
26.4.2009 21:09:05   
živa
Ma ja, v sredo jih je itak dobil še 1,5-letnik in ta je veliko bolj nastradal - njega srbi, mažem ga s PoxClin in se kar nastavlja user posted image  - edini problem je, ker ima eno norico v ustih in mi je danes pol noči pretulil in se drgnil po njej. Sploh ne vem, kako mu lahko to ublažim - na dežurni pediatriji se pa nihče ne javlja na telefon user posted image .

Če ima torej kdo kak nasvet, kaj lahko storim s to srbečo norico v ustih - glede na to, da so prazniki in da ga ne bi vozila k dežurnemu zaradi noric - na dan z njim user posted image !

Lp,

živa

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?