|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdo je RR team?
9.2.2008 0:25:08   
solatja
že nekaj časa me zanima, kdo oz. koga predstavlja besedna zveza "RR team", predvsem zato, ker na skoraj vseh forumih piše, da ga moderirajo "RR team" in še en kup imen, s končnico RR, vendar pa uporabniki poznamo in zaznamo praviloma samo te z imenom. vedno sem si namreč predstavljala, da so pa RR osebe del "RR Teama", ker ga konec koncev sooblikujejo, ampak zgleda, da ni tako.

hvala.

p.s. pa upam, da tega ne boste razumeli kot provokacijo po vsem tem dogajanju, ker to dejansko ni. samo vprašanje je.




_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 8:53:55   
Jerneja_
Vsi, ki skrbimo za portal RR (uredniki rubrik, moderatorji, programerji, oblikovalci...)

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 8:54:49   
rija
imajo VSI ti kakšna imena mogoče?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 9:03:52   
Jerneja_
Seveda, da jih imajo. Imate večino napisano na naših uvodnih straneh.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 9:22:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Seveda, da jih imajo. Imate večino napisano na naših uvodnih straneh.


Kej? Jaz nič ne najdem, pa sem vse prebrskala, vsaj po moje. Edino tri gospe, ki se ukvarjajo z oglaševanjem , sem našla.

To bi bilo pa res fajn. Saj če se mi predstavimo vam, bi se pa tudi vi res lahko nam.

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 12:44:03   
solatja
vprašala sem tudi zato, ker če so moderatorji (ime RR) del RR teama, zakaj so potem pomensko izpostavljeni samo nekateri? zanimalo me je, kdo so tisti moderatorji, ki lahko moderirajo na vseh forumih.






_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 13:36:42   
Primoza
Na vseh forumih ne more moderirati nihče od moderatorjev.

Kdo pa lahko moderira na vseh forumih pa je pravzaprav čisto vseeno, ker je itak vedno nekdo znan za pritični forum, se pravi dotični moderator in se v principu obvešča njega, če je kaj narobe brisano. Če moderator po vašem neustrezno ukrepa je pa najbolje, da ga zatožite Jerneji na jerneja@ringaraja.net ali pa na pomoč@ringaraj.net. To da posamezna ukrepanje urejate direktno po tej poti je celo bolje kot na o portalu, kjer nastanejo običajno iz tega kilometrske klobase pripomb.



(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 13:51:57   
solatja
ne gre za nič konkretnega. k sreči user posted image
vprašala sem zato, ker je res Jerneja RR tista, ki navadno poseže na vseh forumih in se mi je zdelo, da je ona tisti RR team, kot "višja inštanca" user posted image za druge pa ne vem, zato sem pa vprašala. user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 16:30:20   
Primoza
Saj gre se le za to, da obstaja nek redosled ukrepanja. Vsekakor bi bilo malce nerodno, če bi se vse težave zgrinjale direktno k RR teamu. Zato obstojijo moderatorji. Potem obstojijo nadaljnje inštance, ki nastopijo takrat, ko nekaj presega moderatorjeve pristojnosti oz. zmožnosti.

Po drugi strani pa naloga RR teama še zdaleč ni povezana le s urejanjem foruma amak predvsem bogatijo RR z novimi vsebinami in koordinirajo druge zadeve v ozadju. Ker brez novih in osveževanja starih vsebin "v ozadju" bi bil tudi s forumom RR le eden izmed neštetih internetih portalov.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdo je RR team?
9.2.2008 20:57:57   
solatja
sicer še vedno ne vem odgovora na osnovno vprašanje, ampak hvala. user posted image

je dovolj. user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?