|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   keksi brez mleka, jajc, pšenice
16.7.2008 19:53:45   
rumenasoncnica
Pozdravljene,

prosim za pomoč. Našemu 9 mesečniku bi tu in tam za malico rada končno dala že tudi kak keks. Ker ima alergijo na mleko (predvidevamo, testi niso nič pokazali), se tega izogibamo, še dodatno preventivno pa tudi jajc in pšenice.
Ali morda veste, če se kje dobijo kaki keksi brez vseh teh sestavin? Ali če imate kak recept, da jih naredimo doma?
Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
16.7.2008 20:06:04   
špelin@
Kaj pa recimo riževi vaflji? Zapovrh so še neslani - vem, da jih imajo v DM. Kolegica je svojemu sinku, ki je imel cel kup alergij, dostikrat dala za poglodat te vaflje.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
16.7.2008 21:31:25   
Zofy
Take piškotke kot so plasmon imajo v stari ljubljani v eni eko trgovini na gornjem trgu. So brez jajc in brez mleka.
Drugače pa lahko pogledaš za kak recept na kulinarika.net.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
16.7.2008 21:34:18   
Zofy
Evo, tele sem zdaj na hotrco našla:



< Sporočilo je popravil Zofy -- 16.7.2008 21:36:01 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
16.7.2008 22:43:44   
*Junona*
Njami, še bi mamiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
17.7.2008 0:46:51   
Natasa-6
Kar precej se dobi tukaj:
http://shop.zivacenter.org/index.php?kategorija=50

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
17.7.2008 12:08:29   
mamica 1
Evo jih:
http://www.glutenfree-foods.co.uk/proddetail.php?prod=32
Nam so odlični kupim jih pa v Planet tuš v Celju ali pa v Biotopica.

(odgovor članu Natasa-6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
18.7.2008 18:19:21   
rumenasoncnica
Super, hvala za pomočuser posted image
Ja, o riževih vafljih sem tudi razmišljala, pa se bojim, da bi se mu kaj zataknilo....vso hrano namreč še vedno pasiramo, če so koščki se začne kar davit..user posted image  A jih katera daje?

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
18.7.2008 22:54:12   
mehurčica
Jaz moji riževe vaflje že kaka 2 meseca dajem. Je pa stara 9m. Si jih lepo zmehča z dlesnimi in pogoltne brez težav. Jih pa težko sama odgrizne, ker nima še nobenega zobka, tako da ji jaz lomim male kočke in dajem v usta.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
19.7.2008 20:23:55   
beruška
mamica 1 , a  se te glutano piskote dobi le v celju, a ne, mogoce tudi kje v ljubljani, a kdo ve user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
21.7.2008 13:26:28   
mamica 1
Meni je Celje najbližje tak da za drugje ne vem, ampak sem prepričana da ni Celje edina destinacija v Sloveniji kjer se to dobi. 

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
22.7.2008 1:02:26   
Pi-kica 1
Imajo jih v večjih Tuševih trgovinah. 

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
24.9.2008 11:00:46   
romanac
Pozdravljena,
na koseški tržnici je ena eko prodajalna kruha in peciva. Mislim, da se jih najde tudi na glavni tržnici v Ljubljani, mislim pa da so iz Trzina. Imajo izbiro kruha brez pšenice, aditivov ali celo brez kvasa. Imajo pa tudi pirine kekse, ki so brez vsega omenjenega. Lep pozdrav,

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
1.10.2008 21:30:56   
lotty4
Zakaj pa mu preventivno odrekaš hrano iz jajc in pšenice. Prosi pediatrinjo za testiranje, da boš vedela pri čem ste. Nesmiselno mu je odrekati hrano, ki bi jo lahko jedel.

(odgovor članu romanac)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: keksi brez mleka, jajc, pšenice
2.10.2008 11:14:59   
Tisana
Zakaj pa mu preventivno odrekaš hrano iz jajc in pšenice. Prosi pediatrinjo za testiranje, da boš vedela pri čem ste. Nesmiselno mu je odrekati hrano, ki bi jo lahko jedel.
 Ja, tudi mene to zanima. Naša pupa ima potrjeno alergijo na KM in refluks in nam je primarij na PK, ko je bila punčka stara slabih 7 mesecev (pa še mesec in pol prej je rojena) rekla, da ji lahko brez problema damo hrano, ki vsebuje gluten. Tudi glede jajc ali pa soje ni nič komplicirala, jo je pa na mojo prošnjo testirala, in so bili izvidi negativni. Pa še to: naša je jedla riževe vaflje že od nekje sedmih mesecev dalje, grisine pa še prej. Včasih se je malo davila, ampak otrok pri tej starosti že zna poskrbeti zase - je pa res, da je nikoli nismo puščali s hrano brez nadzora (tudi v vozičku je bila obrnjena proti meni, tako da sem jo videla). Zaupaj svojemu malčku - on raste, se razvija, zato pa potrebuje izzive, za katere je zaradi tvoje (pretirane) materinske zaskrbljenosti in strahu prikrajšan.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?