|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kilogrami-pomoč!!!
28.6.2005 14:21:27   
@ŽOGICA@
joj, saj to ni res!!
Nč ne jem kg pa kr rastejo. Vsak dan sem širša in to po porodu. 3 mesce. ko sem šla rodit sem jih mela tok ko zdaj-raje ne povem kolk ker mi je nerodno-torej sem po porodu dobla nazaj 8 kg!! vsak dan si rečem danes sem na dieti a nimam volje saj me hrana vedno premami. Punce a ma ktera kak pametn nasvet še bolj bi bla vesela kake diete ki res zaleže. Pa vsem najlepša hvala!!!:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kilogrami-pomoč!!!
28.6.2005 14:25:43   
maajka
Zaupam ti svojo "dieto" - jaz sem pa žirafasta, če ti meni zaupaš, kaj ješ, da si se tolk zredila:zmeden2:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kilogrami-pomoč!!!
28.6.2005 19:06:20   
@ŽOGICA@
ni problema:
zjutraj kos kruha z namazom (vedno drug namaz)
za malico jogurt ali sadje
za kosilo 1 kos 100g mesa 100g testenin ali riža ali krompirja ter 100g zelenjave
za malico sadje
za večerjo kakšno mlečno jed
-1x tedensko si privoščim tudi kaj sladkega to je vse.

res pa je da sem bla od 25 tedna nosečnosti na dieti in sem se v nosečnosti zredila samo 3 kg.
Zdaj pa vem-manj žri-itak
čao:sloncek:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kilogrami-pomoč!!!
28.6.2005 20:49:40   
Dadi
kaj pa miganje?....a pa v tej vročini ti tudi tolk paše jest?....Probaj s čikgumiji...jaz non stop žvečim, pa sploh nimam občutka da sem lačna.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kilogrami-pomoč!!!
28.6.2005 23:31:23   
Aleksandrin
90 DNEVNA LOČEVALNA/ PRESNOVNA DIETA
http://mojplanet.com/dieta/

Forumi na to temo:
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1619
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3030
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3800
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4274&besede=lo%E8evanje

Disciplina (kar je ful težko, poznam :)-) in veliko uspehov.

LP :sloncek:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kilogrami-pomoč!!!
29.6.2005 10:50:00   
maajka
O, moj bog, jaz pojem 3x več, pa se že 15 let trudim dobit vsaj 5 kil!Ne gre in ne gre! Med nosečnostjo sem se zredila 15,5 kg, tako, da sem tik pred porodom imela svojo idealno težo?!!!!!Preostalih 8 kil se je stopilo po pol leta dojenja :(
Probaj pred obrokom popit 2-3 dcl vode ali kavo, pol manj boš pojedla, šibaj po stopnicah, če nimaš časa za tek ipd.,ne vem, jaz ful pojem, je pa res, da vedno nekam šibam in to peš, ker nimam avta, sem pa tudi ful temperamentna, pravzaprav živčna oseba, ki vse skuri.
Pozdrav

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kilogrami-pomoč!!!
2.7.2005 21:49:56   
k1
baje če se totalno odpoveš sladkorju, kruhu in alkoholu - grejo kile dol.... no, jaz še nisem sprobala, mi pa do stare teže manjka 2 kg.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kilogrami-pomoč!!!
9.7.2005 19:59:27   
ursk@
Pa zakaj se sekiraš?!?!?!
Jaz sem po porodu dobila v roku 3 mesecev celih 10 kilogramov zraven, ne vem sicer kako je to mogoče, saj sem rodila dvojčke. Mojemu možu sem všeč takšna kakršna sem. Upam8)8)8)8)8)8). Dozdaj ni rekel nič. Aja pa še jaz se dobro počutim. Boš že še zgubila, ko boš začela tekat za :duda:.
Uživaj življenje in ne glej na kilograme.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kilogrami-pomoč!!!
21.7.2005 9:19:36   
petja75
joj, mene tudi kar zgrozi ko stopim na tehtnico, kilogramov je vedno več in več... mi je pa tudi jasno zakaj, saj pojem skoraj dvakrat več kot moj mož:(
sem tri mesece po porodu, lačna sem kot volk, sicer dojim a bolj za tolažbo- nimam dovolj mleka, tamala se hrani 95% z umetnim mlekom.... jaz sem pa konstantno lačna...
saj vem, dieto bo treba začeti, ampak tako mi je težko...

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?