|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klovn na zabavi za roj.dan?
31.8.2009 12:20:41   
zita
Zanima me, ali je kdo na  zabavi za rojstni  dan  mogoče že najel  KLovna Žareta.. Gledala sem njegovo spletno stran, poklicala ga še  nisem.

A je v okolici ljubljane še kakšen drugi animator, klovn, ki pride na dom...

Razmišljamo o kakšni animaciji, če ne bi bila prav "zasoljena cena", malo več otrok bo, ker bosta praznovala dva.

Imate kaj izkušenj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klovn na zabavi za roj.dan?
31.8.2009 12:41:50   
Naja31
Mi smo imeli Jole Cole. www.jolecole.si

bilo je enkratno, otroci so se noro zabavali.
Cena je pa bila spomladi 120 eurov.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klovn na zabavi za roj.dan?
31.8.2009 12:44:20   
ledenaa
Vsako leto pride k nam Jole Coleuser posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klovn na zabavi za roj.dan?
31.8.2009 13:11:04   
tailor
kakšno ceno pa ima klovn?


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klovn na zabavi za roj.dan?
31.8.2009 17:48:08   
norge
Nimam sicer konkretnih izkušenj s klovnom Žaretom, smo bili pa na neki veselici na kateri je nastopal in se mi je zdelo, da so mu otroci čist odveč. Je pač opravil svoje, otroci, ki so pa nekaj za njim hodili, so pa ostali brez njegovega odziva, jih sploh ni 'šmerglal'. Se mi zdi, da je bolj mamice obletaval in jim nekaj nabacival. Men sploh ni bil všeč.
Pa srečno pri izbiri.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klovn na zabavi za roj.dan?
1.9.2009 1:13:18   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: norge

Nimam sicer konkretnih izkušenj s klovnom Žaretom, smo bili pa na neki veselici na kateri je nastopal in se mi je zdelo, da so mu otroci čist odveč. Je pač opravil svoje, otroci, ki so pa nekaj za njim hodili, so pa ostali brez njegovega odziva, jih sploh ni 'šmerglal'. Se mi zdi, da je bolj mamice obletaval in jim nekaj nabacival. Men sploh ni bil všeč.
Pa srečno pri izbiri.

Ja,točno tak je. user posted image user posted image


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klovn na zabavi za roj.dan?
7.9.2009 11:27:35   
zita
poklicala sem Jole Cole... njegova cena je 140 eur

ni glih poceni..

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Ime za fantka?
Ajšolina



Jakob (46%)

Anže (45%)

Job (9%)


Število vseh glasov: 328

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!