|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koš za odpadne plenice
5.6.2007 13:46:29   
Ajvy
Če potrebujete Sangenic- koš za odpadne plenice, je v E.Leclercu v akciji... če vas smem obvestit user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koš za odpadne plenice
5.6.2007 14:13:34   
tonja
Hvala!

Samo sedaj imajo v Pikapolonici ene nove, za katere ne rabiš imet tistih kaset.


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koš za odpadne plenice
5.6.2007 16:33:00   
masna
Koliko pa stane v Leclercu in koliko oni novi v Pikapolonici?

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koš za odpadne plenice
5.6.2007 21:40:10   
Ajvy
V Leclercu je 33 eurov, pa še na kartico dobiš, pa kasete za notr so na isti način znižane, pa še bon za na kartico dobiš..

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koš za odpadne plenice
6.6.2007 11:23:46   
tonja
V Pikapolonici pa stane 59,95 evrov.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koš za odpadne plenice
10.6.2007 11:32:24   
ajtak
ja, je tale v pikapolonici res drazji, sam full prsparas, ko ne rabis kaset- si zelo hitro na boljsem!!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koš za odpadne plenice
10.6.2007 17:04:32   
principessa
Na žalost zame prepoznouser posted image . Smo kupili Tomee Tippee, ko je bila akcija v Baby centru.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koš za odpadne plenice
10.6.2007 20:36:06   
Anonimen
Zakaj pa rabite te drage koše? MEni je to skoz okno vržen denar.

Mi imam čisto navaden majhen koš in noter vrečko iz trgovine (od sadja, zelenjave, iz Müllerja...) in ko je polna, jo zvečer odnesemo ven. Koš je v kopalnici in nikoli ni nič smrdelo ven.

Res ne vidim smisel, da bi za kakeca kupovali tako drage koše in potem še kasete? user posted image  Pa še tako ogromen, da moraš par dni pajsati in skaldiščiti v tej vročini tiste drekece noter, da je koš poln in da se ti splača ven odnest, pa še tako opazen je. Jaz vrečko samo pograbim in jo en, dva tri odnesem ven.

(odgovor članu principessa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koš za odpadne plenice
10.6.2007 21:02:42   
Ajvy
Mi smo se tako odločili, kako bo uporabno pa še sporočim , ker ga še nimamo za kej uporabljat

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 17:20:49   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Zakaj pa rabite te drage koše? MEni je to skoz okno vržen denar.

Mi imam čisto navaden majhen koš in noter vrečko iz trgovine (od sadja, zelenjave, iz Müllerja...) in ko je polna, jo zvečer odnesemo ven. Koš je v kopalnici in nikoli ni nič smrdelo ven.

Res ne vidim smisel, da bi za kakeca kupovali tako drage koše in potem še kasete? user posted image  Pa še tako ogromen, da moraš par dni pajsati in skaldiščiti v tej vročini tiste drekece noter, da je koš poln in da se ti splača ven odnest, pa še tako opazen je. Jaz vrečko samo pograbim in jo en, dva tri odnesem ven.


enako...
za teh 60€ mu raje kupim kaj bolj uporabnega.
Drugače pa jaz na dva dni spraznim koš, pa še niti 1x ni zasmrdelo. Ima pa pokrov. Mogoče, ko bo starejši, ko bo hamburgerjeuser posted image user posted image user posted image jedel, ampak mi ni panike. Bom pač vsak dan spraznila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 17:22:02   
Strawberrie Cherrie
Sem se zdajle spomnila, ko mi je klegica rekla...ja, tale koš je res NENADOMESTLJIV. Lahko maš 14dni plenice not user posted image ... in potem sem si jaz predstavljala tiste drekece peece 14dni v košu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 19:02:24   
valči
Tudi jaz se nisem odločila za takšen koš,ampak imam že od prvega navadni s pokrovom,pokakane pleničke pa vedno zavijem v tisto vrečko,ki je za pakiranje živil namenjena.Na tak način nikoli ne smrdi.
V košu imamvrečko od Merkatorja,tisto,ki se zaveže,po dveh,največ treh dneh odnesem.

Če se katera odloča,priporočam mojo varianto,je cenejšauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 20:22:17   
mayci
Se popolnoma strinjam z Valči, tudi mi imamo navadne vrečke (3-litrske z ročaji) in NIČ ne smrdi. Spraznimo koš na dva dni, pa je. Cena vrečk je pa 2 eur. za 250 vrečk...user posted image
Pač nismo tako "moderni", kot so nekateri, ampak nič zato! 

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 20:28:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Lahko maš 14dni plenice not user posted image ... in potem sem si jaz predstavljala tiste drekece peece 14dni v košu user posted image user posted image user posted image


Meni je to tudi totalen bljakkkkkkkkkk user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 21:39:33   
sonchica
mi mamo tudi navaden koš in noter vrečke in ga vsak večer odnesem vun tak da ni panike da bi smrdelo !

mi je pa res bad dajat 60 € za ta koš da bodo plenice tam not 14 dni gnilile user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 21:40:18   
zungi
Jaz sem dobila za darilo od Sangenic-a košek za pleničke, pa vam povem, da je super zadeva.
14 dni se pa sigurno ne valajo plenice notri, ker je ponavadi koš že prej poln, če otročka previjaš ca 4x na dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 21:59:24   
Ajvy
Drage vse.. sem napisala info za tiste ki si želijo tega, pa je glih akcija.. ne za tiste , ki tega nočejo in neuporabljajo.. user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koš za odpadne plenice
11.6.2007 22:07:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Drage vse.. sem napisala info za tiste ki si želijo tega, pa je glih akcija.. ne za tiste , ki tega nočejo in neuporabljajo.. user posted image


Dober fajt je najboljša reklama user posted image  user posted image

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koš za odpadne plenice
12.6.2007 6:45:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Drage vse.. sem napisala info za tiste ki si želijo tega, pa je glih akcija.. ne za tiste , ki tega nočejo in neuporabljajo.. user posted image


Me smo jim pa želele še ta denar prišparat user posted image , pa za vse nadaljne kasete

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koš za odpadne plenice
12.6.2007 11:58:31   
Ajvy
Ah ja

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koš za odpadne plenice
12.6.2007 14:38:37   
Anonimen
Men ni žal denarja za ta košek in ponavadi antireklamo delajo tisti, ki česa sploh nimajo in posledično ne poznajo iz izkušenj. 14 dni plenice v košu je hudo pretiravanje. Enkrat na dva dni ga sprazniš. Maksimalno 3 dni. In ko grem jaz k prijateljici, ki takole v navaden košek spravlja pokakane plenice, kar smrdi v sobi, samo ona tega ne zazna več, ker je že tako navajena.

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koš za odpadne plenice
13.6.2007 18:46:12   
lorch
Zavijalček (sangenic) ima to ime z namenom. Delam v vrtcu kjer ima vsaka igralnica  v kateri so majhni otroci, svojega zavijalčka. Praznimo jih vsak dan!!! Je pa to tak koš in taka kaseta, da ne rabiš čakat kdaj bo poln, ampak ga sprazniš kadar koli. Tista kaseta je pravzaprav tako dolgo črevo iz polivinila, ki ga po vsaki vstavljeni pleniki malo obrneš in je "vrečka" zaprta (za vonjave), ko želiš, pa črevo odrežeš, zavežeš da je diht zaprto in lepo vržeš stran.

Nobenega nepotrebnega čakanja in smrdenja ni!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?