|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koga povabiti na krst
14.2.2008 17:01:30   
vaney
Konec marca z možem planirava krstiti sina. Znašla pa sva se v dvomih, koga povabiti. Njegovih in mojih ožjih sorodnikov (starši, stari starši, tete, strici, bratranci, sestrične) je 45 in to bi naju kosilo v gostilni kar precej stalo (okrog 800€). Nama se zdi to preveč denarja za eno kosilo. Jaz pravim, da bi imeli krst samo v najožjem krogu (mi 3, starši, botri) in moji sorodniki tega ne bi zamerili. On pa pravi, da njegovi bi, če jih ne bi povabili. In zdaj ne veva, kaj narediti. Je pa velika razlika, ali nas bo 17 ali 45. Kako ste oz. bi vi rešili ta "problem"?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 17:05:59   
Maleal
Mi2 sva povabila najožje družinske člane.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 17:08:16   
Netopirčy81
Tudi mi2 planirava krst v najožjem krogu družine.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 17:19:05   
*anamor*
Tudi midva planirava krst v najožjem krogu. 

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 17:21:22   
Anonimen
pRI nama je ista dilema,pa tudi stevilke podobne in zamere bi tudi bile na njegovi strani user posted image

(odgovor članu *anamor*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 17:35:52   
anita4
Tudi mi bomo imeli krst 1 marca. In povabili smo samo ta ožje družinske člane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 17:50:54   
Hans
Mi2 sva povabila najožje družinske člane.


O tem, koga bosta poveabila se odločita povsem neobremenjeno, to je vaš dan, če sorodniki tega ne razumejo je to njihov problem.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 18:28:22   
mojcapr
Midva sva povable tudi tete in strice ter najini priči. Bilo nas je 60.  Bila je fajn fešta,user posted image dobila sva tudi lepo za tamalega, bone, cotke in seveda denar.  Seveda sta druga dva otroka tudi dobila darila. Na koncu se je vse poglihalo. Koliko je bila festa, toliko sva dobila, če še ne več.

Vidva pa se odločita sama.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 18:51:44   
lelčy
mi2 sva tudi samo najožje člane povabila tako da nas je bilo samo 20.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 20:06:27   
bskrle
Ožjo družino in botre na kosilo, popoldne, če je volja, pa ostale na kavo in torto.
Navade obdarovanja za krst nimamo.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 20:28:10   
lex
Če bi se šla midva tako bi imela na krstu 80 ljudi. Zato sva imela samo mojo babico, ki je še edina živa, najine starše, oba brata in njegovi dve polsestri z družinama. Konec. Jaz tud nisem zamerila, ko nisem bila na krstu otrok mojih bratranecev. To je dan ko je zbrana najožja družina, ne pa neka ohcet. Midva imava še problem ko ne vema kje bi pri ohceti potegnila črto. Saj zato pa še zdaj nisem gospa.
Če pa si bila na kakšnem krstu se spodobi, da jih povabiš nazaj. Potem imaš res še večji problem.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 20:38:31   
jolly123
Jaz od krsta ne morem razglabljati, ker ga nismo imeli, lahko rečem, da smo imeli za poroko tak problem. Če bi povabili vse sorodnike bi nas bilo okrog 100, pa mi je bilo čisto vseeno kdo mi kaj zameri itd, ker je to moj dan. Tako da so prišli res samo dobri prijatelji, starši, priče in čao in je blo ful luštno.
Take dneve rada preživljam v krogu ljudi ki mi nudijo podporo...sorodniki pri meni nažalost to niso.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 20:46:07   
Klaudia
Mi smo povabili samo najožje člane družine. Starše in brate ter sestre z družino. Skupaj nas je bilo 11. ČE je pa kdo kaj zameril mi je pa čist vseeno. To je praznik za ožje člane dužine in ne za pol vasi zraven...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 21:17:09   
lelaval
Starše od obeh, od bratov in sester le tiste - ki smo si zelo blizu in nekaj vredu prijateljev.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koga povabiti na krst
14.2.2008 22:34:53   
valči
Mi imamo krst hčerkice naročen 6.4. in  povabili bomo. starše,mojega brata z družino,njegovega strica z otroki-družino,vglavnem okrog 25 nas bo,ker nas doma je že 12 z otroki,pa najožji,pa se nabere.

Je pa odvisno,kake želje imata,nama je to najožje,ožje ne more bit,drugim je najožje 10 ljudi.
Po želji,nič gledat druge,glejta vajine želje.user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koga povabiti na krst
15.2.2008 7:51:48   
NATAŠI
mi smo imeli lansko leto krst in smo povabili: starše, mojega in njegovega brata z družino in stare starše... čist ožje in nas je bilo okrog 20

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koga povabiti na krst
15.2.2008 7:55:27   
Volga
Mi smo samo botro, torej mojo sestro, njenega moža pa dva otroka.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koga povabiti na krst
15.2.2008 8:00:51   
N _ B
botro, botra z ženo ter moževe in moje starše

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koga povabiti na krst
15.2.2008 10:26:48   
katra55
Mi smo povabili le ožje družinske člane (starše, stare starše ter brate in sestre).

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koga povabiti na krst
15.2.2008 11:06:40   
honey
Mi smo povabili moje in njegove starše, brate in sestre z družinami in moje bratrance in sestrične (pa ne vse, samo tiste, s katerimi smo bolj v stikih). Ampak vsega skupaj nas je bilo 20 mislim da. V tem primeru, kot ga imaš ti, pa ne bi niti razmišljala: oboje stare starše, brate in sestre z obeh strani in to je to. Konc debate.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koga povabiti na krst
15.2.2008 21:15:34   
janca
user posted image user posted image user posted image se popolnoma strinjam s tabo.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koga povabiti na krst
15.2.2008 22:36:57   
maya2
Midva sva povabila starše, stare starše, brata in eno družino k smo ful kolegi, kaj širše nisem niti razmišljala.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koga povabiti na krst
16.2.2008 14:59:57   
pikica86
O tem, koga bosta poveabila se odločita povsem neobremenjeno, to je vaš dan, če sorodniki tega ne razumejo je to njihov problem.
[/quote]

se podpišem pod tole....mi2 sva povabila samo najine starše, brat od mojga je bil boter, pa prababico, pa enega strica, druga pa samo prijatelje....več kot 3/4 žlahte ni bilo povabljene.ne vem zakaj bi jih vabili če nismo v stiku?raje sva povabila prijatelje, ki jih naš user posted image  več vidi kot vso drugo žlahto

res pa je da pri nas zelooooo drži: "žlahta, raztrgana plahta" user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koga povabiti na krst
16.2.2008 15:01:19   
pikica86
IZVIRNO SPOROČILO: Hans

Mi2 sva povabila najožje družinske člane.


O tem, koga bosta poveabila se odločita povsem neobremenjeno, to je vaš dan, če sorodniki tega ne razumejo je to njihov problem.


se podpišem pod tole....mi2 sva povabila samo najine starše, brat od mojga je bil boter, pa prababico, pa enega strica, druga pa samo prijatelje....več kot 3/4 žlahte ni bilo povabljene.ne vem zakaj bi jih vabili če nismo v stiku?raje sva povabila prijatelje, ki jih naš user posted image  več vidi kot vso drugo žlahto

res pa je da pri nas zelooooo drži: "žlahta, raztrgana plahta" user posted image user posted image



_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koga povabiti na krst
20.2.2008 12:05:48   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
Njegovih in mojih ožjih sorodnikov (starši, stari starši, tete, strici, bratranci, sestrične) je 45 in to bi naju kosilo v gostilni kar precej stalo

Krst ni gostija, zato lahko kosilo v gostilni izpustite. Če res želite, da se vsi udeležijo krsta, jih vse tudi povabita. Ne v gostilno. Na krst.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?