|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabila in obleka
23.2.2008 12:15:22   
biga
Imam dve vprašanji: 1. kako ste naredili vabila za poroko oziroma kje ste kupile material? in 2. ali katera ve, če je v NM oziroma kje na Dolenjskem izposojevalnica poročnih oblek ali pa kakšen butik s svečanimi oblekami? Vem, da je nekaj na Novem trgu, samo nisem sigurna kaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vabila in obleka
23.2.2008 12:37:44   
Majuska
Midva sva v Ljubljani v Prometeju kupila lep barven papir in ustrezne kuverte, nalepila sva rožice in naredila luštkan dizajn, tudi printala sva jih sama.

Če imaš pa veliko število povabljenih, se ti splača dat nekam natisnit.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabila in obleka
23.2.2008 13:12:31   
JAPE
Sprintala sva jih na A4 format, in ga zložila v pismo in tako ni bilo treba kupovati še kuvert. Samo naprintaš in zložiš. Je pa izgledalo zelo lepo!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vabila in obleka
23.2.2008 14:24:00   
2.2.
v nm ne boš kaj preveč zadovolna z izbiro priporočam ti da greš kar v lj tam jih pa imaš veliko izposojevalnic za obleko.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vabila in obleka
23.2.2008 14:57:29   
Naja30
Vabila sem sama delala. Prav tako sem v Prometeju kupila papir in kuverte v isti barvi, pa še ene ptičke za prilepit, se mi zdi. In sem lastnoročno napisala. Res, da je več dela s pisanjem, je pa zato res lepo izgledalo. No, če imaš zelo veliko povabljencev, na rač. napiši. Midva jih nisva imela zelo veliko.

< Sporočilo je popravil Naja3 -- 23.2.2008 14:58:17 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vabila in obleka
23.2.2008 15:34:41   
total
biga v NM nimaš nič pametnega,zapel se raje v LJ ali v Domažale pa boš našla res lepe oleke.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vabila in obleka
23.2.2008 16:58:25   
Lunca1
Midva sva posnela cdje s klasično glasbo in gor nalepila potiskane nalepke za CDje, na katerih je bilo napisano vabilo. Kuverte sva pa kupila v Prometeju.

No takole je pa izgledalo http://www.najina-poroka.com/galerija/displayimage.php?album=114&pos=4

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vabila in obleka
25.2.2008 13:03:58   
Balonchy
Vse za vabila sva kupila v papirnici Leonardo. Obleko sem si pa dala delat.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?