|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko pojejo
20.6.2010 14:18:17   
rogljicek
... cc 2 mesecih (korigirano enem) na en obrok in na koliko casa?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko pojejo
20.6.2010 16:11:33   
ledenaa
A ni vseeno user posted image
Pomembno je samo da otrok napreduje

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko pojejo
20.6.2010 16:17:19   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

A ni vseeno user posted image
Pomembno je samo da otrok napreduje



Se strinjam. Itak je pa to od dojenčka do dojenčka lahko zelo različno in ne moreš primerjat, pa nedonošenost sploh nima veze. Moj je pri korig. 1 mesecu pojedel med 800-900ml na dan, imel je pa 6 obrokov na dan. Glavno je, da napreduje.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko pojejo
20.6.2010 21:54:04   
Kiya
Meni je patronažna razložila, da naj bi dojenček dnevno zaužil vsaj 1/6 svoje teže.

Moja je stara 3 mesece (kor. 0) in ima 2300g, kar pomeni da bi morala dnevno zaužiti vsaj 385 ml, poje pa med 420-470 ml čisto odvisno od apetita, ima 7 obrokov, ponoči na 4 ure, čez na 3 in lepo napreduje.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko pojejo
20.6.2010 23:41:51   
ledenaa
To kar bi BAJE otrok "moral" bi se še dalo razpravljati.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko pojejo
21.6.2010 9:08:51   
Najaa
Ponudiš mu in vidiš sama, koliko poje. Moja je pri skoraj 2 mesecih, kor. 0 pojedla cca 40ml na obrok. Nikoli pa nisem računala, koliko bi morala glede na težo.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko pojejo
22.6.2010 8:39:41   
majko
Pozdravljene,
meni je pediatrinja iz porodnišnice, pri odpustu rekla, da naj bi nedonošenček pojedel od 150 do 170 ml na kg teže. Tako, da smo računali in se tega držali pa je lepo napredovala. Sedaj ko pa je stara že 8, 5 mesecev, korigirano 6 mesecev, pa prav uživa v gosti hrani.
Veliko sreče z vašimi nedonošenčki

< Sporočilo je popravil majko -- 22.6.2010 8:40:40 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko pojejo
2.6.2011 12:17:35   
BelaStena
Lep pozdrav!
Hčerka mi je na obrok jedla nekje 120ml, sedaj pa ji 2 tedna ne paše več. Po 4 urah pa pol postane lačna in mi poje nekje od 80-100 ml. Če ji ponudim prej za jest noče se začne jokat. Ji pa zelo paše piti čaj. Stara bo 3 mesece rojena 4 tedne prej, tehta pa pribl. 5 kg. Ali je to normalno, ali bi morala obiskati P? Hvala

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko pojejo
2.6.2011 14:29:04   
november2010
Če se drugače obnaša normalno jaz ne bi bila ne vem kako zaskrbljena....  če je a bol apatčna, jokava, spi.... potem bi pa peljala j pokazat.... tudi naš mlajši je imel obdobja ko je ful manj pojedel.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu BelaStena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko pojejo
2.6.2011 16:10:10   
BelaStena
saj drugač je mali smeško..pa mal gleda pa spi..čist normalno. Pomoje ni tudi nič, samo morš se prepričatuser posted image

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?