|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolikokrat tedensko
15.3.2013 19:28:23   
Anonimen
Zanje dni sem kar z nekaj kolegi debatirala o tej temi in prišla do zaključka, da očitno vsi tako na "veliko" sexajouser posted image .

Kolega , ki je v zvezi dobrih deset let, pravi, da to počneta vskoraj vsak drugi dan, morda občasno tretji. Pa ga samo debelo gledam. Nikoli svoji partnerki ne reče, da mu ni do odnosov, nikoli ni preutrujen. Spet ga gledam debelo.

Zdaj pa me zanima, kako je pri vas, pa se osredotočimo na tiste pare, ki so zelo dolgo skupaj, nekje od deset let naprej.
Pri nama je tako, da bi jaz uff venomer, pa saj ne upam nonstop mu težit, ker si mi zdi butasto, da vedno prosim, da kaj dobim. saj on bi, vendar ne tako pogosto.

No, da "slišim" mnenjauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kolikokrat tedensko
15.3.2013 21:03:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanje dni sem kar z nekaj kolegi debatirala o tej temi in prišla do zaključka, da očitno vsi tako na "veliko" sexajouser posted image .

Kolega , ki je v zvezi dobrih deset let, pravi, da to počneta vskoraj vsak drugi dan, morda občasno tretji. Pa ga samo debelo gledam. Nikoli svoji partnerki ne reče, da mu ni do odnosov, nikoli ni preutrujen. Spet ga gledam debelo.

Zdaj pa me zanima, kako je pri vas, pa se osredotočimo na tiste pare, ki so zelo dolgo skupaj, nekje od deset let naprej.
Pri nama je tako, da bi jaz uff venomer, pa saj ne upam nonstop mu težit, ker si mi zdi butasto, da vedno prosim, da kaj dobim. saj on bi, vendar ne tako pogosto.

No, da "slišim" mnenjauser posted image


Skupaj 11 let,pa nekje 2x -3x na teden.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kolikokrat tedensko
15.3.2013 22:04:47   
Anonimen
Pri nas tudi 2x-3x tedensko oziroma včasih več,včasih manj. Skupaj sva pa 16 let.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kolikokrat tedensko
16.3.2013 8:41:58   
Anonimen
17 let,na teden 3x ali 4 x
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanje dni sem kar z nekaj kolegi debatirala o tej temi in prišla do zaključka, da očitno vsi tako na "veliko" sexajouser posted image .

Kolega , ki je v zvezi dobrih deset let, pravi, da to počneta vskoraj vsak drugi dan, morda občasno tretji. Pa ga samo debelo gledam. Nikoli svoji partnerki ne reče, da mu ni do odnosov, nikoli ni preutrujen. Spet ga gledam debelo.

Zdaj pa me zanima, kako je pri vas, pa se osredotočimo na tiste pare, ki so zelo dolgo skupaj, nekje od deset let naprej.
Pri nama je tako, da bi jaz uff venomer, pa saj ne upam nonstop mu težit, ker si mi zdi butasto, da vedno prosim, da kaj dobim. saj on bi, vendar ne tako pogosto.

No, da "slišim" mnenjauser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kolikokrat tedensko
16.3.2013 9:11:57   
Anonimen
Skupaj sva 12 let, akcija je 3-4x na teden, preden sva imela otroke pa vsak dan...
On ni bil še nikoli preutrujen in ne, ni mu treba težit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kolikokrat tedensko
16.3.2013 13:06:29   
Anonimen
Dokler ni blo otrok, večkrat na dan. Zdj ko so otroci (tretji na poti) pa 1x na teden. Skupi sva devet let.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kolikokrat tedensko
16.3.2013 14:18:26   
Anonimen
Skupaj sva 13 let. V tem času sva imela različna obdobja, od enkrat na mesc pa do petkrat, šestkrat na dan. Od zadnjega poroda naprej nekje 1x na teden. Če bi bilo po njegovo bi verjetno vsak dan. Zadnji teden pred mestruacijo se moja potreba po seksu običajno znatno poveča tako, da običajno v tem času po večkrat na dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kolikokrat tedensko
17.3.2013 15:23:09   
Anonimen
Skupaj 10 let. Parkrat na mesec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kolikokrat tedensko
17.3.2013 15:47:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen Zadnji teden pred mestruacijo se moja potreba po seksu običajno znatno poveča tako, da običajno v tem času po večkrat na dan.

Kako vam to znese, imama 2 majhna otroka, 1 se zbudi perd nama, 1 zaspi takrat ko midva, kda bi potem seksal večkrat na dan?
pri nas je hudo pomanjkanje od 2 porodauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kolikokrat tedensko
17.3.2013 15:51:52   
Anonimen
8 let, nekajkrat na mesec.

mene tudi zanima kako vam zneses 'večkrat na dan' oz. '3-4x na teden'... mislim v kakšnih službah to delate, da vam znese?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kolikokrat tedensko
17.3.2013 16:15:07   
Anonimen
Men tud ni jasn kdaj hahah edin če ste vsi brezposelni pa ste skos frej ;-) pri nama je enako - en otrok se zbudi pred nama, drugi zaspi z nama ;-) kaj seksate v pričo otrok? Al ste tuki še vsi brez otrok oz. imate samo enega? Pri večjem število (govorim o dveh in več) je praktično nemogoče. Vsaj naša dva sta nama skos za ritjo in ni šans da bi zmaglil za 10 minut. Čez dan so pa službe. Midva prideva dam ob petih. Zvečer mam pa še za pospravt, cune oprat itd.. In komi čakam da padem v postlo. Tko da mislim da je tuki vse mal " napihnjeno" ;-)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kolikokrat tedensko
17.3.2013 17:58:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Men tud ni jasn kdaj hahah edin če ste vsi brezposelni pa ste skos frej ;-) pri nama je enako - en otrok se zbudi pred nama, drugi zaspi z nama ;-) kaj seksate v pričo otrok? Al ste tuki še vsi brez otrok oz. imate samo enega? Pri večjem število (govorim o dveh in več) je praktično nemogoče. Vsaj naša dva sta nama skos za ritjo in ni šans da bi zmaglil za 10 minut. Čez dan so pa službe. Midva prideva dam ob petih. Zvečer mam pa še za pospravt, cune oprat itd.. In komi čakam da padem v postlo. Tko da mislim da je tuki vse mal " napihnjeno" ;-)



ja,seveda seksamo vpričo otrok in sosedov,mislim kakšni komentarji? Imava 2 otroka.pač seksava popoldan oz. proti večeru večkrat,greva v spalnico ,otrokoma pa damo ali risanke ali igrice.
Nič ni nemogoče,mogoče tebi.Če kaj hočeš se vse da ,ja seveda kar tako lažemo ,ker imamo ogromno od tega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kolikokrat tedensko
17.3.2013 18:25:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen Zadnji teden pred mestruacijo se moja potreba po seksu običajno znatno poveča tako, da običajno v tem času po večkrat na dan.

Kako vam to znese, imama 2 majhna otroka, 1 se zbudi perd nama, 1 zaspi takrat ko midva, kda bi potem seksal večkrat na dan?
pri nas je hudo pomanjkanje od 2 porodauser posted image

Tudi midva imava dva otroka mlajša od 5 let. Imava srečo, da gresta oba dokaj zgodaj spat ( okrog 8h), sicer sta zjutraj oba pred 6 že pokonci in tudi mlajši se večkrat ponoči še vedno zbuja. V službo hodiva oba. Skratka nimava ravno idealnih razmer za seks, si pa vzameva čas največkrat tako potem ko otroka zaspita. Včasih sredi noči, včasih na hitro na poti iz službe. Kjer je volja tam je pot user posted image Po prvem porodu sva imela res krizo ravno zaradi tega izgovora, da ni časa in sva se pošteno odaljila. Je bilo treba kar nekaj truda, da je vse skupaj znova zaživelo. * da boste v vsej tej poplavi anonimnih lahko ločili kdo piše Anonimna Francka, ki je zgoraj citiranauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kolikokrat tedensko
17.3.2013 18:33:59   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Men tud ni jasn kdaj hahah edin če ste vsi brezposelni pa ste skos frej ;-) pri nama je enako - en otrok se zbudi pred nama, drugi zaspi z nama ;-) kaj seksate v pričo otrok? Al ste tuki še vsi brez otrok oz. imate samo enega? Pri večjem število (govorim o dveh in več) je praktično nemogoče. Vsaj naša dva sta nama skos za ritjo in ni šans da bi zmaglil za 10 minut. Čez dan so pa službe. Midva prideva dam ob petih. Zvečer mam pa še za pospravt, cune oprat itd.. In komi čakam da padem v postlo. Tko da mislim da je tuki vse mal " napihnjeno" ;-)


Nisva brezposelna in tudi v pričo otrok tega ne počeva.

< Sporočilo je popravil josephine27 -- 17.3.2013 18:34:46 >


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 11:46:27   
kajalin*
Men je pa to čist mim, da se zapreš v spalnico, otrokom pa risanke naštimaš...in to po službi, ko ostane par urc od dneva, ki jih lahko preživiš z otrociuser posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 11:48:55   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Men je pa to čist mim, da se zapreš v spalnico, otrokom pa risanke naštimaš...in to po službi, ko ostane par urc od dneva, ki jih lahko preživiš z otrociuser posted image



ja,res od teh 30 min bodo umrli brez mamice in atija.

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 12:00:26   
gsatalema

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Men je pa to čist mim, da se zapreš v spalnico, otrokom pa risanke naštimaš...in to po službi, ko ostane par urc od dneva, ki jih lahko preživiš z otrociuser posted image

Podpis



ja,res od teh 30 min bodo umrli brez mamice in atija.


Ne gre se za teh 30 min....organizirajte se drugače..., dajte otroke malo k babicam, ali pa podaljšajo kakšno urco v vrtcu, .... pa se tako tudi da

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 12:04:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema


IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Men je pa to čist mim, da se zapreš v spalnico, otrokom pa risanke naštimaš...in to po službi, ko ostane par urc od dneva, ki jih lahko preživiš z otrociuser posted image

Podpis



ja,res od teh 30 min bodo umrli brez mamice in atija.


Ne gre se za teh 30 min....organizirajte se drugače..., dajte otroke malo k babicam, ali pa podaljšajo kakšno urco v vrtcu, .... pa se tako tudi da



Ti lepo vzgajaj svoje otroke,ostale pa pusti user posted image . Jaz tebi tudi ne komandiram kam daj otroke kajne,pa bi se dalo marsikaj pokomentirat!
Ti kar dajaj k babicam,mi nimamo te potrebe .

(odgovor članu gsatalema)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 12:37:32   
Anonimen
midva sva skupaj 15 let, 3 otroci(od 3-8let), zaposlenana 3 turnuse :)) in sexava recimo 3-5x na teden..kakor je! Je pa res da sedaj ko otroci še ne vedo zakaj se gre je enostavno..sploh po kosilu se radi uležemo in otroci ponavadi takrat lahko gledajo risanke ali igrajo igrice za rač. midva pa v spalnico...nikoli naju še ni noben zasačil oz vedno rečeva da greva počivat, oni pa so tut vsi veseli, da ne teživa zaradi risank in računalnika..pa je volk sit in koza cela user posted image user posted image user posted image user posted image , pa velikoktrat imava tako službo, da sva zjutraj sama doma, pa spet poklapa, edino zvečer se men ne da sexat, edino če popoldan delam, takrat pa vsa naspidirana domov pridemuser posted image ! Mož je itak vedno za akcijo, tako da ni panike, ni treba nikol 2x rečt..jst pa tut user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 12:48:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema


IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Men je pa to čist mim, da se zapreš v spalnico, otrokom pa risanke naštimaš...in to po službi, ko ostane par urc od dneva, ki jih lahko preživiš z otrociuser posted image

Podpis



ja,res od teh 30 min bodo umrli brez mamice in atija.


Ne gre se za teh 30 min....organizirajte se drugače..., dajte otroke malo k babicam, ali pa podaljšajo kakšno urco v vrtcu, .... pa se tako tudi da

Ne pridemo vsi ob 17h dam, ampak veliko prej in ne morem naslednjih 6 ur težit v otroke in se jim 100% posvečat...tudi otroci rabijo mir in ne vem kaj je narobe če gledajo pol ure risanke..lepo vas prosim no...kako pa potem vaši zakoni, če se 100% posvečate otrokom , mož bo pa že počakal..pa tudi babic in dedkov nimamo vsi, da nam riti odnašajo, v vrtcu pa jih res ne bom dalj puistila, če lahko ob 15h pojemo, se pogovorimo...Se malo "odpočijemo"user posted image , in potem dalje..otroci so tudi samo ljudje in jim prav paše da imajo malo miru na dan, tko kot vsi user posted image

(odgovor članu gsatalema)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 12:58:06   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Men je pa to čist mim, da se zapreš v spalnico, otrokom pa risanke naštimaš...in to po službi, ko ostane par urc od dneva, ki jih lahko preživiš z otrociuser posted image



in potem se sprašujemo zakaj je toliko razvez...ker se premalo posvečate partnerjem...pa ja ni vse samo otrok,če si vzameš pol urce še za partnerja ne vem kaj je to narobe,samo bolj srečna je lahko celotna družina,če smo vsi zadovoljni.

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
18.3.2013 13:02:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gsatalema)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
18.3.2013 13:16:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 13:51:28   
kajalin*
Ajej, kakšen cirkus, hehehe. Nekateri se partnerju posvetimo, ko gre otrok spat, da ne bo pomote. To mi je še pa bl mim, da bi otroku rekla naj gre iz spalnice, da ljubim svojega moža...upam, da je to samo v knjigi napisano.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kolikokrat tedensko
18.3.2013 13:52:45   
Anonimen
Čisto odvisno... pride teden ko 4x, potem pa spet ko samo 1x. Redko se zgodi da sploh ne. Kakšnih ekstremnih rekordov pa ne podirava.
Se zgodi da tudi on kdaj reče da je utrujen. In se mi zdi to čisto normalno. Včasih pač ne gre in na silo res ni ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?