|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopalke
19.6.2007 21:56:09   
ALJA75
Pozdravljene nosečke,
mene pa zanima kakšne kopalke ste nabavile za morje - eno ali dvodelne in kje ter po kakšni ceni ste jih kupile.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopalke
19.6.2007 22:02:05   
Anonimen
Jaz sem nosila kar običajne, nenosečniške kopalke.

(odgovor članu ALJA75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopalke
19.6.2007 22:21:17   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz imam tudi kar običajne. Dvodelne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopalke
19.6.2007 23:20:14   
BLAŽIKA
Tudi jaz sem imela kar običajne dvodelne.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopalke
20.6.2007 6:51:22   
Anonimen
3 leta stare, običajne, bikinke. user posted image  Samo res.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopalke
20.6.2007 7:17:41   
tintin
Nosečniške iz Neckermanna, ker so mi vsi modrci ful premali...
So pa kar okejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopalke
20.6.2007 7:55:15   
kety99
Jest sem bila zdaj 14 dni na slovenski obali in je bilo na plaži res fuul nosečnic, vse so imele dvodelne kopalke, z mano na čelu. Jest nisem kupovala novih, sem imela kar dvoje stare...pač spodnji del mi je bil malo majhen, pa malo so se zavihale pod trebuščkom, ampak ni blo panike...sem pa v zadnjem mesecu nosečnosti...Moje mnenje je, da je škoda denarja za prav nosečniške kopalke, ko lahko kupiš navadne, pač eno številko večje...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopalke
20.6.2007 13:09:19   
Anonimen
Jaz tudi nisem kupovala novih kopalk. K enim starim čist črnim sem si kupila samo majčko, da bodo kopalke zgledale kao tankini verzija, katere slike lahko najdeš na neckermann strani. Po moje je čist brezveze nekaj novega kupovat za recimo teden al pa dva. Sem pa gledala enodelne nosečniške tudi v h&m-u pa stanejo 25 eur. Sama se odloči kaj boš oblekla pa čim manj kompliciraj. Jaz grem glih v petek na morje pa bom kar tole tankini verzijo ubrala.

(odgovor članu kety99)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopalke
20.6.2007 13:22:19   
skuštrana
Navadne kopalke - nenosečniške.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopalke
21.6.2007 2:38:37   
Eva*
Jaz imam enodelne z napisom: boy or girl? 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopalke
21.6.2007 7:23:01   
Lanchy
jaz nimam teh tezav....sva nudistauser posted image

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopalke
21.6.2007 8:08:26   
ninocka
Bikinke in samo spodnji del.
Se mi je zdelo brezveze dajat ful denarja za nosecniske kopalke za tist teden, ko smo bli na morju.

Letos bom isto, sem si lih vceraj kupila nove user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopalke
21.6.2007 8:11:09   
lemavrica
Navadne bikinke, ker so mi nosečniške bolj ko ne grde, pa še neudobno bi se počutila v enodelnih, ker jih nisem navajena.
Tko da za tiste 14 dni bodo kar lanske dobre + pareo okoli riti da skrijem pridobljen celulit in to je to.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopalke
21.6.2007 14:02:06   
tonja
Navadne - nenosečniške bikinke.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopalke
21.6.2007 15:48:37   
ronja
Ravnokar sem si kupila kopalke, dvodelne navadne, seveda, ker za na morje nosim samo dvodelne, ne bom zmrzovala v tistih enodelnih, pa da me ves čas čez trebuh stiskajo...  na plaži sem namreč lahko cel dan, pa ne bom v takih kopalkah se matrala.
Za bazen imam samo enodelne športne, (tudi nenosečniške, saj se itak stegnejo) ker plavam ko utrgana in mam rada, da stvari stojijo na mestu, da mi ni treba pazit na to, kako se obrnem...

Aja, sem jih kupila v Maxiju od Lisce, kjer lahko kupiš posebej spodnji in zgornji del, kar je bilo zame super, saj sem rabila hlačke 36 števiko in modrc 38Fuser posted image . Sem pa tako happy, da sem jih našla! Jupiiiii!!!

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopalke
21.6.2007 22:33:14   
mala pikica
Nenosečniške dvodelne. Sem pa v H&M-u videla nosečniške, sploh zgornji del se mi je zdel tako luškan; od moderčka je bilo blago kar naprej čez trebušček, pa dvodelne so bile, res zelo simpatične. Ampak jaz še nimam takšnega trebuščka.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kopalke
27.6.2007 10:38:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lanchy

jaz nimam teh tezav....sva nudistauser posted image



Midva tudi kar na FKK hodiva, tako, da nimava problemov s kopalkami.user posted image

(odgovor članu Lanchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopalke
27.6.2007 11:15:45   
ronja
Hehe, tudi midva, samo v bazenu te ven vržejo baje, če kaj takega probašuser posted image , pa tudi na večini slo. obale baje ni dovoljeno... Pa še do plaže je treba prit... tak da je ene kopalke že fajn metuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kopalke
27.6.2007 12:05:14   
Lanchy
V bazenih se ze prej nisem kopala, zdaj ko mi je pa G to odsvetovala, pa sploh ne...
Drugace hodiva pa v FKK kamp in res sploh ne potrebujem kopalk...za restavracijo in trgovino se oblecem v kako oblekco in to je to....tudi prtljage je bistveno manjuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kopalke
27.6.2007 12:22:54   
helena80
IZVIRNO SPOROČILO: Lanchy

V bazenih se ze prej nisem kopala, zdaj ko mi je pa G to odsvetovala, pa sploh ne...
Drugace hodiva pa v FKK kamp in res sploh ne potrebujem kopalk...za restavracijo in trgovino se oblecem v kako oblekco in to je to....tudi prtljage je bistveno manjuser posted image


Midva tudi hodiva v FKK kamp in sploh ne vzameva kopalk na morje. Za trgovino si kakšno rutko zavijem okoli pasu, drugače pa ves čas šetam kar naga po kampu.

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?