|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krči
20.1.2007 19:57:50   
žarnica
pred kakšne pol ure me je začelo boleti, prav zvija me od krčev. Je to normalno? V 1.nosečnosti sem se počutila,kot da nisem noseča, zdaj pa to.

Sem pa nekje v 6.tednu,še brez 1.pregleda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krči
20.1.2007 20:39:53   
frutka_
Hm?! Jaz bi šla raje do ginekologa. Če si ziher, da nisi česa takega pojedla da imaš krče potem kar k dr..

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krči
20.1.2007 20:43:21   
Anonimen
Jaz bi šla k zdravniku. A ti trebuh otrdeva?
Jaz zadnje dni čutim samo rahlo raztezanje (hm, če temu lahko tako rečemuser posted image ), krčev nobenih pa sem v 8 tednu...

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krči
20.1.2007 20:50:02   
žarnica
ne,pojedla nisem nič takega, pa  že cel mesec imam slab apetit.
Zdaj je malo boljše-hčerkico sem dala spat,tako da lahko malo počivam.
Žabonka- pa saj mi ne more tako kmalu trebuh otrdevat. Ali pač?user posted image

Bom videla kako bo, drugače imam pa tako čez en teden pregled.

Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krči
20.1.2007 21:05:50   
Anonimen
Žarnica, prejšnji teden je ena pisala, da ima krče in trd trebuh, zato sem vprašala...

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krči
21.1.2007 19:16:01   
Anonimen
Tudi jaz imam tako imenovane krče, pa ne vem kaj to pomeni! Pa tudi v križu me boli! Drugače je pa to moja prva nosečnost, sem pa v 7 tednu! Bom pa šla jutri do G, čeprav sem na PP naročena šele v petek!

LP
Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?