|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kranjski vrtci
16.4.2010 8:56:46   
črticaa
pozdravljene user posted image

mene zanima kakšno so vaše izkušnje pri letošnjem vpisu,...
jaz osebno sem čisto razočarana,.... vpisovasli smo se prvič,...v jasli,... vpisala sem janino ali živ žav v stražišču,.... no kljub 75 točkam sem dobila ostržek,... ki je na golniku,... saj ničč ne rečem sem vesela da sem dobila mesto,.... ampak sem v enostarševski družini in dijaknja,... poleg tega nimam lastnega avta,... in res ne vem kaj naj naredim,.... res bi bla vesela če mi lahko poveste a je imela saj katera več sreče a so čist vsi dobili drugje kot so želeliuser posted image user posted image user posted image

lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 9:11:25   
tintin
kje v Kranju pa živiš? Ker bivanje v isti krajevni skupnosti ti tudi prinese točke.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 9:17:49   
*blu*
Mi smo dobili željeno!

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 9:21:13   
črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

kje v Kranju pa živiš? Ker bivanje v isti krajevni skupnosti ti tudi prinese točke.

živimo pri glavni avtobusni postaji,..prijavljeni smo v stražišču,..zato sem dala to za 2 opcijo

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 9:33:17   
SMT3
Mogoče se bo pa kakšno mesto sprostilo.Jaz upam,da dobite.Jaz tudi ne vem kako bi,ker nimamo avta .

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 9:37:11   
tintin
mogoče pokliči malo na upravo in vprašaj?
Mi smo sicer vpisovali l.2008 (no pa l.2011 bomo spet) in dobili željeno - Najdihojco, samo v Najdihojci je načeloma kar prostor...

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 10:50:54   
sončnica14
Črtica,
Tudi mi nismo dobili, kar smo želeli.
Imeli smo 84 točk (torej več kot t), pa nismo dobili Živ-Žava v Stražišču.

Baje da je letos kar precej otrok zavrnjenih, saj mest še zdaleč ni dovolj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 11:23:56   
črticaa
ja sem bila danes na upravi in sem povedala da nimam avta inj da ge ne morem gor dostavit,..je rekla naj napišem prošnjo in bodo videli kaj se bo daslo uredit ko se bodo sprostila mesta

sončica,...jaz sem vpisala izven svoje krajevne skupnosti zato sem zgubila 10 točk,..drugače bi jih imela 85 :) ampak živ žav je bil vvedno preobremenjen user posted image bilo je 130 zavrnjenih,.. in kje ste dobili če smem prašat

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 11:24:52   
črticaa
pa ne me narobe razumet,.. bila sem najboljjjjjjjj vesela ko sem dobila pošto da asva sprejeta,..sploh ker piše janina,..in potem gledam na internet katera enota in ugotovim da je golnikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zjokala sem se

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 12:30:02   
mini86
sj to se ne pogovarjate za september ane..verjetno za prej..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 12:33:16   
črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

sj to se ne pogovarjate za september ane..verjetno za prej..

kr za september je debata :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 12:34:16   
mini86
a res?!?!!?
pa ste že dobil odgovore al kako..
a je pol drgač k pa kle v ljubljani- k mi nj bi bli obveščeni maja enkrat


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 12:36:26   
mojčca
Mi smo dobili željeni vrtec user posted image user posted image user posted image user posted image .

Kar se tiče vrtca na Golniku pa poznam kar veliko staršev, ki imajo tam otročke in so zadovoljne. Je pa sigurno problem, kako otroka dostaviti do tja, če si brez avta.

Upam, da dobita željeni vrtec.



_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 13:55:38   
krtekxx
Oj, kdaj pa ste dobile odločbe za KR? Ker mi je še nismo dobili...no, mogoče jo bomo danes. Mi mamo 2 na Golniku in je kul, čakamo še odločbo za najmlajšo.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 14:07:14   
črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx

Oj, kdaj pa ste dobile odločbe za KR? Ker mi je še nismo dobili...no, mogoče jo bomo danes. Mi mamo 2 na Golniku in je kul, čakamo še odločbo za najmlajšo.


včeraj,..kolegica je dobila danes ,.........

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 15:51:16   
pasmaJersey
Mi smo tudi včeraj dobili odločbo. Željen vrtec je bil Janina - živimo 100 m stran, drugi je bil Ciciban, dobili smo pa Najdihojca na planini. No upajmo da nas bodo malce prerazporedili, pa bo user posted image

_____________________________

Pasma Jersey. Poznate pasmo Jersey? Ne poznate pasme Jersey.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 17:24:23   
sončnica14
Črticaa, dobili smo OŠ M. Čopa.


(odgovor članu pasmaJersey)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kranjski vrtci
16.4.2010 18:40:33   
Ninchy
Ojla,

jaz mam ful slabe izkušnje z vrtcem na Golniku, ko sem hodila po bratranca, tko da ga vsekakor odsvetujem.  Vse ostalo pa bom zadržala zase da ne bo kdo rekel da samo kritiziram. Ampak mojega otroka sigurno ne vpišem tja vsaj dokler bo takšen kolektiv, kot je sedaj.



(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kranjski vrtci
21.4.2010 16:06:11   
Anityy
Živjo....punce lahko ste vesele da ste dobile vsaj vrtec ni važno kje... mi smo dobil odbit vrtec in zj je problem kam nj damo našega malčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kranjski vrtci
1.5.2010 17:26:37   
Lara73
ojla

vidim, da je kar problem s tem kranjskim vrtcem. meni poteče porodniška 13.1. imam pa še 6 mesecev podpore na za vodu za zaposlovanje. Tako sem mislila dat vlogo za september 2011.
A bi jo mogla dat že letos, ko je taka gužva? A katera pozna Baragov vrtec? Ali ga tudi delno financira občina?

(odgovor članu Anityy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kranjski vrtci
1.5.2010 19:19:29   
ajdaN

IZVIRNO SPOROČILO: Lara73

A katera pozna Baragov vrtec? Ali ga tudi delno financira občina?



Same pohvale!!! Občina ga pa zaenkrat ne financira - mogoče letos, ko odprejo jeseni še 4. oddelek. Doplačilo na otroka je 30€/mesec.

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kranjski vrtci
1.5.2010 21:40:35   
Lara73
ne razumem. Kako 30€? Kaj pa ostalo. če občina ne financira? Menda ja ni kar "zastonj"? So kakšni drugi pogoji potem?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kranjski vrtci
1.5.2010 22:08:55   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Lara73

ne razumem. Kako 30€? Kaj pa ostalo. če občina ne financira? Menda ja ni kar "zastonj"? So kakšni drugi pogoji potem?


Občina Baragov vrtec subvencionira ravno tako, kot ostale vrtce. Pač plačaš ceno vrtca, glede na razred, v katerega padeš. Poleg tega je še doplačilo 30€ na otroka, ker vrtec nima državne koncesije.

In jaz sem z njim zelo zadovoljna, bolj kot z državnim vrtcem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kranjski vrtci
2.5.2010 17:01:34   
Lara73
no zdaj mi je pa bolj jasno. Se mi je pa res čudno zdelo, da je samo 30 €. Sem pa mislila da je polno za plačat...

Zdaj pa še vlogo oddam in upam na sprejem.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kranjski vrtci
2.5.2010 18:28:28   
benika
Zdaj pa še vlogo oddam in upam na sprejem.


Močno upam, da to ne bo edini vrtec, v katerega boš dala prošnjo. Ker je sprejem v ta vrtec skorajda nemogoč. Še mi, ki že imamo starejše otroke tam smo dobili zavrnjeno (in to že drugičuser posted image )

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?