|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krst
27.10.2007 21:39:29   
Anonimen
Danes, dan pred user posted image  krstom, z mozem izveva (in to cist mimogrede, ker sem pac bleknila, da jutr se pa itak vidimo..), da tast in tasca na krst ne bosta prislauser posted image user posted image user posted image seveda ni bilo nobenemu od naju nic jasnouser posted image  in pol sva nekako uspela iz tasce izvrtat, da nama je v bistvu tast zameril, ker prejsnjo soboto nismo bili pri njih...(ponavadi gremo vsako soboto k njim na kosilo, ampak ker je bila tasca 2 dni prej bolna, sva pac spremenila plane...tako smo v soboto dobili obiske - ki so prisli za rd cestitat nasemu prvorojencu, ker pac na official zurko niso mogli pridt...isti dan pa mojegauser posted image  poklice tast (njegov oce, da ne bo pomoteuser posted image ) in vprasa, ce lahko pride po tamalega...sva pac rekla, da ne, ker je situacija taka in taka...no in zaradi taksne malenkosti nama je ocitno zameril...haloooo??!! saj se gre za vnucka in ne zame oz. za moza...

uuu, ce bi bla zlobna user posted image  bi se sli lahko "eye for an eye, tooth for a tooth" varijanto, sam je cist nesmiselno, ker bi slo samo za 2 klinuser posted image va ega, ki tekmujeta, kdo bo koga...childish...in nastradali bi pa itak otroci...

no nc bat, zdej sem se ze cist skulirala in bom pac pozrla tak brezvezen izpad...

ampak, kljub vsemu, mi je pa se vedno bad za nasega user posted image   user posted image


thx, k ste me "poslusal" user posted image

< Sporočilo je popravil *punka* -- 27.10.2007 21:43:54 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krst
27.10.2007 21:43:57   
Anonimen
No slišala js nism nč....sm pa prebrala kar si napisala...in ja...nč novga...je za pričakovat...včas so tastar mal čudn...a kaj češ.....živimo dalje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krst
27.10.2007 21:46:05   
Lianna
Ja in. Sej krst ni nič posebnega. Otrok se pa tut ne bo spomnil. Jaz ne bi delala nobene panike, ampak bi mirno rekla ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krst
27.10.2007 21:49:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ja in. Sej krst ni nič posebnega. Otrok se pa tut ne bo spomnil. Jaz ne bi delala nobene panike, ampak bi mirno rekla ok.


kukr za kogauser posted image

spomnil res ne, ampak ko bo gledal posnetke, bo pac videl, da ju ni bilo...in seveda se zna zgodit, da bo kdaj vprasal, zakaj pa nsa njegovemu krstu ni bilo dedija in babi na bratovem pa?

ok, sej vem, pretiravam...sam resnicno ne razumem takih ljudi

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krst
27.10.2007 21:51:55   
BAMBINA_
O, saj ne vem kaj naj rečem. Stari starši pa takšni!! Jaz na tvojem mestu jima ne bi kazala užaljenosti ali pa jih prepričevala, naj si vendarle premislita... to ju bo še bolj razkurilo. Nič se ne sekiraj, vi boste doživeli en lep dogodek s svojim user posted image , potem se boste pa fajn imeli na kosilu, onadva se bosta pa od besa doma žrla... Najbrž je pa tvojemu dragemu hudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krst
27.10.2007 21:54:51   
caillou
ampak ker je bila tasca 2 dni prej bolna, sva pac spremenila plane...


Pri tej zadevi, bi tudi mi spremenili plane, saj vendar nihče noče, da bi se otrok kaj nalezel.

Ja in. Sej krst ni nič posebnega.
Meni je bil pa krst nekaj posebnega in pri tem se iti oko za oko, zob za zob,  mi je pa čisti nesmisel.
Jaz osebno bi bila užaljena, priznam.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krst
27.10.2007 22:17:03   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Punka.. zelim ti, da bi se kljub temu imela fuul lepo.. user posted image

Vem kaksen filing bi jaz imel na tvojem mestu.. verjento tud tvoj ne bo velik drugacen.. kot nekaksen grenak priokus.. user posted image

...za nekaj tako nepomembnega.. ker niste sli na obisk.. kot, da bi morali?! ... svojga vnuka tko 'kaznujejo' user posted image  Te cist stekam, da se ti zdi krivicno, do tvojega user posted image

Probaj se lepo imet.. user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krst
27.10.2007 22:21:21   
lelaval
Jaz na tvojem mestu jima ne bi kazala užaljenosti ali pa jih prepričevala, naj si vendarle premislita... to ju bo še bolj razkurilo. Nič se ne sekiraj, vi boste doživeli en lep dogodek s svojim , potem se boste pa fajn imeli na kosilu, onadva se bosta pa od besa doma žrla... Najbrž je pa tvojemu dragemu


Jaz bi točno tako naredila.


Ja in. Sej krst ni nič posebnega.
Meni je bil pa krst nekaj posebnega in pri tem se iti oko za oko, zob za zob,  mi je pa čisti nesmisel.
Jaz osebno bi bila užaljena, priznam.


calliou - tudi zame je krst nekaj posebnega. In nisem bila čisto nič užaljena, ker moje tašče ni bilo na krstu naše najmlajše. Se je sama tako odločila. Jaz pa imam svojo družino in delim srečne trenutke z njimi.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krst
27.10.2007 22:22:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ja in. Sej krst ni nič posebnega. Otrok se pa tut ne bo spomnil. Jaz ne bi delala nobene panike, ampak bi mirno rekla ok.


Tko kot ti je rekla punka.. Kukr za koga.. 
In sploh ni fora v tem, ce se bo otrok spomil?! Itak da se ne bo.. bo pa kasneje videl kaksno sliko.. in vprasal, zakaj ni bilo babice in dedka... Kaj mu rect? user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krst
27.10.2007 22:32:40   
caillou
calliou - tudi zame je krst nekaj posebnega. In nisem bila čisto nič užaljena, ker moje tašče ni bilo na krstu naše najmlajše. Se je sama tako odločila. Jaz pa imam svojo družino in delim srečne trenutke z njimi.


Saj vem, odvisno je od vsakega posameznika. Mene osebno bi prizadelo, ker sta tako tašča kot tudi tast del moje družine, s katerim si delimo srečne trenutkeuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krst
27.10.2007 22:36:01   
cmokec
Jaz bi bil tud užaljena. In posledično bi težila mojmo,kakšni so njegovi starši, čeprav bi že v drugem stavku priznala, da seveda on ni nič kriv.

Probajte se imeti lepo, uživajte v obredu in se kasneje dobro poveselite. Glavna zvezda bo seveda otroček, kar je edino pravilno. Kdo se bo veselil z vami, na to ne morete uplivati sami. Povabila sta tiste, ki vama veliko pomenita in s katerimi bi delila ta dogodek, tu se pa vajin upliv konča.

Za razlago krstne slike bi pa jaz vprašala taščo za interpretacijo. Ali pa ne. Odvisno od tega koliko časa bi me držala užaljenost.

Lepo se imejte in uživajte med tistimi, ki se radi veselijo z vami.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krst
27.10.2007 23:00:46   
kobacaj
Ne sekiraj se! Vem kako ti je hudo, ker se je meni zgodilo prejšnji mesec prav isto, s tem da na krst ni prišla moja mami. Na krst njenega prvega in edinega vnuka. Sva se pa dva dni prej za brezveze nekaj skregale, in ker se tastarim ne sme prav nič rečt, mi je po sms sporočilu odpovedala kosilo v gostilni in da je ne bo na krst. Pa sem vseeno mislila, da se bo premislila ampak trma dela svoje in ni je bilo. Bilo mi je težko ampak pa kaj. Saj je njej lahko hudo, ker je ni bilo na tako lepem dogodku, ampak verjetno tega ne bom nikoli pozabila vnuk pa tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krst
27.10.2007 23:17:51   
r1ta
Jaz pa mislim, da bi se tvoj mož moral s tastom (svojim očetom) pogovoriti in ga nagovoriti naj pride. Krst je poseben dogodek in prav je, da so stari starši zraven.

Pri nas tašče in tasta ni bilo in jaz jih res nisem pogrešala, toda vzrok je bil v kilometrih, saj bi zaradi tega dogodka morali prevoziti 1400km, pa še vere niso krščanske, tako da jim to ni pomenilo toliko kot meni in moji družini. Sta pa Ana-Lucii podarila prvo biblijo (otroško) po vrnitvi domov.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krst
28.10.2007 0:15:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

spomnil res ne, ampak ko bo gledal posnetke, bo pac videl, da ju ni bilo...in seveda se zna zgodit, da bo kdaj vprasal, zakaj pa nsa njegovemu krstu ni bilo dedija in babi na bratovem pa?



Ko bo to otrok vprašal, mu bosta lepo povedala, zakaj babi in dedi nista bila na krstu. Potem pa se naj ona dva "zagovarjata"... To ni več tvoj problem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krst
28.10.2007 1:15:11   
ronja
Če se gre samo za otroka itak ni problem, ker ne bo imel pojma, kaj se dogaja in kdo je tam in koga ni. Kasneje mu pa verjetno tudi ne bo tako zelo pomembno, kdo vse je bil na njegovem krstu - sploh pa ni nujno, da bo (ostal) veren...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krst
28.10.2007 1:29:01   
lelaval
calliou - tudi zame je krst nekaj posebnega. In nisem bila čisto nič užaljena, ker moje tašče ni bilo na krstu naše najmlajše. Se je sama tako odločila. Jaz pa imam svojo družino in delim srečne trenutke z njimi.

Saj vem, odvisno je od vsakega posameznika. Mene osebno bi prizadelo, ker sta tako tašča kot tudi tast del moje družine, s katerim si delimo srečne trenutke .


Pri nas je bilo tako, da se je tašča odselila, ko sta se ločila (smo živeli v isti hiši, vsak v svojem šuku). In sta bila večja dva ful žalostna, a se je sama tako odločila, da se 1,5 leto ni niti oglasila, mi pa tudi nismo vedeli kje je. Verjemi, da je meni bilo težko, ker sta bila otroka prizadeta. Pa njej ni bilo niti toliko hudo, da bi se jima oglasila. Ko pa sem jaz po 1,5 leta srečala njeno znanko in me je vpašala, če ne pogreša vnukov, sem ji rekla, da če bi imela željo jih vsaj videt ali slišat, bi to storila - jaz sama bi našla tisoč in en način, da pridem v stik z nekom, ki mi je drag. Ko sta se s taščo srečali, ji je ta znanka to povedala. In res me je tašča potem poklicala, a otroka se z njo nista hotela več niti pogovarjat - preveč sta bila užaljena, da se v tem času ni spomnila nanje in jima niti za RD ni poslala čestitke, kaj šele poklicala. Tako pač je - treba se je sprijaznit, da esnično življenje ni pravljica s srečnim koncem. Zato pa moji troci uživajo s tastom in mojo mamo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krst
28.10.2007 6:49:09   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

O, saj ne vem kaj naj rečem. Stari starši pa takšni!! Jaz na tvojem mestu jima ne bi kazala užaljenosti ali pa jih prepričevala, naj si vendarle premislita... to ju bo še bolj razkurilo. Nič se ne sekiraj, vi boste doživeli en lep dogodek s svojim user posted image , potem se boste pa fajn imeli na kosilu, onadva se bosta pa od besa doma žrla... Najbrž je pa tvojemu dragemu hudo.



user posted image  Onadva zamujata dogodek, zato je njima lahko hudo. Sploh jima bo pa lahko hudo čez toliko let, ko bo vnuk vprašal, zakaj ju ni bilo, onadva bosta pa mogla priznati zaradi kakšne gluposti in otročjega obnašanja sta zamudila njegov krst.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krst
28.10.2007 6:58:25   
Anonimen
Eh kak sta brezvezna. Jaz bi jima rekla, da se kr naj navadita, da teh sobotnih obiskov ne bo VEDNO,saj je logično, da rabita kakšno soboto mir al pa imata pač druge obiske kot sta imela.

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: krst
28.10.2007 8:00:32   
sneška_
Za mene je krst res bil nekaj posebnega.Ta lepi dogodek je bil v družbi mojih dragih oseb.Ko bo otrok izrastel povej mu lepo zakaj dedek pa babica nista ila in to na lep način povej.Tako da se ti lepo veseli krsta svojega otroka in ne dovoli da ti taj lep dan uniči kakšen osebek ki ni dovolj prepričan ali bo na krstu svojega vnučka ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: krst
28.10.2007 8:13:57   
caillou
Pri nas je bilo tako, da se je tašča odselila, ko sta se ločila (smo živeli v isti hiši, vsak v svojem šuku). In sta bila večja dva ful žalostna, a se je sama tako odločila, da se 1,5 leto ni niti oglasila, mi pa tudi nismo vedeli kje je. Verjemi, da je meni bilo težko, ker sta bila otroka prizadeta. Pa njej ni bilo niti toliko hudo, da bi se jima oglasila. Ko pa sem jaz po 1,5 leta srečala njeno znanko in me je vpašala, če ne pogreša vnukov, sem ji rekla, da če bi imela željo jih vsaj videt ali slišat, bi to storila - jaz sama bi našla tisoč in en način, da pridem v stik z nekom, ki mi je drag. Ko sta se s taščo srečali, ji je ta znanka to povedala. In res me je tašča potem poklicala, a otroka se z njo nista hotela več niti pogovarjat - preveč sta bila užaljena, da se v tem času ni spomnila nanje in jima niti za RD ni poslala čestitke, kaj šele poklicala. Tako pač je - treba se je sprijaznit, da esnično življenje ni pravljica s srečnim koncem. Zato pa moji troci uživajo s tastom in mojo mamo.


Lelaval, saj sem razumela že v prvem postu bistvo tvojega odgovora. V vašem primeru je stvar čisto razumljivauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: krst
28.10.2007 9:18:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

O, saj ne vem kaj naj rečem. Stari starši pa takšni!! Jaz na tvojem mestu jima ne bi kazala užaljenosti ali pa jih prepričevala, naj si vendarle premislita... to ju bo še bolj razkurilo. Nič se ne sekiraj, vi boste doživeli en lep dogodek s svojim user posted image , potem se boste pa fajn imeli na kosilu, onadva se bosta pa od besa doma žrla... Najbrž je pa tvojemu dragemu hudo.



za to je ze prepozno user posted image ...ko sva za to zvedla, sva bla pri njih na kosilu in je tasca pac vidla, da sem dobila mal "vodene" oci user posted image ...poleg tega se je pa tudi moj  s svojim fotrom skusal pogovort, pa ni bilo haskauser posted image

no, moj je bolj flegmaticne narave in se ne sekira kaj prevec...se je najbrz ze navadil na njihove bedne finte

drugace pa, bambina, hvala...se bomo imeli lepo

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: krst
28.10.2007 9:20:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

ampak ker je bila tasca 2 dni prej bolna, sva pac spremenila plane...


Pri tej zadevi, bi tudi mi spremenili plane, saj vendar nihče noče, da bi se otrok kaj nalezel.

Ja in. Sej krst ni nič posebnega.
Meni je bil pa krst nekaj posebnega in pri tem se iti oko za oko, zob za zob,  mi je pa čisti nesmisel.
Jaz osebno bi bila užaljena, priznam.


tudi meni, tudi meni user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: krst
28.10.2007 9:28:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

user posted image user posted image user posted image

Punka.. zelim ti, da bi se kljub temu imela fuul lepo.. user posted image

Vem kaksen filing bi jaz imel na tvojem mestu.. verjento tud tvoj ne bo velik drugacen.. kot nekaksen grenak priokus.. user posted image

...za nekaj tako nepomembnega.. ker niste sli na obisk.. kot, da bi morali?! ... svojga vnuka tko 'kaznujejo' user posted image  Te cist stekam, da se ti zdi krivicno, do tvojega user posted image

Probaj se lepo imet.. user posted image


tocno tko...ves kok se bojim, kako bo potem, ko se bo porodniska koncala in bom zacela v sluzbo hodit...mamamija, me kr zvije zdele...da bomo mogli vsako soboto, no matter what, pri njih viset, da ne bojo zamerli...ehhh...in potem cez okno gledas tak lep soncek, da se ti zdi prou "greh" med stirimi stenami bit user posted image ...pa glede na to, da svojih otrockov med tednom ne bom glih veliko videla, bi si seveda zelela vikend prezivet s svojo druzinico na kksnem lustnem izletu in te reci...mislm, sploh ne vem, kako nej to izpeljemo...ker ce pac ne bo po njihovo, ne bojo hoteli svojih vnuckov vec vidtuser posted image  user posted image user posted image user posted image

bom, thx user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: krst
28.10.2007 9:31:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Za razlago krstne slike bi pa jaz vprašala taščo za interpretacijo. Ali pa ne. Odvisno od tega koliko časa bi me držala užaljenost.



user posted image  user posted image  user posted image  dobra fora, cmokec...nej samo pojasnim, tasca si neznansko zeli it, vendar bo le zaradi ljubega miru, ostala doma z mozem user posted image


(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: krst
28.10.2007 9:34:19   
BAMBINA_
Ja punka, a se ti še nič ne friziraš, ličiš, oblačiš svojega sončka, skratka priprave, priprave... user posted image Kdaj pa imate obred?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?