|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krstna botra-mama?
24.1.2012 20:28:42   
intela
Pozdravljeni,

ali veste, če je lahko otrokova krstna botra kar mama sama? Ali mora biti boter kdo drug? Poznate morda kakšen tak primer?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krstna botra-mama?
24.1.2012 20:47:58   
Paštetka
A ni namen botrstva v tem, da če se staršem kaj zgodi, poskrbi boter za otroke.?

(odgovor članu intela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krstna botra-mama?
24.1.2012 20:53:23   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

A ni namen botrstva v tem, da če se staršem kaj zgodi, poskrbi boter za otroke.?



ja malo bom zašla od vprašanje avtorice,.. samo meni je bil tudi boter stric (brat od očeta), pa ko mi je oče umrl pri 13 letih, mi je bila mama vse, mama in oče, od botra in botrstva pa ne duha in sluha,... user posted image user posted image oprosti avtorica, samo v razmislek,..user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krstna botra-mama?
25.1.2012 8:15:00   
urška
starši otroka nemorejo biti njegovi krstni botri. za birmo pa nisem prepričana.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krstna botra-mama?
25.1.2012 9:38:59   
Medea10
Poznam primer, ko je fantu krstna botra njegova babica (mama od mame). 
Drugač pa ja, ni ravno videt, da botri v primeru smrti prevzamejo kakšno odgovornost...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krstna botra-mama?
25.1.2012 10:33:12   
petruska
V preteklosti je bilo boterstvo zelo pomembno, ker so starši pogosteje umirali in so botri dejansko prevzeli nase otroke umrlih staršev.
Danes je mišljeno bolj v smislu, da naj bi bil boter tisti, ki bi otrokom poleg staršev pomagal otroka na duhovni ravni naučiti oz. pripravljati na življenje v duhu krščanskih vrednot.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krstna botra-mama?
25.1.2012 10:33:56   
bskrle
Starši ne morejo biti krstni botri, birmanski pa lahko.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krstna botra-mama?
6.2.2012 18:25:31   
valči
Ko je meni in bratu mami umrla,bila sem 4 leta stara,sva šla živet k botru(od moje mame brat) in njegovi ženi in tam sva bila 4 leta,ko smo potem,ko ni bil več oče v službi,šli skupaj živet.Tista 4 leta je pa oče v tujini delal in občasno prihajal k nam.

Meni je boter precej pomagal.Žal so mi vsi že pomrli,starši,boter....

Mama ne more bit botra otroku.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?