|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ku-ku!
9.5.2010 13:20:01   
*miska.mcc*
moj ima s5 športni vikenduser posted image


zbiram ideje, kaksno "presenecenje" naj mu pripravim,  ko se vrne...user posted image

umazane cunje ga ze cakajo na stengah pred vhodnimi vrati...
se kaj? 

user posted image                               
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ku-ku!
9.5.2010 13:21:18   
Anonimen
Ta forum je namenjen pričakovanju otroka, ne moža user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ku-ku!
9.5.2010 13:21:53   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: n@n@

Ta forum je namenjen pričakovanju otroka, ne moža user posted image user posted image

u ****u...a sem s5 falila???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ku-ku!
9.5.2010 13:22:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: n@n@

Ta forum je namenjen pričakovanju otroka, ne moža user posted image user posted image

u ****u...a sem s5 falila???

Spet, ja user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ku-ku!
9.5.2010 13:23:48   
*miska.mcc*
šit!

ah...bojo ze prestaviliuser posted image

daj raj kako idejo ta časuser posted image                                                                                            

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ku-ku!
9.5.2010 13:46:34   
Anonimen
Namesto večerje, se obleci v ****iš oblačila- prozorna, se razkorači sred posteljeuser posted image in reci, da bo nocoj živel od ljubezni.user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ku-ku!
9.5.2010 13:48:48   
*miska.mcc*
od ljubezni bo lahko zivel se cel mesec (sam ne od moje)user posted image .....ker od kuhane hrane ne bo mogel...user posted image

< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 9.5.2010 13:49:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ku-ku!
9.5.2010 18:19:42   
BabyKitty
IZVIRNO SPOROČILO: n@n@

Namesto večerje, se obleci v ****iš oblačila- prozorna, se razkorači sred posteljeuser posted image in reci, da bo nocoj živel od ljubezni.user posted image


Se strinjam s postom, vendar še dodajam... razkorači se sredi postelje, počakaj da se sleče in stopi v akcijo, potem pa odkorakaj na aerobiko ali kaj podobengauser posted image

Mu boš cel dan pokvarla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ku-ku!
9.5.2010 20:15:33   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

moj ima s5 športni vikenduser posted image


zbiram ideje, kaksno "presenecenje" naj mu pripravim,  ko se vrne...user posted image

umazane cunje ga ze cakajo na stengah pred vhodnimi vrati...
se kaj? 

user posted image                               

user posted image


blagor teb, k ti skoz dogaja user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ku-ku!
9.5.2010 20:17:16   
*miska.mcc*
user posted image dobra ideja, kiti.




volga: itak....non stop neki...                                                                                            

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ku-ku!
9.5.2010 23:26:27   
ljupka
Miška jaz tvojga sploh ne razumem,ko sem videla na FB ,kakšna mačka si,pa kaj je on normalen!

Če bi moj to delal bi ga še razumla,ampak tvoj je bedak!

Veš kaj je moja sestra naredila!Otroke je odpelala k naši mami,se je zrihtala da dol padeš,se je zmenila s starim kolegom za večerjo!Njen mož je šel v lokal od kolegice,ki ga je fino razdražla!Si si videl ženo,danes jo boš izgubil,če nočeš ti bo pa drug!Čist je znorel,jo je najdel in po dveh letih suše je bila vroča noč in ni na kraj pameti mu več ne pride da bi jo za dolgo pustil samo,ven hodita skupaj,ker ve da ni edini moški in ona ne tista,ki ga bo čakala doma! Ti priporočam,naj ga čaka prazna hiša!

Ampak res sori,on je lol.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ku-ku!
10.5.2010 8:56:16   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: n@n@

Ta forum je namenjen pričakovanju otroka, ne moža user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sicer pa, naj te za foro najde z drugim v postelji...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ku-ku!
10.5.2010 10:10:27   
*miska.mcc*
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: n@n@

Ta forum je namenjen pričakovanju otroka, ne moža user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sicer pa, naj te za foro najde z drugim v postelji...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ku-ku!
10.5.2010 11:25:34   
darja.mark
in...kaj ga je pričakalo?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ku-ku!
10.5.2010 11:47:15   
noranate
Flaša na mizi, bič pod mizo....user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ku-ku!
10.5.2010 11:51:36   
mojamura
miška se je spremenila v podgano in mu odgriznila njemu najljubši del telesauser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:14:41   
mačkicamala
Ta avtorica posta ima,če se ne motim tri otroke???In čas,da nonstop visi na RR....ni čudn,da dec gre,sej,kdo bi tako ženščino prenašal,ki je prlimana na kompjuterju.
Enkrat je imela neke slike v albumu.....aleluja,ko bi vsaj tam slikala,kjer se ne vidi umazanija in razmetane cote.

Eh....enim je RR vso življenje.Dej,mal se zamisli nad sabo.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:45:32   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Ta avtorica posta ima,če se ne motim tri otroke???In čas,da nonstop visi na RR....ni čudn,da dec gre,sej,kdo bi tako ženščino prenašal,ki je prlimana na kompjuterju.
Enkrat je imela neke slike v albumu.....aleluja,ko bi vsaj tam slikala,kjer se ne vidi umazanija in razmetane cote.

Eh....enim je RR vso življenje.Dej,mal se zamisli nad sabo.


A je tvoj tudi pobegnil, pa se igras psihijatra na RR? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:46:16   
mojamura
ok jaz nisem tip za chick fight, ampak vseeno bom zdaj prestopila svoje okvirje in rekla:
1. kaj koga od nas briga, kolko je kdo drug na računalnikuuser posted image
2. kaj koga od nas briga koliko otrok ima/ali bo imel kdo druguser posted image
3. kaj pri milem bogu koga briga...kako ima kdo uštimano stanovanje?user posted image


dajmo naj vsak malo pred svojim pragom pomete in lajf bo lepši

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:47:28   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Ta avtorica posta ima,če se ne motim tri otroke???In čas,da nonstop visi na RR....ni čudn,da dec gre,sej,kdo bi tako ženščino prenašal,ki je prlimana na kompjuterju.
Enkrat je imela neke slike v albumu.....aleluja,ko bi vsaj tam slikala,kjer se ne vidi umazanija in razmetane cote.

Eh....enim je RR vso življenje.Dej,mal se zamisli nad sabo.


A je tvoj tudi pobegnil, pa se igras psihijatra na RR? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne mi ni.....še zaenkratuser posted image .
Drugače pa,a sem kaj narobe napisalauser posted image Mislim,da ne.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:47:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

moj ima s5 športni vikenduser posted image  

Jst bi že davno zamenjala ključavnice na vratih, majke mi. Pa njega tudi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:48:04   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Ta avtorica posta ima,če se ne motim tri otroke???In čas,da nonstop visi na RR....ni čudn,da dec gre,sej,kdo bi tako ženščino prenašal,ki je prlimana na kompjuterju.
Enkrat je imela neke slike v albumu.....aleluja,ko bi vsaj tam slikala,kjer se ne vidi umazanija in razmetane cote.

Eh....enim je RR vso življenje.Dej,mal se zamisli nad sabo.


si oprala svojo dušo??? Pa si mogoče pomislila da punca vsaj kakšno lepo besedo po forumih? Lahko bi tud on prijel za metlo in cunjo ne pa da se okoli lajha cel dan. user posted image user posted image   

Miška upam da si mu dala vedeti kar mu greuser posted image   jest bi spokala pa šla. potlej bo imel časa na pretek in noben mu ne bo dihal za vrat, ti pa boš končno svoje življenje postavila na noge.

< Sporočilo je popravil mala maja -- 10.5.2010 12:49:18 >

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:48:11   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Enkrat je imela neke slike v albumu.....aleluja,ko bi vsaj tam slikala,kjer se ne vidi umazanija in razmetane cote.


Tole je pa malo podlo!

Čeprav miške ravno ne obožujem! Je pa res, da ima ogromno problemov, in po vsem njenem pisanju na forumu bi bil res že skrajni čas, da se zamisli nad svojim življenjem. Ampak vsak dela po svoje in misli, da je tako prav. In po eni strani se mi miška in njeni otroci tudi smilijo.


< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 10.5.2010 12:50:25 >

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:49:23   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ok jaz nisem tip za chick fight, ampak vseeno bom zdaj prestopila svoje okvirje in rekla:
1. kaj koga od nas briga, kolko je kdo drug na računalnikuuser posted image
2. kaj koga od nas briga koliko otrok ima/ali bo imel kdo druguser posted image
3. kaj pri milem bogu koga briga...kako ima kdo uštimano stanovanje?user posted image


dajmo naj vsak malo pred svojim pragom pomete in lajf bo lepši


Res je,me nč ne briga.Maš prav.
Ampak vseeno....Ti pa de v oči,ne moreš mimo.Tak je.user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ku-ku!
10.5.2010 12:49:49   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Ta avtorica posta ima,če se ne motim tri otroke???In čas,da nonstop visi na RR....ni čudn,da dec gre,sej,kdo bi tako ženščino prenašal,ki je prlimana na kompjuterju.


Koliko pa imaš kaj ti otrok? In moža? Da imaš čas štet nekomu, koliko visi na forumu? Nič otrok?! Brez moža?! Si pa vsaj ljubimca najdi, da boš imela kaj bolj koristnega za počet user posted image .

Drugače pa, Miška, preseneti ga in bodi zelo prijazna in nasmejana- bo pravo presenečenje user posted image !



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?