|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ku-ku!
10.5.2010 13:33:00   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Mala maja user posted image user posted image  
imaš otroke, ki so zelo inovativni in iznajdljivi, tako da jim ni nikoli dolgčas! Bravo!!

No ko se je meni ena vtaknila v "razmetano dnevno, polno igrač, sem ji rekla, da tako vsaj vem da so otroci zdravi, ker le bolan in zafrustriran otrok/ frustracije pa mu vcepijo veleumni starši/sedi pri miru in se ne upa kreativno user posted image user posted image user posted image user posted image  igrat


Glej,razlika je razmetane igrače,kot pa cotovja po sedežni na kupe.In smeti po tepihu in natleh od predpredpredprejšnjega tedna.Roko na srce.



e, pa daj sliko od svojega stanovanja gor mačkica, da mi to malo ocenimo...pa PROSIM naštimaj tako, da lahko zoom-iram

Tega pa ne znam,nimam talenta za to.user posted image


Je menjala računalnik...tu pa ne najde vseh "gumbkov"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ku-ku!
10.5.2010 13:33:06   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: rija

za to pa res ne rabiš bitiuser posted image


Babjih riti ne kušujem in pika.Kva bi še rada pol???

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ku-ku!
10.5.2010 13:34:51   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: rija

za to pa res ne rabiš bitiuser posted image


Babjih riti ne kušujem in pika.Kva bi še rada pol???



pokaži nam svoj talent buuuaaahahahah....upam da te nisem užalilauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ku-ku!
10.5.2010 13:37:52   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: rija

za to pa res ne rabiš bitiuser posted image


Babjih riti ne kušujem in pika.Kva bi še rada pol???



pokaži nam svoj talent buuuaaahahahah....upam da te nisem užalilauser posted image


Ne nisi me,sploh neeeeeeeee.Talent???Kaj je že to????Uf za marsikaj sem talentirana,pa sej debata ne teče o talentih sedaj.Le poglej,koliko bralcev sem miški zrihtala,RR se bo sesul.Zdej pa konc iz moje strani,grem se uštimat za na šiht.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ku-ku!
10.5.2010 13:44:28   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

grem se uštimat za na šiht.


Pa pazi prosim, da boš izbrala pravilne barve in materiale, da ne boš tak "kr neki" izgledala!?user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ku-ku!
10.5.2010 13:45:46   
mojamura
hehehehe, žlehtnoba virozna malauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:08:05   
liliana
Evo, pa RR ni več zgolj dolgočasen spomladanski forum......user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:16:17   
*miska.mcc*
kuku!

aj aj,mackica....ti meni, da visim non stop na RR...te skrbi za mene? a sem prosila,da me analiziras?

pa tudi mislim, da si mi dolzna opravicilo....razmetano in razkopano itak da imam vsak dan.nimam pa umazanouser posted image ... pa tudi cunje imam vedno pospravljene! ce so bile smeti in cunje,ni bilo  slikano doma! si pomislila,da je slika lahkokje drugje???

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:19:45   
mojamura
miška, pusti mačkico....vidiš da JE očitno zelo zafrustrirano zakompleksana ženska. ne se puščat na njen nivo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:22:40   
*miska.mcc*
bah...bmk zanjo...ampak me pa res zanima o kateri sliki je govorauser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:22:42   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kuku!

aj aj,mackica....ti meni, da visim non stop na RR...te skrbi za mene? a sem prosila,da me analiziras?

pa tudi mislim, da si mi dolzna opravicilo....razmetano in razkopano itak da imam vsak dan.nimam pa umazanouser posted image ... pa tudi cunje imam vedno pospravljene! ce so bile smeti in cunje,ni bilo  slikano doma! si pomislila,da je slika lahkokje drugje???



Ne Miška, pozabi...ne rabiš opravičila nekoga ki igra tako umazano virtualno igrico. Ni real life oseba in te NI prizadela! Ma niti pod razno ne dovolim, da sprejemaš kakršnokoli opravičilo od nje!user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:26:30   
*miska.mcc*
mater, to me pa razpizdi! resno....napisala je da imam doma umazano....ja, valda lih jaz imam smeti, prah in umazanijo.tadej pa alergik na hisni prah in prsice...idiot babji!

pa 1 teden stare cunje na kavcu....aha!!!!bravo zenšče! ce se ne veš (kar dvomim, ker me očitno spremljas) ne peglam. zato grejo cunje iz strika direkt zlozene v omare...user posted image

 

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:30:28   
Klemy82
Miškaaaa, pa ne, da se boš pustila sprovocirat eni RRjevki, ki nima boljšega dela??? Pa to je RR, dej no!
samo tako se na RR  sploh še kaj dogaja, da se najde ena, ki se lepo preobleče in hebe druge... eh, bz.
Miš, ne daj seeee!!!

_____________________________

Jst.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:32:55   
*miska.mcc*
sj se  ne sekiram....

samo me je pa na tild spravilo, da imam umazano!
valda, da nina mal umazanije poje zdaj, ko se plaziuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:34:31   
hektorina
Jaz sem včeraj cel dan pospravljala...še nekaj malega, pa lahko malo mačko na obisk povabim!


user posted image




Miška a misliš da bo prišlauser posted image user posted image user posted image ?!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:35:11   
*miska.mcc*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:37:41   
Klemy82
Kot da koga briga, pa če imaš u nulo spucano al pa če z lopato kidaš, da lahka v bajto stopiš! Eh, bv! Jst si grem kafe skuhat! (taprvega danes)!


user posted image


Lep je daaaaan!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:38:59   
*miska.mcc*
jst grem pa na govorilneuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:41:23   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jst grem pa na govorilneuser posted image


uff mene to še čaka

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:41:30   
Klemy82
U, miš, uživaj!user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:42:34   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

U, miš, uživaj!user posted image


Maximalllllllllllllllllno!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:43:30   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

mater, to me pa razpizdi! resno....napisala je da imam doma umazano....ja, valda lih jaz imam smeti, prah in umazanijo.tadej pa alergik na hisni prah in prsice...idiot babji!

pa 1 teden stare cunje na kavcu....aha!!!!bravo zenšče! ce se ne veš (kar dvomim, ker me očitno spremljas) ne peglam. zato grejo cunje iz strika direkt zlozene v omare...user posted image

 


Miška, pa ne pustit sprovocirat no! Sem že enkrat napisala, da je to podlo, da se nekoga ocenjuje po slikah. Pa velikokrat si že napisala, da imaš alergike doma, tako, da nekako verjamem, da imaš dokaj čisto stanovanje (imam tudi sama alergika). Pa mislim, da se nima noben pravice vtikat v tvoje stanovanje, takšno ali drugačno, razen, če bi ti sama prpopala sliko in nas prosila za mnenje.

Je pa res, da začni energijo rajši vlagati v svoje življenje, ker se mi res ne zdiš ena pokvarjena oseba. In poskusi rešiti kar se rešiti da, drugače pa stopi na novo pot.. Sama. Z otroci. Ti bo lažje, ker vsaj psihično ne boš obremenjena. Ker tole, kar ti tu gor pišeš, pa jebela cesta, da imam jaz takega moža, ma leti. S pospeškom skozi vrata.
Čeprav nam, ki pač nimamo takih težav, je lahko govoriti. Samo res, bodi pogumna in naredi že enkrat korak naprej.

Pa še komentar na slikco male maje, khmm nisem picajzlasta, samo ob takem neredu bi pa še mene glava začela boleti. In to ornk!user posted image

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 10.5.2010 14:44:27 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ku-ku!
10.5.2010 14:49:01   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Mater,ko muhe sta na drek prletele.


To si tocno znacajsko dolocila.

Ne,tud pr nas ni kot iz škatlice,sam,če pa otroka slikam,pa ga vsaj tam,ko ni cunj nadevanih.Pač taka sem. Zagovarjate,v sebi pa isto mislite,sam povedati si ne upate,oziroma napisati.user posted image


Povsem enaka si torej kot miska, ki jo pljuvas, samo ti skrivas, ona pac ne. Torej kje je tvoja iskrenost?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
10.5.2010 15:31:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ku-ku!
10.5.2010 15:32:30   
poli*
Miška, kako se je izšlo tistega lepega večera?
...pa ne oziraj se na tiste perfect mamice... ravno takim se zna zgodit, da jim bodo otroci zbezlali čez par let... tako, da so cunje in prah še najmanjši problem.  user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?