|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ku-ku!
11.5.2010 9:24:38   
*miska.mcc*
aja!user posted image
pa ni pivo, ampak namizno belouser posted image

pa zal to ni bil doma slikanouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ku-ku!
11.5.2010 9:28:10   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Ta avtorica posta ima,če se ne motim tri otroke???In čas,da nonstop visi na RR....ni čudn,da dec gre,sej,kdo bi tako ženščino prenašal,ki je prlimana na kompjuterju.
Enkrat je imela neke slike v albumu.....aleluja,ko bi vsaj tam slikala,kjer se ne vidi umazanija in razmetane cote.

Eh....enim je RR vso življenje.Dej,mal se zamisli nad sabo.


Samo tole bom rekla: "svinjarija" v stanovanju se lahko hitro pospravi, "svinjarija" v glavi pa izredno težko.



(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   [Brisano sporočilo]
11.5.2010 9:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ku-ku!
11.5.2010 9:31:46   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

aja!user posted image
pa ni pivo, ampak namizno belouser posted image

pa zal to ni bil doma slikanouser posted image



user posted image user posted image user posted image sej vem ko si spodaj napisala.
sam tk kok nisi flaš dala pod tepih ko si slikala malo pa sestrouser posted image user posted image user posted image
res čist nič ne pomisliš, no.user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ku-ku!
11.5.2010 11:41:07   
mačkicamala
Kuku,malamačkica zopet tu.Sem se fino zdajle najedla,pol pa gasa v službo.Vsaj kaj koristnega za državo naredim v primerjavi z nekaterimi RINGARAJEVKAMI,ki samo klukajo po tipkovnici.Brez zamere,baj.Kok vas je fino brat.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ku-ku!
11.5.2010 11:47:00   
noranate
Lepo se imej v službi. Mimogrede, ki tolk lepo skrbiš za državo, misliš da ti bo država ta trud tudi poplačala user posted image . Da boš čez leta imela kaj od tega. Srčno upam da res user posted image . Srečno!

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ku-ku!
11.5.2010 12:05:15   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Kuku,malamačkica zopet tu.


Tak je...cele dneve čistiš in delaš...na koncu pa pozabiš kak ti je ime...user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ku-ku!
11.5.2010 12:08:37   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Kuku,malamačkica zopet tu.Sem se fino zdajle najedla,pol pa gasa v službo.Vsaj kaj koristnega za državo naredim v primerjavi z nekaterimi RINGARAJEVKAMI,ki samo klukajo po tipkovnici.Brez zamere,baj.Kok vas je fino brat.user posted image user posted image user posted image


eni smo plačani za "klukanje" po tipkovnici

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ku-ku!
11.5.2010 12:21:49   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Kuku,malamačkica zopet tu.Sem se fino zdajle najedla,pol pa gasa v službo.Vsaj kaj koristnega za državo naredim v primerjavi z nekaterimi RINGARAJEVKAMI,ki samo klukajo po tipkovnici.Brez zamere,baj.Kok vas je fino brat.user posted image user posted image user posted image


eni smo plačani za "klukanje" po tipkovnici

To si pa čist prav napisala,namesto,da bi v službi delala službene stvari,se pa švercaš po forumih.Ja,take mamo.Zdaj pa res adijoooooo,upam,da me kaj pogrešate,če pa ne pa tud nč zato.user posted image user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ku-ku!
11.5.2010 12:26:04   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Kuku,malamačkica zopet tu.Sem se fino zdajle najedla,pol pa gasa v službo.Vsaj kaj koristnega za državo naredim v primerjavi z nekaterimi RINGARAJEVKAMI,ki samo klukajo po tipkovnici.Brez zamere,baj.Kok vas je fino brat.user posted image user posted image user posted image


eni smo plačani za "klukanje" po tipkovnici


pa še res je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ku-ku!
11.5.2010 12:26:43   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Kuku,malamačkica zopet tu.Sem se fino zdajle najedla,pol pa gasa v službo.Vsaj kaj koristnega za državo naredim v primerjavi z nekaterimi RINGARAJEVKAMI,ki samo klukajo po tipkovnici.Brez zamere,baj.Kok vas je fino brat.user posted image user posted image user posted image


eni smo plačani za "klukanje" po tipkovnici

To si pa čist prav napisala,namesto,da bi v službi delala službene stvari,se pa švercaš po forumih.Ja,take mamo.Zdaj pa res adijoooooo,upam,da me kaj pogrešate,če pa ne pa tud nč zato.user posted image user posted image


brez švercanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ku-ku!
11.5.2010 12:30:38   
alda
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ku-ku!
11.5.2010 12:44:44   
TomTaylor
Jz sem bolj malo na RR, ker skoz flat glancam, tk da nimam časa vsega prebirat, torej, kdo je bila prej mačka?

Btw, McMiška, vzemita s tvojim raje kkšen skupni športni dan, bo volk sit in koza cela.



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ku-ku!
11.5.2010 13:55:42   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Kuku,malamačkica zopet tu.Sem se fino zdajle najedla,pol pa gasa v službo.Vsaj kaj koristnega za državo naredim v primerjavi z nekaterimi RINGARAJEVKAMI,ki samo klukajo po tipkovnici.Brez zamere,baj.Kok vas je fino brat.user posted image user posted image user posted image


eni smo plačani za "klukanje" po tipkovnici

To si pa čist prav napisala,namesto,da bi v službi delala službene stvari,se pa švercaš po forumih.Ja,take mamo.Zdaj pa res adijoooooo,upam,da me kaj pogrešate,če pa ne pa tud nč zato.user posted image user posted image



če faušarija bi gorela, mačkica ne bi bila več celauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ku-ku!
11.5.2010 15:54:46   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Kuku,malamačkica zopet tu.Sem se fino zdajle najedla,pol pa gasa v službo.Vsaj kaj koristnega za državo naredim v primerjavi z nekaterimi RINGARAJEVKAMI,ki samo klukajo po tipkovnici.Brez zamere,baj.Kok vas je fino brat.user posted image user posted image user posted image


eni smo plačani za "klukanje" po tipkovnici

To si pa čist prav napisala,namesto,da bi v službi delala službene stvari,se pa švercaš po forumih.Ja,take mamo.Zdaj pa res adijoooooo,upam,da me kaj pogrešate,če pa ne pa tud nč zato.user posted image user posted image



če faušarija bi gorela, mačkica ne bi bila več celauser posted image


Moja Mojamura nisem vedla da si tko duhovita,ker na  naši temi so sam resni pogovori!
Vse kar si do sedaj napisala si prav napisala,baš si dobra!!!Al je to zato ker si prekmurka!To mi je velika želja da grem v prekmurje,ne na Karibe ampak v prekmurje!A nisem mal čudna!



Miška je zakon,pri svojih letih s tremi otroci ,za vse sama,kapa dol!Jaz te opčudujem,si moj idol!Pa še tko luštna!

A veste gdo so hudobni ljudje?Tisti ki so pobrali vso pamet sveta,ki hočejo biti v centru pozornosti,ki radi drugim solijo pamet,ki so zafrustrirani in predvsem ki niso zadovoljni s svojim življenjem in bi ga radi grenili drugim!

Hvala bogu je tle na RR malo takih ,otkar sem na forumu,se pišem samo s super puncami,na temi 3+ same super žene in mamice in tudi pri dvojčkih,pa sem pa kje v kakšni temi tudi!Če se pa kakšna najde jo pa ignoriram!
Saj me noben ne pozna,sam tiste katerim sama kaj povem,in lahko povem,kaj me muči!
Zakaj se nebi Miška potožila kaj jo muči,tiste ki veste zakaj se gre jo potolašte,druge ji pa dajte mir!

Ne vem zakaj,ampak imam opčutek da je ful dobra oseba,kljub svojim problemom rada pomaga drugim!Zato mi je pri srcu in rada berem njene poste,včasih se ji tudi nasmejim!

Bravo Miška super si!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ku-ku!
11.5.2010 16:07:11   
TomTaylor
Jz tut nimam nič proti McMiški, edin moža ima pa res smotanega. Ej, to pa.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ku-ku!
11.5.2010 16:09:19   
ljupka
T.T. Popolnoma se strinjam s tabo!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ku-ku!
11.5.2010 17:02:01   
*miska.mcc*
tt, ljupka, pa ostale...tnx...


kjeeee, na 3x mamice????
tam,ko smo z dorco, matcar itd chatkale????









(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ku-ku!
11.5.2010 18:23:58   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman
Ja kako ste fino stopile ene skupaj.Meni za MM dol visi, jo ne poznam, me pa vedno znova preseneti kaj ljudje vse dajejo na forum , pa s tem ne mislim samo nje.Pišejo celo koliko so zapufani in podobno...Ali res ne razmišljat, kdo vse to bere, kako vam to v prihodnosti lahko kakšna vrata zapre.Nekate tu ste sorazmerno mlade, nekoč boste drugače razmšljale....
Pa srečno MM in , da bi se čimprej znebila tistega kamna okoli vratu.


hmmm...zakaj me pa potlej tako obožuješ...in kako veš kolk sem jaz zapufana????? a potlej tud veš kakšna je moja plača, če jo maš pa kaj za osdtopit se je pa ne bom branila. Pa če me ne poznaš kako toliko o meni veš.
Tale slikica je bila dana pred dvemi leti na moj blog.
Pa še to...stanje zaradi česa je takole bilo pri nas doma...
Dedka je kap, bil je v kc. Nobene drugega žlahtnika za skrbet. Bila sem v službi iz službe direk v KC. Ker sem mogla kc plačat sem prodajala njegovo hišo v 30 km oddaljenem kraju. Tko da sem velikokrat bila cel dan od doma. Moji otroci me niso videli tud po dva dni in seveda zadnje kar mi je na misel padlo ko sem se po dveh dneh privlekla domov je bilo pospravljanje. Boli me če bodo cunje en dan obležale na tleh in če bodo igrače v razsulu. otroci so pa bili umiti, siti, lepo oblečeni in tud pravljico so dobil. In ja potlej sem padla dol in jeb*** se mi je za packarijo doma. Sem imela kup drugih težav. Poleg tega pa smo se imeli lepo. In ja veš zaradi tega je tud dec kdaj prijel za metlo in sesalec. Pa ti znaš??? pa hvala za lepe želje. Verjetno me bo prej utopiluser posted image

Drugače pa se mi je zdelo. kot sem napisala kost za glodat. pa da vidimo kolk vas bo lajalouser posted image Konec koncev se ponavadi izkaže da ravno tisti ki se imajo za najbolj čiste in fine so navadni packiuser posted image tko da.......aja pa jaz ne spadam med njih, sem pa enih tistih gospodinj ki gre rajš na sprehod z otroci kot pa da cel dan drgne in je sužnja stanovanja. Otroke pa mi bo kdo vzgajal...računalnik al pa TV... ne hvalauser posted image

Miš a je blo fajn v šoli??? no upam da is vsaj izkoristila off day in šla na pošten kofe. Upsss upam da nisi doma pustila ku umazanih cunj na kavču.


Lep večer grem drnjohat...čeprav me na sušilcu čaka kup cunj pa polna kopalnica brizač za opratuser posted image

Joj mala maja sem mislila Miško, za te mi še bolj dol visi, si se pa fajn nadrkla.Pa bolj slabo bereš.Glede kreditov pa , malo poglej temo velik kredit na financah, .Kaj in kako pa ti živiš in kako pospravljaš in kakšne slike objavljaš me pa ne briga.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ku-ku!
11.5.2010 20:48:11   
mačkicamala
juhuuuu,kok smo drage damice???  Vse pod kontrolo?Deci,otročki....vse na svojem mestu,???Pospravljeno imate?Upam....
user posted image user posted image user posted image
Lepo pančkajte.Dijo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ku-ku!
11.5.2010 21:01:27   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

juhuuuu,kok smo drage damice???  Vse pod kontrolo?Deci,otročki....vse na svojem mestu,???Pospravljeno imate?Upam....



zakaj pa "upaš", da je tako?

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ku-ku!
11.5.2010 21:03:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

juhuuuu,kok smo drage damice???  Vse pod kontrolo?Deci,otročki....vse na svojem mestu,???Pospravljeno imate?Upam....



zakaj pa "upaš", da je tako?


ker upanje umre zadnje.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ku-ku!
11.5.2010 21:11:11   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

juhuuuu,kok smo drage damice???  Vse pod kontrolo?Deci,otročki....vse na svojem mestu,???Pospravljeno imate?Upam....



zakaj pa "upaš", da je tako?


Ja zakaj kej?Da nebo ju3 spet ktera jokala,da moža ni bilo pravi čas domov......ali,da jo je prevaral itd,itd,itd
ZATO.user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ku-ku!
11.5.2010 21:15:04   
poli*
Babe, zakaj sploh odgovarjate na take provokacije in bedarije??user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ku-ku!
11.5.2010 21:20:20   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

juhuuuu,kok smo drage damice???  Vse pod kontrolo?Deci,otročki....vse na svojem mestu,???Pospravljeno imate?Upam....



zakaj pa "upaš", da je tako?


Ja zakaj kej?Da nebo ju3 spet ktera jokala,da moža ni bilo pravi čas domov......ali,da jo je prevaral itd,itd,itd
ZATO.user posted image


Ja, zgloncano stanovanje in tipitopi otroci so danes vse kar rabiš za srečen zakon.user posted image Upaj....


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?