|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laparo - histero je za mano
27.1.2006 19:47:25   
ona78
Pozdravljene punce, prejšnji četrtek sem imela poseg, katerega me je bilo zelo strah!!!!... evo me, preživela sem user posted image !
En teden pred operacijo sem bila v bolnici, kjer so mi naredili ekg, pregled, vzeli kri itd, vse potrebno za poseg. Imela sem tudi pogovor z anestezistom, ki mi je razložil kako bo vse skupaj potekalo in mi dal navodila da pridem na poseg tešča in še odvajala sem dobila za domov.
V četrtek ob 7h sem bila sprejeta ( porodnišnica Postojna), okoli 9:30 pa so me odpeljali v operacijsko. Tam se še prej  preoblečeš v uno fajn srajčko z ritko zunaj user posted image  in spodaj te obrijejo ( jaz sem to sama doma opravla!!). Žal sem jaz pred operaijsko čakala skoraj pol ure, saj so imeli gužvo ( 3-je porodi). Sem pa prišla na vrsto tudi jaz, takoj so me uspavali user posted image , in zbudila sem se ob 14h na intenzivni. V Postojni ostaneš tisto noč po posegu na intenzivni negi, zjutraj pa te odpeljejo na oddelek in če si vredu greš domov. Jaz sem imela nizek pritisk, zato sem mogla ostat v bolnici do sobote user posted image .  Imam pa dve luknjici, ki sta prve dneve malček bolele, od plina pa so me dva dni bolela ramena.
Šive pa so mi odstranili včeraj tj. 7 dni po posegu.
Žal mojega G nisem po posegu videla, tako da čakam nalednji teden ko mi bo vse razložil!!
Sem pa razbrala iz odpustnice, da imam Endometriozo in da so mi odstanili neke viseče zaplake. UPAM, da je bil to razlog da nam po letu in pol še ni uspelo naredit user posted image . Sedaj bova z dragim šla novim bojem naproti user posted image , in upam, da nama čimprej uspe zagledat user posted image user posted image .
A je katera tuki gor z endometriozo, ki ji je uspelo zanosit potem ko so ji odstranli zarastline???
Pa še neki me zanima, a bo naslednja user posted image  točna al je možno da bo zamujala??? Me zanima ker se moram naročit na  g pregled!!?? user posted image  
Kaj pa  user posted image ... midva bi kar poskusla??!!

No punce, vse ki vas to še čaka naj vam povem da ni tako hudo, za user posted image  potrpimo to in še več!!! Če pa vas kaj bolj podrbno zanima, kar pište!!!

lp user posted image


_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laparo - histero je za mano
27.1.2006 20:26:08   
tinkamiška
Hoj Ona!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej je pa za tabouser posted image

No, jst nimam izkušenj z endometriozo, ti pa lahko povem kako j bilo z M in user posted image
M je kar precej zamujala in bila precej boleča in močna. Zuser posted image sva morala špočakat do prve M, potem sva pa lahko navali narodeuser posted image

Naj ti čimprej mine do pregleda pri G, naj ti pove spodbudne novičke in naj vama čimprej ratauser posted image !

Drži se!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laparo - histero je za mano
27.1.2006 21:02:55   
ona78
Hvala Tinka!!!
Se pravi da je boljše, da počakam do naslednjega četrtka, ko imam G, pa mi bo ta vse povedal.
Sam upam da user posted image  prej ne pride ker bom mogla  spet vse preloit za en teden!!
Glede user posted image  pa bova vidla, če nama bo bova??

Lep pozdravček iz Kopra

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laparo - histero je za mano
28.1.2006 21:33:23   
tinkamiška
hojuser posted image

jst bi v vsakem primiru počakala zuser posted image do pregleda pri G, če bi slučajno morala prestavit pregled, bi pa takrat, ko boš klicala vprašala kako je s tem...

sej če zdej malo počakata ni take panike glede na to, da že nekaj časa čakašuser posted image

držim pesti za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laparo-tudi za mano
1.2.2006 15:19:32   
daisy30
pozdravljena ona78 in ostale uporabnice

Tudi sama sem 09.12.05 prestala laporoskopijo.  Operacija je trajala eno uro, odstranili pa so mi dve  endometriozni cisti in sedaj imam tri šivčke na trebuhu. Eden tik pod popkom, drugi malo nižje in tretji nekje v predelu jajčnika. Po operaciji me "ranice" sploh niso bolele, najhujša je bilo bolečina v ramenih zaradi ostanka plina, ki ti ga iztisnejeo v trebuh pred operacijo. Najprej sem mislila, da me bolijo ramena, hrbet zaradi neudobne posteljeuser posted image

Že takoj čez dva dni po operaciji sem dobila menstrucijo, ki je bila povsem normalna a za razliko, da je bila popolnoma neboleča.

Sedaj sem jo že drugič imela in tudi vse ok.

Kar pa se tiče posteljnih aktivnosti je bil ginekolog mnenja, da ko se pač počutimuser posted image  in jaz sem se počutila že po treh tednih.

Mi je pa povedal, da je po taki operaciji najbolje ali takoj zanositi ali jemati 6 mesecev kontracepcijske tablete. Meni je predpisal Rigevidon.

Toliko.

good luck vsem in če vas kaj zanima kar vprašajteuser posted image

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laparo - histero je za mano
2.2.2006 11:11:48   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ona78
A je katera tuki gor z endometriozo, ki ji je uspelo zanosit potem ko so ji odstranli zarastline???


DA. Moja žena po dveh operacijah za edometriozo in vem tudi za sosedo. Brez strahu. Le naprej.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?