|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   legofer !?!
11.6.2013 12:09:00   
v3sn4
moj otrok mora jemati legofer za zvisanje zeleza.. user posted image

ampak ko mi2 zacnema to jest se zelo mantrama zraven. prvo kot prvo, vse skoraj ven spospuka, pa se krceke take dobi, da se kar mene zraven boli..

in me zanima!? Kaj je kdo od vas imel to? Ali se da s katerim boljsim zravilom to zamenjat?

itak pa ze komaj cakam da bova zaceli uvajat gosto hrano, in da bova na tak nacin dvignile zelezo.

Hvala za pomoc!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: legofer !?!
11.6.2013 13:16:24   
Doll
pa ga daj v prehrno ali tekočino.
če je železo prenizko ne misliti ,da ga boste s prehrano dvignili ;)

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: legofer !?!
11.6.2013 13:30:18   
Valentina majcenic
KOLIKO JE PA STAR TA TVOJ OTROČEK?ČE IMA ŽE ŠTIRI MESECE,LAHKO POSKUSIŠ S SOKOM IZ RDEČIH PLODOV OD HIPPA!VERJAMEM,DA VSE VEN POŠPUKA,KER JE NAGRAVŽEN ŽE NAM ODRASLIM user posted image .VEM PA KAKŠEN IMA OKUS TA SIRUP,KER SEM GA DOBILA MED NOSEČNOSTJO,KER SEM POSTALA BOLJ SLABOKRVNA.VZET GA PA MOREŠ ITAK S C-VITAMINOM,DA SE PREJ VEŽE!ZATO BI TI PRIPOROČALA,DA POSKUSIŠ S TEM SOKECOM,ČE JE DRUG DAN BLATO ČRNO OBARVANO JE OTROČEK DOBIL DOVOLJ ŽELEZA!PA VELIKO SREČE IN ČIMPREJŠNJE IZBOLJŠANJE user posted image user posted image

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: legofer !?!
11.6.2013 13:36:15   
Doll
Gospa Valentina piše se z majhnimi črkam iz dveh razlogov: 1) zato,ker to na internetu pomeni kričanje
2) zato,ker se zelo težko brati velike črke.

Od kje pa imate tole,da če je blato črno obarvano,da je otrok dobil dovolj železa?
Blato se itak zaradi pripravkov obarva to ne pomeni,da je dovolj user posted image

(odgovor članu Valentina majcenic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: legofer !?!
11.6.2013 14:12:13   
ajataja
Če ste doma kje blizu Avstrije pojdi v avstrijsko lekarno in kupi njihov sirup ,ker je ful dober in ga vsi otroci radi pijejo.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: legofer !?!
11.6.2013 15:06:01   
v3sn4
s cim pa ga bom, ce ne z hrano? user posted image

in ja, meni so rekli da ga morema vzet pol ure pred ali po dojenju..

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

pa ga daj v prehrno ali tekočino.
če je železo prenizko ne misliti ,da ga boste s prehrano dvignili ;)



_____________________________

the best is yet to come ... ¦

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: legofer !?!
11.6.2013 15:07:55   
v3sn4
Ne nima se striri, mi smo stari 2meseca..

in ja, tudi jaz sem morala jemat tale sirup in je orng blek blek .. user posted image in pa hvala !
IZVIRNO SPOROČILO: Valentina majcenic

KOLIKO JE PA STAR TA TVOJ OTROČEK?ČE IMA ŽE ŠTIRI MESECE,LAHKO POSKUSIŠ S SOKOM IZ RDEČIH PLODOV OD HIPPA!VERJAMEM,DA VSE VEN POŠPUKA,KER JE NAGRAVŽEN ŽE NAM ODRASLIM user posted image .VEM PA KAKŠEN IMA OKUS TA SIRUP,KER SEM GA DOBILA MED NOSEČNOSTJO,KER SEM POSTALA BOLJ SLABOKRVNA.VZET GA PA MOREŠ ITAK S C-VITAMINOM,DA SE PREJ VEŽE!ZATO BI TI PRIPOROČALA,DA POSKUSIŠ S TEM SOKECOM,ČE JE DRUG DAN BLATO ČRNO OBARVANO JE OTROČEK DOBIL DOVOLJ ŽELEZA!PA VELIKO SREČE IN ČIMPREJŠNJE IZBOLJŠANJE user posted image user posted image



_____________________________

the best is yet to come ... ¦

(odgovor članu Valentina majcenic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: legofer !?!
11.6.2013 15:10:30   
v3sn4
aaa superca !! kak se pa rece temu sirupu, bom sla v nabavo ja! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Če ste doma kje blizu Avstrije pojdi v avstrijsko lekarno in kupi njihov sirup ,ker je ful dober in ga vsi otroci radi pijejo.



_____________________________

the best is yet to come ... ¦

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: legofer !?!
11.6.2013 15:32:06   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: v3sn4

s cim pa ga bom, ce ne z hrano? user posted image

in ja, meni so rekli da ga morema vzet pol ure pred ali po dojenju..

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

pa ga daj v prehrno ali tekočino.
če je železo prenizko ne misliti ,da ga boste s prehrano dvignili ;)




Z železovimi pripravki s čim pa ?!

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: legofer !?!
11.6.2013 15:42:51   
v3sn4
joj, oprosti da sprasujem, rabim samo pomoc,ker hocem da se moj otrok cim prej pozdravi in da nebo vec slabokrvna .. !!
in ne rabim taksnih sarkasticnih komentarjev!
hvala in lep dan se naprej!

IZVIRNO SPOROČILO: Doll


IZVIRNO SPOROČILO: v3sn4

s cim pa ga bom, ce ne z hrano? user posted image

in ja, meni so rekli da ga morema vzet pol ure pred ali po dojenju..

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

pa ga daj v prehrno ali tekočino.
če je železo prenizko ne misliti ,da ga boste s prehrano dvignili ;)




Z železovimi pripravki s čim pa ?!



_____________________________

the best is yet to come ... ¦

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: legofer !?!
11.6.2013 15:49:10   
mon 81
midve sva ga tudi morale jemati in vem kako vama je. Pa tudi poizkusila sem 101 način, da bi ga zaužila (s šprico, žličko, v hrano, čaj..) ptem sem pa v Mullerju kupila tako čist miceno stekleničko s cuceljčkom prav za zdravila-no s tistim je pa šlo.

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: legofer !?!
11.6.2013 15:50:06   
Doll
lepo si vprašala s čim če ne z hrano in jaz sem ti lepo napisala,da z železovimi preparati,s čim pa drugim:) Z prehrano nizkega železa ne boste dvignili razen če je na meji.
Tvoj problem,če imaš slab dan ! user posted image

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: legofer !?!
11.6.2013 15:53:50   
v3sn4
ahaa, fajn, bom sla iskat.. hvalaaa user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mon 81

midve sva ga tudi morale jemati in vem kako vama je. Pa tudi poizkusila sem 101 način, da bi ga zaužila (s šprico, žličko, v hrano, čaj..) ptem sem pa v Mullerju kupila tako čist miceno stekleničko s cuceljčkom prav za zdravila-no s tistim je pa šlo.



_____________________________

the best is yet to come ... ¦

(odgovor članu mon 81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: legofer !?!
11.6.2013 17:22:50   
smejčica

Mi smo malemu ta sirup dajali po brizgi (takšne, ki jih imaš zraven antibiotikov, če ste ga že kdaj imeli), potem pa je takoj spil sveže iztisnjen pomarančni sok, da se je bolje absorbiralo. Pa še okus si je popravil s tem, ker sirup ni dober.

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: legofer !?!
11.6.2013 17:52:06   
Shorty_
naša je jemala Aktiferin kaplijice iz Avstrije, so na bel recept, ne vem pa če so primerne za dojenčke.

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: legofer !?!
11.6.2013 17:58:21   
Valentina majcenic
Tudi jaz ne vem zakaj mora bit nekdo tako sarkastičen kot je lahko ta DOLL!1.Pisala sem z velikimi tiskanimi,ker mi je tako ostalo in nisem niti gledala na tipkovnico!2. od kdaj pa si ti strokovnjak za internetno pisavo.Ljudje pač pišemo kot pišemo.Mislim,da ona moje pisve ni nič razumela kot kričanje tako kot ti.In 3. glede na mojo starost in da imam zdaj že drugega otroka in prvemu bi morala dajat železove kapljice,ker so mi tako v posvetovalnici povedali in sem mu raje dajala ta hippov sok iz rdečega sadja!Pa do sedaj še ni bil nikoli slabokrven pa bo letos star 18 let!Ti če pa ne veš,da se blato nam vsem obarva glede na vsebnost mineralov in vitaminov,ki jih zaužijemo pa to ni moj problem in ne blati tega kar ne veš!Še čisto vedno se je otrokovo blato,ki je prejšnji dan jedel zelenjavo ali sadje ,ki vsebuje veliko (Fe) železa in se je le-to vezalo z vitaminom C obarvalo na temno skoraj črno!In ne ni res,da lahko vsebnost železa dviguješ samo z umetnimi železovimi preparati,ampak ga lahko tudi s sadjem,zelenjavo in seveda z drobovino,ki je polno železa!Pa lep dan želim še naprej!!!!user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: legofer !?!
11.6.2013 18:34:00   
v3sn4
se podpisem pod tole. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Valentina majcenic

Tudi jaz ne vem zakaj mora bit nekdo tako sarkastičen kot je lahko ta DOLL!1.Pisala sem z velikimi tiskanimi,ker mi je tako ostalo in nisem niti gledala na tipkovnico!2. od kdaj pa si ti strokovnjak za internetno pisavo.Ljudje pač pišemo kot pišemo.Mislim,da ona moje pisve ni nič razumela kot kričanje tako kot ti.In 3. glede na mojo starost in da imam zdaj že drugega otroka in prvemu bi morala dajat železove kapljice,ker so mi tako v posvetovalnici povedali in sem mu raje dajala ta hippov sok iz rdečega sadja!Pa do sedaj še ni bil nikoli slabokrven pa bo letos star 18 let!Ti če pa ne veš,da se blato nam vsem obarva glede na vsebnost mineralov in vitaminov,ki jih zaužijemo pa to ni moj problem in ne blati tega kar ne veš!Še čisto vedno se je otrokovo blato,ki je prejšnji dan jedel zelenjavo ali sadje ,ki vsebuje veliko (Fe) železa in se je le-to vezalo z vitaminom C obarvalo na temno skoraj črno!In ne ni res,da lahko vsebnost železa dviguješ samo z umetnimi železovimi preparati,ampak ga lahko tudi s sadjem,zelenjavo in seveda z drobovino,ki je polno železa!Pa lep dan želim še naprej!!!!user posted image



_____________________________

the best is yet to come ... ¦

(odgovor članu Valentina majcenic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: legofer !?!
11.6.2013 19:51:16   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: Valentina majcenic

Tudi jaz ne vem zakaj mora bit nekdo tako sarkastičen kot je lahko ta DOLL!1.Pisala sem z velikimi tiskanimi,ker mi je tako ostalo in nisem niti gledala na tipkovnico!2. od kdaj pa si ti strokovnjak za internetno pisavo.Ljudje pač pišemo kot pišemo.Mislim,da ona moje pisve ni nič razumela kot kričanje tako kot ti.In 3. glede na mojo starost in da imam zdaj že drugega otroka in prvemu bi morala dajat železove kapljice,ker so mi tako v posvetovalnici povedali in sem mu raje dajala ta hippov sok iz rdečega sadja!Pa do sedaj še ni bil nikoli slabokrven pa bo letos star 18 let!Ti če pa ne veš,da se blato nam vsem obarva glede na vsebnost mineralov in vitaminov,ki jih zaužijemo pa to ni moj problem in ne blati tega kar ne veš!Še čisto vedno se je otrokovo blato,ki je prejšnji dan jedel zelenjavo ali sadje ,ki vsebuje veliko (Fe) železa in se je le-to vezalo z vitaminom C obarvalo na temno skoraj črno!In ne ni res,da lahko vsebnost železa dviguješ samo z umetnimi železovimi preparati,ampak ga lahko tudi s sadjem,zelenjavo in seveda z drobovino,ki je polno železa!Pa lep dan želim še naprej!!!!user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Če ne veš bontona pri svoji starosti,mislim,da ne bo pomagalo očitno niti da ti kdo pove kajne :)
Jaz ima lep dan ,za tebe pa to žal ne morem rečt user posted image
Mogoče ti bo jutri

(odgovor članu Valentina majcenic)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: legofer !?!
12.6.2013 13:00:20   
kajalin*
Mislim, tole so pa res neumesne pripombe, če ne veš odgovora ne sodeluj pri temi ( Doll ).

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: legofer !?!
12.6.2013 14:18:39   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: v3sn4

aaa superca !! kak se pa rece temu sirupu, bom sla v nabavo ja! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Če ste doma kje blizu Avstrije pojdi v avstrijsko lekarno in kupi njihov sirup ,ker je ful dober in ga vsi otroci radi pijejo.



Kako se mu reče se res ne spomnem več,sicer bi se lahko pozanimala še pri kateri moji prijateljici,ker tiste ki so to mogle dajat so večinoma gor kupile.Če boš šla v lekarno gor in povedala kaj in zakaj rabiš ti bodo itak znale svetovat in boš dobila prav,ker mislim da gor niti nimajo drugega.

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: legofer !?!
12.6.2013 14:46:54   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Mislim, tole so pa res neumesne pripombe, če ne veš odgovora ne sodeluj pri temi ( Doll ).

Zakaj sodeluješ kajalin na tej temi? Tvoj odgovor je kateri?Nobeden,torej ne dajaj neumnih postov sem.Če te pa jaz motim,pa si naštimaj da ne vidiš mojih postov!!
če si pa nepismena ,pa se poduči čimhitreje.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: legofer !?!
12.6.2013 22:27:29   
Ajra RR
Drage mamice, malce bolj umirjeno in prijazno, no. user posted image
Držite se teme.

Pa lep večer vsem!

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: legofer !?!
2.7.2013 9:14:51   
soncek3
Mi smo tudi imeli legofer, kar visoko dozo, se ne spomnem več. Dobili smo ga nekako pri 6 mesecu. Seveda ga ni hotela pit, pa še ven je šlo vse in smo bile obe vse rjave od tega sirupa. Tako da sem probala tako, da ga je jedla s frutkom , sem ji ga zraven zmešala in je šlo ( s kakim bolj kislim, da ni sladkoba sirupa toliko prišla do izraza). Sem imela pa en frutek za ene tri dni. To je pojedla. Tako količino Fe ionov, kot jih je imela predpisano za popit s sirupom, ne bi dobila z nobeno hrano, oz. pri 6 mesecih dojenčku tudi ne moreš še vsega dat (velike količine mesa, jetra...). Tako da bi s prehrano težko rešili ta problem. Imamo pa še danes pri dveh letih zelo slabo kri in mislim, da nas spet čakajo sirupi. Pa mala poje enormne količine mesa + sadjauser posted image

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: legofer !?!
2.7.2013 9:45:37   
tashq
mogoče pa bi mamica poskusila izboljšati svojo prehrano...
ali se je dojenčku že izboljšalo?

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: legofer !?!
2.7.2013 9:52:18   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: soncek3

Mi smo tudi imeli legofer, kar visoko dozo, se ne spomnem več. Dobili smo ga nekako pri 6 mesecu. Seveda ga ni hotela pit, pa še ven je šlo vse in smo bile obe vse rjave od tega sirupa. Tako da sem probala tako, da ga je jedla s frutkom , sem ji ga zraven zmešala in je šlo ( s kakim bolj kislim, da ni sladkoba sirupa toliko prišla do izraza). Sem imela pa en frutek za ene tri dni. To je pojedla. Tako količino Fe ionov, kot jih je imela predpisano za popit s sirupom, ne bi dobila z nobeno hrano, oz. pri 6 mesecih dojenčku tudi ne moreš še vsega dat (velike količine mesa, jetra...). Tako da bi s prehrano težko rešili ta problem. Imamo pa še danes pri dveh letih zelo slabo kri in mislim, da nas spet čakajo sirupi. Pa mala poje enormne količine mesa + sadjauser posted image

več železa od sadja ima zelenjava, temno zelena: blitva, špinača... nekaj malega drobovine tudi lahko poje. pa več rdečega mesa naj poje kot belega. seveda vse v mejah normale za tako majhnega otroka!

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?