|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lubrikant
18.5.2009 11:25:56   
Anonimen
Prav lep pzdrav vsem
Imam vprašanje = ali pri analnem občevanju uporabljate lubrikant in ali se ga da še kje drugje ( lekarna?) kupit kot v venera shop-u?
Hvala za odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lubrikant
18.5.2009 11:32:26   
Anonimen
Pri mesarju. Svinjska mast.user posted image user posted image  Tanajtrbulš.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lubrikant
18.5.2009 11:47:52   
ronja
Ga ne uporabljava, niti še nisem probala analnega seksa, ampak lubrikant sem videla v hipermarketih in na pumpah, če ti kaj pomaga. V lekarni pa tudi gotovo imajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lubrikant
18.5.2009 12:03:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pri mesarju. Svinjska mast.user posted image user posted image  Tanajtrbulš.user posted image

Primitivnost in nerazgledanost!!!!

Raje si kupi baby olje, je bolj učinkovito kot lubrikant!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lubrikant
18.5.2009 12:32:28   
Anonimen
V lekarni npr
http://www.lekarnar.com/izdelki/viaree-tekoca-krema-za-intimno-uporabo
http://www.lekarnar.com/izdelki/comfort-care-gel-za-intimno-nego


Tega tudi dobis v leakrni
http://www.bolha.com/oglas382934288/eroticna-drogerija-lubrikant-k-y-na-vodni-osnovi-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lubrikant
18.5.2009 12:42:39   
emalina
v Venerashopu imajo poseben analni lubrikant in analne kondome, ki so malo bolj debeli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lubrikant
18.5.2009 20:04:12   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: emalina

v Venerashopu imajo poseben analni lubrikant in analne kondome, ki so malo bolj debeli.



potrjujem user posted image

(odgovor članu emalina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lubrikant
18.5.2009 20:07:00   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prav lep pzdrav vsem
Imam vprašanje = ali pri analnem občevanju uporabljate lubrikant in ali se ga da še kje drugje ( lekarna?) kupit kot v venera shop-u?
Hvala za odgovore



Odgovor na tvoje vprašanje=  Vsekakor ti priporočam, da uporabiš lubrikant, sploh če je to prvič in še nisi navajena sprostit mišic.  Lubrikanti iz vazelina so ti idealni za analno rabo!
Ti pa priporočam, da kljub sramu (predvidevam da zato hočeš v lekarno) stopiš v Venera, ali kak drug sex shop. Razlog za to pa je, da boš vseeno bolj sproščena v sex shopu kot pa v sterilni lekarni se pogovarjat s farmacevtko kateri lubrikant ti priporoča za to.user posted image V Takšnih trgovincah so usposobljeni (vsaj mogli bi bit) za takšno in drugačno svetovanje!

LP


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lubrikant
18.5.2009 21:21:46   
novopecena
jest sem ga naročila preko interneta. tu te nobeden ne vidi kako farbaš (razen računalnika user posted image )

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lubrikant
18.5.2009 21:31:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: novopecena

jest sem ga naročila preko interneta. tu te nobeden ne vidi kako farbaš (razen računalnika user posted image )


jest analnega nisem nikdar prakticirala. ampak, dej za vsak slučaj povej, kje in katerega si kupila oz. naročila, če me slučajno kdaj kaj piči in da ne bom sosede pošiljala v venero shop oz se zavijala ko muslimanka, ko bom hotla vstopit v veneroshop user posted image user posted image user posted image  kaj morem, tudi velikim puncam je kdaj nerodno. al bom pa akil za rokav pocukala in bova šle. user posted image

neki me pa res zanima. če uporabljate lubrikant, a zraven paše kondom ali gre to brez? kar se tiče rite in seksa sem res nepoučena. user posted image

< Sporočilo je popravil Melodie -- 18.5.2009 21:32:32 >

(odgovor članu novopecena)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lubrikant
19.5.2009 9:37:04   
Akil
Glej lahko brez kondoma, če je to stalen partner in mu zaupaš. Je pa bolj higienično z kondomom. Ampak pozor - za analno rabo morajo biti kondomi dovolj debeli, ker je tam pač bolj ozko in je več trenja se lahko navadni kondomi nacufajo in strgajo, kar pač ni prijetno če kje ostaneuser posted image .
Naročiš lahko tudi preko interneta. Mislim, da ima vsaka taka trgovina tudi svojo spletno stran, kjer lahko naročiš brez farbanja.user posted image

Linki:

http://www.venera-shop.si/trgovina/?page=shop/index

http://www.portia-erotica.com/index.php

LPuser posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lubrikant
19.5.2009 12:28:13   
maxi133
Kaj pa piše na paketu ko ga dobiš domov, če naročiš prek neta? Da ne ravno vsak vidi, da je s sex shopa user posted image  

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lubrikant
19.5.2009 12:35:30   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: maxi133

Kaj pa piše na paketu ko ga dobiš domov, če naročiš prek neta? Da ne ravno vsak vidi, da je s sex shopa user posted image  


Mislim, da ne piše. To pa res ne bi vedela, jaz grem raje tja in v živo pregledam sortiment.


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lubrikant
19.5.2009 13:33:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prav lep pzdrav vsem
Imam vprašanje = ali pri analnem občevanju uporabljate lubrikant in ali se ga da še kje drugje ( lekarna?) kupit kot v venera shop-u?
Hvala za odgovore



Odgovor na tvoje vprašanje=  Vsekakor ti priporočam, da uporabiš lubrikant, sploh če je to prvič in še nisi navajena sprostit mišic.  Lubrikanti iz vazelina so ti idealni za analno rabo!
Ti pa priporočam, da kljub sramu (predvidevam da zato hočeš v lekarno) stopiš v Venera, ali kak drug sex shop. Razlog za to pa je, da boš vseeno bolj sproščena v sex shopu kot pa v sterilni lekarni se pogovarjat s farmacevtko kateri lubrikant ti priporoča za to.user posted image V Takšnih trgovincah so usposobljeni (vsaj mogli bi bit) za takšno in drugačno svetovanje!

LP


Mi ni nerodno v Venero,samo mi je daleč,pa nisem mobilna pa dojenčka s seboj vozit....lubi pa pravi naj to sama kupim.Sedaj pa še eno vprašanje = če imate hemeroide,kako pa to uredite? Jaz sem jih dobila po porodu in sedaj mi po analnem user posted image user posted image user posted image  ven pogledajo in to me boli k ...user posted image

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lubrikant
19.5.2009 13:43:49   
water lily
http://www.diskretno.com/eroticna-drogerija/geli-in-kreme/default.php/cPath/5_267/sort/8d/page/1

Dobiš po pošti, v nevtralni škatli, na računu tud ne piše da je iz seks shopa....user posted image

Aja....s hemeroidi pa neb analno seksalauser posted image


< Sporočilo je popravil water lily -- 19.5.2009 13:44:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lubrikant
19.5.2009 13:49:06   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

http://www.diskretno.com/eroticna-drogerija/geli-in-kreme/default.php/cPath/5_267/sort/8d/page/1

Dobiš po pošti, v nevtralni škatli, na računu tud ne piše da je iz seks shopa....user posted image

Aja....s hemeroidi pa neb analno seksalauser posted image



Se strinjam!!!  Najprej tole pozdravit, ker lahko pride do grozne okužbe!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lubrikant
19.5.2009 13:58:21   
Anonimen
hvala za odgovor. sej ne vem, če bom kdaj rabla, ampak nikol se ne ve.

če so pa hemeroidi, pa naj rita kar počiva, če ni pozdravljeno. pa tudi takoj, ko se stvar ozdravi, ni ravno takoj pripročljivo drezati. obstaja tako možnost, da se stvar nikdar ne ozdravi v celoti.

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lubrikant
19.5.2009 14:26:57   
kamilija
Jaz sem ga kupila v erotinčni trgovini ja, ampak sem ga vidla tudi v mullerju. Sej važno, da je eden..jaz nisem nič komplicirala okrog tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lubrikant
19.5.2009 14:44:01   
Anonimen
V kolikor sta oba partnerja resnično pripravljena in sigurna, za analni seks resnično ne potrebuješ nobenih lubrikantov... Vse kar potrebujeta je dobra volja na obeh straneh, dragega prosit samo naj dobro "podmaže" (pa ne z lubrikantom) potem pa lepo počasi in previdno... Pa naj te gleda v oči.

(odgovor članu kamilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: lubrikant
19.5.2009 18:24:58   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

V kolikor sta oba partnerja resnično pripravljena in sigurna, za analni seks resnično ne potrebuješ nobenih lubrikantov... Vse kar potrebujeta je dobra volja na obeh straneh, dragega prosit samo naj dobro "podmaže" (pa ne z lubrikantom) potem pa lepo počasi in previdno... Pa naj te gleda v oči.


user posted image user posted image to je lahko znak nadvlade, nismo vse ženske za tak način user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: lubrikant
22.5.2009 21:49:04   
Anonimen
Midva uporabiva kar otroško hladilno mazilo, tisto, ki ga naredijo lekarne same.

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: lubrikant
23.5.2009 10:09:42   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

V kolikor sta oba partnerja resnično pripravljena in sigurna, za analni seks resnično ne potrebuješ nobenih lubrikantov... Vse kar potrebujeta je dobra volja na obeh straneh, dragega prosit samo naj dobro "podmaže" (pa ne z lubrikantom) potem pa lepo počasi in previdno... Pa naj te gleda v oči.


Se popolnoma strinjam! user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: lubrikant
23.5.2009 16:32:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

http://www.diskretno.com/eroticna-drogerija/geli-in-kreme/default.php/cPath/5_267/sort/8d/page/1

Dobiš po pošti, v nevtralni škatli, na računu tud ne piše da je iz seks shopa....user posted image

Aja....s hemeroidi pa neb analno seksalauser posted image



Se strinjam!!!  Najprej tole pozdravit, ker lahko pride do grozne okužbe!




hmmm.....zdaj pa ne vem, če jaz tega nisem dobro prebrala....ampak se mi zdi, da sem nekoč nekje prebrala, da če hemeroidi niso prav veliki, da je analni seks pravzaprav neke vrste pomoč...zakaj in če to drži, pa se res ne spomnim...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: lubrikant
23.5.2009 17:03:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

http://www.diskretno.com/eroticna-drogerija/geli-in-kreme/default.php/cPath/5_267/sort/8d/page/1

Dobiš po pošti, v nevtralni škatli, na računu tud ne piše da je iz seks shopa....user posted image

Aja....s hemeroidi pa neb analno seksalauser posted image

O, brisačkarica, ki ima toliko za povedati o menjavi nickov.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: lubrikant
24.5.2009 13:39:51   
tejkooo
Ni nujno, da ga uporabiš lahko tudi brez samo moraš bit zelo zrajcana, polizana in totalno mokra pa seveda počas.Drugače pa baby olje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?