|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica
5.4.2005 12:44:00   
sabini
Punce dajte mi mal povedat kakšno lupinico naj kupim. A je najboljše da isto kot bom mela potem tudi za avto sedež in prenašati dojenčka v začetku. Kje imajo pri nas dobre lupinice in do katere teže naj kupim?

Sanja se mi ne? Ker pa bom rodila maja se mi zdi brez veze da iščem tako ki bo pasala v voziček?'????:nosecka::nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   lupinica
5.4.2005 12:51:31   
Anonimen
Lupinica JE hkrati tudi avtosedež za tako majhne otroke. Če imaš možnost, da kupiš tako, da paše na voziček, bi bilo to čisto v redu. Sicer sem jaz mojo kar tako v voziček postavila, med naslonjalo in tisto varovalo, če smo šli od avta kam do bazena ali podobne kratke ture. Da je ni bilo treba nosit, ker hitro postane kar težka (bejbika notri). Sicer pa je najbrž dobro, da kupiš bolj veliko. Premišljuj v tej smeri, če boš rpdila maja, koliko bo otrok potem star pozimi. Najbrž v lupinico s kombinezonom vred ne bo šel več, posebej če bo prav majhna. Če bo dovolj velika, pa mogoče še.

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   lupinica
5.4.2005 12:52:02   
Annny
Lupinica je takšna, da otroka v njen tudi neseš- od 0-13 kg (ponavadi).

Odlična in varna je lupinica Roemer- pobrskaj po malih oglasih, ker jih prodajajo veliko zelo poceni.

Mi smo kupili lupinico Concord, ker je med vsemi lupinicami najprostornejša, ima pa tudi dobre ocene.

lp

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   lupinica
5.4.2005 13:59:13   
mišika
jaz ti jo prodam po dobri ceni, slike imam v albumu lahko si jih ogledaš lp mišika

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   lupinica
5.4.2005 14:56:01   
*pika*
Hojla,
zdaj imaš v Baby centru akcijo - Maxi-cosi od 0 - 13 kg za 25.999,00 SIT, so pa ful fajne, redna cena je 35.999,00 SIT.

By, *Pika*


(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.4.2005 21:55:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   lupinica
5.4.2005 23:50:17   
Andra
Pojdi do Toysa v Avstrijo, kjer imajo veliko izbiro in pol ceneje, kot pri nas.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   lupinica
5.4.2005 23:51:54   
Andra
Aja še to, pri izbiri se strinjam z Bagi. Zadeva je ful praktična, samo te vrste lupinic se težko dobi ali pa so precej drage.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.4.2005 7:08:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   lupinica
6.4.2005 9:44:55   
sabini
hvala punce res ste se potrudile , v soboto grem v baby pa bom zihr kaj našla, AAMPAK VSAK NASVET PRAV PRIDE IZ PRVE ROKE:kuza::kuza:


:duda:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?