|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božiček v službi
10.12.2008 11:36:06   
mojcaziga
Pozdravljene!

Stvar je taka: partner je v novi službi 2 mesece in naslednji teden imajo organiziranega božička za tamale v večernem terminu v kulturnem domu. Partner in tamali pravita naj grem zraven in da gremo skupaj, meni pa se zdi neprijetno oz. bi šla, ampak nočem izgledati kot da tipa ne pustim samega user posted image user posted image . Ker to prireditev organizirajo pisarniške gospe, ki so v drugi stavbi, okoli njega pa so sami stari gospodje, ki imajo že zdavnaj odrasle otroke, tudi še ni nikogar vprašala kak to gre. Kako pa imate to pri vas organizirano, greste sami ali s partnerji,.......................???????????

lp, Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: božiček v službi
10.12.2008 11:41:25   
Mišni
Pri nas gremo vedno družinsko. Po moje je za otroka to fajn, da sta takrat oči in mami oba zraven.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: božiček v službi
10.12.2008 11:43:40   
jajula
pri nas jih nekako pol pride s partnerji, tko da ni čudno če si solo ali z.
se mi pa zdi da je pa itak kul če pride očka sam z otrokom in si takrat mamica vzame malo fraj za sproščanjeuser posted image itak vsak ve da so mame bolj obremenjene, pa še očka izpade faca ker to šteka in zna bit sam z otrokom. tko da pejt takrat na masažo!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: božiček v službi
10.12.2008 11:45:58   
Rubin.
Sej pa to ni neka službena fešta, ampak v bistvu družinska zadeva, če so otroci zraven. Meni bi bilo bolj čudno, če bi sodelavec prišel sam z otroki.
Idi, pa fajn se mej.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: božiček v službi
10.12.2008 11:54:15   
jakaracman
Prvo leto sem šla zraven, drugo leto sta šla sama, letos sva šle pa midve same, saj je očka na službeni poti.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: božiček v službi
10.12.2008 11:55:29   
mafi
pri nas gremo vsi, saj se tamalim tud fanj zdi da sta oba starša zraven.user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: božiček v službi
10.12.2008 12:18:14   
muki1
Božič je družinski praznik in vse kar se dogaja okrog tega je družinsko. Pika, ni kaj razpravljat.



Razen službene pijanke. To pa je druga pjesma user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: božiček v službi
10.12.2008 12:20:05   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
...prireditev organizirajo pisarniške gospe...

----------------------------
Tako, na prvo žogo, bi rekla, da imaš težavo s temi gospami user posted image .

Drugače pa je itak taglavni otrok v tem primeru in zakaj ne napraviš tako, kot si želi?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: božiček v službi
10.12.2008 12:23:12   
Nika v službi
Hja, pri možu imajo vedno Božička/Dedka Mraza v nekem kulturnem domu, kjer je predstava in potem delitev daril. Vabljeni smo vsi, torej cele družine in ponavadi tudi pridejo vsi v parih + otroci.

No, pri nas smo bili prvo leto vsi, drugo leto sva šli sami, ker je imel mož ravno takrat inventuro, lani smo bili spet popolni in tudi letos (prihodnjo soboto!) bo tako. Juhej, pojdite vsi.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: božiček v službi
10.12.2008 14:29:08   
Naja31
Vedno vsi skupaj.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: božiček v službi
10.12.2008 14:34:27   
puncica
pri nas bo tudi prvič leto dedek mraz v službi pri možu, pa bomo šli vsi, le zakaj ne bi šli, mi je pač vseeno kaj si drugi mislijo.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: božiček v službi
10.12.2008 15:23:31   
Mandek
Mi gremo tudi vsi in vsi v tej firmi vedno pridejo s celo družino.

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: božiček v službi
10.12.2008 15:30:13   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
...prireditev organizirajo pisarniške gospe...

----------------------------
Tako, na prvo žogo, bi rekla, da imaš težavo s temi gospami user posted image .




Ah ne, sploh nimam težav z njimi. So v bistvu bolj mlade frklce pa nisem vedela kako jih naj imenujem, pa sem pač napisala gospe. Niti nobene ne poznam, da bi lahko imela kakršnekoli probleme. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   hvala za odgovore
10.12.2008 15:32:24   
mojcaziga
Hvala vsem. Mogoče bom pa res šla. Saj drugače ne kompliciam,ampak tu pa sem res v zadregi, ker je komaj dva meseca kar dela tam in nimam pojma kako imajo to urejeno. Pa eni kolektivi znajo bit prav fajn, drugi pa malo user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: božiček v službi
10.12.2008 17:59:58   
ZvezdicaZaspanka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Pri nas gremo vedno družinsko. Po moje je za otroka to fajn, da sta takrat oči in mami oba zraven.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: božiček v službi
10.12.2008 18:03:27   
Anonimen
Pri nas gremo vedno družinsko.


Lani sva sli sami, letos na prvega cela familija, vkljucno z babico in dedkom. Ja, pravi cigani smo user posted image . Za tadrugega pa se ne vem, kakor bo naneslo.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: božiček v službi
10.12.2008 18:08:40   
kajajaka
Na atijevo firmo gremo družinsko, ker bo podelitev v eni dvorani v soboto dopoldne. Pri meni v službi pa bo sredi tedna ob 13h, ko je ati v službi, zato grem le jaz in mala (če bi bilo možno, bi šli tudi družinsko).
Sploh ne razumem, kaj naj bi bil problem, da nočeš iti oz. ti je neprijetno.... Ati nese otročka do božička, mami slika... ali obratno... kar pojdi, se boste super imeli!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: božiček v službi
10.12.2008 18:38:05   
K_a_t_i
Zakaj pa mož ne vpraša kakšna je navada?
Pri nas smo lani sicer dobili prošnjo, če lahko pride samo eden od staršev (nikakor ne nujno tisti, ki je v podjetju zaposlen), ker je bila na predstavi prostorska stiska, ampak je večina rešila tako, da je na sami predstavi sedel samo eden z otrokom, drugi je pa klepetal zunaj ob kavici.user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: božiček v službi
10.12.2008 18:42:41   
metkica1
Na mojo firmo grem sama z tamalima, ker je tak bolj mali prostor in gremo ponavadi vedno same mamice z otroki.

< Sporočilo je popravil metkica1 -- 10.12.2008 18:43:29 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: božiček v službi
10.12.2008 21:53:16   
muška
božiček je stvar družine, torej? Kaj kompliciraš?

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: božiček v službi
11.12.2008 0:01:13   
rija
mi gremo družinsko.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: božiček v službi
11.12.2008 8:05:44   
ejša1
seveda, da družinsko (pri nas je obratno, se ati zraven "šlepa")

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: božiček v službi
11.12.2008 12:47:48   
Aja1
Pri nas gremo tudi vsi trije. user posted image

_____________________________




(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: božiček v službi
11.12.2008 13:16:20   
VITA74
Pri nas (v moji službi) je mož sam peljal sina ker sem imela službo, nikoli nisem razmišljala, da on ne bi smel zraven ali pa da bi bilo to čudno.

_____________________________

srečna

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?