|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.8.2009 13:23:23   
klaja
Alisa vidim, da imaš novo slikico v profilu user posted image user posted image . Midva vema kaj bomo dobili, drug pa nihče, tako da ne boste zvedele nič prej, ko pa ko bom rodila.
Saj jaz sem že tudi sita vseh nosečniških radosti. Če me pa zmeraj nekaj muči; pa bolečine v spodnjem delu trebuha, pa otrdevanje, da se o križu sploh ne pogovarjamo, ful sem že okorna, hodim ko raca, ker sploh ne znam več normalno hodit, ne morem se prav pripognit,... Spim tudi nena najboljše, ker si moram vsak večer vstavit eno svečko proti bakterijam in potem se celo noč ne upam premknit, da ne bi ven padla.

Karamela sem pa mislila, da je samo Julija tako drobčkena, pa očitno ni. Pa saj bosta še zrasli in se poredili, no upam da ne preveč.
Močno držim pesti, da ne ostaneš brez službe, ker res ni prijetno. Bom držala pesti!!!

Naty-Taja če se prav spomnim si ti imela v 2. nosečnosti težave s križem, pa kaj je potem ko si rodila bilo kaj boljše ali še kvečjemu slabše?

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
16.8.2009 9:28:09   
Naty*Taja
Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Naty-Taja če se prav spomnim si ti imela v 2. nosečnosti težave s križem, pa kaj je potem ko si rodila bilo kaj boljše ali še kvečjemu slabše?



Zdej se pa res ne spomnim več! Jaz imam s križem namreč skoz težave - sem bila operirana pri 25. letih za hernio. Je pa blo tako, da med nosečnostmi nisem imela preveč težav - še več - celo nič me ni bolelo, ker zaradi trebuha nisem mogla v prisilno držo. Zdej pri dojenju je čist druga pesem. Me tak boli ko hudič skoz, in to kljub telovadbi. Me je pa vsekalo pri drugi nosečnosti in sem obležala za en teden - to je bilo pa zaradi dvigovanja tavečjega Marcela. Zdej se kr raj prej ahtam preden me vseka. Ker potem si pa res čist neuporaben. user posted image

Sej pri tebi bo kmalu mimo - še malo. Se pa mal pazi, da malihdveh ne dviguješ preveč oz sploh ne.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
16.8.2009 13:00:51   
klaja
To z dvigovanjem oz. nedvigovanjem je pa težko izvedljivo, saj smo zjutraj zmeraj same, pa še potem popoldan ju kar naprej nekaj vlačim sem in tja.
Ah saj bo boljše!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.8.2009 9:24:22   
plenicka
Evo drage moje nosečke! Saj ne morem verjeti, da ste se skoraj že vse drugič ali celo tretjič noseče...lepo, no, kaj naj rečem.

Drage moje, če imate pomisleke glede kilaže vaših julijčkov/julijk 2006, potem si preberite tole - Žiga ima 13,8 kg - je res suhec, za jesti je največji problem takrat, ko se pojavim jaz, pri varuški je vse (razen solate), vendar mu na kilažo nikakor ne gre - velik je pa malo čez 1 meter. Glede kilaže se ne obremenjujem preveč, ker je zdrav, sicer pa sem bila tudi jaz kot otrok zelo zelo suhcena...

Moj otrok je bil letos cel mesec na morju! Je neznansko užival in zadnji teden se je celo naučil "plavati" - plava namreč sam v globoki vodi z rokavčki in plavutkami in to se mu zdi tako fajn, da ga je veselje gledati. Tudi masko si je nadel na obraz in pokukal v podvodni morski svet...

No, moj malček zna biti tudi siten ampak potem, na koncu, pridem do zaključka, da je siten takrat, ko sem sitna jaz...predvsem me ob živce spravlja tisto jokcanje, jamranje, ko mu nič ne paše in mi začne s takimi in podobnimi kot je ne takole postaviti stola ampak TAKOLE (in ga prestavi za milimeter!)!!! Sicer se me pa predvsem zadnje čase (verjetno je malo povezano s tem, ker sva bila sedaj cele dneve skupaj) drži kot klop in se obeša po meni vsako sekundo...kar mi po tej vročini res ne paše, vendar se kontroliram, da ne znorim...

Evo, toliko od mene! Lepo se mejte, pazite nase in na svoje sončke!

< Sporočilo je popravil plenicka -- 18.8.2009 9:26:12 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.8.2009 12:13:58   
klaja
Alisa iskrene čestitke ob ekspresnem rojstvu hčerkice Klare!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.8.2009 13:10:59   
plenicka
Ja, Alisina družina se je očitno povečala malo pred rokom, če dobro sledim novim nosečkam. Iskrene čestitke!

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.8.2009 21:27:50   
klaja
Plenička lepo te je spet brat po dolgem času!user posted image
Torej imaš pravega morskega dečka, ja bravo za Žiga.

Sedaj pa sem očitno jaz na vrsti za rodit, sicer bi že šla, če bi bilo po moje, ampak dojenček še noče ven, saj ima še čas, samo jaz imam že vsega dovolj.

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
19.8.2009 14:53:21   
Naty*Taja
ALiska ČESTITKE!!!user posted image  user posted image Pa imate par... super.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
20.8.2009 16:43:01   
Alisa
ojla,
najprej hvala za čestitke.
Mi se počasi navajamo, imamo se super, Klara je pridna lepo je in zaenkrat veliko spi, tudi ponoči za enkrat nimamo težav ker spi od 11h do 7h, tako da je res cuker. Anže jo je pa tud lepo sprejel.
včeraj je partonažni sestri rekel da jo bo butnil ker je malo kopala, pa je jokala in jo je kregal.
lp, od nas 4


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
7.9.2009 21:59:28   
klaja
Sedaj pa bom jaz počasi začela z odštevanjem, še 15 dni, upam da bo kaj prej, kot pa na PDP, ker sem sita nosečnosti!

Alisa vidiš kako se je Anže postavil za sestrico in jo branil!

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
8.9.2009 7:53:39   
Alisa
Jutro,
Klaja saj boš malu imela svojega 3 sončkauser posted image user posted image , 15 dni bo kar hitro minilo, tud če ne boš prej rodila. Ker če jaz zdaj gledam da je naša Klaja bila v soboto stara že 3 tedne, res hitro leti ta čas. Držim pesti  da bo porod hiter in da bo vse ok.

Ja res Anže pa dost brani Klaro. Včeraj smo imeli obiske iz Berlina in je teta rekla da bo Klaro kar odnesla da je tak cotkana. Anžeta pa potem sploh nisem mogla umirit tok je jokal. Se mi je kar zasmilil.

Danes zjutraj ga je moj peljal v vrtec in se je tako jokal, da bo še spal, da je zaspan. Bogec moj. Ne morem dobit en ritem, da bi Klara jedla prej da bi lahko potem jaz Anžeta peljala v vrtec. Do zajtrka mora bit gor. Bom danes vprašala če res mora bit do takrat ali lahko pride poznej in je doma. Res se mi smili ko ga morava budit, zdaj je drugač kot takrat ko se je peljal še do lj. in je še med potjo spal in potem še tam. Zdaj je pa vrtec 5 min stran peš in ne gre.
Nekaj bom morala naredit.
lp


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
16.9.2009 16:25:23   
klaja
Danes mi je g na UZ-ju povedal, da se je zmotil pri spolu, tako da ne bomo dobili tega, za kar smo bili prepričani. Tako da so mi 2x napačno napovedali, sedaj pa sta mi spol potrdila 2 ginekologa, tako da mislim, da bi skoraj moralo bit točno. Sicer pa bomo tako ali tako kmalu videli. Še 6 dni ali pa še kaj več!


(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
17.9.2009 8:19:33   
Alisa
Jutro,
O Klaja še malo pa boš dobila 3. otročka, super no, kok čas hitro mineva user posted image user posted image user posted image
Saj za spol ni važno, uglavnem da bo zdrav in da tebi porod hitro mine.
lp


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.9.2009 9:59:52   
sašaš
user posted image Čau babuške! Po dolgem času!

Klaja, si še v enem kosu? Držim pesti, da bo čim hitreje in čim lažje! user posted image

Malički, čestitke! user posted image  Uživaj!

Z Elo sva imeli prejšnji teden sistematski pregled. Nekateri julijčki so že pravi velikančki! Čebela pa ima 96cm in 14kg. Res čebelca mala, ki zna bit tako pridna, da mi ni nič jasno...ampak zna bit tudi tečna kot user posted image ! S trmo in dretjem nimamo težav, ima pa kakšne druge fore...

Mene je pa tale nosečnost že do konca uničila. Fizično, predvsem pa psihično! user posted image  Par tednov nazaj so ugotovili, da z našim user posted image  ni vse ok. Ima namreč neke nepravilnosti na prebavilih in zaradi tega imam jaz tako ogrooomeeeeen trebuh, saj imam preveč plodovnice (ker je user posted image  nima nič v sebi). Sledili so pregledi in UZji eden za drugim, celo genetska posvetovalnica in ta torek so mi naredili amniocentezo - ker je ta motnja značilna za otročke z DS ali s kakšnimi drugimi kromosomskimi napakami. user posted image  V glavnem, izvid je ok, user posted image  vsaj to možnost so zdaj izključili, me imajo pa še naprej pod drobnogledom im imam preglede 2x na teden. Moram pa počivat, ker mi zaradi preveč plodovnice grozi prezgodnji porod, kar ne bi bilo ravno ok. Moram zdržat čim dlje, ker greuser posted image  takoj po porodu na operacijo in mora čim več pridobit na teži.

Zdaj sem se pa razpisala... Strah me poroda, saj ne vem, kaj vse nas še čaka. user posted image  Vsaj z Elo nimamo in nismo nikoli imeli kakšnih posebnih težav! Vsaj en živ in zdrav otrok!

Alisa, tvoja Klara ima pa že 1 mesec! Kako gre hitro! Daj kakšno slikico prilrpi, no. user posted image

Oglasite se kaj! Zdaj imam preveč časa in spet hodim kukat na rr.

Lp user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.9.2009 12:04:58   
Naty*Taja
Oj Saši, držimo pesti, da se vse izteče najbolje! Veš sej ko pride ven niti ni rečeno, da bo kaj narobe. So moževi sestrični ugotovili pri amnio neko napako na 4. kromosomu, pa nič kej ugotovili, kaj naj bi bilo. Mali je čist ok, tak da. Ful jih je blo tudi strah, kaj bo. Bogve, kake napake kaj imamo pa niti ne vemo, ko nas niso pregledali. Naj bo vse ok!! user posted image Pa še za srečo: user posted image

Klaja še kr čakaš?

Mi smo pa tudi kr naprej v gužvi in nima časa vse prečekirat. Evo, če bo pa več čveka pa pridem večkrat!...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.9.2009 13:49:36   
Alisa
Oj,
joj Sašaš bogec mojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Saj bo vse uredu, bom držala pesti, da zdržiš čim dlje, čeprav verjamem da bo težko, ker te tako matra buši. Verjamem da bo vse ok in tudi ti msili pozitivno. Meni ste ve veliko podporo dajale pri Anžetu, ko so poleg alergije mislli, da ima levkemijo. Še enkrat pazi nase!

Klaja si še 2v1?


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.9.2009 13:55:28   
Alisa
No še slikico naše princese in našga princa;
user posted image

user posted image

user posted image





_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.9.2009 21:48:04   
klaja
Še zmeraj 2 v 1user posted image , še 4 dni. Ampak sem taka, da se še komaj kaj premikam po hiši in komaj porihtam moji dve pupi. Pa Hana ima take izpade, da te kap, kar naprej mi poskuša pobegnit, tako da laufam za njo (sicer bolj v počasnem posnetku), pa samo bedarije dela in mi kravžla živčke. Julija je sicer bolj pridna, ampak ko sta skupaj, pač oponašata druga drugo in kar naredi ena, tudi druga, tako da nimam časa za počitek.
Drugače mi je še Julija sedaj nekaj zbolela, saj ima neko vnetje ali bakterijo, očitno je nekaj takega pojedla, saj je  imela drisko z krvavo sluzjo, pa vročino, pa še napenjalo jo je in brez apetita, edino pila je veliko, tako da vsaj to. Potem je sicer moj šel k dežurnemu z njo, kjer je dobila antibiotike in če se stanje ne bi poboljšalo še napotnico za bolnico. Za kar pa upam, da ne bo potrebno, ker potem se mi pa res lahko malo pripelje. Danes je že bila boljša, tako da upam, da ni nič hujšega.

Alisa kak sta lepa, se sploh ne morem nagledat slikic!

Sašaš ti verjamem, da si čisto na tleh zaradi teh diagnoz, poskušaj se čim manj sekirat (ja saj vem, da ni tako lahko) in raje misli na to, da bodo zdravniki po porodu lahko vsaj takoj ukrepali, če bi bilo slučajno kaj narobe. Upam, da ne, da so se zmotili. Pa poskušaj čim bolj dolgo zdržat v enem kosu!

Naty-Taja praviš da imate pestro, kako pa sta kaj Maruša in Marcel sprejela dojenčka? Pa še to me zanima, kako se kaj organiziraš, ko greste kam, ker preden vse tri porihtaš... Ojoj, kaj me še vse čaka!

Drugače sma se pa midva komaj danes dogovorila kako boma dala ime, eno sva imela izbrano, sedaj pa sva morala še za drugi spol. Sem že skoraj obupala, ker imama tako različne želje.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
21.9.2009 8:21:19   
Naty*Taja
Klaja - našadva sta dojenčka zelo lepo sprejela! Zdej sta kr žalostna ko tolk spi, in ko se zbudi kr tekmujeta, kdo mu bo dal lubčka in kdo ga bo držal! Bo že držalo, da se vez med otročki spleta že prej, če jih spoznavaš še ko je bebi v bušiju. Organizacija ob odhodu kam je pa taka, da mami prej vse pripravi - cotke za oblečt, za rezervo in vse potrebno za malega v torbo, potem obleče sebe - ati tačas spaka vozek in torbo v avto, potem pa oblečem tavečjadva, ju posadimo pred tv al pa v sobo igrat, da se ne zamažeta in zmočita že predno gremo, da v tem času še porihtam tamalega, se napakamo v avto in gremo... Malo imamo problemov edino z zapenjanjem varnostnih pasov, ker je s tremi zici zadaj kr gužva!! user posted image Drugače pa čist gre. Ti maš malo manjšo razliko bo pa malo bolj pestro! user posted image
Je pa meni ponavadi s tremi lažje, kot z enim - manj kompliciraš pa to! Pa fajn je ko smo na zizi, da je vsaj hrana vvedno in povsod pri roki. Tavečjadva pa itak že znata tudi počakat.
E zdej sem se pa razpisala... ti pa verjetno vmes že rodila? user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
21.9.2009 9:55:42   
klaja
Naty-Taja ah še vedno čakam, da se kaj začne! Upam, da bo čim prej, ker ne morem več nič naredit in tudi po stopnicah se komaj privlečem.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
21.9.2009 12:20:12   
plenicka
Sašaš, držim pesti, da bo vse ok tako z malčkom kot s teboj!user posted image user posted image user posted image  Ti pošiljam te živalce za srečo in če bodo kaj pomagale tudi moje misli!

Klaja, danes se bo pa verjetno začelo, kajne? Želim ti čimmanj boleč in hiter porod! Z Naty-Tajo sta res eni carici, da takole 3 otroke naenkrat poštimate! Si ne znam niti predstavljati, kako to zgleda! Očitno sta ustvarjeni za otroke!

Nič, pazite nase in na svoje otročke pa javite se še kaj!

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
22.9.2009 8:13:35   
sašaš
Jutro! user posted image

Klaja? Si še 2v1? user posted image

Aja, tisti user posted image  na začetku mojega prejšnjega posta je po nesreči tam - ne vem, zakaj! user posted image

Hvala za vse vaše prijazne besede! user posted image  Žal pa pri nas ta scenarij, da bo mogoče po porodu vse ok, ni možen. Včeraj so naju na pregledu spet nekaj prestrašili in danes morava spet v genetsko in še na posvet k abdominalnemu pediatru. user posted image  Meni se bo zmešalo od teh pregledov. V četrtek pa spet!

Plenička, tebe sem res vesela! Kako sta z Žigcem? Kje se pa Kapesanta skriva? user posted image  Nič je ni.

Pa Jančika? user posted image

Alisa, tale tvoj mali cuker je pa na prvi fotki čisto bratcu podoben! user posted image  

Grem zdaj kaj pojest pa se napokat proti Lj. Čau-bau! user posted image


< Sporočilo je popravil sašaš -- 22.9.2009 8:16:28 >


_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
22.9.2009 10:35:47   
malicki
Pozdrav od mene ozir. naju user posted image

sašaš drži se, pošiljam ti objem user posted image  boš vidla, vse bo še ok. Pa glavno da so bili izvidi od AC ok!!
Kdaj pa imaš PDP? In kdaj so ugotovili napako pri bejbiju?

Moja nosečnost zaenkrat poteka BP, razen slabosti, ampak tudi te niso več tako hude. Imela sem NS in je vse ok, me je pa bilo kar strah, ker je precej marčevk delalo poleg NS še krvni test (DHT) in jim je ful poslabšalo rezultat, tako da grejo še zdaj na AC. 
Tako da jaz sem se raje odločila samo za NS, da se ne bi potem še dodatno kaj sekirala. Mi je pa tudi namignila glede spola, ampak nikomur ne povem user posted image

Pridružila sem se čveku v pričakovanju - marčevkam, samo sem našega čveka, predvsem pa vas bolj navajena, ste mi bolj domače user posted image

Z Zalo sva tudi imeli sistematski pregled, visoka je 102cm in težka 18kg. Prava velikanka, čisto po atiju.

Klaja a se že kaj dogaja?

Naty-Taja čestitke za malo štručko. Uau trije otročki user posted image

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
22.9.2009 14:17:35   
plenicka
Sašaš, žal mi je, da moraš prestajati takšne trenutke! Ne vem, kako bi ti lahko res pomagala, pošiljam pa ti en velik objemuser posted image in koš poljubčkov!
Sašaš, Kapesanto in Roka sva z Žigcem zadnjič po zeloooo dolgem času srečala popolnoma naključno in bila sva ju tako zelo vesela, da sploh ne znam opisati. Midve sva malo poklepetali, malčka sta se malo igrala, na koncu pa smo šli še v Baby center in smo ga skoraj "razturali". Tudi pri Kapesanti je vse po starem, vsaj zaenkrat.

Malički, lepo da si se javila, kdaj imaš pa ti rok?

Punce, pazite nase in na svoje otroke in javite se še kaj...prav rada vas berem...z veseljem se namreč spominjam tistih časov, ko sme pred seboj potiskala voziček in se družila s Kapesanto, Angellino, pa dobivala z vami...vsaj takrat mi je čas malo počasneje tekel...

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
24.9.2009 9:33:17   
klaja
Sašaš vem, da ti je hudo, ampak vseeno upaj na najboljše! Mislim na tebe! Pa poročaj kaj.

Malicki lepo da se spet oglašaš pri nas!

Pri nas še nič novega, razen tega da sem 2 dni čez rokuser posted image

Naty-Taja ti še imaš kake kontrole z Marušo za srčeka?

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?