|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 152 153 [154]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijčki in julijke 2006
3.1.2011 12:16:09   
Alisa
oj, najprej vsem en srečen in predvsem zdravo novo leto 2011!!!

Oh, jaz sem drugač v službi ja sm niti ne vem več do kdaj delam, so rekl da me ne rabjo več-kr neki no :-), tako da delam dokler delam. Drugače vse ok, mi smo sicer od decembra skoz neki bolan, najprej jaz pol Anže in Klara , zdaj pa spet vsi,  en dan visoka vročina, pol driska, pa kašelj, no pestro uglavnem. Upam da se kmalu kaj konča tole.
Za enkrat tok,
lp


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Julijčki in julijke 2006
18.1.2011 23:36:46   
kapesanta
mamo dojenčka user posted image  - Saro. Vse OK, velik sva zunaj in takrat spi, ponoči tud pridno spi (od 9 pa do 6, pol pa je na 1-2 ure dokler ne vstaneva), je pa orenk zaspanka, potegne ga tja do 9-10 ure (če ne vstanem - takrat pa se zbudi čez ene 15 minut - spi pa pri nama, tako da je kar razumljivo).

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Julijčki in julijke 2006
26.1.2011 13:01:47   
Alisa
O Kapesata še enkrat čestitke, sem na fb gledala lepotička je. Vidim da ritem sta kar poštimale da lepo spita, očitno zdaj vsi otročki so full pridni, lepo spančkajo in jejo. Sončki so tile naš otroc, ni kej. Uglavnem uživajte. Punce ostale kje pa ste vse? Nobene ni več sm gor, pogrešam vas. Pozdravček

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Julijčki in julijke 2006
7.3.2014 12:29:24   
mary003
Punce 7let prepozna pa vseeno mate na fb kako skupino?

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 152 153 [154]
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 152 153 [154]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?