|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
17.8.2006 16:47:32   
Anonimen
baby baby ne obupaj! Bosta pa malo več vadila - glej na to tako, da je pred tabo samo še en mesec več vaje. Sama nisem črnogleda, ampak vem, da še marsikaj lahko gre narobe... Nič še ni 100%.
BetiS - javi, kaj je!!!!


(odgovor članu Beti S)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: aprilčice
17.8.2006 20:40:49   
julija24
Evo da se še jst prjavim, medva z user posted image  tud pričakujeva prvi naraščaj v aprilu.

Čestitke tudi ostalim aprilčicam!!user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: aprilčice
17.8.2006 20:55:43   
Anonimen
Julija24 - pofočkaj se z datumom, da te uvrstim na seznam.

(odgovor članu julija24)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: aprilčice
18.8.2006 16:01:02   
ALESSA
Hy! user posted image

Men je pa glih danes že celi dan ful slabo in sem že bruhala. Ful mi ne paše v želodcu. Sem prvo mislila, da zato, ker dopoldan še nisem jedla, zdaj pa vidim, da ni kriva lakota, ker mi je še kar naprej, kljub temu, da sem imela že kosilo. Pri prvi nosečnosti mi je bilo 2 meseca ampak, ni bilo neke sile, zato upam , da bo tudi zdaj tako. Ni pa rečeno, da bo. Lahko samo upam.  user posted image


LP, Alessa user posted image    user posted image

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: aprilčice
18.8.2006 17:17:56   
Beti S
Evo me, nisem več zdržala pa sem naredila test in je pokazaluser posted image user posted image user posted image  Res da je vse skupaj še na začetku ampak upam da bo se vse dobro končalo.
To je pa moja druga user posted image , doma imam 2,5 l staro puncko.
Po mojih izračunih naj bi imela PDP 26.04.2007


_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: aprilčice
18.8.2006 17:58:04   
Anonimen
Še ena več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image :

user posted image  01.04. - Binci
user posted image  08. 04. - Anonimna 1
user posted image  16.04. - anonimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  18.04 - raho
user posted image  23.04 - anonimna T
user posted image  26.04. - BestiS

Trenutno stanje: 7

Punce, pofočkajte se še s krajem, kjer boste rodile.

Jaz sem danes klicala svojo G., ker več nisem zdržala! 1. pregled: 8. septembra 2006!
Še vedno pa nimam razen špikanja in napihnjenosti nobenih drugih nosečniških znakov. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Beti S)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: aprilčice
18.8.2006 20:14:13   
julija24
Evo raho, sedaj lahko tudi mene vpišeš na seznam aprilčic user posted image  user posted image
Drgač sem pa tudi jst že klicala svojo G za prvi pregled pa je nažalost glih na dopustu, tko da bom mogla kr počakat do konc mesca in upam da me pol hitr naroči da končno slišm srčk user posted image .

A pozna katera kakšno fajn G v Lj? Jst jo mam namreč sedaj v Nm,pa bi zlo rada si tle kakšno poiskala, da mi nebo treba vedno v Nm rint.

Glede nosečniških znakov:napihnjenost, špikanje, predusem pa slabost- zjutraj pa zvečer je največja muka čez dan se že nekak prešlepam. Upam da me ne bo skoz spremljala, no ampak da ne bom sm jamrala, dokler so ti znaki vsaj vem da je vse ok.
Drgač pa itak to vsaka punca drgač občut in prenaša...

Aja, no skor bi pozabila PDP pa naj bi imela 15.04.2007 user posted image









(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: aprilčice
19.8.2006 7:52:06   
Anonimen
Trenutno stanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image :

user posted image  01.04. - Binci
user posted image  08.04. - Anonimna 1
user posted image   14.04. - Julija24
user posted image  16.04. - anonimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  18.04 - raho
user posted image  23.04 - anonimna T
user posted image  26.04. - BestiS

Punce, pofočkajte se še s krajem, kjer boste rodile, da bomo videle, od kod katera prihaja!

(odgovor članu julija24)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: aprilčice
19.8.2006 10:04:59   
Beti S
Beti S PDP 26.04. Šempeter pri Gorici

Joj kako se vesela, še vedno nemorem verjet da sem user posted image  

Punce kaj pa ve a mate kakšne znake oziroma težave!user posted image

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: aprilčice
19.8.2006 13:10:42   
Anonimen


user posted image  01.04. - Binci
user posted image  08.04. - Anonimna 1
user posted image   14.04. - Julija24
user posted image  16.04. - anonimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  18.04 - raho, Murska Sobota 
user posted image  23.04 - anonimna T
user posted image  26.04. - Besti S; Šempeter pri Gorici 

(odgovor članu Beti S)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: aprilčice
19.8.2006 14:19:41   
Anonimen
Jaz bom pa anonimna 3user posted image
Zadnja m. je bila 18.7.,nisem pa še racunala PDP.
Sem že malo pozabila od prve nosecnosti,kako to gre...hihi

Uživajte

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: aprilčice
19.8.2006 15:33:49   
Anonimen
Anonimna 3, če te ne moti preveč, sem ti kar jaz izračunala!

Trenutno stanje aprilčic:
user posted image  01.04. - Binci
user posted image  08.04. - Anonimna 1
user posted image   14.04. - Julija24
user posted image  16.04. - anonimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  18.04 - raho, Murska Sobota 
user posted image  23.04 - anonimna T
user posted image  23.04. - anonimna 3
user posted image  26.04. - Besti S; Šempeter pri Gorici

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: aprilčice
19.8.2006 21:24:04   
Anonimen
Sem izracunala moj PDP,pa mi pride en dan kasneje,kot tebi- 24.4.07.
Kako to?No,saj ne,da bi bilo kaj dosti razlikeuser posted image

Cisto iz firbcauser posted image

Anonimna 3

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: aprilčice
20.8.2006 0:07:43   
katja pv
Še ena user posted image . Sem ravno delala test in je pokazaluser posted image user posted image .
ZM je bila 14.7. tako da imam rok 22.4.. Rodila pa bom po vsej verjetnosti v MS. Raho, mogoče se pa vidiva, če mi bo tokrat sreča naklonjena in rodim kaj prej. Pri prvem user posted image sem rodila 5 dni po PDP-ju.

Za anonimno 3 pa je PDP 26.4. (po nosečniškem koledarčku) po programu na http://lilypie.com/due_date.php? pa 25.4. (meni izračuna pa 21.4.).

< Sporočilo je popravil katja pv -- 20.8.2006 0:18:04 >


_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: aprilčice
20.8.2006 8:02:02   
Anonimen
Trenutno stanje aprilčic:
user posted image  01.04. - Binci
user posted image  08.04. - Anonimna 1
user posted image   14.04. - Julija24
user posted image  16.04. - anonimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  19.04 - raho, Murska Sobota 
user posted image  22.04 - katja pv, Murska Sobota
user posted image  23.04 - anonimna T
user posted image  24.04. - anonimna 3
user posted image  26.04. - Besti S; Šempeter pri Gorici

Hvala katja! Meni je tudi en dan zamika prišel. Vse popravljeno. Sem na pamet računala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Oprosti anonimna 3.
Mogoče pa se res vidiva, katja. Jaz sem prvega rodila 9 dni čez PDP (po 12 urah umetnih sem končala na CR). Sedaj pa bojda grem takoj na CR, tako da bo najverjetneje nekaj dni prej (odločitev moje g.).
Drugače sem super (kolikor sem lahko poleg enega 19 mesečnika, ki mu trenutno grejo ven trojke), nosečniški znaki so blagi, motijo me nekateri vonji in malo me špika okoli jajčnikov).

Čuvajte se user posted image

(odgovor članu katja pv)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: aprilčice
20.8.2006 15:33:48   
gaja*
Hej, aprilke
Da se še jaz pofočkamuser posted image user posted image
Prvi pregled imam 30.avgusta, tako da bom kasneje povedala, kako mi bo izračunal PDP, sama sem prišla na 17.apriluser posted image

Oba z user posted image sva ful vesela, mene pa matra slabost in bruhanje kar čez cel dan user posted image No, kakorkoli že, bom potrpela za najinega user posted image

Do takrat, LP



_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: aprilčice
21.8.2006 6:24:37   
BINCI
ojla punce

PDP 1.4.2007 LJUBLJANA

kako se počutite kaj?Mene ful matrajo slabosti,sicer kakšen dan bolj kakšen dan malo manj,ampak včeraj je bilo kar kriza cel dan mi je bilo slabo,pa še vsa napihnjena sem ko en balonček.Komi čakam prvi pregled ampak je še daleč še dobra dva tedna.user posted image

lp od srečkeuser posted image ,binci

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: aprilčice
21.8.2006 8:11:20   
SM10
Eto pa sem vam pridružim. Po mojih izračunih naj bi bil PDP 15.4.2007.
Naslednji teden 31.7. imam že pregled in upam, da bo vse OK. Drugače se počutim dobro, razen občasno me prime kakšna slabost, prsa me malo bolijo in hitro sem utrujena. Pa saj bo za zdržat.

Vsem user posted image  čestitke in lepo nosečnost.

(odgovor članu BINCI)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: aprilčice
21.8.2006 10:48:32   
Anonimen
Pozdravljene, Aprilčice! To ime mi je tako lepo, mi ˝dela˝ asociacijo na Palčice user posted image  - pa ne vem, zakaj user posted image  ....

No, jaz bom definitvno rodila v Novem mestu, od kjer tudi sem. Bo pa to moj drugi porod.

Sicer se pa jaz, glede na prvo nosečnost, počutim fenomenalno user posted image  ... Moram takoj potrkati, samo res, nič ne pretiravam. V prvi nosečnosti mi je bilo ves čas slabo in sem ves dan bruhala, sploh zvečer, v 11-tem tednu sem bila pa že tako dehidrirana, da sem morala v bolnico za en teden na infuzijo in svečke, da so me malo v red spravili. Potem pa doma dva tedna ˝strogega ležanja˝. No, potem so bile pa ˝samo še˝ slabosti, vse do zadnjega dne. Rodila sem pa na rok po ZM, ker sem imela PDP po UZ prestavljen za en teden naprej.
Zdaj imam sicer slabosti, ampak ni sile. Sem pa še daleč od bruhanja, tako da upam, da tako ostaneuser posted image  . Res bi bilo fino!! Prsa so kar ˝lepa˝ - sem končno prišla do 75B user posted image  , ja, pa zaspana, zaspana... Bi včasih kar v službi, ko me ne bi nihče videl user posted image  ! Tudi delo ne pomaga user posted image  ! Ostalih znakov pa še ni.

Prvi pregled imam 1.9..

Ste novico že povedale ˝naprej˝? Midva še ne, nikomur. Po prvem pregledu bova mojim staršem in njegovim, po oz. na NS pa sledi veliki podvig user posted image - najini mali, ˝veliki˝ po novem, Piki. To bo pa kar velik zalogaj. Imava že pripravljen ˝scenarij˝, kako bova to speljala in upam, da bo lepo sprejela. Saj v to sicer ne dvomim, samo potem bo bolj mučno, ko ne bo mogla dočakati user posted image . Je bolj nestrpne sorte user posted image  ! Si pa že kar nekaj časa tako zelo, zelo želi bratca ali sestrico. Pa bi ji včasih tako rada že kar povedala, da ga pa morda le dočaka ˝že kmalu˝, pa ne bom, ne smem user posted image  !!!!!!!!! Ker bi bilo to tudi sicer potem bolje, da kar na radio objavim - si jo kar predstavljam, bi v dveh dneh pol NM vedelo user posted image  user posted image  user posted image  .

Toliko od mene. Lepo božajte svoje bušije, pa se beremo!

____________________________________________
Anonimna 1

(odgovor članu SM10)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: aprilčice
21.8.2006 13:07:50   
Anonimen
Trenutno stanje aprilčic:
user posted image  01.04. - Binci, Ljubljana 
user posted image  08.04. - Anonimna 1, Novo mesto 
user posted image  14.04. - Julija24
user posted image  15.04. - SM10
user posted image  16.04. - anonimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  17.04. - gaja
user posted image  19.04 - raho, Murska Sobota 
user posted image  22.04 - katja pv, Murska Sobota
user posted image  23.04 - anonimna T
user posted image  24.04. - anonimna 3
user posted image  26.04. - Besti S; Šempeter pri Gorici

Že nas je 12.

Povedala sem samo najbližjim - nisem mogla držati jezika za zobmi, in seveda vam, ki si delimo usodo.

Pri meni se je začelo. Vse mi smrdi (sicer ne bruham), in tako sem user posted image , da se komaj držim pokonci. Prej mi je celo malo uspelo zadremati - user posted image user posted image user posted image , samo me je tajnica zbudila. Ko me je videla, me je vprašala, če je kaj narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu gaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: aprilčice
21.8.2006 17:33:25   
Beti S
Mi smo povedali samo moji in moževi sestri, ostalim pa naj bi po prvem pregledu, ma nevem če bom zdržala. Ta teden pa bom poklicala za datum.

Kar se tiče pa utrujenosti, raje ne bi o tem govorila. Včeraj so bili prijatelji pri nas in sem sredi obiska zaspala na kavču, res pa da je bilo že pozno (22 h). Ponavadi pa zaspi prijateljica, smo se malo zamenjale user posted image  


_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: aprilčice
21.8.2006 18:11:38   
Pinja
punce se še jaz pofočkam user posted image ...PDP 24.4. Ljubljana...druga nosečnost, doma imam 20 mesecev staro punčko...slabosti zaenkrat še ni, samo močno špikanje user posted image ...

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: aprilčice
21.8.2006 18:20:13   
Tinka1
user posted image Ojla punce!user posted image
Pa še mene pofočkaj Raho. Po mojih izračunih imam PDP 27 april (sicer nevem če sem prav izračunala), tako da bomo kar fajn čvekala tukaj gori.
Čestitke vsem user posted image  in en velik user posted image  user posted image user posted image za vse.
lp tinka

p.s. PDP 27.04.-Maribor (upam da nisem edina)

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: aprilčice
21.8.2006 18:28:12   
katikasu
Drage aprilčice, se vam pa še jaz pridružujem user posted image ...Rok sem si izračunala 6.aprila, rodila pa bom v Ljubljani. Trenutno preživljam kar težke čase, že 14 dni voham bolje kot kak lovski pes in seveda mi je od vsega slabo in bruham in sem vsa švoh  user posted image   Sem že shujšala 3 kg, kljub temu, da se trudim, da pojem vsaj kak kos kruha in jogurt na dan...Komaj čakam , da bo s tem konec in da se bom lahko začela zares veseliti moje pikice user posted image . Sicer pa imam naslednji teden prvi pregled. Veliko sončka in dobrega počutja želim vsem ! Kati

(odgovor članu BINCI)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: aprilčice
21.8.2006 19:11:42   
Tinka1
user posted image Aja,pa še to sem mislila povedat!user posted image
Glede znakov; občutljive prsi, nenehna hoja na WC, napihnjenost, zaprtost in velika ampak res velika žeja!!!!
lp tinkauser posted image

(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?