|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 11:26:57   
heli23
Lepo pozdrav vsem

Zanima me, če katera ve kdaj lahko naredim test, po kolkih dneh, da mi bo pokazal pravilno? Namreč čutim neko slabost, vendar se mi zdi nekam hitro, da bi lahko že imela znake nosečnosti (slabost in podobno), se pravi nekje 10 dni bi lahko bila noseča, če so pravi znaki. Sama si namreč zelo želim, da bi bilo to to, vendar se mi zdi da si kr malo domišljam že od vsega pričakovanja.
Za kakšen odgovor že vnaprej hvala !!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 11:34:52   
Ancy
Ko ti izostane M. Takrat naj bi test že pokazal pravilno ( to naj bi bilo okoli 14 dni)

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 11:35:50   
Anonimen
test naj bi praviloma pokazal že 6 dni po nezaščitenem spolnem odnosu.
Amapak to je odvisno od višine hormona.nekatereim ženskam npr. sploh ne pokaže tudi do 1 meseca ko so noseče

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 12:00:00   
Anonimen
test naj bi praviloma pokazal že 6 dni po nezaščitenem spolnem odnosu.


Ja, ampak le krvni test, tiste, ki jih pa kupiš v lekarni First Sign, Clearblue, Romed,... pa ne. Obstajajo pa testi za zgodnje ugotavljanje nosečnosti, ki jih narediš 10 dni po ovulaciji, kupiš jih pa lahko v Mullerju (poznam samo te, lahko da so še drugi), ampak spet, če imaš premalo nosečniškega hormona ne pokažejo nič.

Če te zelo mika, da bi zvedela že pred izostankom in imaš občutek, da je ratalo pojdi na krvni test.

Pa upam, da je ratalo.

Lp, jjasna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 13:28:24   
Anonimen
Kje pa delajo te krvne teste? v lj???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 13:51:07   
Anonimen
V Adria labu, v Lj na Parmovi (stavba Lesnine). Ne rabiš ničesar, samo denar (2.800,00). Za izvide pokličeš čez par ur.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 14:22:55   
Anonimen
A gre katera sploh delati te krvne teste??user posted image
jaz bi rajši počakala nekaj dni rajši ,kot pa dala toliko denarja

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 14:56:49   
Anonimen
Ja, kar nekaj jih je. Če te zanima poglej malo v iskalniku.
Ene gredo na krvne teste, da vidijo kako raste nosečniški hormon, da se prepričajo da ni IMN, druge da potrdijo dve črtici na nosečniškem testu, tretje imajo znake nosečnosti in se že pred prihodom M želijo prepričati, če je kaj uspelo,...

Lp, jjasna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 15:28:59   
Copatka
ojla,
a katera ve, če je  kdaj test pokazal + že en teden pred pričakovano menstruacijo?
hvala za odgovore!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 15:34:23   
digi
Pa naredi tako kot jaz: 4 testi v roku 8-ih dni.... Vsakokrat je bil bolj VIDEN +user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Copatka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 15:45:15   
Copatka
ja, saj sem že enega, pa ni bilo nič vidno. seveda se sedaj (že spet) sprašujem, da to ŠE NE POMENI, da nisem nosečka. mogoče pa kakšni nič ne pokaže, potem pa čez par dni pokaže. ah, to mučno čakanje! kakšen mesec je vse ok, potem se mi pa spet čist utrga!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 15:58:07   
digi
Samo tako. Vem, da je težko ne mislit a to, ampak verjemi, da bo takrat, ko sploh ne boš pričakovala. Jaz sem rekla tisti mesec: ta mesec ziher nisem, ni šans.... Vsak drug mesec bi bila rekla, da sem, ampak ne.... Takrat, ko si ziher, da ne bo, takrat ti začne rast nekaj pod srcem.... Je pa res, da je bil prvi test popolnoma negativen. Drugi slabo vidna črtica, tretji bleda, ampak vidna črtica, četriti test pa je bil fenomenalno pozitivenuser posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Copatka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.8.2006 16:30:17   
tinaaja
men je pokazalo zelo jasno 4 dni pred pricakovano M..

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj narediti nosečniški test
10.8.2006 7:49:58   
Copatka
no, bom še malo počakala in poskusila čim manj misliti na to. joškice me pa tako bolijo, kot da mi jih bo razneslo. pa skoz me špika levo in desno in na sredini. ampak mislim, da bom spet nahecana od lastne psihe. sicer sem se pa že poboljšala. na začetku sem vsak mesec ene pet testov pokurila, sedaj imam "napad" samo še na ene tri mesece.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj narediti nosečniški test
10.8.2006 8:20:10   
Anonimen
V Mullerju dobiš test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti. Stane okoli 1200 sit, zazna pa že zelo nizko raven hormona (nižjo kot vsi ostali). Pokaže lahko pa že 10 dni po spočetju.

(odgovor članu Copatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj narediti nosečniški test
11.8.2006 21:28:38   
lilica
Hojla.Kako se pa imenuje ta test v milerju pa kje ga imajo da ne bom po celem milerju gledala ko eno tele.
Midva namreč že 14 mesecev poizkušava pa ne gre,pa vsak mesec kupi kakšne 2 clearblua.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 20.5.2009 12:39:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj narediti nosečniški test
11.8.2006 21:37:18   
Tia-na
Midva pa poskušava že več kot leto in pol pa nisem še niti enega testa kupila. user posted image
Moja user posted image  je točna k švicarska ura. Če/ko mi bo prvič zamujala, bom vedela, da nama je uspelo, sploh ne bom kupovala testa (al jih bom pa ene deset, da vse za nazaj polovim) user posted image

(odgovor članu lilica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj narediti nosečniški test
12.8.2006 11:04:28   
brina

Hojla,

meni zamuja že 25. dan. Narejeni trije CB, na žalost ničuser posted image .
Kak mesec mi uspe odmislit, pol pa spet pride obdobje, ko skoz mislim na user posted image .
Nekje v kotičku podzavesti, še upam...morda sem pa ravno jaz tista, ki mi ne pokaže...ampak po drugi strani vem, da se verjetno res sam jajčniki igrajo z mano, kot že tolikokrat doslej.

Enkrat bomo tud me srečke user posted image .

Punce, bodite lepo na ta deževen dan. Še bo sijalo sonce!

_____________________________

Brina

(odgovor članu Copatka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj narediti nosečniški test
18.8.2006 13:04:35   
ZojaLina
Hoj.
Še ena, ki je mal zmedena... Z možem delava na otročiču (to pomeni, da seksava brez zaščite - drugih posebnih ukrepov ni) pol leta. Enkrat nama je že uspelo, vendar je šlo takoj naprej.
Zdaj me dajejo prav čudni nosečniški znaki... Zbada me v trebuhu, slabo mi je ipd. Včeraj sem delala test, pa je bil -. Danes je sicer tisti pravi dan, ko bi mogla dobit M, vendar sem prisegla, da ne bom delala testa, ker nočem bit več razočarana.
Kot berem je možno videt +, četudi je že bil -... Spet upam... Čudi me, da me daje slabost, če je premalo nosečniškega hormona za +.

Pozdravček.

(odgovor članu brina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj narediti nosečniški test
18.8.2006 13:10:37   
Linda25
ZojaLina,

držim pesti, da se ti bo uresničila velika želja in boš zagledala user posted image . Držim pesti zate in za vse nas.

(odgovor članu ZojaLina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj narediti nosečniški test
18.8.2006 13:27:36   
Grizo
Hoj.
Jaz sem iz ZDA privlekla nosečniški test First Response in imam kakšni 2 škatlici ekstra (notri so trije testi). Ta bojda (ker jih sama še nisem testirala) pokaže 5 dni pred pričakovano user posted image . Tudi mene res firbec če deluje.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj narediti nosečniški test
18.9.2008 12:52:43   
Anonimen
pozdravljene!
sem na novo prijavljena, ker se mi zdi, da je forum tukaj fenomenalen. vse kar se večina sprašuje je tukaj odogorjeno.nevem točno kje začeti pa kako dodati novo temo oz forum pa sem se priključila tukaj. imam podobno težavico kot heli23..čudni znaki prisotni čeprav je minilo komaj 12dni od zadnjega odnosa. test sem sicer že naredila včeraj, pa mi je pokazal negativno.razočarana...pa vendar me zanima če je možno , da sem vseeno noseča?to čakanje me bo še obnorelouser posted image
že vnaprej hvala odgovorom....
lp


(odgovor članu heli23)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj narediti nosečniški test
18.9.2008 14:55:27   
Ylenia
hoj!
v muellerju se vedno prodajajo tiste teste za zgodnje ugotavljanje nosecnosti, ceprov je to ze stara tema;)
ampak pomoje pise gor da deluje par dni pred menstro.
mislm da je najboljs da pocakas pa cimmanj mislis na to. pa ne mislt da sem zllobna do tebe! vse smo to ze dale cez ko smo prvi mesec cakale a bo a ne bo. in vedno znova se pokaze da je najbolje da se ne obremenjujes prevec! manj te skrbi, prej rata user posted image ! resno, tako da normalno zivi se teh 14 dni, beri in pisi kaj na forumu, pa bo minilo kot bi mignil. pa se to je: ce ti test pokaze pozitivno, pa se ti naslednji dan ulije menstra, bos gotovo razocarana. raje pocakaj da ti tecka rdecka zamuja!
pa drzim pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj narediti nosečniški test
20.5.2009 11:51:22   
Anonimen
Ojla! Jaz pa ne da bi bila tolk blazn živčna, če sem res user posted image , ker sva šele dobro nehala "pazit", ampak - sicer ne vem kako bo tole izpadlo tukaj - mene bolj skrbi to, ker kadim (res da sem tale mesec zmanjšala iz škatle na polovičko) pa rada spijem tudi kako pivce - sploh v teh lepih toplih dneh, na vrtku, pa zdaj res ne vem a bi morala čisto nehat, če še sploh ne vem ali sem noseča. Če bi test pokazal +, mi sigurno ni treba it takoj na cigares pa na pivo, ampak dokler pa ne bom, si pa kakega še privoščim - pa da ne bo pomote - recimo malo pivo zvečer ali radler. Me bolj zato matra ta test user posted image , pa tudi ne vem, koliko je lahko to škodljivo v tako zgodnjih tednih (3.-4.) ko še ne veš ali bo + ali bo -?

(odgovor članu Ylenia)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj narediti nosečniški test
3.8.2011 8:41:25   
lilchy
Živjo,

sem nova tukaj....tudi midva s fantom sva začela delati na tem, da bi dobila malega sončka in me nekaj zanima...kon.tabletke sem nehala jemati prejšnji mesec, imava redne spolne odnose in do naslednje menstruacije je še 15 dni...zanima me ali moram čakati še toliko časa, da lahko naredim test? Ker mene muči radovednost:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




kašica
Ines_L

Katere kašice kupujete otrokom?

Bebivita (16%)

Hipp (28%)

Alete (2%)

Frutek (53%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!