|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
4.9.2006 15:55:42   
Anonimen
Pri nas, če bo šlo tudi vse po sreči, bomo imeli tudi majčka. user posted image

Borovnica

(odgovor članu NINIKAM)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: MAJČICE
4.9.2006 16:38:13   
ancka1
Najprej en lep pozdrav vsem super puncam na RR! 
Tudi jaz se pofočkam med majčice, in sicer zadnja M je bila 25.07. PDP 01.05.07. "Matrali" smo se 4 mesece.  Prvi pregled imam pa 20.9. in čas tako počasi teče...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: MAJČICE
4.9.2006 16:41:06   
Anonimen
Bom pa še jest tuki gor upala, da bom majčica.Ktero sadje naj bom????

(odgovor članu ancka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: MAJČICE
4.9.2006 19:22:36   
BAMBINA_
Ekola, datum prvega pregleda je znan: 27. september.
Daj, majčice, povejte malo, ali že imate kakšne znake? Meni se zdi, da imam že ful velik trebuh user posted image . Hehe. Pa razdražljiva sem.
A ste veselo novico že komu povedale ali še čakate?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: MAJČICE
4.9.2006 20:05:02   
petrinja
helou, helou!

Tudi jaz sem se danes že naročila na pregled, in ga imam 3.10. ( uf, kje je še to), drgač sem pa kot dojenček-kr moram imeti popoldansko spanje, trebuh imam tud čist napihnjen, tko da moram imet nujno kavbojke z lycrouser posted image . pa kar naprej me špika. uf da ne pozabim še, da mi je modrc čist odveč!user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: MAJČICE
4.9.2006 20:57:26   
tanjaDi
Oh, jst sem že vsem zblebetala, da sem user posted image , sem tako vesela, da ne morem držat v sebi.

Prvi pregled imam 19.09.06.

Moj sončekuser posted image pa bo prijokal na svet 04.05.2007user posted image

Aja....znaki.....sem fulll fulll utrujena, razdražljiva, občutljiva,.... 

< Sporočilo je popravil tanjaDi -- 4.9.2006 21:02:41 >

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: MAJČICE
4.9.2006 21:46:42   
Anonimen
Joj, kok vas je že. user posted image user posted image user posted image
Jaz pa tudi upam, da bom. Bomo videli, do takrat pa bom še jaz ena BRUSNICAuser posted image user posted image .
Vsem majčicam, katere ste potrjene, čimmanj težav! Mogoče se srečamo!
UPAM!

(odgovor članu tanjaDi)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: MAJČICE
4.9.2006 22:06:55   
Eca
Hejuser posted image !

Da se ponovno pofočkam.

Moja g. ima dopust, tako da še ne vem kdaj bom imela prvi pregled. Sicer pa je moje počutje popolnoma drugačno kot takrat, ko  sem bila user posted image prvič. Tokrat me bolijo bradavice, pa kar naprej me nekaj spodaj špika, kot da bom dobila user posted image .

Pri prvi nosečnosti nisem imela nobenega znaka, razen da me je en dan (naslednji dan po testu) napihovalo trebuh in si nisem mogla zapeti hlač. Potem je ta napetost minila in celo nosečnost nisem imela nekih nosečniških težav ( razen zateklih nog in krčev v mečih, ki pa itak nastopijo kasneje v nosečnosti).

Jezik me že zelo srbi, komaj se zadržujem, da ne bi povedala kakšni kolegici user posted image .
Mi bomo počakali z novico prvih 12 tednov, tako kot prvič. Pa ve?

No, sem se razpisala....user posted image . Napišite še kaj...
A ste se že tehtale in merile svoje trebuščke?

Lp, Mango

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: MAJČICE
5.9.2006 8:14:05   
buča
ojla...evo,prvi pregled imam 27.9.Upam,da bo okej.
Kako pridno se majčice nabiramo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...upam,da bo za vsak dan v maju druga user posted image ...al pa 2,al pa 3user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: MAJČICE
5.9.2006 8:26:46   
ancka1
Bambina, midva še nisva povedala, čeprav se mi meša od tega. Tašča misli, da se nekaj kujam, ker se bolj zase držim (sem cel dan tako utrujena). Z user posted image  čakava na prvi pregled (20.09) potem bova pa povedala. Komaj čakam!
Znake imam pa tiste tipične: lulam NON STOP, spodaj me ves čas neki špika, utrujena sem do konca, vendar ponoči ne morm spat. To je to. user posted image

Pa lep začetek dneva!

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: MAJČICE
5.9.2006 9:38:02   
Anonimen
Mene pa nič ne špika. skoz čakam, da me bo začelo, pa nič...mogoče tud majčica ne bom...user posted image
Kaj pa vem...
Pri prvi nosečnosti sem tudi kar takoj vedela, ker me je špikalo, zdaj pa...nič...no, počakajmo še malo, če slučajno dobim okrog 10.9. M- ampak upam, da ne !!!!!!!user posted image
Adijo.

ringlo

(odgovor članu ancka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: MAJČICE
5.9.2006 9:56:10   
Anonimen
Ooooo, je pa že kar nekaj majčic. Lepo vas je brati... upam, da se vam pridružim naslednji teden, ko bom delala test. Zaenkrat ni še nič nosečniških znakov, ampak upanje umre zadnje, ne? Res pa je tudi, da pri prvi nosečnosti ni bilo nekih močnih znakov (na začetku, mislim)... recimo, da bo tudi tokrat tako.

Držim pesti za vse majčice in se beremo zeeeelooooo kmalu, pod nickom in ne kot anonimno sadje.

Lp, Melona

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: MAJČICE
5.9.2006 14:57:52   
bavcek
Da se še jaz malo pofočkam, tukaj gor.
moj prvi pregled pa je 12.9, fora pa je v tem ko sem se prejšni mesec naročla še sploh nisem bila noseča, ampak sem se naročla za redni pregled. No pa je je medtem ratalo user posted image  naredit. Zdaj pa samo upam da bo vse vredu.
Z mojim sva rekla da še nebova nobenemu povedala, pa me že tak fejst srbi jezk, da bi komu povedala, ker sem tak vesela da se kr naprej smejim.
pa čestitke vsem ki ste žeuser posted image  in tistim ki še boste.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: MAJČICE
5.9.2006 17:09:38   
Anol
Popravek PDP je 10.05.2007.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: MAJČICE
5.9.2006 22:32:31   
Anonimen
user posted image user posted image vsem majčicam in tistim ki to še boste.
Mi imamo pa pregled v petek 8.9. komaj čakam da izvem PDP(mogoče bom celo aprilčica)
Meni je tako slabo,pa včasih se mi vrti,pa razdražljiva sem
Več sporočim v petek
HRUŠKA

(odgovor članu Anol)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: MAJČICE
6.9.2006 8:59:40   
AKL
Pa še ena majčica, ancka jaz pa 1 dan za tabouser posted image , prvi pregled pa imam že 14.9. upam, da me niso naročili prekmal, da bo srček že bil. Jaz sem imela januarja HSG, no zdaj pri 41-letih (kolk je zdaj strahu v kosteh), pa je poratal, glih zdaj ko sem si rekla, da bom nehala mislit na to in se bom odpovedala. Nimava še nič.
Zaenkrat sva oba še tiho, sam v službi bom morala kmalu povedat, saj imam kar zahtevno delo pa zaenkrat nobenega nadomestila, tu bo še zlo pestro. In ko povem v službi bo itak kot bi povedala vsem sorodnikom, prijateljicam...uh to bodo štorije. In glede na vsa ta presneta leta, ki sva jih zabila, res ne vem je bil vzrok le v tem, da sem morala na ta prepih jajčnikov, saj nama je zdaj poratal brez kakršnegakoli truda.

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: MAJČICE
7.9.2006 12:23:31   
Anonimen
Ja majčice, kje pa ste? Kaj ni nič novih? No, da vam zaupam malo skrivnost- tudi jaz sem danes zjutraj zagledala magične user posted image  . Upam! Namreč pokazali sta se šele po 8 minutah (test pa sem uporabila tistega iz Mullerja). Seveda bom ponovila ta postopek čez par dni, namreč takrat, ko bi morala nastopiti M. Spet je želja premagala razum. Kura, jst.

Držim pesti, da se nas nabere čim več. Pa še napišite kaj.

Pa, pa

(odgovor članu AKL)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: MAJČICE
8.9.2006 8:37:16   
Anonimen
Punce, noooo? Pa kaj res ni nobene majčice? Ah, ne verjamem.
Upam, da ne bom sama celo nosečnost tukaj gor pisala sama sebi.

Lp, Melona

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: MAJČICE
8.9.2006 8:52:42   
Anonimen
Kako sama sebi? Saj je kar naprej kakšna nova, poglej, malo smo zmešane po straneh...Preberi vse od začetka do konca.

NO, jaz-ringlo- ne pričakujem M okrog 10.9. Ne vem, kakšnih posebnih znakov ni, razen danes me je začelo čudno tiščat v sp. delu trebuha. Mogoče je M, ampak jaz upam, da ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zaenkrat kar dobro kaže.
Počutim pa se slabo, mislim, da bom zbolela.
Naša mala že smrka in kiha, mož je tudi zbolel. Pa ne da pridem na vrstro še jaz?!user posted image
NAjbrž bom v nedeljo delala test-First sign. Mislite, da lahko, če sem imela zadnjo M 10.8.?

LP
ringlo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: MAJČICE
8.9.2006 8:58:06   
ancka1
Melona, jaz bi z veseljem že kaj novega napisala, pa črtam dneve do prvega pregleda. Upam, da bo vse ok. Imam pa še prej gastro (v pon.), ker imam full probleme z želodcem (os. zdravnica pravi, da je možna kakšna bakterija) in upam, da ni kaj hujšega, ker sedaj ne bom mogla vsakih zdravil dobiti. Samo upam, da ne bo kaj na user posted image  vplivalo. Ko bo pa to mimo pa upam ,da bom kaj lepega lahko prav kmalu pisala sem gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: MAJČICE
8.9.2006 9:29:10   
Anonimen
Ringlo vem, da je nekaj novih, ampak kaj ko se nobena ne javi. Hec in malo kurje neučakanosti. user posted image  Glede testa- naredi (kateri je First sign? a je to tisti iz mullerja, ki zazna zelo malo količino hormona.... ta naj bi najprej pokazal)

ancka1- želim ti zdravo telo in lepo nosečnost

Melona

(odgovor članu ancka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: MAJČICE
8.9.2006 9:55:13   
ancka1
Melona, hvala lepa. Me je kar malo strah.
Javim kako je bilo.

Lep vikend vsem sadjevkam!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: MAJČICE
8.9.2006 20:34:42   
BAMBINA_
No, da se mal javim. Nekam ste potihnile vse. Melona, upam, da se kmalu pojavi tvoj pravi nick, ob njem pa seveda post o pozitivnem testu user posted image
Me zanima, kako se kaj počutite? Mene mejčkan stiska, ker so znaki nosečnosti (pogostejše odvajanje vode, rahla slabost, napihnjenost, razdražljivost) kar pomniknili. Naenkrat je moje stanje takšno, kot pred zanositvijo user posted image
Jao, komaj čakam 27., ko imam prvi pregled.

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: MAJČICE
8.9.2006 23:31:25   
Eca
Hej!

Tukaj še ena majčica. Jaz še vedno ne vem datuma pregleda, ker je moja g. na dopustu. Moram poklicati v ponedeljek in upam, da jo ulovim in se naročim čim prej.
Moji user posted image znaki user posted image Kaj pa vem, nič mi še ni slabo (tudi v prvi nosečnosti mi ni bilo), me pa nekaj špika v spodnjem delu trebuha - danes sicer manj kot ostale dneve. Aja, bradavice me bolijo, pa prsi so bolj "polne".

Ringlo - jaz bi na tvojem mestu naredila test v nedeljo s prvim urinom. Če imaš ciklus na cca. 29 dni, bi ti moralo pokazati. Mimogrede jaz sem imela ZM 3.8. pa mi je Clear Blue takoj pokazal nosečnost  že 3.9.

No, nosečke javite se še kaj...

Se beremo.

Lp, Mango




(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: MAJČICE
10.9.2006 9:25:42   
daria78
Sporočam vam, da se izpisujem iz kluba majčic oz. sadjevk, ker me je obiskla teta M. user posted image  
Vsem, ki je uspelo pa želim čimveč lepih in prijetnih trenutkov pričakovanja, čez 9 mesecev pa enga zdravga dojenčka.
PA  PA!

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?