|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košek za spanje....da ali ne
13.8.2006 18:47:27   
naja78
haj.
razmišljam da bi kupila našemu user posted image  košek.večinmo časa preživimo v dnevni in kuhinji,spalnica je za voglom ,...po naročju nočem pretiravat,na kavču sta psički........torej...se splača????........seveda samo za čez dan.......ali je dovolj ležalniček,ki nima trdega dna.....(ob enem je to tudi za hranjenje dokler otrok ne sedi........nevem da ti čaz dan spi na njem ,kakih par ur.?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: košek za spanje....da ali ne
13.8.2006 19:28:37   
mala
Ja košek je dobra stvaruser posted image -mi smo ga tudi prakticirali- slaba stran je le v tem, da je uporaben samo kakšne tri mesece potem pa nimaš več kaj z njim-edino če ga imaš za naslednje otrokeuser posted image   ležalnik ni dober za spanje novorojenčkov, ker morajo spati na boku pa tud za hrbtenico ni dobr,tko, da ga za spanje ne uporabljaj. lpuser posted image  

< Sporočilo je popravil mala -- 13.8.2006 19:34:38 >

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: košek za spanje....da ali ne
13.8.2006 19:55:25   
*maja
Mi smo ga uporabljali dobrih 6 mesecev in sicer za ponoči, podnevi pa le občasno, drugače pa smo imeli ležalnik.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: košek za spanje....da ali ne
13.8.2006 20:23:23   
lan
Meni se zdi pa skoda denarja za kosek,ki ti pride prav zelo kratek cas.
Mi smo imeli Lana v lupinici ali pa kar na tleh na igralni blazini in je zelo uzival.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: košek za spanje....da ali ne
13.8.2006 22:03:09   
tt79
Mi smo imeli košek, pa ni želela biti v njem...večino dneva preživi v ležalniku, ko se ji zahoče zaspi, nad ležalnikom ima lok, na njem igračke, s katerimi se igrauser posted image user posted image Kupi dober ležalnik, se ti bolj splača.


(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
13.8.2006 22:41:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: košek za spanje....da ali ne
14.8.2006 13:19:46   
naja78
hvala punce.
ležalnik že imam-sem ga kupla unga z igračkami.za spanje mi ne potegne,za ostalo pa vem da je zelo priporočliv.
košek pa bi tudi imela.
no imam še malo časa.user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: košek za spanje....da ali ne
14.8.2006 13:40:09   
Anonimen
Jaz sem si zelo želela košek, sem pa od sosede dobila zibko, tako, da bo moja user posted image  nekaj časa kar ob meni v zibki ajala user posted image . Tako jo bom lahko imela vedno ob sebi v dnevni sobi, tudi ko bo podnevi zaspančkala,...da ne bo sama v sobici (vsaj zdaj na začetku), potem čez par mesecev 3, 4, pa jo bom dala v posteljico, ki smo jo tudi že nabavili.

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: košek za spanje....da ali ne
21.8.2006 0:44:59   
frutka_
Jaz sem za malega imela košek, ker mi je totalno cute. Kupila sem ga v Mothercare za 18tisoč z odejico+rjuhco+blazino. Stojalo za košek mi je naredil mož. Praktičen se mi zdi ravno iz teh razlogov, ki ji sama navajaš. Lahko ga noiš okrog. No,jaz nisem imela ležalnika. Košek mi je tako prišel zelo prav.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: košek za spanje....da ali ne
21.8.2006 7:07:14   
Anonimen
Jaz sem imela namesto koška še en voziček za v stanovanje. Zelo praktično, pa se mi zdi prav, da dojenček spi na ravnem in ne v lupinici ali na ležalniku. Pa še na balkon sem ga lahko zapeljala. Košek ali voziček sta čisto v redu zadevi, če imaš psa na kavču. Mimogrede, mi ga imamo tudi.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: košek za spanje....da ali ne
21.8.2006 15:46:42   
alenkica
košek zelooo priporočam. Moj fantek ima že 7 mesecev, je pravi korenjak, pa še vedno ga stavim podnevi noter spat. Ko pa noče biti na tleh, ga dam v košek in se igra z igrčkami, ki sem mu jih dala na strehico.
Verjemi, ne bo tižal. Ležalni, pa ni niti podrazno tako varen in udoben kot košek.

Pa še neki, košek uporabljam, tudi ko mu dajem jest,mu dam en povšterček in čisto sedi.

Pa zelo lepo spi v njem. Ima občutek večje varnosti, sploh ko je še dojenček.

Torej, naš Jure ima pri 7 mesecih 10kg, velikje okrog 75 cm, pa še vedno zelo lepo leži v njem.

Na žalost, pa ga bo treba kmalu spravit.

KUPI GA,NE BO TI ŽAL. Pri nas ga rabimo že 4 generacije.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: košek za spanje....da ali ne
22.8.2006 17:41:29   
majda12
jaz sem kupila košarico za najino bebo zelo lepo in zelo poceni,po dolžini je enako dolga kot zibika,torej kupila sva jo na tržnici kjer prodajajo suho robo za 12.000sit, blago za okrog bo zašila šivilja tako.da res ne bo prišlo drago.

_____________________________

Žalost

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: košek za spanje....da ali ne
23.8.2006 9:16:03   
naja78
hoj.sem jo že naročila,preko kikiwelta,noro lepa in ugodna

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: košek za spanje....da ali ne
23.8.2006 9:33:58   
MarijaPo
mi imamo zibko, sposojeno od super bivse sosolke, in se zelo obnese. Evica je prava carica v njej in ker je na kolesckih, je podnevi v dnevni sobi, ponoci pa na hodniku pred najino spalnico. Zanekrat je se ne mislimo prestavljat v posteljico, pa je stara 3 mesece.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: košek za spanje....da ali ne
24.8.2006 19:25:08   
silva123
prašujete košek da ali ne, košek je zelo praktičen ker lahko otroka premikate in je v njem dlje kot v zibelki pa še bolj varnega se novorojenci počutijo ker je mali postelja pa velika posteljnino pa lahko kupi se v zibki d.o.o.
oglej si splet www.zibka.eu lp

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: košek za spanje....da ali ne
24.8.2006 19:27:02   
silva123
komplet posteljnino lahko dobiš v zibki d.o.o. poglej si www.zibka.eu
lp

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: košek za spanje....da ali ne
24.8.2006 19:29:19   
silva123
si že kupila posteljnino poglej si www.zibka.eu lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: košek za spanje....da ali ne
24.8.2006 19:30:53   
silva123
za posteljnino si oglej www.zibka.eu lp

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: košek za spanje....da ali ne
24.8.2006 19:33:23   
silva123
posteljnino za košek lahko dobiš v zibki oglej si www.zibka.eu lp

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
3.10.2008 13:46:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu silva123)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: košek za spanje....da ali ne
4.10.2008 9:34:55   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca

Jaz tudi mislim, da ti bo ležalnik bolj prav prišel, pa še za več kot 3 mesece bo.



Se podpišem.

Pri nas tudi ni hotel biti v koškuuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: košek za spanje....da ali ne
4.10.2008 10:12:03   
enkratna
Sliva123, tale tvoj večkratni link ne dela user posted image

(odgovor članu silva123)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: košek za spanje....da ali ne
4.10.2008 10:33:04   
Doll
Nisem imela koška.Spal je na kavču skupaj z psom

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: košek za spanje....da ali ne
4.10.2008 10:39:53   
Detece
Mi2 bova imela košek, ker ga imamo doma, še od mojega user posted image . Nebom pa zaenkrat kupovala ležalnika, ravno zaradi tega ker sem prebrala nekaj kritik o njem. Košek bom imela postavljen v dnevni soba, tako da bo user posted image  spal v prostoru, kjer se bom sma gibala. ponioči ga bom pa dajala v posteljico (upam).
Kako se bo obneslo, pa ne znam povedati, nimam konkretnih izkušenj.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: košek za spanje....da ali ne
6.10.2008 20:10:31   
katarinas
Mi smo imeli košek in to tistega v katerem sem še jaz spala. Pa ni bil samo za čez dan, tudi za ponoči saj je isto kot posteljica samo, da je manjši - mi smo ga imeli samo tri mesece, se pa dobijo tudi taki večji.  Meni je bilo fino, ker ima košek kolesa in smo ga lahko čez dan malo prestavljali po prostorihuser posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?