|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Medijska zvezda na poroki?
6.9.2006 9:19:24   
ursi
Kerensa!

Žal ti ne morem nič pomagati okoli tega, ampak sem hotla povedat, da imaš pa super idejo! user posted image Sem bila na več žurih, ko jih je v Sloveniji imel in mi je bil zakon!!! Res upam, da ti tole uspe!
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Medijska zvezda na poroki?
6.9.2006 9:21:41   
Anonimen
Hja, veš... po eni strani je meni najmanjši problem človeka dobiti in se zmeniti z njim za datum... Mislim, da bi bilo hujše pri tastu in njegovem Eurocardu... user posted image user posted image user posted image  Dvomim, da revež pričakuje take zneske, čeprav se je ponudil, da poroko plača on in da bi po potrebi vzel tudi kredit... ampak zagotovo revež ni pomislil na to, da mu pa bodoča snaha hoče Stavrosa za milijon. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Medijska zvezda na poroki?
6.9.2006 15:55:57   
sarazan
Uh, hude želje...user posted image

Pri moji kolegici je 2 leti nazaj igral Avia Bend. Računal so 500.000 sit za 6 ur!!!

Pri meni je pa muzko vrtel DJ in računal samo 100 eurov za 14 ur. Bilo je pa fantastično, ker je bila izpolnjena prav vsaka želja. Od stare mame (89 let) do nečaka (6 let) in vse vmes. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Medijska zvezda na poroki?
31.10.2006 10:01:00   
Santavec44
Poznam dobrega one-man-band. Igra vse, dober imitator in animator. BoBo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Medijska zvezda na poroki?
31.10.2006 10:02:38   
Santavec44
Tkole, skor' bi puzabu:
www.bobo.gajba.net - tam si vse oglej, če te zanima.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Medijska zvezda na poroki?
1.11.2006 22:04:20   
asimina
Medijske zvezde, kot so Nuša Derenda, Saša Landero, za svoj obisk-do 1h računajo tam okoli 1000 evrov, Čuki okoli 3000 evrov za celo noč, ...
Ne vem , če se za poroko izplača, da imašte take glasbenike, saj so tudi cenejši, žur pa tudi znajo narediti. Pozanimaj se raje o teh drugih, saj so stroški , ki so povezani s poroko že tako veliki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Medijska zvezda na poroki?
2.11.2006 10:20:37   
Anonimen
Mne tudi zanimauser posted image Razmišljala sem namreč,da bi povabila
Oliverja Dragojeviča na svoj rojstni dan,pa si ne upam,saj nismo
dobri prijateljiuser posted image Ah nič bom kar Slavka Ivančiča z familijo,
z njimi pa smo prijatelji(skupaj smo dopustovali,žena pa je bila
tršica mojih otrok)user posted image user posted image Nič moram ga vprašat,če bo imel čas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?