|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 7:37:47   
kapica
Uh, punce, ste pa kr zgovorne postale.
Misek, a da je tvoj dragi ze nazaj? Mi je to cisto poznano, najprej fredni potem pa zena user posted image . Jaz ga tud mam za spet sele, ko sva spet doma z dopusta.
Vidim da vam gre dobro, veliko vas je v tem krogu, kot receno bom jaz tudi oktoberka z zmrznjencki,. Me je dva dni nazaj zgrablo, da bi mogoce sla ze kr septembra, pa ne vem, bova videla, imam cas se odlocit dokler user posted image ne pride.
V glavnem vsem drzim pestke, v nedeljo pa koncno dopust in morje za celih pet dni. Ze komaj cakam.
Lepo se mejte babike, drzte se !

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 7:49:53   
Anonimen
user posted image kapicauser posted image , si se pa dolgo potepalauser posted image , da te dolgo ni bilo nič slišat. Jaz sem mislila, da si že zdaj na user posted image . Ja nič, pol ti želim edino, da se ti teh kratkih 5 dni razvleče na občutno več, da se boš odpočilauser posted image , da boš uživalauser posted image , kot že dolgo ne, da si bo tvoj dragi user posted image vzel čas zate, da bo to tvoj najlepši dopustuser posted image , da boste imeli lepo vreme, velik sonca, da bo posteljauser posted image zvečer stalno toplauser posted image , da te sonce ne bo preveč ožgalouser posted image , da te kaka user posted image al kak user posted image ne bosta uščipnila v ritouser posted image , vse samo user posted image user posted image user posted image user posted image , ja pa ne pozabi vzet še s sabouser posted image , če bo slučajno sonce preveč user posted image .

Lepo se mejuser posted image , če bosta z user posted image res face, pol pa prid domov z dobrimi novicami user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 8:16:28   
Anonimen
Jutro punceuser posted image
Kapica tudi jst ti želim, da bi se spočila in nabrala moči za nove podvige...
Sicer je pa MIŠEK tako dobro nappisala, da se kar pod njo podpišemuser posted image ..
Danes oz. zjutraj sem imela rahlo krizo, malo solzic in praznine....Se mi zdi, da sem mislila, da bo tole lažje, pa ni ravno tako, ampak se ne dam in takoj, ko se bom počutila stara jaz, še kaj bolj zabavnega napišem.
Si grem skuhat eno user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 8:42:19   
Anonimen
Poopsie so spet user posted image obiskale. Ampak poglej ga šmenta, imamo robčke s katerimi lahk obrišemo solzeuser posted image in že jih več niuser posted image user posted image . Robček za zunaji erase solzuser posted image in RR, tvoj user posted image pa še kaj, za notranji erase solzuser posted image . Matematično gledano, user posted image ni več. Obe sve blondinkeuser posted image in bi nama ta razlaga mogla bit na kožo pisana user posted image .

Drugače poopsie, taki dnevi se bojo najbrž vračali, sam ne se jim pustit. Jaz se jim ne, takrat sem rabila 3-4  dni, da sem se izjokalauser posted image , zdaj pa veselo kujem nove načrte, vsa optimistična. Novi načrti mi enostavno zavirajo pomisleke na neuspeh in zato tudi solzic user posted image ni več. Eno user posted image in en velik topel user posted image , da te spet spravita mal v dobro voljo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 9:08:00   
Anonimen
Fino je, če se res izjočeš, jst pa se nisem...V enem trnutku mi je zmanjkalo solz in ostala je tesnoba...Želim se fejst zjokati pa ne gre iz mene in tega se bojim, ker sem kot tempirana bomba...
Saj se tudi jst veselim prihodnosti ampak ne vem zakaj ne morem zjokati vse bolečine, da bi se potem bolje počutila in nebi imela takšnih občasnih napadov...
Vsak dan se veselim lepih trenutkov,vseeno pa me spremlja praznina, ki bo izginila, mora in verjamem, da bo!
V meni je štajerska kri, ki se def. ne bo predala..pha..nisem prišla tako daleč, da se bom zdej predala žalosti, no way...tolk pa sem zateglauser posted image .
MIŠEK ti si moj sonček, hvala za objemček, ki ti pošiljam tufdi jazuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 9:19:05   
Anonimen
Poopsie se mi zdi, da sve sorodni dušiuser posted image , izviraš blizu mene, živive v LJ, R.D imaš blizu mene, tvoj dragi ma r.d blizu mojga dragega, umetno blond obe, karizma podobna, karakter podoben, narastek na glaviuser posted image .... Iz tega sklepam, da če sem se jaz pobrala, se boš tudi ti. Boš pa mal po mal točila solzice, pa bo tudi ok, vsaj poplave ne boš imela v stanovanjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 9:19:08   
Niovi
Čau blondinke in ostale user posted image  jajčkonosilke user posted image
Včeraj zvečer sem dobila Stop špikico user posted image  sem pokazala roge, strahu pred špikam. Seveda sem včeraj dobila eno zjutraj in še eno zvečer, zato sem pa danes nagrajena z dnevom počitka user posted image
Jutri zjutraj oddam svoje sončke-bonbončke user posted image  komaj čakam ....

Vas čisto razumem s temi user posted image  Jaz sem trenutno v fazi, ko sem user posted image  (vem, da tole ikonco uporabljate tudi za nekaj drugega) user posted image  ...sem pomislila, da sem mogoče manično-depresivna ....malo gor -malo dol, razpoloženje odvisno od tečke rdečke in količine hormonov, ki jo dobivam....
Se ne dam  te 2 tedna in bom živela v pričakovanju. Kaj naj vam napišem...saj smo vse na istem enkrat gor, enkrat dol....potem smo malo vmes in spet naokrog.....

user posted image  vsem

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 9:19:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image jajčkonosilkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niovi)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 9:24:30   
Anonimen
E niovi, ne ti teh solz gledat, te niso zate, zate je user posted image . Še mal, pa boš res v user posted image , bravo zate. Te naše solze si pa samo tolk zapomni, da slučajno ne bi še ti hotela kaj takega sprobat. Javol, jasno!!!!!!! Bodi v user posted image in se nam niti slučajno ne približuj k user posted image , tam v user posted image je tako lepo, da ni šans da prideš k nam user posted image . Nema vstopa, zatvoreno, zaključano, amen.........

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 9:36:38   
Niovi
....al pa jajčkovalilke user posted image  

...danes burek ni, peč pokvaren user posted image  ....sej vas sploh ne bom gledala user posted image  


...mam tut narastek user posted image  (frizura za na bolniško)

< Sporočilo je popravil Niovi -- 7.9.2006 9:41:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 9:40:35   
Anonimen
MIŠEK, sej sm že jst rekla..a si ti jst?a sem jst ti?user posted image ...pozabila si, da sva obe tud shirane in bledoličneuser posted image ...

Niovi, tko kot ti je rekla MIŠEK zate so vrata do user posted image  zaprta,ključka ni in upam in verjamem, da ne boš nikoli vstopilauser posted image ..uživaj in misli na lepe stvari in upam, da se ti vse pridružimo v user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 13:19:42   
Anonimen
Poopsie, če ti bo preveč hudo, pridi k meni pomagat pakirat. Jaz samo prelagam, moj pa je čist živce zgubo user posted image . Ne morem in ne morem se spravt pakirat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 13:51:52   
Niovi
Punce eno vprašanjce. A je bila katera kaj utrujena ali pa bolj zaspana od špik?

Mišek1 do kdaj moraš spakirat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 14:13:12   
Anonimen
z veseljem ti pomagamuser posted image ...kdaj pa že greš?da te ulovim za kavouser posted image
niovi: jep, jst sem bla čist out, samo spala semuser posted image

(odgovor članu Niovi)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 14:14:06   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse to je bilo prisotno. Edino mene je še ful razganjalo za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

spakirat moram danes, druga at najhujša runda pa me čaka čez vikend in finale v ponedeljek. Zdaj še ni hudga, čez vikend bo hudič. Pol pa še celo stanovanje spucat, da ne bojo novi lastniki pršli v štalo user posted image user posted image . Škoda, da ni naš stanovanjčak mal manjši, kaj bi zdaj dala za en enosobni stanovanjček al pa vsaj dvosobni user posted image . Punce jaz vas povabim na user posted image k meni domov, se bomo družile in pucale user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Niovi)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 14:33:15   
Niovi
Hvala za razlago. Kaj bi brez vas? user posted image
Jaz sem malce bolj zaspana čez dan, pa mi je to mal moteče, se počutim tako bolj utrujeno.
Teira je v avgustovčicah objavila, da ima en velik + user posted image  ...tole je pa ornk za proslaviti, le ni bilo zaman vso navijanje. Še 1x čestitke user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 14:45:18   
Saša27
Sem noro vesela, ko slišim tako lepo novico, kot jo je sedaj sporočila Teira, BRAVO PUNCA in bravo za tvojo pikico (ali dve).user posted image
To je pa res dobra vzpodbuda za vse nas, ki še čakamo na postopek, še enkrat čestitke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
7.9.2006 14:58:30   
Anonimen
Teira moje čestitke te čakajo med julijčicami. Pa še vseen en kup čestitk tudi tu.

Punce samo pomislite kolk časa smo čakale na te novičke, celo poletje je bilo zelo skopo z uspešnimi rezultati, zdaj pa to user posted image user posted image user posted image user posted image teirauser posted image user posted image user posted image user posted image . To je zelo lep začetek v jesen in velika spodbuda za vse ostale punce. Zdaj ko vse vidite te vesele novičke, pa se poberite in sledite teirinim stopinjam. Nobenih stran poti izbirat, direkt za njo. Zmenjeno!!!!!!!!!


Naj še neki zase povem. Jaz sem danes končno dobila krvne izvide iz adrialaba. Vsi hormoni ščitnice so ok. To je en velik plusek zameuser posted image . FSH in LH sta tudi lepo v mejah normaleuser posted image , edino prolaktin pa je previsokuser posted image . Tudi prej sem imela mal visokega, vendar ne tako zelo, zato mi je Reš predpisal tudi aglurab. Ker pa ni bil tako zelo visok, sem jemala aglurab najmanjšo dozo, tudi zaradi groznih stranskih učinkov. Zdaj vidim, da je ta prolaktin kar fejst poskoču in evo moj vzrok za nezrela jajčeca.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 6:23:01   
Niovi
Dan D je tukaj user posted image  .... mal sm user posted image  ampak ...gremo user posted image

user posted image  vsem

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 7:08:49   
Saša27
Dobro jutro!

Po tako lepih novicah, ki jih je včeraj sporočilauser posted image user posted image user posted image Teirauser posted image user posted image user posted image , čakamo danes na novo poročilo od Niovi.
Niovi upam in želim ti, da bi punkcija minila brez večjih bolečin in seveda z vsemi "polnimi" folikli, držim ogromne pestke zate.

(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 7:38:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image niovi preklopla si na prehitevalni pas fiijjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuu, zdaj pa še prehiti vse nas neuspešnice in se fiijjjjjuuuuuuuuuuuuuu pridruži teiriuser posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, niovi nam bo javila najbrž šele v ponedeljek kako in kaj, si bo vzela mal počitka po punkciji. Po punkciji bo fiijjjuuuuuuuuuuuu šibalal na lepše, pol pa odvisno od transferja pršla nazaj k nam. Želimo ji, da bodo jajčeca njami, njami zelo dobra user posted image in da bo šla na trasfer čim kasnej, da se spočije od inekcij in od punkcije. Ter psihično in user posted image fizično pripravi na 14 dnevno čakanjeuser posted image user posted image .

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 7:45:32   
Anonimen
Še to, jaz sem včeri zvedela, da baje aglurab vseen ni za zniževanje prolaktina, ampak samo za izboljšanje jajčec. Nič več ne vem, pa saj boljš da ne, bojo že v Dubaju vse poštimali. Glavno, da vem kaj mi je. Sam kolikor se spomnim, mi je ena v preteklosti že napisala en post, ki je tudi pravu tako kot REš, da aglurab ubijauser posted image prolaktin.

Poopsie kako je pa danes počutjeuser posted image . Kje si bila včeri, ko je bilo treba pospravljat in zlagat. rep med noge in adijouser posted image

Saška, kdaj se bo tebi kaj konkretnega začelo dogajat

Karmen a si že dobila plavalno kožicouser posted image ? Te morski psi pustijo pri miruuser posted image ? Kaj pa tvoj, upam, da ti niti za trohnice ne pusti ljubega miruuser posted image in ti stalno nagaja user posted image . Naberi mal user posted image user posted image za nas, ki se pacamo v mestih

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 8:06:35   
Anonimen
Jutro!
Sem tako vesela za teiro, da sploh ne dojamemuser posted image user posted image user posted image , tako bi ji rada čestitala in objela, da bi jo zlomila pomojeuser posted image .
Naj ti tudi jst teira še enkrat čestitam tu in PROSIM čuvaj se in svojeuser posted image user posted image ,BRAVO!!!

MIŠEK jst sem čakala, kdaj ti lahko pridem pomagat, ti pa ničuser posted image ...sem bila že v nizkem štartuuser posted image ...lahko pa ti prideš k meni, jst imam tud bomobo domauser posted image

Niovi, mislimo nate in upam, da bo postopek minil čimprej in brez bolečin. GO, GO ,GOuser posted image

Aja, MIŠEK bravo za tovje hormone, zdej pa brž v Dubaj in da mi prideš nozajauser posted image that's an order!!!!
 
Naj vam povem, da sem v stopu brala, da je angleška revija o kvaliteti življenja  (ne vem točno kako se reče ) napisala članek o Sloveniji in kako se večina tujcev odloča za zdravljenje neplodnosti v Slovenij zaradi nizkih cen, ful dobrih strokovnjakov in ful boljšega % uspešnosti! In prov posebej je omenjen Naš Reškouser posted image  oz. ne direktno on ampak Zdravstveni Zavod Dravljeuser posted image ...res je stručko!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 8:39:46   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK1



Saška, kdaj se bo tebi kaj konkretnega začelo dogajat




Joj Mišek, jaz začnem šele začetek oktobra, sem pa že čist notr padla, tak da ne me kregatuser posted image , grem pa 18.09. po špikice, tak da po naslednjiuser posted image  pa bom spet "džanky"user posted image , že komaj čakam, da bom spet imela svoja dvauser posted image user posted image  v sebi, pa čeprav mogoče samo dva tedna.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 8:49:55   
Anonimen
Zkaj bi te pa kregali, pol bi mene trebalo ornk našeškat po nagi ritiuser posted image , da že tle skačemuser posted image , pa še sploh ne vem, kdaj bo moj postopekuser posted image .
Joj, ko takole vidim, da vam uspe svoje pikice vsaj za par dni gretuser posted image , mi kar srečekuser posted image poskoči. Jaz pa lahk o tem samo berem, že 3 postopke dala skoz, pa še nikoli nisem občutila teba filingauser posted image . Kar fajn me je strah, da se potem ko in če bojo končno poštimali moja jajca, pa ne bojo hotele pikice obdržat. user posted image . Pol bo pa res treba po čehinjo it user posted image user posted image .

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?