|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 13:02:48   
dory
strudl je prepovedan...lahko si ga pa prisparas za jutri ko je OH dan in ga pospravis za vecejo...

Danes na skrob je zal prepovedan...in punce,dejte se prvi mesec drzat te diete kot predpisano..saj bo slo tko najbolj dol...pa tud telo se bo navadu in bo drug mesec lazje :)


zej glede kilaze...to niha...iz dneva v dan.... sploh pred prihodom M ne bit prevec razocarane,ce bo na vagi kaka kila vec...to je normalno...zato se je striktno fajn vagat max 1x na teden....se bols pa kej manj,da bo presecenje tolk boljse...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 13:08:00   
bamby




Bini, jaz imam od včeraj -1.2 kg. Sem pa včeraj vnesla cca 3.5l tekočine. Noge sem imela ful otečene. Proti večeru sem pa začela bolj pogosto hodit lulat in prav tako ponoči (vsaj 5x).
Ne me karat, ker smo se zmenile tehtat le enkrat na teden, ampak sem hotela s tem povedat, kako pomembno je pit dosti tekočine.

Si grem še en kozarec nalit!

Na zdravje!!!!!!



(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 13:09:30   
kiarra
Cau!

Bini jz sem se tudi tehtala in mam ravno tako pol kile manj kot včeraj user posted image Sam kaj ko je na žalost verjetno res samo voda. Ampak je pa vsaj ena vzpodbuda. Drugač se pa tudi jaz trudim piti vodo pa mi gre bolj tako tako.

Z: dva kivija
K: pečen krompir, mešana solata
V: še ne vem, mogoče res koruza

Lp

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 13:10:35   
Barbs
Aja. pozabila povedat..... jaz še dojim . Res, da nismo več samo na dojenju, ampak vseeno.... Sem vprašala pediatrinjo - sicer ni bila preveč navdušena,  da sem z dieto začela že zdaj, je pa tudi rekla, da škodit definitivno ne more, ker ni več tako majhen, pa še, da se mlek sam nardi tak, da je ok. Ker če ne dobi z dnevnim vnosom hrane ravno vsega, pa črpa iz zalog.user posted image  No ja... Vsekakor je rekla, da je boljše za oba, če se pač držim diete, če sem se odločila, da moram shujšat, kot pa da se sekiram zaradi kil....

Pijem veliko tekočine - voda, čaj; tako, da mislim, da bo mleka zadost.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 13:42:40   
bini
teja - pokorno javljam, da niti slučajno nisem misla štrudla jest danes ko je Š - dons ga bodo sosedje in gosti, pa možek, jest ga bom pa jutr za večerjo - točno tko kot praviš user posted image user posted image  ... dans zvečer bom glodala koruzni storž user posted image

glede kg... hm... meni pa kar paše vsak dan gor stopit zjutraj - mam to v navadi in mi ni panike, če bo šlo bolj počas kot če bi se 1krat na teden... men že tistih -0,2 pomen eno fajn spodbudo...

ja barbs - šibej zvečer na tist krompir, ampak pazi kakšne bodo porcije user posted image ...

a še to se morm pohvalit - včerej sem prvič delala pilates pred tvjem zvečer- te vaje res čutiš, pa sem bla že na različnih aerobikah - to je superca... če mi bo zneslo vsak drug dan, se bo morda celo trebuh oblikoval - tudi pri meni user posted image user posted image user posted image

nč... grem gledat štrudel, ki se peče ... dans se bom pač samo oblizovala... pa morm pazit, da mi ne bodo vsega pojedli, da bo za jutr zame ostal user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 13:49:32   
dory
hehe bini..pol so ti pa tud gresne misli odpuscene user posted image


jst ko sem prvic hujsala sem bla vsak dan na vagi :)...zej sem se odvadla,ker se hocm presenetit...tko da cist stekam kako je to,ko ti je prva misel zjutraj najprej letim na wc, da bo na vagi takoj se manj pokazaluser posted image user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 13:59:21   
barba
Ojla, se še jaz pofočkam.user posted image
Z: 2 velika jabolka
K: pečen krompir s kolerabo, paradižnikova solata
V: kumare v solati, kos kruha

Sej kar gre ... nisem še nikol tko načtrno hujšala, pa mi je vse ful zanimiv. Sam sem bla pa včeraj ob 10h zvečer tok lačna, da ni za govort.user posted image  Pol sem se pa vode napila in šla spat. Verjetno bo še nekaj dni tako.
Juti smo povabljeni na eno 50.letnico, tko da bom jedla verjetno le solato za kosilo, za večerjo pa kakšne makarone z zelenjavo, zajtrk pa 2 hruški.

LP, barba

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 16:21:33   
ANDREJA*
mačke en lep dan vam želim!!!!
jest sem pa mal grešila že včeri...................zato sem pa dones bolj pridna.............se bo pa tiste moje pol kile manj, mal kasnej poznal...........je bila strokovna odločitev.......drgač ste pa tako pridne , da vas kar občudujemuser posted image user posted image user posted image .se beremo .lp

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 17:09:11   
Anonimen
jaz sem krompir zamenjala za čips.. ni šlo drugače.. sva bila na poti in itak nisem še nič jedla.. lačna pa kot user posted image .. in sm si pol kupla kr en čips-sej je Š

(odgovor članu ANDREJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 18:56:39   
bumerang
zajtrk: štiri breskve
kosilo: mešana solata (zelena, paradižnik, kumarice, stročji fižol), štirje storži mlečne koruze na žaru
večerja: zelena solata, dva storža mlečne koruze na žaru


Še vedno ne vem, kaj pošilja naokoli Katis.
Bi bila katera tako prijazna in napisala?

Kje je pa Splišni?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 21:10:04   
bamby




Katis je tako dobra, da menda vsem, ki jo prosijo, pošlje seznam, kaj se na kateri dan sme jesti. Npr. kaj lahko ješ na beljakovinski, škrobni, OH in vitaminski dan ter posebej ima ločeno, katere jedi (beri zelenjava) je nevtralna in jo lahko ješ ob vseh dnevih. Tak seznam si je naredila sama in ga ima nekje na vidnem mestu, da samo pogleda, pa že ve kaj si bo skuhala.
Je tako, Katis?



(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 21:33:06   
Barbs
 
 
Glede tiste zmede s škrobom in škrobom v OH ...
Škrob, ki je sestavljen iz več molekul glukoze, vsebujejo  sledeče rastline:
žitarice (pšenica, koruza, riž, rž, ječmen), gomolji (krompir), stročnice (posušen grah, leča soja). Te ogljikove hidrate imamo v škrobnem dnevu zato jih v OH dnevu ne jemo!
To sem uspela najdit.user posted image Pa še zelo priporočljiv primer jedilnika za jutrišnje kosilo :
1. pica z enovrstnim sadjem ali pa paradižnikom (ter drugo zelenjavo,razen grah, koruza, fižol) in
  začimbami, kozarec vode
2. slano pecivo v velikosti pice, voda
3. testenine z zelenjavno, paradižnikovo ali gobovo omako brez mesa

 
 
Jaz bom jutri kar makarončke z jurčki verjetno.... Kaj pa čebula????? a se jo lahko samo jutri uporablja pri praženju ali tudi drugače? user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 2.9.2006 21:37:04 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MAČKE....2.dan
2.9.2006 23:13:39   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Kaj pa čebula????? a se jo lahko samo jutri uporablja pri praženju ali tudi drugače?



Čebula je zelenjava, lahko jo ješ vsak dan.

Mene pa zanima glede KISLE SMETANE? A se to slučajno sme jest? Se mi zdi, da sem nekje zasledila, da spada med nevtralna živila.....zdi se mi malo čudno, jaz je med dieto ne jem, ampak vprašam, ker bi jo blo fajn spet malo dat jutri na pico ali med testenine. user posted image


Pri meni danes kar uspešno, mogoče edino količinsko malo preveč.
Z: ena in pol nektarine (pol mi jo je zmazal tamal, sem morala hitet, da ne bi še več pojedel user posted image )
M: kos lubenice
K: rižota z grahom bučkami in parad. omako, solata iz cvetače
M: bila na pikniku, jedla malo kruha in bučke pečene na žaru (odpovedala sem se pa vsem dobrotam, ki spadajo pod B in OH user posted image )
V: rižota in solata od kosila


Jutri pa tabolša večerja... N J A M !user posted image


user posted image  Suzi

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MAČKE....2.dan
3.9.2006 9:31:33   
flecker1
Glede kisle smetane, uporabljam za boljši okus v zelenjavnih omakah, tako da imam v OH dan, tudi v škrobni... Ne vem, če se ne sme, pa sm vseeno, kr bi bila omaka dolgčasnega okusa...user posted image

< Sporočilo je popravil flecker1 -- 3.9.2006 9:35:20 >

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MAČKE....2.dan
4.9.2006 10:37:25   
katis
Samo pripomba - jaz kisle smetane ne bi jedla na katerikoli dan. Če že, bi jo le na B dan, ker je kisla smetana kljub visoki vsebnosti maščob še vedno predvsem beljakovinsko živlio, maščobe pa so mlečne maščobe, zato pod B dan.

Zaradi istega razloga je nato soja (in sojini kosmiči in na splošno sojine beljakovine) po škrobni dan, ker so pač rastlinskega izvora.

To je sicer po neki moji logiki in po tem, kar sem zasledila v jedilnikih iz rine.

Priznam pa, da sem imela nekoč tudi neke kopije, ki sem jih dobila iz neke nemške knjige (ne me vprašat za naslov, ker ne vem) o ločevanju živil - tam pa je bila kisla smetana tretirana kot maščoba in zato nevtralno živilo. Vendar to le kisla smetana in smetana iz neposnetega mleka (torej polnomastna), ker je tam potem višja vsebnost maščob...

...izbiro pa ima tako in tako vsaka sama...user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?