|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Quinny + maxi cosi
18.9.2006 11:24:11   
severnica77
Pozdravljene, meni pa je všeč Quinny Buzz in ravno danes je v akciji, cenejši za cca. 20.000 SIT.
Prebrala sem, da je uporaven od 6 meseca dalje. Tiste, ki imate več izkušenj:
- ali se v kakšni kombinaciji lahko uporablja že od samega začetka, za novorojenčka?
- strehica se mora dokupiti?
- oz. ali ga katera ima in bi mi lahko napisala kaj informacij, ker se moram danes odločiti?
- ali nujno potrebujem košaro ali je dovolj zimska vreča?

Hvala vam vnaprej.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Quinny + maxi cosi
18.9.2006 11:46:58   
Jacqueline
Vpiši v iskalnik buzz, pa boš dobila vse teme, ki so bile o buzz-u!!! Meni je ta tudi zelo všeč!!! user posted image user posted image user posted image

Lp,
Jackie

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Quinny + maxi cosi
18.9.2006 12:00:16   
severnica77
sem že iskala ....

Pa vendar še vedno nimam odgovora. Nekatere pišejo, da ni za novorojenčka? Tako piše tudi na strani BC, vendar pa se poleže ...?

Muči me tudi strehica - se mora tudi dokupiti. Uf, to pa je dinarčkov!

Čist sem user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Quinny + maxi cosi
18.9.2006 12:22:24   
*daša*
za novorojenčka se lahko uporablja v kombinaciji z lupinico ali košaro - oboje je treba dokupiti

sem šla prebrat na stran od BC - piše, da je strehica vključena


lpuser posted image

< Sporočilo je popravil *daša* -- 18.9.2006 12:24:09 >

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Quinny + maxi cosi
18.9.2006 12:30:26   
arielca
severnica 77, ti bom probala malo pomagat, da se boš lažje odločila. Mi imamo sicer Speedija, ampak sem gledala tudi Buzza.

- Za novorojenčka je uporaben v kombinaciji s košaro Dreami ali lupinico Maxi Cosi (športni del snameš z ogrodja, pritrdiš posebne adapterje in montiraš košaro ali lupinico); lupinico uporabiš tudi kot avtosedež, če pa jo boš uporabljala namesto košare, ti predlagam tudi zimsko vrečo.

- Dokupiti moraš nakupovalno košaro in senčnik, sončna strehica je v kompletu;

- Tukaj imaš malo opisa:

Posebnost vozička Buzz je revolucionaren, edinstven sistem zlaganja ter samodejno (avtomatsko) razstavljanje. Voziček Quinny Buzz ima vgrajeno pnevmatsko vzmet, zato se lahko razstavi dobesedno na dotik. Voziček je zaradi njegove lahkosti in majhnosti preprosto spraviti, pa naj bo doma ali v avtu.

Kolesa in zavore:
- prednje kolo je vrtljivo (360o), zato je voziček izredno okreten, ker pride prav še posebej na utesnjenih prostorih ali v gneči,
- kolesa se lahko enostavno snamejo,
- vzmetenje na vseh kolesih.

Sedež:
- voziček je uporaben od otrokovega 6. meseca dalje. (v skladu s predpisi BS 7409),
- sedež lahko gleda naprej ali nazaj,
- nastavljiv naslanjač,
- spodnji del opore za noge je nastavljiv po višini,
- snemljivo in premično sprednje varovalo sedeža.

Ogrodje in dodatki:
- izjemno enostavno zlaganje in razstavljanje – s samo eno roko,
- potisni ročaj je nastavljiv po višini,
- kombinira se lahko s košaro Dreami in lupinico Maxi-Cosi Cabrio in Citi,
- v ceno so vključeni senčna strešica, dežno prekrivalo, torba za pripomočke, tlačilka in nastavki za lupinico Maxi-Cosi in košaro Dreami,
- dodatki, ki jih je možno dokupiti: spalna vreča, avtosedež Maxi-Cosi Cabrio, košara Dreami
- s pomočjo avtosedeža (lupinice) Maxi-Cosi Cabrio ali košare Dreami lahko voziček spremenimo v pravi potovalni sistem

Voziček je v skladu s predpisi EN 1888, BS7409, NF S 54-001.

 
Upam, da sem ti pomagala. Dobro izbiro ti želim!



_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Quinny + maxi cosi
18.9.2006 12:40:26   
severnica77
Vsem najlepša hvala user posted image .

Imam še nekaj ur, da se odločim user posted image , ne? Mi pa je res všeč. Cena pa je tudi zelo lepa!

Izgleda tudi, da bi skorajda bilo pametno kupiti tudi košaro, glede na to, da bomo imeli zimsko dete.

Lepo se imejte.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Quinny + maxi cosi
18.9.2006 13:02:20   
sd29c
ARIELCA!

A ste zadovoljni s Speedijem. Ko ga jest gledam, me moti predvsem to, da nima spredaj varovala - opore, ko otrok sedi, da ne pade naprej. Pa to, da se ne da sedež obračat, da gleda otrok naprej in nazaj!
LP

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Quinny + maxi cosi
19.9.2006 12:36:58   
arielca
sd29c, mi Speedija ne bi zamenjali za nič na svetu. Varovala spredaj sploh ne pogrešam, ker tamalo pripnem in ne rabi druge zaščite. Mogoče mi je na začetku malo manjkalo to, da ne moreš obračat sedeža, ampak prve mesece smo imeli  lupinico ali košaro (notri je dojenček obrnjej proti tebi), pri 4. mesecih pa smo jo dali v športni del in ji je bilo vse naokoli bolj zanimivo od mene.
Sicer pa je lahek in vodljiv, enostavno se zloži, gume brez težav snameš in natakneš nazaj, predvsem pa je fino, da z njim prideš čisto povsod (makedam, pesek,...). Jaz ga priporočam user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu sd29c)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?