|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A še kdo nč ne seksa?
3.9.2006 18:52:33   
Anonimen
midva sexama 2x na dan ta da me že tam spodaj mal boli,je pa super ker imam rada dolgo predigro

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: A še kdo nč ne seksa?
3.9.2006 20:35:48   
Anonimen
pa kaj nam zdej ti tuki vzbujas skomine...user posted image  dej prid rajs kej povedat, k bos abstinirala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: A še kdo nč ne seksa?
3.9.2006 22:03:43   
smrka
O kako je pa danes kaj stanje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: A še kdo nč ne seksa?
3.9.2006 22:16:43   
Anonimen
o helou smrka user posted image

pr men vse po starem :(  kako s pa kej ti?

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: A še kdo nč ne seksa?
3.9.2006 23:09:13   
smrka
O srecka! Jest sem zdele obrihtala partnerske dolznosti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: A še kdo nč ne seksa?
3.9.2006 23:26:11   
Anonimen
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: A še kdo nč ne seksa?
4.9.2006 22:38:15   
Sita
Eh, zakaj se sekirate? Če dolgo ne seksaš, se itak odvadiš, pol pa ne rabiš več ... A ni to fajn? Še eno delo manj, ki ga je treba drugače redno opravljati ... Lepo vam je, punce ... in zdaj se lahko posvetite sami sebi ....

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: A še kdo nč ne seksa?
7.9.2006 21:46:43   
Anonimen
Brez zamere, ampak me veseli, da nisem osamljen primer kar se nesexa tiče.
No ja, saj nekaj ga je. 1x na teden, včasih 2x, včasih 1x na 14 dni al pa še manj, če dedca ni doma, ker je kje na službeni poti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: A še kdo nč ne seksa?
7.9.2006 22:29:55   
Sita
Iz knjige "Moški in ženske v spalnici":

V primeru porušenega poželjenja moškega do žene dr. Gray svetuje naslednji postopek, kako pripraviti moža v dejavno sodelovanje:

Ženska naj vsakič, ko začuti poželjenje, reče nekaj takega kot:" Danes sem tako vzburjena, vendar vidim, da si zelo utrujen. Nič ni narobe, če ti ni do spolnosti, rada pa bi se samozadovoljila in pri tem mislila nate. Če se mi boš hotel pridružiti, ko bom blizu vrhunca, te bom vesela. Če pa ne boš razpoložen, pa tudi nič ne bo narobe."

Dr. zatrjuje, da je metoda uspešna. Ni boljšega afrodiziaka od spolnosti.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: A še kdo nč ne seksa?
8.9.2006 13:44:33   
Dragica
Ja draga Kerensa zaščiti se pa bo mogoče se pa boji imeti nogometno moštvo.

_____________________________

PRAVA LJUBEZEN JE VEČNA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: A še kdo nč ne seksa?
8.9.2006 13:45:10   
Anonimen
Sm čist nafilana s kemijo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dragica)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: A še kdo nč ne seksa?
8.9.2006 13:47:49   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Iz knjige "Moški in ženske v spalnici":

V primeru porušenega poželjenja moškega do žene dr. Gray svetuje naslednji postopek, kako pripraviti moža v dejavno sodelovanje:

Ženska naj vsakič, ko začuti poželjenje, reče nekaj takega kot:" Danes sem tako vzburjena, vendar vidim, da si zelo utrujen. Nič ni narobe, če ti ni do spolnosti, rada pa bi se samozadovoljila in pri tem mislila nate. Če se mi boš hotel pridružiti, ko bom blizu vrhunca, te bom vesela. Če pa ne boš razpoložen, pa tudi nič ne bo narobe."

Dr. zatrjuje, da je metoda uspešna. Ni boljšega afrodiziaka od spolnosti.


če bi mi jst to rekla, bi me v umobolnico strpu in nikakor ne bi sexu z menoj.user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: A še kdo nč ne seksa?
8.9.2006 13:49:36   
Anonimen
O umobolnicah pa na sosednji temi debatiramo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: A še kdo nč ne seksa?
8.9.2006 17:37:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

" Danes sem tako vzburjena, vendar vidim, da si zelo utrujen. Nič ni narobe, če ti ni do spolnosti, rada pa bi se samozadovoljila in pri tem mislila nate. Če se mi boš hotel pridružiti, ko bom blizu vrhunca, te bom vesela. Če pa ne boš razpoložen, pa tudi nič ne bo narobe."



Če bi jaz kaj takega izjavila, ziher ne bi bilo nič user posted image  Mojega bi pobralo od smeha.
Sita, pa ne zameriuser posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?