|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
6.9.2006 23:48:46   
Anonimen
otrok ni videl že več kot dve (2!) leti.user posted image Ne dovoli, menja telefonske številke na mobiju, ali pa reče da se morajo učiti, ali so na morju, ali v hribih, ali pač nimajo časa...skratka STIKOV NIMA NIČ, keš naj pa daje,drugače takoj dobi izvršbo od odvetnika

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 1:26:13   
Anonimen
Ja pa čakaj no malo, no... a se ti zdaj že počasi hecaš, anonimna, al ti vse to resno? user posted image
Jst sm se s tem očetovstvom ****, kar sem tudi jasno napisala, ampak evo ti vraga, zdaj se pa izkaže, da je to pravzaprav tudi popolnoma in celo zelo verjetno. Kje imata vidva glavo, človeka? user posted image
OK... zdaj ste v dreku, večinoma po lastni krivdi... za nazaj ne moremo nič narediti ne vi ne mi tukaj na RR... verjento bi se bilo res najpametnejše usmeriti v to, kako vaju spraviti iz tega dreka ven... vsaj tako, da glave ne bosta imela v njem in bosta lahko dihala (prispodoba, lepo prosim user posted image )...
Naberita tiste vajine trapaste papirje na kup. Vse po spisku. Original vlogo za znižanje preživnine (tisto s štampiljko iz vložišča), fotokopije plačilnih list in vse ostalo, kar smo že omenjali. Upam, da sta bila vsaj tako brihtna, da sta vseh tistih 20 urgiranj oddala osebno na sodišču ali pa vsaj poslala priporočeno, da imata dokazila o tem, da sta to res oddala. user posted image
Potem vse to treščita na kuhinjsko mizo, si skuhajta en velik lonec kofeta (ne džezve, ampak dejansko pisker, ker ga bosta rabila) in si enega prižgita (če ne kadita, me čudi, da še nista začela user posted image ). In si oba najprej med sabo razjasnita vse pojme o temle dreku. VSE, od A do Ž. Spacajta skupaj eno zgodbo (predlagam, da je resnična) o vajinem odnosu in vajinih otrocih. Tole tvoje samohranilstvo zabrišita v kanto. Nič nimata od njega. Tisti procenti pri otroškem dodatku niso vredni tega. Dodatek za veliko družino ap ti pripada v vsakem primeru. Torej si na istem. Ob tej priliki lahko svojega dedca tudi mahneš okrog ušes zaradi šihta, če ga še nisi. user posted image
Ko si bosta razjasnila, kako in kaj, za nazaj in za naprej (pa vse skupaj si zapišita, ker mi delujeta še bolj sklerozna kakor sem jaz sama user posted image ), potem pa lepo k računalniku in na Internet. Poiščita si en vzorec tožbe za izpodbijanje očetovstva (al pa če ga katera tukaj nalepi, jaz ga nimam pri roki). Če ga ne najdeta, napišita tožbo po svoje. Po zdravi, kmečki pameti. Saj vzorec konec koncev ni predpisan z zakonom. Priložita vse "dokaze".
Potem napišita še eno urgenco za preživnino. Predvidevam, da po 20-ih to že znata. user posted image
Nato napišita tožbo proti gospe bivši. Direktno proti njej in proti nikomur drugemu. Tožita jo za izplačilo tistega, kar je tvoj dedc vložil v tisto stanovanje. Ja pa jebenti zakaj je ni mahnil okrog kepe, babe blesave? Kva a je kar spakiral in šel al kaj? Kje ima ta dedc kolešče v glavi, ej? No, ja... bilo i prošlo... i dao Bog da nikad više došlo... user posted image
Potem dvignita rit in se spravita dol na Tavčarjevo. Na vložišče. Pustita tisto kričanje pred sodnikovo pisarno. Vsaj zaenkrat. user posted image  Vse skupaj oddajta osebno in NE POZABITA NA POTRDILO. Da ne bo kaj kam izginilo.
Naslov tožbe za izpodbijanje očetovstva naj bo TOŽBA ZA IZPODBIJANJE OČETOVSTVA, PROŠNJA ZA PRIORITETNO OBRAVNAVO IN PROŠNJA ZA OPROSTITEV PLAČILA SODNIH STROŠKOV. Da ne bosta spet nekaj za brezveze plačevala, butlja. user posted image  Na tisti urgiranje tudi napišita prioriteto in stroške. In na tožbo proti gospe bivši (mater, upam, da bere tole user posted image ) tudi. V vložišču ne plačata NIČ. Če komu na sodišču kaj ne bo jasno, vaju bodo že poklicali.
In tamle, pri očetovstvu, fajn napišita štorijo o varanju, izselitvi in preživnini. Res fajn. Odločilna je. In ona jo bo morala izpodbijati oz. dokazovati nasprotno. Poiščita si priče, bivše najemodajalce, delodajalce in tudi svetega Petra, če je potrebno. user posted image  Pa da mi ne bosta pozabila omeniti, da nimata denarja za test očetovstva. user posted image
Ko bosta to oddala, odkorakajta na CSD. In odločno pojasnita te stike oz. ne-stike. Kaj se pa gospa gre, no? Denar bi, otroci pa ne k očetu, al kaj? In po možnosti so še napumpani s kakšno bedno štorijo, da oče noče stikov z njimi, kaj? Upam, da nimata že tako opranih možganov, da očeta ne marata več. user posted image
CSD bo gospo povabil na razgovor. Istočasno s tvojim dedcem. Senica nima tam kaj početi. user posted image  Kaj a ni nobenih sodno določenih stikov al kako? Jebenti, bosta pa še eno tožbo napisala, a ne? Že tako bosta imela kar nekaj pisanja. user posted image  Jo bosta pa še za to tožila. In za odškodnino.
Potem dedca steraj v neko službo. Čisto vseeno, kakšno, ampak nekam naj se spravi delat. Na sodišču ga ne bodo ravno najlepše gledali, če se tam pojavi kot oče petih otrok, pa namerno brez službe. Bo zvisel kakor kuhan špaget pri vsem po spisku. Za njih bo avtomatsko sam kriv za slabo finančno stanje. In če potem Senica še majčkeno pobrklja po vsem skupaj, bosta na koncu plačala 100 jurjev in ne 80, pa še obresti in stroške zraven. Glih to še rabita, ja. user posted image
In če imate sodno določene stike s prvima dvema otrokoma, to pomeni, da gospa samovoljno0 krši sodno odločbo. Torej jo začnita tudi vidva. Ampak na malo bolj prefinjen način. Nehajta plačevati 80 jurjev mesečno. Ne njej, ne otrokoma, ne v gotovini. Naj ona ne vidi niti enega bankovca več od tvojega dedca. Istočasno pa naj tvoj butelj pošlje gospe bivši PRIPOROČENO S POVRATNICO obvestilo, da bo do rešitve na sodišču (leta pa tečejo, ja) otrokoma plačeval vrtpčevske in šolske stroške ter plačeval druge položnice zanju in prinašal materialne stvari. Vse skupaj mesečno v vrednosti 80 jurjev, kakor je sedaj določeno. Jebi ga, ampak znesek je trenutno tak, kakršen je, in kje in kako ga bosta našla, je res vajin problem. Mater, kaj sta prej mislila, ej, tega ne bom pa nikoli vedela. user posted image  Pa račune spravljajta, mater! Od bivše zahtevajta, da položnice pošilja priporočeno na vajin naslov. Lahko jih da tudi osebno, ampak podpišite prevzem. V dopisu zahtevajte, da to potrdi pisno. Ali pa naj to pisno zavrne, da se s tem ne strinja. Postavita ji klasičen rok - 15 dni, za odgovor. Itak ga bo senica napisal, ampak vidva potrebujeta samo papir. Ta papir bo na sodišču dokazoval, da se nista hotela izogniti plačevanju preživnine, ampak da sta samo želela spremeniti način, ker pač nimata gotovine. Biti revež ni kaznivo. In biti naiven tudi ne. Tukaj se lahko še Senica na glavo postavi, pa nič ne more. user posted image
Potem pa čakajta. Na CSDju boste hitro in po vsej sreči stiki z otroci bodo. Če ne drugače, naj jih tvoj dedc zahteva v prostorih CSDja. Rezultat pa sporoči, seveda. Me prav firbec matra.
In potem čakajta na sodišče. Glede preživnine - tudi, če ne od bivše ne od Senice ne dobite nobene pošte, nekaj plačajta. Tako ali drugače. Na manj kakor 50 jurjev vama verjento ne bodo znižali, ampak če bosta plačevala tekoče, zdaj, še preden je to določeno, je to na sodišču vama v plus. V velik plus. Pa še dolžna ne bosta nič. Ja, pošljita še popravek tožbe ali pa to navedita kjar v 21. urgenci. user posted image  Da znižanje preživnine zahtevata od dneva vložitve tožbe dalje. Kajti drugače vaju bodo usekali po žepu z obrestmi. Ne želita si tega. user posted image  Glede očetovstva - ja, sodišče lahko zavrne plačilo testa. Predvsem zato, ker bi se tvoj dedc šele zdaj spomnil, da otroka pa mogoče nista njegova. Kje je imel pa možgane prej? In ker bo gospa komplicirala, se lahko to res vleče. Pri meni ni problemov, pa v enem letu niti ena obravnava še ni bila razpisana. Pri vas pa problemi bodo. user posted image

Jao, folk, no... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 7:40:25   
KIRA
kerensa a ti skoz tolk preklinjaš?? mater to se bere kot če bi kak star enooki gusar v beznici preveč ruma spil in bi se vsajal na vse kurve in pijance tam noter.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sicer pa tvoji nasveti so dobri. ampak dvomim, da bi onadva to znala naredit, najbrž bi že če bi znala... po mojem bi jima blo treba konkretno pomagat, seveda če pomoč želita. mogoče bi se lahko kontaktiralo kakega pravnika, ki bi tejle zmedeni družinici lahko pomagal s sestavljanjem vse te papirancije. mogoče jagoda - ona je menda pravnica???  ne zarad staršev, ampak zarad otrok. stike in očetovo podporo si zasluži vseh 5 ne sam eni ali drugi.

< Sporočilo je popravil KIRA -- 7.9.2006 7:44:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 9:01:11   
Anonimen
Preklinjam, ker ne razumem, kako je lahko kdo tako naiven. user posted image
In ves čas ponavljam, da je vseh 5 otrok enakovrednih. user posted image
Jagoda, javi se! Kira je že tukaj. Kaj je zdaj z našo pravno pisarno? user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 9:05:32   
vesna.com
Na tvojo plačo se ti ne morjo vsest zaradi preživnine pa če sta 100x poročena.Lahko jo vzamejo v vid pri določanju višine preživnine.Če bo mož brez službo mu bo sodišče vsekakor določilo nižjo preživnino,ampak v vsakem primeru preživnino moraš plačevat,tudi če je tvoj dohodek 0.

< Sporočilo je popravil vesna.com -- 7.9.2006 9:12:21 >

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 11:21:47   
Anonimen
Ma daj to pa je že risanki podobno. Pa kakega deda te maš ti? Zdaj pa še ne verjame, da so otroci njegovi. Veš kaj noben normalen ne bi plačeval 80 000 sit (ne vem kak dolgo), če obstaja najmanjši dvom da bi bili otroci sploh njegovi.  Pa konec koncev nihče ti ne more preprečit, da vidiš lastnega otroka,nihče. Razen, če si narkoman, pedofil,...

Tako kot si je bivša pridobila pravico do preživnine, bi si tudi tvoj mož lahko pridobil sodno določene termine obiskov (samo če bi si jih res želel,tako kot si je bivša res želela preživnino)

Ma zdaj je kar je, vglavnem če sta s partnerjem taka heroja in bivša taka prešuštnica pa izpodbijajta očetovstvo in se ni kaj za bat. A ne? Eh vidva sta šele smešna in pol so tu še bogi otrociuser posted image

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 11:22:32   
Anonimen
Brezplačna pravna pomoč: http://www.pic.si/ - Pravno-informacijski center nevladnih organizacij

Pa še nekaj informacij o brezplačni pravni pomoči: http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?zdid=810&sid=438

Zdaj se pa zresnita, zberita papirje tako kot vama je Kerensa svetovala med kletivcami user posted image  ...

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 11:24:29   
KIRA
 jagoda najbrž čaka, da zrihtava kufe,pa pol se bo prdrajsala tuki. sej veš da pravniki brez kufetka ne morjo nič. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 13:51:08   
Anonimen
uff koliko nasvetov, papirologije, možnosti....vsega skupaj. Noro. Zbrka!

Bom dešifrirala vsako Kerensino besedo in se bova vsedla dol s šalcama kave, kadiva ne, upam da ne bova začela, po moje da ne, aja, vedro kave rabiva. In potem papirji in bova upam nekaj sčarala.

Moj je hotel že zdavnaj dati tožbo za ugotavljanje očetovstva, potem pa pomisliš kaj pa če je otrok moj, pa spet, kaj pa če ni, če ne bivša ne dovoli stikov, pa saj ziher ni, če je otroke tako naščuvala, da spustijo slušalko in še kako kletvico navržejo zraven. Najprej je bil najboljši očka, zdaj mu pa hčerka reče prasec...user posted image Nimam besed, no če se slučajno javi na mobitel. Se pa v zadnjih mesecih ne javlja.Kot sem rekla tistih 230.000 za ugotavljanje očetovstva naju bremza, to je pač za naju veliko denarja.

Se bova pa spokala in zahtevala tisto od vložitve tožbe dalje do plačila, to pa res nisva napisala...hmmuser posted image

Joj moram vse nasvete še enkrat prebrati da najdem glavo ven iz tega govna ki sva ga res sama skuhala, bivša je pa zelo pripomogla k temu oz naše predrago sodišče, ki melje vse skupaj kot en polž....

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 13:57:02   
Anonimen
aja, še to, kakih položnic za šolo pa ne bi plačevala, ker jih je že za smučanje v šoli v naravi, pa je Senica to izpodbijal da je to darilo, ne pa preživnina in so tele plačane račune že fino zavrgliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:26:53   
pot
Kerensa, samo vprašanje, nisem vsega spremljala, tvoj zadnji post mi je dal pa malo misliti.
Ali je možno, da bivša dokaže, da so otroci res njegovi, če želi še naprej prejemat preživnino? Samo vprašam, ker nevem kako gredo te stvari. Nimam pojma o njih. Zakaj bi pa onadva mogla plačat test o očetovstvu? Naj bivša dokaže, če je že varala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:27:53   
pot
Predzadnji post, ne zadnji. user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:33:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nasapot

Ali je možno, da bivša dokaže, da so otroci res njegovi,


Naredi se DNK test. In to je dokaz - bodisi, da je oče, ali da ni...

(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:38:52   
Anonimen
Vse lepo in prav, ampak ah dejte no mir, a ko je pa treba plačevati preživnino, se pa pol že sprašuje, če so otroci sploh njegovi.

...oh ja, narediti jih je lepo, pol se pa čudi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:40:14   
Anonimen
Še to, hvala vsem, vsem za vse nasvete, še posebej pa Kerensi, no pa sorry ker si se malo razburila, zdaj bom pa jaz kriva ker ti je narastel pritiskuser posted image  in upam da bomo rešili to kačo klopotačo. V soboto gremo na morje, s seboj bomo vzeli to goro papirjev pa upam kaj skvačkali

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:40:38   
pot
Žabonka mislila sem, zakaj bi onadva plačevala DNK test, če lahko plača tista, ki je varala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:47:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nasapot

Žabonka mislila sem, zakaj bi onadva plačevala DNK test, če lahko plača tista, ki je varala.


Ne rabi ona plačat testa, ker ga je prevarala. Plačala bo, če se izkaže, da otroci niso njegovi-to je njena edina prevara.
A na morje greste?user posted image







(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:49:49   
pot
A tako gre to. Hvala nivess za pojasnilo. Potem je pa res treba premislit, če lahko našparate s tako malo denarja 480.000 Sit. Ali je 240.000Sit za oba otroka? No, kakorkoli že, veliko uspeha Anonimna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:52:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V soboto gremo na morje,


user posted image  Res, da ni moja stvar, ampak svoje prejšnje poste preberi pa ti bo jasno zakaj se čudim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 14:54:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V soboto gremo na morje,


user posted image  Res, da ni moja stvar, ampak svoje prejšnje poste preberi pa ti bo jasno zakaj se čudim.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 15:12:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


A na morje greste?user posted image









Sama sebe citiram. Točno to sem jaz mislila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 16:35:08   
Anonimen
drage moje!

samo v vednost, niti en sam samcat dan še nismo bili na morju, zdaj pa gremo za 7 dni v apartma, ki stane 33.000,00 sit za vse nas, ocenjen pa je ta apartma z bogima dvema zvezdicama.Ta strošek smo si pač ZARADI OTROK odtrgali od ust.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
7.9.2006 23:54:25   
Anonimen
Pa dejte, no, pi*da, zdej folku morit še s tem morjem, no! user posted image  Če bi mel kolkrtolk preveč keša, kukr namigujete, bi šli na morje u sezoni, u hotel in u tujino, ne pa sred septembra u apartma z dvema zvezdicama, ki za 5 ljudi stane 30 jurjev. Dejte no mal razmislt, vešče, predn kej napišete. To, da sta pa kljukca mal preveč naivna, nima pa nobene zveze s tem, da mularijo u vodo peljeta, a se vam ne zdi? user posted image

U glavnm, anonimna - dej ne zaserta si dopusta še s temi papirji. Pustita use skup doma. U enem tednu itak ne bosta nč rešila.

Komentirala bi pa sam tistle s položnicami, kar pravš, da je Senica izjavu - ja sej če je tvoj bimbo plaču 80 jurjev preživnine, pol pa še položnice, se jih u tem primeru res lohk smatra kukr darilo. Če pa bi plaču NAMEST preživnine in potem poslal en dopis al pa neki na sodišče, da bi jih obvestil, kaj in zakaj je tko naredu, pol bi blo pa drgač.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 9:47:20   
Špela100
Sicer nisem vsega prebrala, ker je preveč vsega, ampak jaz se pa zdaj oglašam z druge strani.
Jaz sem pa ena izmed tistih, ki je bivša mati samohranilka z enim otrokom in ima novega partnerja.
Bivši mi je po tožbi in izvršbi vsak mesec nakazoval 28.000 sit, vmes se je poročil ima dva otroka iz tega zakona in je sedaj izgubil službo po svoji malomarnosti, ma ne malomarnosti v državni službi je že 10 let delal kazniva dejanja in zdaj so ga končno ujeli dali na disciplinsko in je zdaj brezposelen, brez pravice do nadomestil in dela na črno in zraven še gradi hišo. Baje tudi s to ženo ni več skupaj.
Mojega otroka-se pravi najinega skupnega, katerega ni videl že 8 let, ker ni pokazal niti enkrat interesa, je tožil za znižanje preživnine na 8.000,00. Ker da je brez službe, njegova žena pač zasluži kolikor zasluži in da njegovi otroci porabijo vsak 30 tisoč, se pravi 60 tisoč.
MA HALOOOOOOOOOOOOOOOOOO.......................
Kdo se zdaj dela norca s koga....njegovi vsak 30, v vrtcu, moj pa 8...............in po njegovi malomarnosti izgubil službo in že 10 let se zajebaval in iskal....

Je odvetnica skor do stropa skočila, ko je to prebrala. Sem jaz seštela mesečne stroške od otroka vse dejavnosti, hrano, obleko, knjige, izlete...je prišlo na 80 tisoč/ mesec.
Ni problema lahko bi jo tudi sama vzdrževala vendar TO JE OTROKOVA PRAVICA in DOLŽNOST MATERE JE, da se potegne za otrokove pravice, celo socialno mi je reklo, da nikakor tega ne smem dovoliti, ker bi se mi štelo v slabo, ker se ne bi potegnila za otrokove pravice. To je otrokov denar.
Zdaj pa mal pomislite...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 9:53:33   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Pa dejte, no, pi*da, zdej folku morit še s tem morjem, no! user posted image  Če bi mel kolkrtolk preveč keša, kukr namigujete, bi šli na morje u sezoni, u hotel in u tujino, ne pa sred septembra u apartma z dvema zvezdicama, ki za 5 ljudi stane 30 jurjev. Dejte no mal razmislt, vešče, predn kej napišete. To, da sta pa kljukca mal preveč naivna, nima pa nobene zveze s tem, da mularijo u vodo peljeta, a se vam ne zdi? user posted image

U glavnm, anonimna - dej ne zaserta si dopusta še s temi papirji. Pustita use skup doma. U enem tednu itak ne bosta nč rešila.


se čist strinjam s tem. popolnoma. mislim da imave s kerenso tlele neko telesimpatijo, ker podobno razmišljava v tej zadevi. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?