|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo hraniti odločbe?
12.9.2006 10:40:49   
Jančika_
Končno sem se lotila pospravljanja raznoraznih papirjev in največji kup predstavljajo odločbe za otroški dodatek (pošljejo odločbo, pa ugotovijo, da so se zmotili, pa pošljejo še eno, potem ugotovijo, da sem se zmotila jaz in tako v nedogled). Koliko papirja za tistih par fičnikovuser posted image .

Torej: kako dolgo naj to hranim? Bom to še kdaj rabila, recimo odločbo izpred dveh letuser posted image ?  Pa za druge stvari me tudi takole mimogrede zanima, ko že ravno sprašujem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo hraniti odločbe?
12.9.2006 10:42:40   
soncece24
Nisem sigurna,če velja za otroške enako, ampak po navadi je treba take stvari hranit 5 let, za davčno 10. Tak da ti želim veselo nalaganje v klet user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo hraniti odločbe?
12.9.2006 10:44:25   
Jančika_
O materuser posted image . Grem lahko kar novo omaro kupit.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo hraniti odločbe?
12.9.2006 10:48:54   
Mina1
Pravijo da 5 let, resno, jaz vse hranim, nikoli ne veš.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo hraniti odločbe?
12.9.2006 11:07:28   
soncece24
One ikeine škatle za v klet pa sigurno user posted image user posted image user posted image so cenejše ko omara.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.9.2006 11:11:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo hraniti odločbe?
12.9.2006 11:33:35   
Naja31
Pri meni je vedno tako, da hranim celo večnost in nikoli nič ne rabim. Potem naredim veliko pospravljanje, vse stran zmečem in potem obvezno rabim, kakšen papir ki sem ga stran vrgla user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo hraniti odločbe?
12.9.2006 11:52:22   
Jančika_
Naja, to pa itakuser posted image .

Uf, kolk sem zdajle zmetala stran enih brezveznih papirjev. Pa se nič ne pozna na prostoruuser posted image .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo hraniti odločbe?
12.9.2006 12:25:53   
GATA
Jaz lahko povem, da je treba Pogodbe o nakupu avtomobila hraniti 10 let!!!! Tako me je šokiralo, da ne znam povedat.
Za ostalo pa sedaj nisem več prepričana user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?