|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 10:24:36   
veritas
Glede na podobne izkušnje ti svetujem naslednje:
- sodišča so zelo diskriminatorna glede določanja preživnin - očetovim otrokom iz prvih zvez raje povišujejo kot znižujejo preživnine, pri tem pa se sploh ne ozirajo na stroške ki jih imajo ti očetje z otroci v drugih vezi
- za tožbo za znižanje preživnine si izberi dobrega advokata in vztrajaj do konca (vedno se najde kakšna "pametna sodnica" ki najde en kup razlogov da ne zniža preživnine)
- vse premoženje ki ga ima tvoj mož naj prenese na tebe ali na kakšnega drugega družinskega člana
- na tvoje prihodke in premoženje se ne more sodišče "vsesti" ker ti nimaš nič opravit s prejšnjo vezo tvojega partnerja
- tožba spada med prioritetne zadeva traja pa približno eno leto

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 12:03:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veritas
- vse premoženje ki ga ima tvoj mož naj prenese na tebe ali na kakšnega drugega družinskega člana

To je kaznivo. Kot prvo. user posted image
Kot drugo pa - če tega ni naredil že prej, ampak bi naredil šele zdaj, ko je v postopku, mu tako ali tako ne bi nihče verjel. user posted image

Ideja je OK, ja, ampak tukaj ne študiramo, kako prikrajšati prva dva otroka, temveč to, kako še tisto revščino, ki jo bimbo ima, pravično razdeliti med vseh pet otrok.

Pa še sodišče moramo prepričat v to. U, tole bo še hec, vam rečem. user posted image

(odgovor članu veritas)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 12:05:55   
KIRA



Med lačnimi dekleti že od nekdaj kroži fama,
da pri Dasi vedno čaka Gavrilović salama...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kje si pa to pobrala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 12:08:58   
Anonimen
Pri Radhinem možu. user posted image user posted image user posted image

... in zazibam joške od Obale do Koroške... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 17:49:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Pri Radhinem možu. user posted image user posted image user posted image

... in zazibam joške od Obale do Koroške... user posted image user posted image user posted image



Kerensa pa saj si ne puščaš dolgih no... Jaouser posted image user posted image user posted image  Ja komad je pa ena sama poezijauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 18:12:58   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pravite?

Za dva plačuje noro visoko preživnino.


39.000 za dva otroka se zate zdi NORO visoka preživnina?

če jih je delal naj jih še živi. a ste se kdaj vprašali, kaj bo z otrokoma, če ne dobita teh 39.000 SIT in z vami, če ne dobita preostanka 120.000 SIT? kva so eni škrti

pa oprosti za komentar, ki ga ne želiš, ampak ...

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 18:32:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Malo sem nerazumljivo napisala, 39.000 SIT je za vsako, se pravi skoraj 80000 sit na mesec mora plačevati, tako da za naju in otroke skoraj nič ne ostane.

No,pravzaprav nisva poročena, jaz mu samo rečem mož, torej upam se mi ne bodo vsedli na plačo


Za enga otroka je napisala 39.000

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 18:54:38   
piščanc
no šele zdele sem prebrala do konca, imam slabo navado da odgovarjam na prvi post

kerensa user posted image , upam da bosta anonimna in njen mož prišla do pametnih rešitev.

še vedno pa mislim, da sta si za tole sama kriva. pa ne glede na počasnost sodišč. pogovor včasih da čudeže.

bivša žena je morala biti res razp..., da je nabavila senico -pa brezposelnauser posted image

a,ste mi čudni ljudje. sami ste tako zakomplicirali, zdaj naj pa sodišče rešuje vašo kolobocijo.



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 18:56:55   
Anonimen
Piščanc - Ne vem no, meni se zdi da je za plačo 160.000, včasih pa je domov prinesel 150.000,00 SIT - 80.000 sit visoka preživnina, glede na to, da so doma še trije otroci plus seveda midva. Nimam filinga da sva za to škrta, pa poskusi ti z ostankom 70.000 sit prehraniti sebe in tri otroke, moja porodniška za znaša 70.000 sit, pa seveda kaj prihraniti, kupiti kak voziček, pleničke, pa kaj bi naštevala saj veš sama kako to gre plus da kupujem adaptirano mleko ker ne dojim pa gre še ful denarja za to mleko.

EJ FOLK, Privoščite nama vendarle tole morje, včasih smo šli v hotele, zdaj pa....user posted image  Hvala Kerensa, Kira, ki vsaj malo držita z nama.

Kerensa, moj je točno tako naredil kot si rekla, ni plačal preživnine, temveč položnice za šolo v naravi in to navedel in sporočil sodišču, da je to pač namesto preživnine. Senica pa je to izpodbijal, navedel nek zakon, citiral.."nagrade, darila, samovoljni prispevki se ne štejejo v preživninske obveznosti..."In sva še ta denar pušnila.

VERITAS- Saj zato sem pa odprla to temo, tožba KAO spada med prioriteto in naj bi bila končana v enem letu NAJ BI BILA, najina se vsekakor vleče že skoraj dve leti, pa nič ne kaže da bo kaj, ker še obravnava ni bila razpisana. No bila je ena, kot sem rekla, pa je bila preložena ker je bivša pustila službo.

Sva pa midva danes dala na sodišče kot je predlagala Kerensa, popravek tožbe, OD VLOŽITVE TOŽBE DALJE DO PLAČILA.... to sem res pozabila, oprostitev plačila sodnih stroškov sem pa videla, da sem zahtevala. Saj sem že čisto zmešana zaradi teh papirjev, skoz neke popravke tožbe dajeva na sodišče, ker nič ne naredijo, sem že čisto zmedena zaradi tega vsega..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
8.9.2006 22:58:45   
Anonimen
Ja, ja, darila se res ne štejejo v preživnino, pa samovoljno spreminjanje preživnine v položnice tut ne gre, ampak pi*da po dveh letih pa tut lohk neki po svoje mrdnete, a ne, če že oni nč ne?

Dejta vidva rajši mal detektiva špilat in najdta papirje o tem, kako je bivša ostala brez šihta. No, sej vidva jih sicer ne bosta vidla, ampak zahtevita to, da jih sodišče dobi. Da se vid, zakva je gospa brez šihta ostala. Pol nej pa ona sama razlaga, od česa Senico plačuje. Nč jst ne vem o tem, da bi on kej Karitas špilu al pa kej podobnga.

Fak, ej, fajn sta se usrala, ampak zdej bosta še en cajt bl na tenk piskala, da bosta tole usaj na pou rešla. Bejžta že do Hanžeka, no, pa sodišče dejta mal o tem obvestit, da bosta šla k njemu. Zagrozita še z mediji, da se bojo mal zmigal.

Drgač pa k v Štasburg (klinc, ne znam napisat prou).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
9.9.2006 0:27:32   
Anonimen
KERENSA - Takoj ti lahko povem kako da je bivša ostala brez službe. Vseh 10 let zakona jo je vzdrževal moj (naivni) partner, doma so itak ful bogati, imajo vikend na morju, vikendico nekje izven Ljubljane, stanovanje...Senico si privošči z lahkoto.

Ves čas je bila zaposlena pri premožnemu očiju, da so ji pač tekla leta, delala pa ni nikoli. No in kako je najlažje ostati brez zaposlitve, rečeš očiju naj ti da pač odpoved.Kot sem rekla delala ni nikoli, delal je le moj, skrbel zanjo in za otroke. Ja vem Kerensa kaj boš rekla...butelj, zasluži klofute...eh kaj češ. Tudi moški so naivni.

Komu naj pa zagrozim z mediji, a sodišču, že sedaj me ne upošteva...na koga naj pa se obrnem da mu omenim medije, če pa dlje od vložišča ne pridem.

Štrasburguser posted image , če pa še v Lj. nič ne rešimo, kdo naju bo pa tam upošteval?

Saj mrdava, piševa urgence, dopolnitve k tožbam, rojevam otroke, da bodo čimveč zmanjšali preživnino...pa nič.

Tale Hanžek ima pa baje po 100 primerov na teden, so rekli da ni šans da naju sprejme

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
9.9.2006 10:59:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Saj mrdava, piševa urgence, dopolnitve k tožbam, rojevam otroke, da bodo čimveč zmanjšali preživnino...pa nič.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
9.9.2006 11:00:03   
Anonimen
Če pa samo zato rojevaš da vam bodo preživnino zmanjšal sta si pa kar sama kriva!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
9.9.2006 12:04:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

rojevam otroke, da bodo čimveč zmanjšali preživnino...pa nič.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Če pa ta ni bolana, potem pa res ne vem kaj je.


Ampak boga anonimna bo spet napisala, da se je zmotila in da ni tako mislila a ne? Sigurno je pričakovala, da bojo zmanjšali preživnino, glede na to da samo rojevauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
10.9.2006 19:01:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Ampak meni tisti podatek o petih otrokih in oprostitvi plačevanja preživnine ne gre iz glave. Še zadnjič je ena svetovala drugi, naj moža prepriča še za enega otroka (v prejšnjem zakonu ima dva, v tem dva, žena pa si želi še tretjega) tako, naj mu omeni, da mu potem ne bi bilo treba plačevati preživnine.

A je to kdaj bilo uzakonjeno in so sedaj to spremenili? Od kod potem te informacije v moji glavi in še nekaterih drugih?

Lp,

živa 


user posted image user posted image user posted image  Meni se to ne zdi pošteno do njegovih prvih 2 otrok,... Da ne bi dobivala več preživnin, zato, ker ima njun oče še 3 druge otroke, drugi trije bodo imeli in očeta in denar prva dva pa nič od tega? user posted image  Ne vem meni to zveni brezsrčno.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
10.9.2006 23:12:38   
Pupica
Res bi si (z lahkoto) našla kakšnega bogatejšega moškega, merjeno v denarju, zanj sem se pa odločila, ker je čudovit očka, najbolj prijazen moški na svetu, dober do mene in do otrok, je pravi družinski človek in zato sem se odločila zanj!Če bi pa vse skalkulirala in seštevala kot praviš, ja potem se pa res ne bi smela tako odločiti.

Zanj sem se pač odločila iz oz. zaradi ljubezni in ni mi žal.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pohvalno denar ni vse!!!!Čist te štekam.
Je pa tako, da tut če ostaneš brez službe, nobenga ne briga, sploh če je ex **** mahnjena na denar. In če imaš 39 jurjev preživnine x 2, kot si rekla, on pa recmo na socialki dobi 35, njih to figo briga.

Če te pa še kaj zanima pa mi piši privat.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
10.9.2006 23:38:23   
Anonimen
- tožba spada med prioritetne zadeva traja pa približno eno leto


Niti slučajno!!!!Naša blesava sodišča se po*erjejo na to. Imam podoben primer. Čez nekaj mesecev bo 3 leta, potem pa takoj na Evropsko sodišče po odškodninouser posted image

Je pa res, da sodišča so se zavzemala za to, da bi dobili primer preživnine iz rok CSD-ja, sedaj jih pa ne rešujejouser posted image In potem ena takale seronja kot je Senica,lahko dela kar ji pašeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veritas)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 5:35:32   
Anonimen
Tožbe te vrste zares spadajo med prioritetne zadeve. Hec pa je v tem, da je tudi prioritetnih zadev toliko, da jih rešujejo po vrstnem redu. In ker niso niti malo ažurni, se tudi prioritete vlečejo po dve leti ali več. Moja tožba za določitev preživnine bo imela prvo obravnavo šele po dveh letih. Kje je šele glavna? user posted image
Otrok pa par let brez vsakakršnega denarja, pa še na Jamstveni sklad ne morem. Sranje, vam rečem. Sranje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 13:13:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veritas

Glede na podobne izkušnje ti svetujem naslednje:
- sodišča so zelo diskriminatorna glede določanja preživnin - očetovim otrokom iz prvih zvez raje povišujejo kot znižujejo preživnine, pri tem pa se sploh ne ozirajo na stroške ki jih imajo ti očetje z otroci v drugih vezi
- za tožbo za znižanje preživnine si izberi dobrega advokata in vztrajaj do konca (vedno se najde kakšna "pametna sodnica" ki najde en kup razlogov da ne zniža preživnine)



hm.... Zdaj pa mi naj nekdo pove, ali to, da ima oče z novo partnerko novega otroka ni dovolj velik razlog, da se otrokom iz prejšnjih zakonov znižajo preživnine?!?!?! Ja, kaj so pa otroci iz prejšnjih zakonov več vredni? Halo?!?!? Preživnine se praviloma tako določijo do daske, in če pride novi otrok ali dva, tri (kakorkoli) se bistveno spremeni situacija, ker je treba preživljati še najmanj enega otroka. Potem pa rečejo, da ima nova partnerka plačo in zasluži. In kaj ima nova partnerka s tem? Očetov denar se mora porazdeliti pravično na vse otroke in vseh zakonov itd.  Če je namenjenih 2x 39.000 sit (78.000) za dva otroka, se potemtakem 78.000 razdeli na tri, štiri ali pet.....kolikor je pač otrok. 

Anonima - držim pesti, da vama uspe pravično rešiti zadevo. Pravično za vse otroke, predvsem pa za vajine, ki so doslej na račun požrešnosti bivše partnerke bili v marsičem prikrajšani. Žalostno....

(odgovor članu veritas)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 13:24:08   
Anonimen
Ja ja pa obvezno glejta, da pri njegovih bivših 160 000 plače naredita še 5 otrok, da bo ja za vsakega otroka posebej naneslo "pravičnih" 16000 sit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 14:23:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ja ja pa obvezno glejta, da pri njegovih bivših 160 000 plače naredita še 5 otrok, da bo ja za vsakega otroka posebej naneslo "pravičnih" 16000 sit.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 14:27:21   
Anonimen
Saj mrdava, piševa urgence, dopolnitve k tožbam, rojevam otroke, da bodo čimveč zmanjšali preživnino...pa nič.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


BOLANO!!!!

Otrok se ne rojeva zarad zmanjšvanja preživnin in ostalih osebnih koristi!

Za bruhat!

Dej mal premisli preden kaj napišeš!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 14:30:51   
Anonimen
Pač naj si očka najde še dodatno službo, da poplača prejšnje in zdajšne otroke (beri: mesečna preživnina). Kratko in jedernato.

Zakaj bi vedno otroci nastradali zaradi tega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 14:33:22   
mama54
Karin,zakaj bi premislila kaj napiše.Napisala je točno to kar misli in kar dela.Se pa strinjam s teboj" BOLANO".user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 21:41:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pač naj si očka najde še dodatno službo, da poplača prejšnje in zdajšne otroke (beri: mesečna preživnina). Kratko in jedernato.




To pa lahko napiše samo maščevalna kokoš.Zakaj bi bili otroci in  nova partnerica brez očka, ki bi cele dneve delal, zato da bi si ex gospa lohka prvoščila luksuz, medtem ko bi druga družina s težavo shajala skozi mesec???

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zakaj bi vedno otroci nastradali zaradi tega.


Pomisli, predvidevam, da imaš svoje otroke. Zakaj bi nastrali otroci in bili brez očeta.Naj uganem, očka nima stikov s tvojimi otroci, kajne?user posted image Kdo je kriv?Otroci ne!Verjetno da ti....Nemogoče je da očka ne bi rad videl svoje otroke, če ima tudi druge.

Torej zakaj bi potem "novi" otroci nastradali, sploh če so se razmere spremenile. Kaj pa ko je družina še skupaj, pa nekdo izgubi službo.Tedaj vsi nastradajo. Torej naj bi to enako veljalo tudi za ločene družine. Situacija je enaka.Očka ne zasluži dovolj. Potrpeti morata obe družini.Nova in stara.


Pa še nekaj...A kar misliš, da greš k delodajalcu, poveš da delaš 8 ur, pa da bi še 4 ali več ur delal na drugem delavnem mestu. Matr si pa blont(Kerensa zdej vem zakaj tolk preklinjašuser posted image user posted image user posted image user posted image ), če misliš da ga bo odprtih rok sprejel.Žal punči nismo v Ameriki. Dvomim, da bi delodajalci komej čakal tacga človeka, ki jim bo v službi vegetiral, saj ne poznam nobenga user posted image , ki bi lahko toliko ur skupaj delal.

Kaj pa če očka dela v turnusih, kako bi kombiniral službo...

Ja seveda gospa, predvidevam da bi edino tebi to pasalo(zadostilo tvoji maščevalnosti). Otrokom (tudi tvojim) njemu in novi partnerici pa bi zagrenilo življenje.

Tvoji otroci ne bi trpeli edinole  če  nimajo stikov z očkom. Kdo je kriv da ni stikov, ne bomo razpredali, saj bi ponavadi prav tiste maščevalne babnice, ki preprečijo stike,  rade dnar molzle do onemoglosti, pa četudi do otrokove penzije!!!!


LP

lumpka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?