|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:32:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: nivess








BRAVO user posted image user posted image  ....in spet smo pri Tjazyu user posted image  Dajmo ga enkrat preskočit. Naj dvojček33 postane naš novi gospod.



Prepozno Tanikaa, boš vidla da se bo  naš mali svizec vsak čas pričaral.


Drugače pa je dvojček komot lahko naš novi gospod, ker vidim da je bolj drzen in napredenuser posted image user posted image Definitivno pa bo počasi bolj izkušenuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:33:07   
Bubamaraa
Radha nič se delat zdej lepe.......da ne bom v javnost dala slike od tvojga deca.....user posted image user posted image user posted image (saj veš katero sliko mislimuser posted image )

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:33:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Aja,zato si jih zavrnila...user posted image Romantika na viškuuser posted image Sej ne rečem:dobra bejba si,pa tvoj mož je tudi čeden..ampak vseeno-jaz nisem za te stvari.Predlagaj Dvojčku...on bo pa zagrizel!




Ja res je, sem zelo romantična dušica. Pa saj vidiš po tistih rožicah in čokoladicah, ki ti jih nenehno pošiljam. user posted image user posted image Dvojček pa pač ne pride v poštev. Pa kaj ti nisem zgoraj jasno napisala kako in kajuser posted image  Samo ti, pa če zapravim celo bajto na rožiceuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:34:00   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO:
Nisva nikoli probala in me ne privlačijo te stvari. Tudi predstavljati si ne znam kako bi to zgledalo v izvedbi. Me pa zanima kakšen medsebojni odnos imajo partnerji , ki se to spravijo počet.  Če sta oba full za stvar in nimata zadržkov glede tega pol pa v akcijo.  Mogoče bi blo dober, da gresta v kakšen Swinger klub in si najprej pogledata kakšen folk je tam.  Po moje je kar problem najti par, ki bi obema ustrezal in seveda vidva njima.  Tko kot so že ostali napisali, pa preden se lotita razmislita kaj pridobita in kaj izgubita.  srečno  

Dvojček 33



Ti ti Dvojček. A smo te malo preveč pokvarili. Jaz sem ti rekel, da ponucaj za miselni preobrat nekaj let ne pa nekaj dni.user posted image  


Firasto

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:35:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

cccccc a pol o men tud nč ne ve??user posted image user posted image user posted image




Tako torej. Zato jaz ne pridem na vrsto user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:43:07   
Anonimen
Pozdrav!
Ne bom se spuščala v podrobnosti, lahko pa ti povem le to, da se lahko zgodi, da bosta z ženo imela težave s tem, ko se bosta medsebojno gledala z drugimi partnerji. Sicer tega ne morem trditi, saj je precej odvisno od tega kako si zaupata, in koliko si to zares želita. Pa precej je odvisno tudi od vajine ljubosumnosti, vendar o tem verjetno ne bi razmišljala, če bi bila ljubosumna.

Pa veliko sreče in upam, da bosta ohranila zakon.user posted image

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:48:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. Sicer tega ne morem trditi, saj je precej odvisno od tega kako si zaupata, in koliko si to zares želita. Pa precej je odvisno tudi od vajine ljubosumnosti, vendar o tem verjetno ne bi razmišljala, če bi bila ljubosumna.





Lepo, da se držiš teme ampak vseeno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:49:32   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

Ne vem če se je že pisal o tem sem gledal pa nisem najdu. Zanima me, če je kakšen na forumu, ki ima izkušnje s tem in kakšne izkušnje ste imeli dobre, slabe.... Kje ste se najdli ? Kako ste se počutil? Ste večkrat ali sam enkrat?
Midva z ženo zadnje čase premlevava o tem in se nama zdi zanima ideja čedalje bolj. Resno naju pa zanima kako to zgleda. Vaši odgovori bodo zelo dobrodošli.  


Fak kaj si boste se zmislili... dejte se J**** kot zajci pa bo!

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:51:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

Ne vem če se je že pisal o tem sem gledal pa nisem najdu. Zanima me, če je kakšen na forumu, ki ima izkušnje s tem in kakšne izkušnje ste imeli dobre, slabe.... Kje ste se najdli ? Kako ste se počutil? Ste večkrat ali sam enkrat?
Midva z ženo zadnje čase premlevava o tem in se nama zdi zanima ideja čedalje bolj. Resno naju pa zanima kako to zgleda. Vaši odgovori bodo zelo dobrodošli.  


Fak kaj si boste se zmislili... dejte se J**** kot zajci pa bo!




In potem se bodo ti klubi imenovali Zajčevstvo in bodo swingerji počasi izumrli user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:58:50   
dvojcek33
Oh ja, vidim da gre marsikomu v nos,če se človek  spreminja. Jaz sem se začel spreminjati zaradi žene in ker se toliko o tem pogovarjava mi tud postopek spremembe gre hitreje. Če ljubiš svojega zakonca mu moraš priti nasproti in mu dati svobodo , ki jo rabi. Tut men se je marsikaj odprlo odkar sem na RR . Se skor ne prepoznam, ampak mi je všeč kakšen sem postal in kar je najbolj pomembno, da se čedalje bolj z ženko zastopiva.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: swingerstvo
6.9.2006 15:03:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

Oh ja, vidim da gre marsikomu v nos,če se človek  spreminja. Jaz sem se začel spreminjati zaradi žene in ker se toliko o tem pogovarjava mi tud postopek spremembe gre hitreje. Če ljubiš svojega zakonca mu moraš priti nasproti in mu dati svobodo , ki jo rabi. Tut men se je marsikaj odprlo odkar sem na RR . Se skor ne prepoznam, ampak mi je všeč kakšen sem postal in kar je najbolj pomembno, da se čedalje bolj z ženko zastopiva.


No odlično!user posted image user posted image

Ti glej, da boš lepo poročal kako je z vajinim odnosom še naprej. Dosti sreče in veliko ljubezni ti želim gospodar mojuser posted image

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: swingerstvo
6.9.2006 15:06:35   
dvojcek33
veš da bom nivess , zdej sem že odvisen od RR.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: swingerstvo
6.9.2006 15:10:54   
dvojcek33
hvala Kira za link, nisem si mislil da se folk v saunah "spoznava", to je pa dost bolj zanimiv kt kakšen swinger klub. Bo treba začet hodit po saunahuser posted image

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: swingerstvo
6.9.2006 15:27:35   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33
Če ljubiš svojega zakonca mu moraš priti nasproti in mu dati svobodo , ki jo rabi.

Že tako so medčloveški odnosi zapleteni. Če človek nima problemov, si jih pa naredi. Jutri boš tu spraševal, kaj narediti ker je odšla z drugim. Ker odšla bo. Če ne boš "za" bo šla prej ali slej. Če boš "za" si pa sam kriv. V vsakem primeru bo odšla.

Vprašanje je, ali ona res ljubi tebe?



(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: swingerstvo
6.9.2006 15:27:47   
smrka
Dvojcek, vi sam seksejte kot zajcki pa bo!!! Glavno da se mas fajn z zeno ... pa je!

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: swingerstvo
6.9.2006 15:35:16   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33
Če ljubiš svojega zakonca mu moraš priti nasproti in mu dati svobodo , ki jo rabi.

Že tako so medčloveški odnosi zapleteni. Če človek nima problemov, si jih pa naredi. Jutri boš tu spraševal, kaj narediti ker je odšla z drugim. Ker odšla bo. Če ne boš "za" bo šla prej ali slej. Če boš "za" si pa sam kriv. V vsakem primeru bo odšla.

Vprašanje je, ali ona res ljubi tebe?





Med temi vrsticami se zna skrivati precej resnice.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: swingerstvo
6.9.2006 15:50:16   
Anonimen
Dejstvo je, da je dvojček prepričan, da moraš dat svobodo svoji ljubezni...ok. On se je odločil, da jo bo dal..spet ok.

vprašanja je zakaj se je tako odločil?

Globoko nekje v svoji podzavesti je on prepričan, da jo bo zgubil kad tad.
Iz velikega straha in še večje želje, da bo lahko živel kdaj brez nje, se je odločil, da si olajša vest-ko pride ta dan. Upam, da tega dneva ne bo doživel, ampak s tem swingerstvom in podobnimi zadevami bo olajšal svojo vest za prihodnost.

Ampak to je že za temo partnerski odnosi in ne spolnost.

(odgovor članu MH0)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: swingerstvo
6.9.2006 15:51:03   
Anonimen
Možno pa da se motim, ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: swingerstvo
6.9.2006 16:02:09   
Anonimen
 
Dvojcek.. nekateri so sicer ze pisali o teh zadevah, ki so jih sprobali.. in spet se posluzujes svojega ziherastva..

Tudi ce ti kdo opise, kako je bilo.. kaj ti bo to? ziher bo pri tebi cist drugace..  Ce hoces zvedet.. moras probat.. ce hoces probat, pa rabis pogum..

Mislim... kako hecno je na tem svetu.. Se nikoli nisem videl, da bi kdo vprasal.. kako je, ce seksas 1:1 ker je to kao OK.  Sej 2:2 po logiki ne more biti nic drugace.. Isto je..

kar je pomembno je samo to, da vidva med seboj to prej razcistita.. kolikor se pac da..
- da najdes ustrezen par.. taksen ki to ne pocne zaradi navelicanosti eden drugega.. in da se prej tudi spoznate.. ste prijatelji...
- da si to res zelis storiti.. ne pa da to delas samo zaradi svoje zene..  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: swingerstvo
6.9.2006 16:02:51   
KIRA
                              bnm bvg gnnnnnn                               g

to je rekla moja tamala.  user posted image user posted image user posted image jest pa pravim, da ni nujno, da je z zvezo kaj narobe.

pri men je blo tako, da me je firbec matral, ker praktično nisem imela prartnerjev pred mojim možem. pa on pred mano tud ne. vsak sva imela samo svojo prvo izkušnjo z nasprotnim spolom, pol sva se pa spoznala in od takrat sva skoz skupi. pa me je pač zanimalo, kako je to drugje. pa njega tud, sam da je on mal bolj sramežljiv glede tega, pa sem jest zadevo "sprožila". radovednost sem/sva potešila in me je v glavnem minla, pa še kakšno finto sem se poleg naučila, tako da se je najin seks definitivno izboljšal. pa odnos tud, ker ni takega ljubosumja kot pri drugih parih. oba imava enake pravice in dolžnosti, oz. privilegije na tem področju. noben ni bil za nič prikrajšan, pa tud počela nisva nič takega, kar bi drugega "ranilo" na kakršen koli način. seks je seks, ljubezen pa ljubezen. eno z drugim mešat je brez zveze in samo stvari zakomplicira. če pa seksaš z nekom, ki ga imaš rad - zakaj pol tej osebi ne bi omogočil, da svoje želje izživi in se ne zapira vase, ampak se "uči" in si širi obzorje???

< Sporočilo je popravil KIRA -- 6.9.2006 16:09:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: swingerstvo
6.9.2006 16:19:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Dvojcek.. nekateri so sicer ze pisali o teh zadevah, ki so jih sprobali.. in spet se posluzujes svojega ziherastva..

Tudi ce ti kdo opise, kako je bilo.. kaj ti bo to? ziher bo pri tebi cist drugace..  Ce hoces zvedet.. moras probat.. ce hoces probat, pa rabis pogum..

Mislim... kako hecno je na tem svetu.. Se nikoli nisem videl, da bi kdo vprasal.. kako je, ce seksas 1:1 ker je to kao OK.  Sej 2:2 po logiki ne more biti nic drugace.. Isto je..

kar je pomembno je samo to, da vidva med seboj to prej razcistita.. kolikor se pac da..
- da najdes ustrezen par.. taksen ki to ne pocne zaradi navelicanosti eden drugega.. in da se prej tudi spoznate.. ste prijatelji...
- da si to res zelis storiti.. ne pa da to delas samo zaradi svoje zene..  



Ko sem bila nedolžna sem spraševala kak je 1:1user posted image

To je res. Svingerstvo ni kar tak. Moraš pazit kdaj, kje in s kom. Jaz ti priporočam Avstrijo,Graz. Tam je to drugače sem čula.
Če tega ti nočeš ne delaj, ker vama ne bo uspelo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: swingerstvo
6.9.2006 16:23:28   
KIRA
zakaj pa graz???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: swingerstvo
6.9.2006 16:27:53   
Anonimen
Zato, ker je Graz pravi swinger placuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: swingerstvo
6.9.2006 16:34:46   
KIRA
aha, tega pa jest ne vem. zanimivo kako se vsak dan naučiš nekaj novega. user posted image user posted image user posted image

sem pa nedavno od enega znanca čula, da je baje tisti night klub havana ali kako se že kliče, tud tak za swingerje. pa baje nekaj podobnega kot kupleraj tud. user posted image user posted image user posted image potrdit pa ne morem teh govoric. nobenga ne poznam, ki bi se ustavil - oz. še ni noben priznal. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: swingerstvo
6.9.2006 16:50:33   
Anonimen
 
Ti buhca, tole pa je spremembauser posted image ... Navali narode user posted image


(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?