|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: swingerstvo
7.9.2006 7:25:31   
Anonimen
 
Noo.. ne priporocam ti Graz ali pa razne podobne klube.. predvsem tujih ne..

Ce ze.. potem najdita individualni par.. ki si to tudi zeli.. ne predalec od vaju.. ker verjetno se morate prej parkat videti.. a ne? Ne mores kar navalit..prvo minuto.. samo zato, da bo zelja.. izpolnjena.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: swingerstvo
7.9.2006 7:27:04   
Anonimen
Joj dvojček, ali si res tako pust, da rabita še duet zraven vajinih vragolij. Nevem no, to mi res ni jasno.

A bosta to počela tudi ko bo otrok, ja kaj si bo pa mislil. Svašta... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: swingerstvo
7.9.2006 7:55:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


A bosta to počela tudi ko bo otrok, ja kaj si bo pa mislil. Svašta... 




Ja dvojček in kaj bodo rekli otroci, ko bodo šli zvečer spat pa jim boš rekel, da bosta zdaj z mamico seksalauser posted image  Ne vem, sem jaz oz. midva čudna, ker otroku zvečer ne poveva, da greva zdaj seksatuser posted image  Ja, prav imaš...Svašta.





_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: swingerstvo
7.9.2006 8:00:21   
Anonimen
Ja dvojček in kaj bodo rekli otroci, ko bodo šli zvečer spat pa jim boš rekel, da bosta zdaj z mamico seksala


ja seksala še z eno mamico in očkom, to bodo otroci gledali in se učili. Lepo ni kajuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: swingerstvo
7.9.2006 8:06:47   
Marogica
Anonimna, najbrž se ne zavedaš, da imaš kar nekaj problemov: sexualne in pa moralne. Rešitev je enostavna: sexsaj, kakor ti misliš, da je zate nabolj primerno in ne soli pameti drugim, ki pač drugače razmišljajo.
NA kratko: tvoje življenje=tvoj problem, njihovo življenje= njihov problem.

Dvojček 33, tebe pa v tvojim odločitvah podpiram, kakršnih koli že in ti izrekam kompliment, da imaš jajca in si sposoben spremeniti način življenja in razmišljanja, če vidiš, da je to za vajin zakon dobro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: swingerstvo
7.9.2006 8:13:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja dvojček in kaj bodo rekli otroci, ko bodo šli zvečer spat pa jim boš rekel, da bosta zdaj z mamico seksala


ja seksala še z eno mamico in očkom, to bodo otroci gledali in se učili. Lepo ni kajuser posted image




Ne vem, če je z mano kaj narobe ali s tabouser posted image  Jaz mojemo otroku pač zvečer ne povem, zdaj pa grem seksat. In dvomim, da kdo tukaj na rr pove. Očitno tiuser posted image  Zato moj otrok ne bi vedel, da seksam še z eno mamico in očkom, če bi se za kaj takega odločila. Sicer pa briga me tvoje mišljenje. Itak ga nimam kam vtaknit. Sicer pa dvojček ni prosil za moraliziranje ampak za to, da tisti, ki imajo s tem izkušnje, le te tudi opišejo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: swingerstvo
7.9.2006 8:29:35   
Anonimen
o.k. vdam seuser posted image : potem pa sexajte kot ZAJCI kar vsi skupaj, kot je že ena napisala pred mano.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: swingerstvo
7.9.2006 9:32:54   
Anonimen
Aha.. torej tole ni moralno? Ce posilis partnerja je moralno.. ce seksa vec ljudi skupaj pa ni moralno...
res svasta.. user posted image user posted image

Kaj user posted image  pomeni "moralno"?! user posted image user posted image  Kaksna bedasta beseda.. brez pomenska.. in brez vrednosti..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: swingerstvo
7.9.2006 9:35:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Kaj user posted image  pomeni "moralno"?! user posted image user posted image  Kaksna bedasta beseda.. brez pomenska.. in brez vrednosti..




Ti očitno ne razumeš pol besed, ki obstajajo user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: swingerstvo
7.9.2006 9:45:49   
Anonimen
Jah.. kaj moram.. sej se ucim pocas.. ampak ne gre vse tko hitro v mojo zabito butico..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: swingerstvo
7.9.2006 10:02:05   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jah.. kaj moram.. sej se ucim pocas.. ampak ne gre vse tko hitro v mojo zabito butico..




Vztrajaj, pa bo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: swingerstvo
7.9.2006 10:49:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja dvojček in kaj bodo rekli otroci, ko bodo šli zvečer spat pa jim boš rekel, da bosta zdaj z mamico seksala


ja seksala še z eno mamico in očkom, to bodo otroci gledali in se učili. Lepo ni kajuser posted image


A to je najnoveša doktrina spolne vzgojeuser posted image  A se ne začne s čebelicami pa rožicami...user posted image A to so sedaj kar LIVE učne ureuser posted image  Za posrat, anonimna. Če že blebetaš in moraliziraš, vsaj smiselno to počni.
Sicer pa se ta prava repenči - malo preberi kakšne neumnosti kvasiš... Če pa res razlagaš zvečer otrokom, da gresta z mamica in očka seksat in da si lahko celo to ogledajo, je pa s tabo nekaj hudo narobe in ne z swingerji... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: swingerstvo
7.9.2006 10:59:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja dvojček in kaj bodo rekli otroci, ko bodo šli zvečer spat pa jim boš rekel, da bosta zdaj z mamico seksala


ja seksala še z eno mamico in očkom, to bodo otroci gledali in se učili. Lepo ni kajuser posted image


A to je najnoveša doktrina spolne vzgojeuser posted image  A se ne začne s čebelicami pa rožicami...user posted image A to so sedaj kar LIVE učne ureuser posted image  Za posrat, anonimna. Če že blebetaš in moraliziraš, vsaj smiselno to počni.
Sicer pa se ta prava repenči - malo preberi kakšne neumnosti kvasiš... Če pa res razlagaš zvečer otrokom, da gresta z mamica in očka seksat in da si lahko celo to ogledajo, je pa s tabo nekaj hudo narobe in ne z swingerji... user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: swingerstvo
7.9.2006 11:13:56   
Anonimen
In zakaj se temu rece swingerstvo? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: swingerstvo
7.9.2006 11:16:17   
KIRA
pojma nimam??? morda se vsi gugajo poleg? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: swingerstvo
7.9.2006 11:28:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

In zakaj se temu rece swingerstvo? user posted image user posted image user posted image


Tjazy, a danes imaš pa ti ZAKAJ danuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: swingerstvo
7.9.2006 11:30:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


predvsem tujih ne..

ne predalec od vaju..


Razmisli malo fantuser posted image
Zanima me kakšen dogovor imata to dvojček in njegova žena? Ali je to mišljeno samo probat 1,2 in dalje živet po starem, ali pa bo swingerstvo postale del njunega življenja....

Če je tisto prvo jaz svetujem tujino oz. distanco od vsega tega.

Če pa tisto drugo, pa je res najboljše najdit nekoga pri roki oz. bližini.

Ni to tak lahko vse skupaj veš.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: swingerstvo
7.9.2006 11:49:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ni to tak lahko vse skupaj veš.



Kaj neki ti ta stavek pomeni???? user posted image user posted image  Ok.. verjetno nic posebnega.. ali pac?!?

Ce gres z nekom seksat.. je pa ja nujno, da ga prej vsaj nekako malo bolje spoznas?! A ni?

Noo.. mogoce tudi ne.. ampak jaz ne bi sel po tej varianti.. neznanih in nakljucnih... Kaj pa ce ti ni vsec.. gres pa zastonj v Avstrijo?
Ah.. dokler je tolk lepih slovenk, ni treba nikamor v Avstrijo hodit..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: swingerstvo
7.9.2006 11:50:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

In zakaj se temu rece swingerstvo? user posted image user posted image user posted image


Tjazy, a danes imaš pa ti ZAKAJ danuser posted image user posted image user posted image  


Zakaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: swingerstvo
7.9.2006 11:58:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ni to tak lahko vse skupaj veš.



Kaj neki ti ta stavek pomeni???? user posted image user posted image  Ok.. verjetno nic posebnega.. ali pac?!?

Ce gres z nekom seksat.. je pa ja nujno, da ga prej vsaj nekako malo bolje spoznas?! A ni?

Noo.. mogoce tudi ne.. ampak jaz ne bi sel po tej varianti.. neznanih in nakljucnih... Kaj pa ce ti ni vsec.. gres pa zastonj v Avstrijo?
Ah.. dokler je tolk lepih slovenk, ni treba nikamor v Avstrijo hodit..



Eto vidiš za to debato bi pa jaz potrebovala dvojčka. Ne vem kakšen dogovor imata z ženo glede swiganja. Ali je to nekaj kar bota samo probala ali pa bo to njun stil seksualnega življenja. Samo to me zanima. Dokler tega ne vem nima smisla nič govorit kaj bi bilo prav kaj ne.





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: swingerstvo
7.9.2006 12:01:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ni to tak lahko vse skupaj veš.





ampak jaz ne bi sel po tej varianti..



Kajti tu se vseeno gre za dvojčka in ne za tebe a? Če pa želiš pa se lahko pogovarjama o tebi in kak ti gledaš na swinganje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: swingerstvo
7.9.2006 12:06:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Če pa želiš pa se lahko pogovarjama o tebi in kak ti gledaš na swinganje.





Aha, tukaj pa se sprobava teren user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: swingerstvo
7.9.2006 13:06:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Kajti tu se vseeno gre za dvojčka in ne za tebe a? Če pa želiš pa se lahko pogovarjama o tebi in kak ti gledaš na swinganje.



Na to ne gledam ravno kot na kaksno aktivnost.. ampak tko kot lahko en par seksa.. tko lahko tudi dva.. ali pa tri.. in to ne tko cist strogo po dogovoru.. lahko cist spontano..

Torej ni posebnih razlik.. kot ce je samo en par..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: swingerstvo
7.9.2006 17:35:22   
Anonimen
Halo?????!!!!!!!
Kaj da se držim teme, povem mu le nekaj, kar sem doživela na lastni koži in čutim posledice še danes, sicer pa zakaj bi se spuščala v podrobnosti?????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: swingerstvo
7.9.2006 20:15:41   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Halo?????!!!!!!!
Kaj da se držim teme, povem mu le nekaj, kar sem doživela na lastni koži in čutim posledice še danes, sicer pa zakaj bi se spuščala v podrobnosti?????user posted image



Sita vrana lačni ne vrjame.  Zato, da bomo morda tebi pomagali preboleti posledice in da jih drugi ne bomo po nevednosti  povzročili kakšnih posledic komu. Saj si anonimna, ne?


Firasto

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Ime za fantka
BeChi

Katero je lepše?

Rok (26%)

Luka (42%)

Žan (32%)


Število vseh glasov: 1033

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!