|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: swingerstvo
7.9.2006 20:19:05   
KIRA
sita, oz. firasto user posted image (to mi še zdej ni jasno zakaj pod svojim nickom ne pišeš)
ti si sam firbec a ne?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zato ker ene anonimke sprašuješ po njihovih izkušnjah.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: swingerstvo
7.9.2006 21:19:10   
Sita
Ma ne boš verjela, pred eno uro sem se poskušal registrirati pod svojim nikom, pa mi zaenkrat še ni uspelo. Verjetno je problem, ker je to na istem računalniku ( ki je sicer moj za službene namene, pa povečini težko pridem do njega- si rihtam nov laptop, pa zaenkrat še ni keša v te namene). Prej pa nisem imel namena nič pisat tle gor, mogoče samo kdaj kako malenkost, pa se takrat podpisat s svojim imenom, da ne bo Sita kriva za moje neumnosti. Sedaj me pa to podnajemništvo že zelo omejuje, mam že čisto pogrižen jezik, ko se moram tolikokrat zadžati, da ne motim Sitinega pisanja. user posted image
Anonimna pa sama provocira, saj če se ne želi predstaviti ni v nevarnosti. Očitno jo nekaj teži, da ne more delovati svobodno. Če bo povedala kaj, se bo morda bolje počutila in našla tolažbo. Morda pa bo njena zgodba drugim v opomin, česa ne smejo storiti...user posted image


Firasto

< Sporočilo je popravil Sita -- 7.9.2006 21:23:07 >


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: swingerstvo
7.9.2006 21:39:10   
Rosada
Svingerija ni v redu.Mož ima lahko več žen a žena ima lahko samo jednog moža.Če ima žena več možov to ni v redu.Jaz imam samo jednog tako da ni problem.Ne vem koliko žen ima moj muž.Tu vidim da ste še ženske ljubavnice med sobom.To ni v redu.To je greh.Tanika čaka Rado.Kira pravi če od Rade mož ne ve.Romana ima sliku od muža.Sita bi se tudi pridružila.Nives tudi.To ni v redu.Kako ima katera lahko muža i še toliko žensk?To je sramota da ima ženska še druge žene zraven muža!Tjazy ima veliko žen tudi.To je u redu če vse zadovoli.Če katera ni zadovolna to ni v redu.
Smrka je v redu ko pravi da to ni u redu.Dvojček kažem ti da ne narediš tega sa svojo ženo.Ti imaš lahko še katero zraven a žena ne sme imeti.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: swingerstvo
7.9.2006 22:54:30   
Anonimen
Ah, Rosada... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rosada)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: swingerstvo
7.9.2006 23:00:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Tu vidim da ste še ženske ljubavnice med sobom.To ni v redu.To je greh.Tanika čaka Rado.Kira pravi če od Rade mož ne ve.Romana ima sliku od muža.Sita bi se tudi pridružila.Nives tudi.To ni v redu.Kako ima katera lahko muža i še toliko žensk?To je sramota da ima ženska še druge žene zraven muža!



Vidiš Rosada imaš prav, moški mora zadovoljit žensko(e). Samo me nismo potešene pa si moramo iskat ženske.user posted image

(odgovor članu Rosada)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: swingerstvo
7.9.2006 23:03:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Tjazy ima veliko žen tudi.To je u redu če vse zadovoli.Če katera ni zadovolna to ni v redu.



Tu pa se motišuser posted image

Tjazy mora ostat z eno žensko, ker več jih ne more zadovoljit. Jaz samo držim pesti, da zadovoljuje tisto enouser posted image oz. da vse kaj obljublja nam, izvaja na njejuser posted image




(odgovor članu Rosada)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: swingerstvo
7.9.2006 23:03:56   
Anonimen
Nivessuser posted image user posted image user posted image . Saj so moški konec koncev kar reveži, ko morajo toliko žensk porihtat. No, in ker smo me take dobre duše, jim samo malo tega nepopisnega bremena odvzamemo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: swingerstvo
8.9.2006 7:17:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nivess



Tjazy mora ostat z eno žensko, ker več jih ne more zadovoljit.






user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: swingerstvo
8.9.2006 7:36:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Tjazy ima veliko žen tudi.To je u redu če vse zadovoli.Če katera ni zadovolna to ni v redu.


Jah... poglej Rosada..... Radha neki cvili stalno, da je nezadovoljna.. Njo bom kar pocasi odstranil... Vem, da ni v redu, ker je ne morem zadovoljit... ampak nemogoce jo je zadovoljit...
Druge pa so kar za silo zadovoljne..
Tko da punce, pozorno si preberite zelo moder in strasno resnicen post Rosade.. user posted image user posted image

(odgovor članu Rosada)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: swingerstvo
8.9.2006 7:39:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Druge pa so kar za silo zadovoljne..






user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: swingerstvo
8.9.2006 7:50:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Ti imaš lahko še katero zraven a žena ne sme imeti.


Rosada.. a si kdaj pomislila, da so se to vasi moski izmilslili samo zato, da vas lazje izkoriscajo in da lahko imajo zenske za suznje.. In to ni u redu.
To je nekaj najbolj svinjskega na kubik, da so si to izmislili v imenu boga..

Cas je, ve zenske odvrzete te rjuhe.. in gole ali pa vsaj v bikiniju zaplesete po vasih ulicah in boste videle, kako bojo vasi moski pisano gledali..
Ali pa ko vas vas moski zvecer posili mu zacnite govorit, kako si zelite seksat z njegovim prijateljem, pa z eno od prijateljic.. pa kako bi rada imela dva naenkrat v sebi.. pa bos vidla kako bo popizdil in to pomeni samo eno.. da je egoisticna ozkoriscevalska svinja..

(odgovor članu Rosada)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: swingerstvo
8.9.2006 7:53:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


user posted image


Nisem mislil tanikaa, da si tko zlo zadovoljna.. Ja Bravo.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:22:16   
tanikaa
kje na tem smajliju pa vidiš zadovoljstvouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:37:18   
KIRA
ja men se tud zdi tako, da se od sreče valjaš po tleh. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


rosada, a ti veš da imajo v enem delu afrike glih kontra situacijo in imajo ženske hareme???
to pa zato, ker en dedc vsega dela ne more opravit, pa jih ženska ptrebuje več. pa še ona je šef in
okol komandira. ne vem, če se ne bom preselila tja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil KIRA -- 8.9.2006 8:39:08 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:44:57   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA




rosada, a ti veš da imajo v enem delu afrike glih kontra situacijo in imajo ženske hareme???
to pa zato, ker en dedc vsega dela ne more opravit, pa jih ženska ptrebuje več. pa še ona je šef in
okol komandira. ne vem, če se ne bom preselila tja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Vzemi me s sabo.  
user posted image

< Sporočilo je popravil tanikaa -- 8.9.2006 8:45:21 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:49:45   
Anonimen
Ti hoces z mojga harema pobegent? Aaaa.. to pa ne bo kar tko slo.. Pred bogom si obljubila da pripadas meni.. in konc debate. Ce bos fajn pridna.. gres lahko za kaksen dan smucat.. pa kaksen dan na morje..
Jasno?!

Vpras Rosado koga se poslusa...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:51:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Cas je, ve zenske odvrzete te rjuhe.. in gole ali pa vsaj v bikiniju zaplesete po vasih ulicah


user posted image user posted image user posted image  Tole bi pa rada videlauser posted image user posted image user posted image  Kot "modrc" revolucija v 60-ih, bo sedaj "rjuha" revolucija... jaoooo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:53:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

kje na tem smajliju pa vidiš zadovoljstvouser posted image


A vidiš kako Tjazy vidi samo tisto, kar mu pašeuser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:53:32   
Anonimen
Rosada... a te lahko povabim v svoj harem, da bom imel vsaj eno vzorno zensko notr???.. te novodobne zenske so vse tko.. sej ti razumes.. nezanesljive.. tezijo.. ne poslusajo..

Ampak res.. poglej.. recimo jaz, ko to lahko, kot moskim, si zazelim tebe.. in kaj bi jaz moral zdaj narediti, da bi lahko s teboj seksal?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:54:58   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Cas je, ve zenske odvrzete te rjuhe.. in gole ali pa vsaj v bikiniju zaplesete po vasih ulicah


user posted image user posted image user posted image  Tole bi pa rada videlauser posted image user posted image user posted image  Kot "modrc" revolucija v 60-ih, bo sedaj "rjuha" revolucija... jaoooo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:56:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ti hoces z mojga harema pobegent? Aaaa.. to pa ne bo kar tko slo.. Pred bogom si obljubila da pripadas meni.. in konc debate. Ce bos fajn pridna.. gres lahko za kaksen dan smucat.. pa kaksen dan na morje..
Jasno?!

Vpras Rosado koga se poslusa...




user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: swingerstvo
8.9.2006 8:56:47   
Anonimen
Kira, a imaš kakšne veze v Afriki? Jaz bi tud harem.... A mene tudi s seboj vzameš? Plizzz.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: swingerstvo
8.9.2006 9:03:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

Kira, a imaš kakšne veze v Afriki? Jaz bi tud harem.... A mene tudi s seboj vzameš? Plizzz.user posted image




Halo??? Se je treba zmenit za maksimalno število udeleženk. Nam bo zmanjkalo moških.
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: swingerstvo
8.9.2006 9:05:59   
KIRA
mam veze. teto, pa 3 bratrance s familijami.user posted image user posted image user posted image user posted image ampak so vsi trije monogamno poročeni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: swingerstvo
8.9.2006 9:21:02   
Anonimen
Jebi ga pa posledice. Saj ne umiram zarad tega, sam če je le možno bi rada drugim preprečila katastrofo, če je le možno, če pa ne pa tud ok. Vsaj poskusila sem. Sicer pa pravijo, da je to nekaterim zakon poživilo. Maš svega i svašta. Ljudje smo si pač različni.user posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?