|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:21:15   
Seven*
A vasi otroci tudi v lupinici tako zelo zasvicajo? Me je kr groza, ko ga ven vzamem. :(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:25:50   
malika
Ja, a ni grozno. Jaz bi ga včasih najraje preoblekla, ali pa ga dala kar brez manjčke notri.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:25:54   
ZARA
........nocm bit pametna,a mas mogoc prevec napravlenga??

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:27:58   
mehurčica
Ja, grozno. Meni se tak smili, da me je prav strah it kam z avtom.:( Zadnjič je bil do Celja tako premočen, da je zgledalo, kot da bi ga mokrega oblekla-pajacek je bil temno moder, namesto svetlo plav-torej res čisto premočen.:(
Če je vroče, ga morem vedno preoblečt, ko pridemo na cilj.
Mu pa dam pod njega frotiraso brisačo, da je vsaj malo boljše. Tudi v voziček dam brisačo, da ne švica tak fejst.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:29:46   
mehurčica
Zara, David ima včasih samo bodi brez rokav pa je isto. Pa čeprav nima oprijetega bodyja-recimo številko 80, dolg je pa 70cm.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:32:28   
Seven*
To je zato, ker je v vecini lupinic stiropor za ogrodje. In to nic ne diha, pa se topel je..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:52:39   
viv_
Za lupinice maxi cosi se dobi posebna bela frutirjasta preobleka, ki precej pomaga. Pa še če imate klimo v avtomobilu, je fino, če avto prej laufa kakšnih 5 minut, da se shladi, pa daš šele potem malčka noter.

lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 22:29:04   
Urša
Pri nas je mal boljše, če damo pleničko spodaj, sam laski so še zmeri mokri. Boščki! :(( Ne vem zakaj jih delajo iz tazga materiala! :zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lupinice..vrocina
28.7.2004 7:26:29   
Žiga
Cena proizvodnje je nižja... Na našo in naših :duda: žalost!
Pleničko spodaj, pa kakšno brisačo in pomaga.

LP
Ž.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lupinice..vrocina
28.7.2004 7:39:54   
Boni3
Hojla,
Zadnjič,ko smo bili v Tivoliju je imel Barbarin malček v vozičku ovčji kožušček,da se ne poti.Mi je dala dobro idajo.Mi smo našemu odrezali en trak ovčke,tako da jo ima pod rito in sredini hrbta,čez pa malo brisačko...Zakon:bravo:Zdaj je samo majčkeno prepoten,ne pa več moooooooker,kot dabi plaval.Nam se obnese.

LP:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lupinice..vrocina
29.7.2004 17:46:02   
ZARA
Jst mam maxi-cosi lupinco pa mi :duda:
tamala nic ne zasvica...........

lp:metulj:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?