|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ćrna magija
16.7.2007 15:45:59   
Kuba
Zanimiva tema.
No, moja izkušnja zaradi katere ne morem reč, da ne verjamem v te stvari je takšna:
ko smo bili še klinci (16 let) smo se kao igrali neko klicanje duhov - ampak bolj za foro kot zares. Bilo nas je 5 in smo sedeli za okroglo mizo. Podali smo si roke in klicali nekega pokojnega strica od enega fanta. Zunaj je bilo mirno. Vmes smo se še neki smejali, kao kaj sploh delamo... ura je bila 23.30. Nato je eden izmed fantov povedal neko izmišljeno 'čarobno formulo' in v trenutku ko je izgovoril stričevo IME je zunaj začelo močno pihat in so polkna močno zaloputnila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ej boljše da ne povem kako smo se USRALI!!!!! Takoj smo zlezli pod mizo i se tresli ko šibe... mislim, da smo rabli enih 15 min. da pridemo k sebi... od takrat naprej nam niti na pamet ni več prišlo, da bi se hecali s takimi stvarmi.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ćrna magija
16.7.2007 17:12:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

in v trenutku ko je izgovoril stričevo IME je zunaj začelo močno pihat in so polkna močno zaloputnila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


Verjetno je stric ravno spal.. user posted image user posted image   Sej ti tud verjeten popizdis.. ce te kdo cist za brez veze zbudi.. a ne?

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ćrna magija
17.7.2007 13:33:28   
jade1
Ne se norca delat iz te teme. Sem jo brala 2 dni nazaj in, ko neham brat si misli, eh to je kr neki. user posted image  In v tistem se ruknem v mizo, ki je vsa pobrušena in prelakirana in se mi pod noht zabije 2 cm dolga trska. Pojma nimam od kje se je vzela ampak definitivno je nekaj na tem. Me je bilo potem tko strah ponoč, da nisem upala na wc, sem skoz študirala kaj, če je kakšen duhec pri nas. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ćrna magija
17.7.2007 21:11:20   
Jutra
Pred dvemi dnevi sem peljala hčerko na igrala v park. Tam je bilo nekaj otrok. Sedim na robu peskovnika, ogledovala si me je ena blond deklica. Usedla se je na gugalnico nasproti mene in se mi zazrla globoko v oči. Presunilo me je. To ni bil navaden pogled. Šel mi je direktno v mozeg, še globje. Nato zaslišim ime -poklicali so jo, da odhajajo. Stekla je stran, k babici, teti. Tako na hitro je bilo vse skupaj, komaj sem dojela, kaj se mi dogaja. Bila je hči moje pokojne prijateljice, ki je tragično preminula pred meseci. Večkrat se spomnim na to frendico, pogrešam jo, včasih vzpostavim stik z njo, komunicirava. Tokrat je ona navezala stik z menoj. Kot da bi me resnično obiskala... ampak ni mogla s svojim telesom.

Srhljiv, čaroben občutek.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ćrna magija
17.7.2007 21:46:45   
Rožica I
Sedaj čitam tvoj post, tako v temi, le svetloba od PC osvetljuje prostor, sinko medtem spi.. Nenadoma pa se me nekdo dotakne v temi....Zadrla sem se kot 300 user posted image , upam da sosed ne pride gledat! Tamali se je tako v temi postavil zraven mene in se revček še sam zelo prestrašil ob mojem kričanju..
Mislim da si ljudje dostikrat sami napravimo nek feeling, ki nas potem preganja.. Menim pa da ziher obstajajo neke dimenzije, ki jih naše duhovno telo lahko zazna, medtem ko nam um dopoveduje nekaj drugega..



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ćrna magija
20.7.2007 13:12:09   
maliva
Pred dvemi dnevi sem peljala hčerko na igrala v park. Tam je bilo nekaj otrok. Sedim na robu peskovnika, ogledovala si me je ena blond deklica. Usedla se je na gugalnico nasproti mene in se mi zazrla globoko v oči. Presunilo me je. To ni bil navaden pogled. Šel mi je direktno v mozeg, še globje. Nato zaslišim ime -poklicali so jo, da odhajajo. Stekla je stran, k babici, teti. Tako na hitro je bilo vse skupaj, komaj sem dojela, kaj se mi dogaja. Bila je hči moje pokojne prijateljice, ki je tragično preminula pred meseci. Večkrat se spomnim na to frendico, pogrešam jo, včasih vzpostavim stik z njo, komunicirava. Tokrat je ona navezala stik z menoj. Kot da bi me resnično obiskala... ampak ni mogla s svojim telesom.


Ko sem zdajle to prebrala, sem po vsem telesu dobila kurjo kožo in me je zmrazilo. V pisarni imam pa približno 32 °C.    user posted image user posted image

Ne vem, če naj še berem dalje o tem ali ne...

_____________________________

Če smrdiš po opicah, še nisi Tarzan.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ćrna magija
20.7.2007 13:22:20   
Mina1
Pred dvemi dnevi sem peljala hčerko na igrala v park. Tam je bilo nekaj otrok. Sedim na robu peskovnika, ogledovala si me je ena blond deklica. Usedla se je na gugalnico nasproti mene in se mi zazrla globoko v oči. Presunilo me je. To ni bil navaden pogled. Šel mi je direktno v mozeg, še globje. Nato zaslišim ime -poklicali so jo, da odhajajo. Stekla je stran, k babici, teti. Tako na hitro je bilo vse skupaj, komaj sem dojela, kaj se mi dogaja. Bila je hči moje pokojne prijateljice, ki je tragično preminula pred meseci. Večkrat se spomnim na to frendico, pogrešam jo, včasih vzpostavim stik z njo, komunicirava. Tokrat je ona navezala stik z menoj. Kot da bi me resnično obiskala... ampak ni mogla s svojim telesom.

Srhljiv, čaroben občutek.


hm, no jaz verjamem, da je nekje še nekaj več, energija, magija karkoli že to je. Sem občutila na lastni koži, pa zaradi mene če se smejite ob tem ali ne, ne privoščim tega nobenemu.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
20.7.2007 13:45:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ćrna magija
20.7.2007 15:38:40   
Colt
Nalin, dober odgovor. Sicer pa upam da moja vprašanja nisi razumela kot pravokacijo, temveč kot RESNO izhodišče za diskurz.

Sicer pa...ta moment, ko nas družba bombandira z raznimi ''trendy'' poceni zadevšnami, se je izraz ''angeli'' precej izpridil oz totalno izrojil. Moderni mediji/miselnost jih prikazujejo kot neko poceni ''izberipoželji'' silo katero naj bi ljudje po svoje manipulirali, izkoriščali za osebne namene itd itd.

Moje mnenje pa je drugačno. Angeli imajo svoj izvor, svoj namen, svojega ''gospodarja'' in svoje naloge.
Tu gre predvsem za NESNOVNA bitja ki niso omejena s časom in prostorom. Pokorna niso nam, temveč Najvišjemu ki jih je ustvaril. Sama od sebe se niso mogla ustvarit. Nekateri to Najvišje imenujemo Bog, nekateri Energija, tretji kaj drugega...

Po nekaterih doktrinah naj bi bili neposredni ''glasniki'' (nosilci sporočil, posredniki, mesindžerji) Njega/Boga/energije.

Veliko je zmede okol teh angelov...dejansko so pa samo v Bibliji (knjiga vseh knjig) precej natančno definirani in opisani.

Današnji moderni človek morda dela napako ko si jih slika po svojih željah/potrebah...in se premalo zaveda da ta bitja niso izdelek v merkatorju kjer je kupec kralj, temveč so bitja ki obstajajo/delujejo/bivajo med nami. Že dolgo časa.

Obstaja tudi prelepa molitev ''Sveti angel varuh moj'', ki je prastara in jo marsi kdo iskreno moli. In pomaga. Naši predniki, intelektualci, učenjaki, pa tudi preprosti knetje...so v tej molitvi našli moč za marsikater podvig ki jih je rešil pred izumrtjem ranljivega majhnega naroda.  Na zavednem in nezavednem področju. Ampak tu se potem lahko že začnejo predsodki, sovraštvo in ozkogledost.

G

ps. Imamo tudi več vrst angelov, nadangelov itd itd....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   [Brisano sporočilo]
20.7.2007 16:24:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ćrna magija
20.7.2007 21:51:25   
Anonimen
Tudi moj sinko jih je videl in mi je to tudi povedal. Ena prvih besed je bila angelček, pa se sploh ne spomnim, da bi jo v njegovi prisotnosti uporabljala.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
21.7.2007 16:41:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ćrna magija
21.7.2007 17:15:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Pred dvemi dnevi sem peljala hčerko na igrala v park. Tam je bilo nekaj otrok. Sedim na robu peskovnika, ogledovala si me je ena blond deklica. Usedla se je na gugalnico nasproti mene in se mi zazrla globoko v oči. Presunilo me je. To ni bil navaden pogled. Šel mi je direktno v mozeg, še globje. Nato zaslišim ime -poklicali so jo, da odhajajo. Stekla je stran, k babici, teti. Tako na hitro je bilo vse skupaj, komaj sem dojela, kaj se mi dogaja. Bila je hči moje pokojne prijateljice, ki je tragično preminula pred meseci. Večkrat se spomnim na to frendico, pogrešam jo, včasih vzpostavim stik z njo, komunicirava. Tokrat je ona navezala stik z menoj. Kot da bi me resnično obiskala... ampak ni mogla s svojim telesom.

Srhljiv, čaroben občutek.


Ljudje živimo naprej skozi svoje otroke.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ćrna magija
23.7.2007 10:50:11   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: srček
Ljudje živimo naprej skozi svoje otroke.


Na kakšen način in v kolikšni meri? A isto, če starš umre, ko ima otrok 5, 20, 50 let?
Imaš kakšno razlago? Se priporočam.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ćrna magija
7.8.2007 9:05:13   
Anonimen
A lahko zdaj meni nekdo cisto po kmecko pove, kako "naredis" tisto zlato piramido okrog sebe in bliznjih (upam, da sem si to sploh prav zapomnila od teh sedmih strani)?

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ćrna magija
7.8.2007 13:05:30   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Pred dvemi dnevi sem peljala hčerko na igrala v park. Tam je bilo nekaj otrok. Sedim na robu peskovnika, ogledovala si me je ena blond deklica. Usedla se je na gugalnico nasproti mene in se mi zazrla globoko v oči. Presunilo me je. To ni bil navaden pogled. Šel mi je direktno v mozeg, še globje. Nato zaslišim ime -poklicali so jo, da odhajajo. Stekla je stran, k babici, teti. Tako na hitro je bilo vse skupaj, komaj sem dojela, kaj se mi dogaja. Bila je hči moje pokojne prijateljice, ki je tragično preminula pred meseci. Večkrat se spomnim na to frendico, pogrešam jo, včasih vzpostavim stik z njo, komunicirava. Tokrat je ona navezala stik z menoj. Kot da bi me resnično obiskala... ampak ni mogla s svojim telesom.

Srhljiv, čaroben občutek.


Kar zmrazilo me je, ko sem to prebrala. V take stvari verjamem, ker se je tudi meni večkrat kaj zgodilo. Moj dragi me sicer vedno prepričuje, da so za vse logične razlage in se dajo čist lepo razložit, ampak vem da je sigurno nekaj na tem.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ćrna magija
9.8.2007 22:53:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A lahko zdaj meni nekdo cisto po kmecko pove, kako "naredis" tisto zlato piramido okrog sebe in bliznjih (upam, da sem si to sploh prav zapomnila od teh sedmih strani)?


Vizualiziras jo.. in se zapres v to piramido.. in tko mirujes.. nc prevec komplicirat.. :) Pa verjet mors, da je tko...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ćrna magija
9.8.2007 22:54:04   
Anonimen
A sebe naj si predstavljam v zlati piramidi, ki me varuje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ćrna magija
9.8.2007 22:56:28   
Anonimen
Ja..

A je to kej cudnega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ćrna magija
10.8.2007 10:06:39   
hrchy
Jest tud verjamem.
Moja mami ima zelo izrazito sposobnost, da ve, kaj se bo zgodilo. Take, vecje stvari. Tudi kdaj bo kdo umrl recimo. Pa tocno je vedela, kateri dan sem diplomirala, ceprav nisem nobenemu v nasi druzini povedala, da sem sploh pisala diplomo. Ampak ona vidi to v sanjah - zmeraj so nekako povezane s tistim, kar se bo zgodilo in so zelo intenzivne. Pa zmeraj sanja to isti dan, ko se bo nekaj zgodilo in potem sploh ni presenecena ampak rece, 'ja, saj vem'.
Jaz tega (zaenkrat) pri sebi se nisem odkrila. Se mi je pa zgodilo, ze zelo dolgo nazaj, da sem tekla s travnika cez cesto na dvorisce. Ko sem pogledala, ce prihala kaksen avto, sem videla gospo srednjih let, obleceno v rjavo obleko, s kovckom v roki, kako gre po cesti - ampak vse je bilo tako, starinsko. No, jaz sem stekla k prijateljem, pa sem skilila mimo zive meje na cesto, kdaj bo sla mimo, da si jo se enkrat ogledam. Ko je kar ni bilo, sem sla nazaj na cesto pogledat... pa nje seveda njiker. Hisa je na samem in ravna cesta mimo, tako da ni mogla nikamor zaviti ali pa ze izginiti za ovinkom... user posted image user posted image user posted image se zdaj ne vem, a se mi je samo zdelo...Ampak se vedno vem natancno, kako je izgledala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   [Brisano sporočilo]
10.8.2007 11:06:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ćrna magija
10.8.2007 12:25:36   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Grem se staviti, da ogromno ljudi sliši stopinje, zazna človeka v prostoru, vidi ga ne ; jaz sem uspela zavohatm že parfum, pa vtistem prostoru dolgo ni bilo koga.


osebno ne verjamm v te zadeve, ampak zdej ko si napisala, veš da jaz  velikrat slišim kakšn glas pa se obrnem nazaj pa ni nikjer nikogaruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ćrna magija
12.8.2007 23:31:23   
Anonimen
Jaz pa imam izkusnjo, ko mi je umrl bliznji sorodnik s katerim se zadnja leta pred njegovo smrtjo nikakor nisva razumela. Celo zelo ostre odnose sva imela. In preden je umrl, se kaksno leto nisva videla ne slisala.
Na dan ko je umrl, se je ura, ki mi jo je podaril leta nazaj ustavila ob uri, ko je umrl.
Nekaj casa po tem, pa sem imela sanje. In to tako zive sanje, da sem se mogl, ko sem se zbudila fino skoncentrirati, da sem dojela kaj je res in kaj ni.
Sanjala sem namrec umrlega sorodnika, da se je z mano sprehalal po drevoredu, fulll lepem drevoredu in se pogovarjal z mano - sprosceno, mirno, spokojno in v duhu odpuscanja. Se isti dan sem sla na grob, prizgala svecko in mu nekatere stvari odpustila.
V sebi verjamem, da je preko sanj stopil z mano v stik zaradi najinih neresenih odnosov.
Pa se in se takih in podobnih "zgodb" poznam.

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ćrna magija
13.8.2007 8:58:04   
Anonimen
Velikokrat se zgodi, da se mrtvi pridejo poslovit, naj bo to tako, da pozvonijo pri vhodnih vratih, se pojavijo v sanjah, hodijo po hisi da se slisi korake itd.
Tudi pojav z uro je pogost, moji sestricni se je ura ustavila, ko ji je umrla mami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ćrna magija
14.8.2007 9:27:44   
Jutra
Tudi jaz sem v mladosti imela nekajkrat zelo žive sanje o pokojni babici...spet je bila med nami...toliko sva se imeli za pomeniti.

Pred nekaj leti pa sem v zvezi z njo doživela naslednje. Žalostna sem slonela na mostu (imela sem težko obdobje) in pristopila je k meni preprosta starka in prosila vbogajme. Dala sem ji nekaj denarja, zahvalila se mi je in mi zaželela vse dobro.  Ko je odšla, sem jo videla vstopiti v eno drago trgovino. Ni mi bilo jasno. Potem pa pogledam naslov trgovine in me je zmrazilo. Trgovina se je imenovala tako, kot je bil njen dekliški priimek.

V tistih trenutkih sem res potrebovala tolažbo, vzpodbudo, pa je k meni pristopila babica, na tak način. Tako pač jaz verjamemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?