|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9. nebesa - 2 krog
31.5.2007 0:00:41   
Anonimen
Cer babeuser posted image

Jaz sem pa konec za letos, upam. Danes sem se pisala kemijo in zdajle se mucim s porocili za biologijo (se eden mi je ostal) - lani sem jih delala do 3-eh zjutraj, letos sem bla mal bolj pridna, pa sem imela 1,5 ze narejenega user posted image  

Jutri pa 'spricam' solo, imam ''zobozdravnika'' - mamo zaradi mature pouk popoldne in mi res ni za bit v soli od 14:15 do 19:10, pa se 2 uri bi vmes v luft gledala, ker ne telovadim, zakljuceno imam pa itak ze pri vseh ostalih 3 predmetih, ki so jutri ... Imam polno opravkov v mestu, moram si kupit nov gsm - simboil poslal neko ponudbo za podaljsanje naroc. razmerja, a kaj, ko ni NOBENE pametne ugodne nokie - tista, ki mi je najbolj vsec, je pa 145 € user posted image  

No, pa da naredim se kaj koristnega, seznam user posted image  iz user posted image :
  • 12.10.2004 ANŽE (bejba)
  • 13.10.2004 TAJA (pinkiponki)
  • 02.11.2004 NASTIA (asso)
  • 12.11.2004 LARA (Tinca7)
  • 16.11.2004 TIA (Pikapolonica)
  • 21.02.2005 MAJA (Lu)
  • 05.05.2006 NIK (Bejba)
  • 17.07.2006 LINA (Pikapolonica)
  • 12.08.2006 LINA (GoYa)
  • 14.09.2006 TARIN (asso)
  • 03.10.2006 TIAN (Lu)
  • 19.01.2007 JAN (Tinca7)

Aja, pa čestitke pinkiponki za poroko! user posted image   

(odgovor članu Tinca7)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: 9. nebesa - 2 krog
2.6.2007 19:29:45   
Naty*Taja
Hojla, Evo Ribca, sam da javim datume. Marcel - 25.4.2005, Maruša - 26.7.2006
Čao

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: 9. nebesa - 2 krog
5.6.2007 9:12:10   
asso
Ojla punce kje ste vse... ja, sej vem, ali nimate časa, ali pa se vam ne da pisat, klasika user posted image ...

Joj, kakšen "škifo" dan je danes. Nič se mi ne da... niti vstat se mi ni dalo in sem šla poležavat na kavč pol pa sem vstala gor ob 8-ih (šla sem 6.45) polomljena ko user posted image  in tečna še bolj. Jezna sama nase... Potem pa namesto, da si kavo skuham in v miru spijem pred italijanskimi poročili grem za računalnik in itak mimo grede gre pol ure mimo user posted image  Pol sem bila pa še bolj jezna...

No, po tem sem se končno odlepla od računalnika in si skuhala kavo in kaj spet delam. Pijem kavo in zajtrkujem pred računalnikomuser posted image ...

Ha, ha... user posted image  kako je danes moj post pozitiven. No, vsaj Tarin danes spi, ker ponavadi se zbudi okrog 7-7.30, sicer ob 9,30 že spi nazaj. Je še vedno zaspanček.

No pri nas nič novega. Ja le to, da imam jaz takšno srečo. Če se kateri ne da brati naj kar preskoči ta odstavek, ker sem bila tokrat res doooolgaaaa. Včeraj sem v Italiji zapravljala kot ponavadi (v Torri d`Europa) in sem mojim dvem škratoma kupila za oblečt. Pa imajo tam z njihovo kartico neko nagradno igro. Več kot kupiš dobiš neke točke in te točke so število iger, ki lahko igraš tam na enem avtomatu. Dobila sem jih 8. Pol grem na avtomat, čakam enega pred mano in mi prijazen gospod odstopi avtomat (je končal igrat) in se pohvali, da je dobil 5€ v bonih, da pride neka ribica in bla, bla, bla... mi pomaga začet igrat (vstaviš kartico, pritisneš...) in mi zaželi srečno... Jaz igram 4x in nič. Potem si rečem. Valjda zdej ne bom nič dobila, če je on že pred mano, je kao avtomat tako narejen. In prekinem igo in grem naprej po trgovinah. Potem preden grem domov si rečem, nič grem še do konca igrat. Pred mano spet en gospod in čakam in čakam... on tudi kar prekine, ker zgleda se je naveličal. Potem igram prvo in glej ga, dobim 5€, kar ritka se mi je smejalauser posted image user posted image user posted image user posted image  igram še eno in norm,alno, da nič. Že sem hotela prekinit in pustit za naslednjič, pa sem si rekla, mah še to eno igram itak ne bom nič dobila... in igram in glej ga, dobim še 5€. Kako sem bila happy. Potem grem na informacije po bone in tista gospa mi tako bolj z začudenjem reče "Complimenti" - čestitam. Jaz samo nazaj hvala in študiram - ma da ni bilo tistih zadnjih 5€, kar 50€, ker nekaj se mi je že na avtomatu nahitro zazdelo. Nakar ugotovim, da sem res dobila 50€... šele sedaj se mi je ritka začela smejatiuser posted image user posted image user posted image user posted image ... In mogoče že danes grem zapravit teh 55€. Sem gledala ene japonke od Geoxa, ki sem jih skoraj kupila, ampak so mi bile malo drage (69€) - tako, da bom iskoristila bone in dala zanje le 14€. Še danes ne morem verjet kakšno srečo imam včasih.

Sem bila dolga ja. Drugače moji škratki so OK. No Tarin se bi lahko navadla spati celo noč... se enkrat ponoči zbudi, tam okrog dveje ure, pol pa spet okrog šestih... pa pri treh mesecih je prespala že celo noč, sedaj pa ničuser posted image user posted image user posted image  Čakam ta dan, ko bo prespala celo noč, ampak verjetno bom čakala do njenega prvega leta (kot pri Nastii). Odselit z najine sobe jo bi morala, ampak kam jo datuser posted image  K Nastiiuser posted image  Pol pa ne bi nobena spalauser posted image  Bo že boljše.

Tarin se že veselo plazi tako, da treba vse odmikat in pospravljat. Ja, tudi tla bi mogla malo spucat, ampak čas tako beži. Ta junij imam res poln.
Pa okulista, pa nevrologa, pa poroko, pa rojstne dneve, pa vozniško moram it delat novo (mi velja samo še jutri)... skratka čas kar beži.

Pa kje je kaj sončka. Jokala sem, da ga je preveč, kje je dež. Sedaj pa user posted image  kje je sonček. Res, da moje rožice, zelenjava in sadje rastejo, ampak tudi trava okrog... joj koliko dela bo.
Pa še zidarje imamo, ki nam delajo fasado že en mesec okrog hiše in s tem vremenom res ne vem kdaj bodo končali... Smo tudi tega razmetanega okrog hiše že naveličani...

Dopust? Za kakšen vikend bomo že kam šli, za več pa user posted image  ima poleti z delom gužvo in si skoraj ne more privoščiti celotedenskega dopusta.

Aja, pa v Ljubljani sem za user posted image  dobila prav lepo za ga oblečt in najpomembnejše zelo poceni. Hlače (lanene) za 29€, srajčka za 39€, obul pa bo kar ima že doma... Tako, da si še jaz japonke kupim in smo oblečeni. Pa še eno darilce smo dobili, lih tako za spomin itak zbirajo denar. Pa še user posted image  je uspešno rešil pri doktorjih tako, da je pomirjen glede zdravstvenega stanja...

Evo, zdej pa grem, ker Nastio ponavadi zbujam ob 9-ih (sedaj je že 9,10) in še flašo ji moram oprat in naštimat. Tarin pa je tudi pridna me uboga in še spi... Tako, da sedaj vas vse lepo pozdravljam in želim lep dan (kljub grdemu vremenu). Pa javite se kaj...

pa-pa asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: 9. nebesa - 2 krog
7.6.2007 10:20:49   
Anonimen
  • 12.10.2004 ANŽE (bejba)
  • 13.10.2004 TAJA (pinkiponki)
  • 02.11.2004 NASTIA (asso)
  • 12.11.2004 LARA (Tinca7)
  • 16.11.2004 TIA (Pikapolonica)
  • 21.02.2005 MAJA (Lu)
  • 05.05.2006 NIK (Bejba)
  • 17.07.2006 LINA (Pikapolonica)
  • 12.08.2006 LINA (GoYa)
  • 14.09.2006 TARIN (asso)
  • 03.10.2006 TIAN (Lu)
  • 12.10.2004 ANŽE (bejba)
  • 13.10.2004 TAJA (pinkiponki)
  • 02.11.2004 NASTIA (asso)
  • 12.11.2004 LARA (Tinca7)
  • 16.11.2004 TIA (Pikapolonica)
  • 21.02.2005 MAJA (Lu)
  • 25.04.2005 MARCEL (Naty-Taja)
  • 05.05.2006 NIK (Bejba)
  • 17.07.2006 LINA (Pikapolonica)
  • 26.07.2006 MARUŠA (Naty-Taja)
  • 12.08.2006 LINA (GoYa)
  • 14.09.2006 TARIN (asso)
  • 03.10.2006 TIAN (Lu)
  • 19.01.2007 JAN (Tinca7)

Tko, zdaj pa mislim, da so vsi user posted image  Jaz sem danes ''ziva zazgana'' user posted image  So mi bradavice 'zgali' z dusikom, na roki me ful boli, na nogi pa nic.  Drugace imam pa ze skoraj pocitnice (ta teden smo doma zaradi mature) in mi prav ni za it drug teden spet v solo.

Asso, a imajo kaj pametnega v Torriju? Meni je tam predvsem vsec Hello Kitty in Accesorize al kaj je ze user posted image  

LP, Ribica

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: 9. nebesa - 2 krog
7.6.2007 13:33:18   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR Asso, a imajo kaj pametnega v Torriju? Meni je tam predvsem vsec Hello Kitty in Accesorize al kaj je ze user posted image  

LP, Ribica


Ja, neki pametnega se že dobi. Jaz grem bolj v otroške trgovine, zame je Oltre, pa Caleidos, pa... za zapravljat vedno kaj najdem...

Včeraj sem si kupila ene japonke Geox, ker rabim zraven krile za na poroko. So bile malo zasoljene, ampak itak sem jih dobila skoraj zastonj (porabila sem bone, ki sem jih zadela...

Kje se pa vse skrivateuser posted image

Jaz se grem malo vležt, ker sem celo jutro neki delala (sesala pesek pred bajto, ker nam delajo fasado in je da gorje) in sedaj ne morem večuser posted image user posted image

Tako pa sem zaposlila moji dve...

 

 

 



< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 26.9.2007 14:53:17 >


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: 9. nebesa - 2 krog
7.6.2007 13:55:41   
Pikapolonica
Hojla!

Joj, ASSO, kolk sta pa srčkani tvoji lubiki!!!!!!!!

Drugače sem pa jaz tud danes ful zmatrana. Lina mi pač ponoči ne pusti spati in če je tako noč za nočjo, se nekje mora poznati.... Res ne vem, kako bo čez 10 dni, ko  bo treba v službo...        

In sicer... Ja, Tia je spet v vrtcu in je kar malo lažje, ko se ukvarjam samo z Lino. Ki je pa tud en fejst zahteven otrok. Če nisi pri njej in se ne igraš z njo, ti na zelo očiten način pokaže, da ji to ni čisto nič všeč. In ker mi gre to njeno cviljajoče stokanje na živce, sem seveda ves čas z njo.... Me je kar malo strah, kako bo, ko me ne bo več doma. Ko jo bo čuvala moja mama. Ona pa res ne bo mogla biti ves čas z njo na tleh. No ja, bosta že nekako. Mimogrede, Asso, res si faca, da imaš še vedno obe doma. Pa že kaj razmišljaš o vrtcu?

LU, ste torej tudi vi tako "bolani" kot mi. Jaz sem zadnjič gledala račune iz vrtca. Rekord je bil 12 dni prisotnosti v enem mesecu... Menda bo ja kdaj kaj bolje....

Drugače pa se Lina zdaj ful plazi in dviguje na kolena, o postavljanju na nogice pa še vedno ne duha ne sluha. Bo že... ko bo pravi čas. Jaz je nič ne silim.

RIBICA, si nam pa veliiiiiiko otrok pripopala.... Bi bilo sicer zelo lepo, če bi imela res tri, pa na žalost ni tako.....

Zdaj grem pa tudi jaz malo v horizontalo. Itak ne za dolgo, ko bo treba kmalu po Tio v vrtec....

Pozdravček, Pikapolonica user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 26.9.2007 14:53:41 >

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: 9. nebesa - 2 krog
8.6.2007 0:41:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Pa res. Se mi je zdel nekam dolg seznam kar naenkrat user posted image user posted image user posted image  

Bom jutri se enkrat, danes se mi ne da vec .. user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: 9. nebesa - 2 krog
8.6.2007 8:10:11   
asso
Evo mene spet...

Ja, namesto, da kaj naredim visim tu gor... Sej ne za dolgo, ker se Tarin že oglaša.

user posted image  veš, da tudi s Tarin je tako, kot s tvojo Lino. Če si zraven nje je ok, se igra... čim odmakneš pete pa začne vriskat kot zmaj... No, sedaj ko se plazi, pa pride do mene (npr. iz dnevne v kuhinjo) in pokaže, da se ji ne da bit sama. Tako, da sem včeraj prakticirala sesanje kot je razvidno iz mojih prejšnjih slik. Tarin je bila v "stajici" jaz pa pred njo sesala... Ni kaj treba se je znajt.
Je pa velik požeruhec naša Tarin. Joj koliko ta poje... sej ne vem kam da vse kar poje. Poje še več kot Nastia. No dobro, sej Nastia od zmeraj poje zelo majhne obroke (je pa non stop), ampak res ne vem kam da Tarin vse. Zmaže kar cel navaden jogurt (Nastia še danes ne), pa zraven kakšno sadje, pa eno skutico in še kakšen piškotek za povrh in vse skupaj splahne z obilo čaja... Drugače pa je res, da količinsko je dosti ampak je dako zbirčna, da je joj... Nimam prav idej kaj ji kuhat tako, da je vsak dan skoraj isto, no edino kosilo ji najprej ponudim kar jemo mi (če je zanjo) in nato dobi še sadni riž.

Ja, spanjeuser posted image  Pri nas namesto, da bi vedno več spala spi vedno manj... Bo že boljše.

Sej z obema doma ni tako hudo. Nastia spi do devete, dokler spije mleko ji dam v pojstlco še Tarin, nato obe naenkrat preoblečem in porihtam, nakar v večini primerov gre Nastia v spodnji štuk k noni, jaz pa kaj v hiši pospravim - Tarin pa, ali dam nazaj spat, ali se na tleh igra razmetavanja... Okrog 13. obe spokam spat in še sebeuser posted image user posted image , nato pokosilamo in smo spet skupaj... No, če je lepo vreme grem tudi s Tarin ven, ona se gre okušanje trave in zemljeuser posted image user posted image  jaz pa naredim kaj okrog hiše...

Ja, vrtec pride na vrsto septembra. Včeraj smo imeli sestanek... Nastia za enkrat želi it v vrtec itak potem bo verjetno druga pesem. Sicer ne vem kako jo bodo v vrtcu ukrotili... paziti bodo morali predvsem, da se ne zalavfa za kakšnim psom, mačko...

Zdej pa grem, ker tista s sobe že pošteno vriska....

Pa-pa, in lep vikend če se vmes še kej ne oglasim...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: 9. nebesa - 2 krog
8.6.2007 8:26:54   
Tinca7
Živjo punce!

Jaz dam kapo dol tistim, ki imate oba otroka doma. Jaz sem Lari enkrat dovolila da ostane doma, pa sem bila ob 12h že tako utrujena, da sem mislila, da bom znorela. Laro itak vedno lulat (še raje pa kakat) prime, ravno, ko ima Jan flašo v ustih. Sicer pa je itak tako rada v vrtcu, da jo ponavadi težko domov spravim. Je pa zdej nastal problem, če Laro jaz peljem v vrtec. Joka kot bi jo iz kože dajal. Ve namreč, da sem jaz doma z Janom in hoče domov. Če pa jo pelje oči, ni nobenga problema.

Sem bila pa včeri tako vesela, ker smo dobili vrtec še za Janauser posted image user posted image user posted image . Najprej smo bili zavrnjeni in 12 v čakalni vrsti, zdaj pa smo dobili. Sicer ne v isti enoti kot Lara, ampak vtrec pa je. Bojo pa še poskusili tudi njega v to enoto spravit.

Asso, tvojedve sta pa res srčkani. Se spomnim, da je bila Lara tut ful rada v tisti zložljivi škatliuser posted image .

Lep vikend, pa čim manj dežja vam želim, Tina

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: 9. nebesa - 2 krog
11.6.2007 9:14:13   
Naty*Taja
Asso, a veš, kako sta si Tarin in Maruša podobni ! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: 9. nebesa - 2 krog
12.6.2007 7:59:19   
Pikapolonica
No, tako.... Moje porodniške je uradno KONEC!!!!! user posted image user posted image user posted image  Od petka. Zdaj sem še 5 dni na dopustu, v ponedeljek pa čisto zares začnem. Oj ti grozagrozagrozagrozagroza!!!!!!

Kam je šlo to leto? user posted image  Se mi zdi, kot da sem včeraj rodila... potem pa pogledam to mojo veliko babiko in... saj ne morem verjet da je res že tako velika....

Se pa sprašujem, kaj bo z našimi 9 nebesi, ko bo krog zaključen. Ko bomo šle vse nazaj v službo. Hi, najbrž bo treba odpreti kar tretje nadaljevanje user posted image .

Ja, zdaj se pa iz spalnice nekaj sliši. Moram it. Pozdravček in oglasite se še kaj!

Pikapolonica user posted image


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: 9. nebesa - 2 krog
12.6.2007 9:12:10   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Asso, a veš, kako sta si Tarin in Maruša podobni ! user posted image


Mogoče sta si pa kaj v sorodstvuuser posted image user posted image  Nikoli ne veš. Svet je majhen - Slovenija še boljuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica

No, tako.... Moje porodniške je uradno KONEC!!!!! user posted image user posted image user posted image  Od petka.

Kam je šlo to leto? user posted image  Se mi zdi, kot da sem včeraj rodila...

Se pa sprašujem, kaj bo z našimi 9 nebesi, ko bo krog zaključen. Ko bomo šle vse nazaj v službo. Hi, najbrž bo treba odpreti kar tretje nadaljevanje user posted image .



Joj pikapoka, a žeuser posted image  Res gre čas hitro, še posebno, ko je lepo.

Meni gre tudi vse tako hitro, res ne morem verjet... čez dva dni bo Tarin imela že 9 mesecev in tudi moja porodniška se bliža koncu user posted image user posted image user posted image

Naša user posted image  se pa lahko preselijo na "Čvekamo o naših otrocih" - ali neki tacga forum. Sej potem pa bomo imele več časa za čvekat, saj bomo našli v službi kakšno minutko odmora...

No, grem pogledat kaj delata moja dva razbojnika, namreč ena je na kahli, in če je kakala je varianta, da vtakne roko v kahlo in se cela namaže z d*****user posted image user posted image user posted image user posted image  ta druga pa je v bližini z zobno ščetko in je možnost, da mi naredi v kopalnici poplavo, ker uživa z vodo...

No, v nedeljo sva se jaz in Nastia celo kopali. Tako lepo je bilo, ko je voda še lepa čista in ne pretopla. Tarin in tati pa sta naju opazovali z obale.

V prijateljskem krogu pa je včeraj zvečer kolegica dodala novega člana Eneia...

No zdej pa res grem preden....

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: 9. nebesa - 2 krog
12.6.2007 9:25:55   
asso
Kot sem predvidevala. Kopalnica je poplavljena in Tarin polna d****.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Še dobro, da mi ni zlezla s kahle in pomazala še cele kopalnice...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: 9. nebesa - 2 krog
12.6.2007 9:31:25   
Bejba
Hoj hoj

En pozdravček iz službe.

Pikapolonica, torej greš počasi za nami. Pa saj ni tako hudo spet nazaj v službo (če imaš v redu službo seveda). Meni, priznam je prav pasalo. Sem lahko vsaj v miru kofetek spila in tako user posted image . Pa še z velikim veseljem grem potem domov k mojima dvema škratoma, ki me že težko čakata user posted image .

Vam moram povedati, da smo dobili vrtec za Nika za september user posted image . Smo bili ful veseli. Že kar komaj čakam da gre v vrtec. Saj tašča ga ful lepo obvlada in rihta, ampak potem imam avtomatsko slabo vest, če rabim še kakšno varstvo za popoldne. pa ful se mi zdi preobremenjena, čeprav skoz govori kako je mali priden in da ni nobene panike.
Ampak jaz dobro vem, da to ni mačji kašelj, zato si bom lepo oddahnila, ko bosta lepo oba v vrtcu, pa še enak ritem bosta imela in bo sploh super user posted image .


Asso, čestitke za 55 EUR. No, sedaj jih baje že ni več, ampak imaš res srečo. To ni tak mali denar.

Drugače pri nas laufamo naokoli za malo šalo. Nik se ničesar ne boji in posledično je seveda ves pobuškan in v modricah user posted image , ampak to paše zraven.
Je pa tako vzdržljiv, da ga mora res hudo bolet, da joka, ko pade. Anže se namreč dere za vsako najmanjšo praskico (ja, moja mala mevžica user posted image ). Ta večji je bolj po mamici, bolj čustvene sorte. Ta mali pa po atiju, avanturist.

Zdaj grem pa na 2. kavico, ki nam pripada (ponavadi 2x na dan). No, jaz itak ne pijem kave, ampak gre se bolj za odmor.

Uživajte in prosite za kaj več sončka, tale dež me počasi ubija.

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: 9. nebesa - 2 krog
22.6.2007 21:46:24   
Pikapolonica
Ja, pa kam ste spet vse mrknile.....

No, jaz mam vsaj razlog, da se nisem nič oglasila. Sem bila zadnjih 10 dni v hudi depresiji user posted image . Prejšnji teden zato, ker sem vedela da je to moj zadnji teden (pa že ta ne več porodniški, ampak dopustniški), ta teden pa zato, ker sem v ponedeljek začela spet s službo. Joj, kako je bilo hudo. Če me je kaka sodelavka samo pogledala, sem že imela solze  v očeh. user posted image  Bohnedaj, da bi me kdo še kaj vprašal. No, potem pa sem počasi kar privadiš in vrneš nazaj na stare tire..... Tudi pacienti, ki se trenutno rehabilitirajo pri nas so kar v redu (se tud kak mlajši najde vmes), in je kar lažje. Na žalost pa je že jutri spet moja delovna sobota in v ponedeljek delovni praznik... Ja, tak je to, če delaš v enem od slovenskih zdravilišč....

Lino mi bo čuvala moja mama, pa najbrž kdaj pa kdaj tudi Tio, če pa vsakih 14 dni zboli. Kako sem že naveličana tega. Ta teden je že bila spet nekaj dni doma. Še dobro, da je tudi dedi doma in priskoči na pomoč. Moram pa pohvalit in babi in Lino. Je ta teden čisto vsak dan zjutraj kakala in lulala v kahlico - Lina, ne babi da ne bo pomote user posted image . Babi jo je samo na kahlo dala....

Joj punce. Saj sem vam pravila, da smo delali škarpo doma, kajne? No, pa sva se  z možem odločila, da kupiva še en malo večji (3.5m premera) vgradni bazen. Ker okoli bazena še ni vse dokončano, pa tudi zaradi mojih smrkavih mišk, ga še nismo uspeli krstiti. Ampak prejle sem pogledala na termometer - 35 stopinj je imela voda. Glih tolk, da nisem kar oblečena skočila vanj.... user posted image  Pa nisem mogla, ko sem mogla pa nazaj gor čuvat moji speči dami. Ampak, če nam pa jutri ne rata.....

Tako no, jutri grem torej spet delat. V nedeljo se nama pa z user posted image  morda celo uspe spet malo na motor usesti user posted image . Bo treba sicer že zelo zgodaj vstati in se odpeljati mnogo prej preden pritisne ta huda vročina, ampak mi je čisto vseeno. Samo da spet začutim tisto malo adrenalina....

No, zdaj se pa še ve kaj oglasite!!!!!

Pozdravček, Pikapolonica user posted image

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: 9. nebesa - 2 krog
28.6.2007 13:08:30   
asso
Joj, joj, joj... kaj je zdaj to.

Da nas malo prestavim in spodbudim katero, da se kaj oglasi ker če neuser posted image

Vsaj tiste, ki ste v službiuser posted image user posted image user posted image user posted image  dajte se kaj oglasit, ki imate več časauser posted image  ali še manjuser posted image

No, pri nas nič novega le to, da Tarin ponoči namesto, da bi spala vedno več spi vedno manj. Zbuja se na dve uri in se mi ne da nekih uspavalnih metod, jo dam na joško in spi naprej. Mogoče pa jo toliko zobek mantra, ki je na poti za pokukat ven. No, drugače so kar pridne obe.

Nastia še vedno kaj dosti ne je, Tarin pa je nasprotno prava "manjona", količinsko poje 3x več kot Nastia, le zbirčna je tudi ona. Zelenjave sploh noče, kakšna pašta ji gre v rit, pa hvala bogu tudi meso... raznih juhic, ki jih je Nastia oboževala pa ne mara. Res kako so si različni.

Sedaj je pestro, ker Tarin že slab mesec kar dobro obvlada po vseh štirih. Sedaj pa je začela tudi na nogice tako, da je ne morem kar tako v kakšni škatli pustituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zidarje imam še vedno okrog hiše in zgubljam živce. Vse so nafliskali in sedaj imajo za pucat... No, upam, da se kaj kmalu spokajo stran, ker 2 meseca mi je že too much... Da ne govorim o vhodnih vratih... najprej pridejo montirat je štok podrsan. Čakam še en teden na novega in imam začasen štok in niti klime nisem mogla vžgat, ker je vse šlo skozi, nakar po enem tednu, ko komaj čakam, da mi montirajo nov štok ugotovim, da je ta nov spet napačen. Z notranje strani namesto rjav beluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ko sem jaz to vidla (monter sploh ni opazil, še dobro, da ni še dokončno montiral) sem mislila, da se mi zmeša... No, nato pa sem se vsedla in poslala dva maila, enega pooblaščenemu trgovcu - monterju, drugega pa direktno v fabriko. Seveda je bil nov okvir že naslednji dan narejen, sicer ponovno čakam en teden, da mi dokončajo - še notranje letvice... in tudi monterja klicarim že dva dni in obljublja, da bo (imel je za bit že včeraj) tako, da danes sem ponovno en mail poslala...

No, kaj več se bom oglasila kaj kasneje, ker sedaj obe spita in grem tudi jaz malo vodoravno, ker ne morem več...

Lepo se imejte

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: 9. nebesa - 2 krog
29.6.2007 12:06:12   
Naty*Taja
Zdravo punce. Javljam, da bo sedaj malo več časa, ker ... se mi ne bo treba več učit. 19. sem namreč postala prof. Končno se je zaključil moj študij. zdej pa jutri še dekliščina in 14. poroka. Potem pa zaslužen dopust v avgustu. Vmes je seveda še Marušin rojstni dan, sam ne bomo nekaj veliko praznovali, ker bomo itak polni še od poroke. user posted image  Sam tortica pa konec. Darilo je pa itak že dobila - skupaj z Marcelom sta dobila hiško. Naša mala že hodi, tak da sem tudi nošenja po večini rešena - sam še plenice obema stran pa bomo na konju. Komaj že čakam. U madona, ko ropota - sem tamalo zaposlila z loncem in pokrovko, da lahko še vam malo napišem user posted image .
No druga ni nič kej za povedat, oz. mi zdejle pisanje ne gre, tak da ... čao in se kej pogosteje pišemo. Dokler ne grem na šiht (kar je še v božjih rokah kdaj user posted image ) imam čas...potem bomo pa videli. čao

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: 9. nebesa - 2 krog
29.6.2007 12:14:50   
Naty*Taja
Evo Asso, da boš vidla, da je res... user posted image
user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: 9. nebesa - 2 krog
29.6.2007 12:15:21   
Naty*Taja
Ni slikice user posted image user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: 9. nebesa - 2 krog
29.6.2007 12:15:47   
Naty*Taja
 O sej je!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: 9. nebesa - 2 krog
3.7.2007 8:25:56   
Anonimen
Dan,

vas samo na hitro pozdravim, grem cuvat 10-mesecnika user posted image  Prvic danes, upam, da bova uspela se porihtat brez kakih tezav. Sicer je ful priden in to, ampak nikoli ne ves .. user posted image  Seznam moram pa tudi se popravit.

LP, Ribica

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: 9. nebesa - 2 krog
17.7.2007 15:09:38   
asso
Kaj je sedaj touser posted image  A nas more spet katera v rit brcnit, da se malo zmigamo z našo debato.

Meni je tako vroče, da se mi res prav nič ne da. Še posebno pa bit za računalnikom, ker greje ko user posted image . V teh vročih dneh ga imam večina ugasnjenega, ker klima ne sfolgla shladit celega stanovanja...

Joj, joj, joj, če ne bo kaj shladilo se bomo res vse skuhale. Pravijo, da bo v četrtek najhuje in vsaj do ponedeljka itak ne napovedujejo nobenega dežja tako, da...

Nam ne preostane drugega kot se hladit v hišah s klimo ali pa v morju. Jaz proti večeru s tavečjo kar pobegnem v morje. Ta manjšo pa pustim tašči in tatiju...

Prav lepo je na morju. Danes pa grem tudi s tamalo. Sem ji kupila Fredov obroč, pa ga bomo najbrž sprobali.

Zjutraj sem klatla po trgovinah, sedaj pospravim "špežo", naredim kosilo in grem z obema k mami in z njo na plažo. Upam, da se bo strinjala...

Drugače kje se skrivate vse, a na dopustih ali v službahuser posted image user posted image  Jaz kar dneve odštevam in me prav panika grabi. Verjetno bom tudi jaz kot user posted image  en mesec v depresiji. No, vsaj poletje bo šlo mimo...

Naty-Taja čestitke za "ženo" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da ste lepo preživeli poroko.

user posted image Kako je uspelo varstvo 10-mesečnika. Če bi imela mojo malo bi mogla samo za njo tekat. No, drugače je pridna, samo moraš biti vedno v njeni bližini, če ne je user posted image user posted image

Dajte oglasite se kaj, še posebno tiste, ki se niste res že dolgo: Žiža, Goya, Pinkiponki vas res ni bilo že dosti časa blizu. Tinca in Lu se še kaj oglasita. Druge pa smo standardne (Bejba, Pikapolonica, Ribica, Naty-Taja), ko nas kdo v rit brcne smo vse na raportu in pol spet mrknemo. Če sem katero izpustila se ji resno opravičujem. Pa posredujte podatke, da lahko ribica dopolni seznam, ker ni popoln.

No, uživajte, ker zdaj pa moram res kosilo naredit in vse popravit...

Pa-pa

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: 9. nebesa - 2 krog
20.7.2007 8:08:38   
Bejba
Oj oj

Ja, Asso zgleda da nas mora res nekdo v rit brcnit user posted image . Saj jaz kar redno berem tukaj v službi, ko imam čas (doma že ne vem koliko časa nisem bila za računalnikom), samo pisati se mi pa ne da kaj veliko.

Tudi pri nas je vroče, ampak imamo srečo. Morja ravno nimamo blizu, imamo pa reko praktično zraven hiše, ki je čudovita. Kristalno čista in sedaj ravno prav hladna, da se lepo ohladimo. Predvsem naša dva črvička, čeprav tamali bi samo hodil po vodi, sedel pa ne. In potem morš skoz z njim hodit, ker drugače pade (so kar veliki kamni in je malo štorasto za hodit). Ali pa naštimamo bazenček pred hišo in je super.

Ne boste verjele, ampak včeraj nas je iz naše "plaže" pregnal dež. Ja, usula se je ploha in danes mi v služni nihče ne verjame, da je res deževalo user posted image . Sicer zelo kratek čas, ampak ravno toliko, da smo mogli šibat .

Drugače pa komaj čakamo na naš dopust. Sedaj smo si rezervirali še toplice predno gremo na morje (Atomske, Aqua luna). Torej gremo najprej v toplice, potem pa na morje - juhuhu user posted image user posted image user posted image . V drugi polovici avgusta. Upam le, da ga takrat vreme ne začne kaj sračkati.

Zdaj pa bi bilo fino, da začnem še kaj za službo delat user posted image . Direktor skoz neki mim hod, pa ne bi blo fino, da me tle gor dobi (čeprav je čist fajn direktor user posted image ).

Uživajte.

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: 9. nebesa - 2 krog
20.7.2007 8:37:50   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Bejba 

imamo pa reko praktično zraven hiše, ki je čudovita. Kristalno čista Ali pa naštimamo bazenček pred hišo in je super.

Drugače pa komaj čakamo na naš dopust. Sedaj smo si rezervirali še toplice predno gremo na morje (Atomske, Aqua luna). Torej gremo najprej v toplice, potem pa na morje - juhuhu user posted image user posted image user posted image . V drugi polovici avgusta. Upam le, da ga takrat vreme ne začne kaj sračkati.

LP; Bejba


Joj, reka. Jaz bi tud. Namreč meni je morje že skoraj pretoplo. No, v tej vročini je še ok, ampak če ne bi bilo zunaj tako vroče, pa se ne bi niti v morju ohladil.
Sej tudi jaz postavim bazenček, oziroma en del od peskovnika in se tamali not ohladita. To predvsem zjutraj, ker itak v teh dneh niti na plažo ne moremo it pred 18. uro, ker je res groznooooo. Jaz samo čakam, da se ta vročina konča, ker mislim, da je Tarin zaradi tega toliko bolj sitna. Ne vem kaj ji fali, ponoči se zbuja na vsake 2 uri user posted image user posted image  če ne še manj in tuli, ko žival dokler jo ne podojim potem pa hvala bogu spi naprej, ampak jaz hodim okrog že kot zombi,ker mi ne uspe prespati ponoči vsaj tri ure skupaj. Res ne vem več kaj naredit, pa niti tako prevroče nimamo, ker je klima...

Bejba, boš poročala kako je bilo v toplicah. Mi tudi imamo namen se odpravit v toplice, ker morje itak imamo skoraj pri roki in moj ni glih navdušen nad morjem tako, da bomo tudi mi en podaljšan vikend šli proti toplicam. Ampak moramo se še odločit katere. A imate kakšen predlog?

Vremeuser posted image  Po mojem bo cel avgust muhasto in hladneje. Potem pa spet septembra lepše. Vsaj tako je zadnji 2 do 3 leta. Julij topel, potem pa avgust za en d***user posted image . No, upam za vse, ki greste avgusta na dopust, da boste imele lepo.

Zdej pa grem še kaj naredit dokler še spita. No, Tarin mislim, da je zaspala nazaj. Je vriskala, pa sem ji poskusla dat flašo mleka (drugače joška) in je kar neka tišina. Moram pokukat ali spi ali samo počiva...

Lepo se imejte in oglasite se še ostale...

Sej tudi meni se kaj dosti ne da pisat (ker zgubim kar nekaj časa), ampak vsake toliko je treba neuser posted image


Še malo našega poletnega "uživanja"

user posted image  

 

 



Tudi voda od psa pride v poštev za igranje...

 

Kaj bi mi brez vode user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 26.9.2007 14:54:12 >


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: 9. nebesa - 2 krog
30.7.2007 10:00:07   
asso
Kaj je zdej touser posted image  Ste vse na dopustu ali vam je tako vroče, da se vam niti za računalnik ne ljubiuser posted image

Kako ste kaj? Pričakujete ta napovedan in dolgo pričakovan dež? Mi ja...
Joj, ta noč je bila pri nas da gorje. Tarin pri 10,5 mesecih se še prebuja ponoči. In to tako različno, da je joj. Včasih se samo 1x, drugič x-krat tako, da je groza. To noč pa je še Nastia imela verjetno nočne more tako, da sem se samo premetavala iz ene do druge. Začelo se je ob 12.30 in trajalo tam nekje do 3.30 potem pa skoraj ne vem več kaj se je dogajalo. Ta manjšo sem še vrgla na joško za drugo kaj se je dogajalo pa itak sploh nisem registrirala, ker sem bila koma. No, danes sem celo spala do 8,30 in sem kot, da me je traktor povozil. Ponavadi vstanem bisveno prej (6,40) in sem dosti dosti boljše... itak vem, vedno ko spim preveč je da gorje. 
Pred parimi minutami sem obe zbudila. No, Tarin se je sama, Nastio pa je bilo potrebno. Še glede na to, da včeraj popoldne ni nič spala in noč je imela da gorje... bi verjetno ona spala ne vem do kdaj.... ne vem kako bo septembra, ko gre v vrtecuser posted image
Včeraj mi je zjutraj spala do 11.20user posted image , ja sej je prejšnjo večer bila tudi pozna. Šla je spat nekaj do polnoči, ker smo bili na Rumeni noči... posledično popoldne ni spala, proti večeru, ko bi spala vsaj v avtu se je prebudila v Kopru, ker je imela za it na vrtiljak, napihljiv grad... v glavnem noret, ampak kaj ko mi je na vlakcu skori zaspalauser posted image
No ta vikend je uživala od petka do nedelje na "ringlšpilu"...

Joj, jaz pa sem v takšnem delu. Delam 100 stvari na enkrat in itak verjetno ne bom nobene dokončala do septembra ko bo potrebno v službo. Jedilnico je treba prebarvat, oboke v dnevni sem že prebarvala v zeleno, najino spalnico je potrebno prebarvat, hodnik sem si dala v načrt prebarvat (moram se še odločit sploh za barvo), venih ograjo barvam, sobico za Tarin je potrebno uredit (najprej pospravit). No, naslednji vikend bomo verjetno poskusili jo dat spat z Nastio, ampak verjetno ne bomo spali celo noč... Ja, cel kup opravil a časa ne bo... Septembra je za Nastio na vrsti vrtec in za mene po njenem uvajanju služba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bljak, bljak, bljak...

user posted image  ti ki si iz Celja, ali kera druga. Bi potrebovala ene uslugo. Potrebovala bi tiste škatlice iz Celjskih lekarn, kjer dajejo mazilo za dojenčke proti krčem ene štiri škatlice. Seveda jih bi plačala. Pri nas se da kupiti samo embalažo v Lekarni od krem, ne vem kako je pri vas. No, če bo kera tako prijazna in ko bo kaj v lekarni bi prosila, če lahko povpraša po štirih praznih škatlicah in naj mi javi, bom takoj evrčke nakazala... se ne mudi...

No, zdej grem moji dve frčafeli odpravit, ker ena je že flašo mleka spila, druga ji nagaja in razmetava... tako, da dejte no javite se kaj in seveda uživajte...


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?